Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Trabzon Kanuni FK 0-3 Sivasspor
Alt 28.09.2012, 15:32   #71
Ricardo Pedriel
Tecrübeli Yiğido

157 Mesajına 207 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 510 Ricardo Pedriel FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Trabzon Kanuni FK 0-3 Sivasspor

Alıntı:
citothehan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
pedriel ile faty
Ricardo Pedriel isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.09.2012, 19:22   #72
tekdoktiri
Tecrübeli Yiğido

tekdoktiri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

94 Mesajına 125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 602 tekdoktiri FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

YA ŞU SİTEYE ŞUNLARI YAZMAK BİLE AYIP YOK T YOK KANUNİ FELAN,AYIP YA
tekdoktiri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.09.2012, 20:00   #73
cemahmety
Usta Yiğido

444 Mesajına 750 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 591 cemahmety FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Özeti yeni izleyebildim. 2 direkten dönen top var 3 gol atmışız. Yani çok çok üstün oynadık bu maç kesinlikle Beşiktaş maçı için ölçü olmaz ama takımımız için bir moral kaynağı.
cemahmety isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.09.2012, 23:12   #74
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 739 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein

Themba58 tarafından yazılan metin:

Abdullah YİĞİT spor@hurdogan.com 2012-09-29

Sivasspor kupada beklendiği gibi rakibini zorlanmadan geçip adını bir üst tura yazdırırken,Yiğidoları asıl mutlu eden PTT 1.lig takımı Samsunspor’u ezici bir oyunla 2-0 yenerek tur atlayan 4 Eylül Belediyespor oldu.Hakikaten 4 Eylül Belediyespor çok önemli bir işi başardı. Kolay değil,kendisinden iki lig üstte olan bir rakibi,üstelikte deplasmanda pozisyon vermeden 2-0 yenmek her babayiğidin harcı değil. Bu nedenle 4 Eylül Belediyespor takımını ve teknik heyetini bir kez daha tebrik ediyorum. Ancak 4 Eylül Belediyespor’un kupadaki bu başarısının daha anlam ve önem kazanması için yarın ligde oynayacağı Menemen Belediyespor maçınıda kazanması gerekiyor. 4 Eylül Belediyespor’lu futbolcular zafer sarhoşluğundan çabuk sıyrılıp tamamen bu maça konsantre olmalı,aksi halde “ Okyanusu geçip derede boğulma” vakası gerçekleşir. Gerçi 4 Eylül takımının başında bunları bilen İlhami Başköy gibi tecrübeli bir isim var,eminim o da futbolcularına gereken uyarıları yapacaktır,ama ben yinede görevimi yapıp,4 Eylül Belediyespor’lu futbolcuları yarınki Menemenspor maçı öncesi uyarmış olayım.

AYHAN ALEMDAROĞLU YAKIŞANI YAPTI!

Sivasspor’un kupadaki rakibi Trabzon Kanuni Futbol Kulübünü çalıştıran Kırmızı-Beyazlı takımın unutulmaz futbolcuların Ayhan Alemdaroğlu gerçekten adına yakışanı yapmış. Maç akşamı kendisi arayıp maçın nasıl geçtiğini sorduğumda bana aynen şunları söyledi “ Valla ben maçtan önce futbolcularıma ( Bakın karşınızdaki takım benim 3,5 yıl forma giydiğim ve gönlümde ayrı bir yeri olan Sivasspor’dur. Allah bana Sivasspor’a karşı hoca olarak çıkmayı nasip etti,sizlerede futbolcu olarak nasip ediyor,ileride çocuklarınıza anlatacağınız bir maç olacak. Onun için futbolun dışında sahada en küçük bir hareket istemiyorum)şeklinde maç konuşması yaptım.” Birde çok ilginç bir şey anlattı Ayhan hoca! Dediki “ Yediğimiz ilk gol öncesi faul gördüm,eğer rakip Sivasspor değilde başka bir takım olmasaydı kesinlikle hakemin yakasını tutardım ama Sivasspor olunca akan sular duruyor,hiç sesim çıkmadı.Ayrıca maçtan sonra Hayrettin’den özellikle kaptanlık pazubandı istedim ve aldım,onuda ömrümün sonuna kadar saklayacağım”

Sivasspor’un formasını giymiş,üstelik Sivaslı olan bir çok eski futbolcu Sivasspor’u umursamazken,(hatta yenildiği zaman sevinirken) Ayhan Alemadaroğlu’nun bunları yapması her türlü takdire şayan bir olay.

Sivasspor yönetimide bir jest yaparak,gerek Ayhan Alemedaroğlu’na,gerekse kulübüne bir teşekkür mesajı gönderdi.

Ne diyelim sana Ayhan kardeşim; Allah gönlüne göre versin. Sen hep “ Bedenimin yarısı Trabzon,yarısı Sivas”dersin. Bizimde gönlümüzde senin yerin çok ama çok farklı. Sana ve başından olduğun Trabzon Kanuni Futbol kulübüne yürekten başarılar diliyorum.

Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Morten58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 29.09.2012, 10:32   #75
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 952 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Daumen hoch Cevap: Trabzon Kanuni FK 0-3 Sivasspor

Ayhan Kaptan - biz eskiler seni unutmadık, unutmayacağız !

Allah yolunu açık etsin ...
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Kokomo'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.09.2012, 10:49   #76
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 772 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Morten58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Themba58 tarafından yazılan metin:

Abdullah YİĞİT spor@hurdogan.com 2012-09-29

Sivasspor kupada beklendiği gibi rakibini zorlanmadan geçip adını bir üst tura yazdırırken,Yiğidoları asıl mutlu eden PTT 1.lig takımı Samsunspor’u ezici bir oyunla 2-0 yenerek tur atlayan 4 Eylül Belediyespor oldu.Hakikaten 4 Eylül Belediyespor çok önemli bir işi başardı. Kolay değil,kendisinden iki lig üstte olan bir rakibi,üstelikte deplasmanda pozisyon vermeden 2-0 yenmek her babayiğidin harcı değil. Bu nedenle 4 Eylül Belediyespor takımını ve teknik heyetini bir kez daha tebrik ediyorum. Ancak 4 Eylül Belediyespor’un kupadaki bu başarısının daha anlam ve önem kazanması için yarın ligde oynayacağı Menemen Belediyespor maçınıda kazanması gerekiyor. 4 Eylül Belediyespor’lu futbolcular zafer sarhoşluğundan çabuk sıyrılıp tamamen bu maça konsantre olmalı,aksi halde “ Okyanusu geçip derede boğulma” vakası gerçekleşir. Gerçi 4 Eylül takımının başında bunları bilen İlhami Başköy gibi tecrübeli bir isim var,eminim o da futbolcularına gereken uyarıları yapacaktır,ama ben yinede görevimi yapıp,4 Eylül Belediyespor’lu futbolcuları yarınki Menemenspor maçı öncesi uyarmış olayım.

AYHAN ALEMDAROĞLU YAKIŞANI YAPTI!

Sivasspor’un kupadaki rakibi Trabzon Kanuni Futbol Kulübünü çalıştıran Kırmızı-Beyazlı takımın unutulmaz futbolcuların Ayhan Alemdaroğlu gerçekten adına yakışanı yapmış. Maç akşamı kendisi arayıp maçın nasıl geçtiğini sorduğumda bana aynen şunları söyledi “ Valla ben maçtan önce futbolcularıma ( Bakın karşınızdaki takım benim 3,5 yıl forma giydiğim ve gönlümde ayrı bir yeri olan Sivasspor’dur. Allah bana Sivasspor’a karşı hoca olarak çıkmayı nasip etti,sizlerede futbolcu olarak nasip ediyor,ileride çocuklarınıza anlatacağınız bir maç olacak. Onun için futbolun dışında sahada en küçük bir hareket istemiyorum)şeklinde maç konuşması yaptım.” Birde çok ilginç bir şey anlattı Ayhan hoca! Dediki “ Yediğimiz ilk gol öncesi faul gördüm,eğer rakip Sivasspor değilde başka bir takım olmasaydı kesinlikle hakemin yakasını tutardım ama Sivasspor olunca akan sular duruyor,hiç sesim çıkmadı.Ayrıca maçtan sonra Hayrettin’den özellikle kaptanlık pazubandı istedim ve aldım,onuda ömrümün sonuna kadar saklayacağım”

Sivasspor’un formasını giymiş,üstelik Sivaslı olan bir çok eski futbolcu Sivasspor’u umursamazken,(hatta yenildiği zaman sevinirken) Ayhan Alemadaroğlu’nun bunları yapması her türlü takdire şayan bir olay.

Sivasspor yönetimide bir jest yaparak,gerek Ayhan Alemedaroğlu’na,gerekse kulübüne bir teşekkür mesajı gönderdi.

Ne diyelim sana Ayhan kardeşim; Allah gönlüne göre versin. Sen hep “ Bedenimin yarısı Trabzon,yarısı Sivas”dersin. Bizimde gönlümüzde senin yerin çok ama çok farklı. Sana ve başından olduğun Trabzon Kanuni Futbol kulübüne yürekten başarılar diliyorum.

Biz de Ayhan hoca gibi dünya güzeli insanları ve hatıralarını torunlarımıza anlatacağız.Her fırsatta Trabzon insanına sallayanlar Ayhan hocayı okuyunca ne düşünürler bilmiyorum.Anadolu böyle delikanlı adamların yaşadığı kutlu bir vatandır.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
fksivasspor, kanuni, sivasspor, trabzon