Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Nerede Anadolu Ateşini Yakan Sivasspor
Alt 22.01.2014, 07:38   #21
muspol58
Tecrübeli Yiğido

muspol58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

147 Mesajına 232 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 662 muspol58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Nerede Anadolu Ateşini Yakan Sivasspor

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bu güzel temennilerin teşekkür ederim kardeş ,yalnız futbol sadece futbol değildir,şampiyonlukda öyle kolay değildir,bunun ayakları vardır şartları vardır,mesela mhkde tffde adamın olması gerekir ,ulusal medyada destek bulmak gerekir,bu ligde hertakımla başedebilecek birbirinin alternatifi olan futbolcuların olması gerekir,enaz size koltuk çıkacak 3 4 takımın olması gerekir mesela şampiyonluğa oynadığımız sezonlarda bize en büyük darbeyi anadolu takımları vurmuştur ,futbol sadece sahada oynanmıyor masadada güçlü olmak gerekiyor,taraftarlarının büyük çoğunluğunun sadece kendi takımlarını desteklemesi gerekiyor ,matematiksel olarak sadece şampiyonlar ligine katılma şansımız devam ediyor,bunu başarabilecek güç ve kapasitedeyiz ,eksiklerimiz var onları tamamladığımızda yeni transferler tutarsa ,taraftarımızda desteğini artırırsa şampiyonlar ligine katılmak olmayacak bişeydeğildir ,ancak şampiyonluk büyük ihtimallle fb nin ,ayrıca sivasın milleti kendi içindeki pislikleri temizlemediği müddetçe bu şampiyonluk sivasa sadece bir hayal olarak kalır,eğer birşehrin insanı şampiyonluk yolundaki rakibi gs nin kazanması için dua ediyorsa onların taraftarlarıyla bir olup meydanda sivasspor taraftarına saldırıyorsa ,şampiyonluğa ramak kala sivasın milleti bjk trübünlerine geçip sivasa küfrediyorsa,bu şehirin insanları fb nin taraftarlarıyla bir olup kendi şehrine, takımına küfrediyorsa ,futbolcularını ıslıklayıp yuhluyorsa ,bu şehrin vekili ekmeğini yediği şehrin takımı yerine fb şapkası giyiyorsa,bu şehirde ve ülkede güçlü bir siyasi partinin gençlik örgütü lideri,gs sivassporu yendiğinde tivittirda tivit atıp en büyük cimbommm ulennnnn .... diye yazıyorsa , bu takımın taraftar derneği başkanının eşi facebokta fb amblemini duvar kagıdına koyuyorsa düşünmek gerekir bu şehirden şampiyonluk çıkarmı?sanmıyorum, yinede iyi dileklerin için tesekkürler
Ağzına sağlık gardaş bizler içimizdeki irlandalıları temizlemeden şampiyonluk çok zor
Alt 22.01.2014, 08:25   #22
sıvaslıgenç
Tecrübeli Yiğido

sıvaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 659 sıvaslıgenç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

İşte tam dediğin noktada bence taraftar ruhunun devreye girmesi gerekiyor.

Bu takım şampiyon olur olmasına ama kimse kusura bakmasın çoğu kişi bu takımı haketmiyor hiçbir şekilde ruh yok biz taraftar dediğimiz an herkes elinde sopa , bıçak , meşale vs. şeyler aklına getiriyor ancak olay bu değil canlılık , ruh heyecan lazım bize ancak bunların hiçbiri yok.Şuan ligde en kötü seyirciye sahip klubüz itina ile çekirdek yeriz , ib.e hakem deriz.Şu mantaliteyi yıkma vakti geldi herkes artık elini taşın altına koysun.

En basitinden geçen günki Eskişehir maçında polis sebebsiz yere taraftarı maça almıyor ya kardeşim hadi aynısını Göztepeye , Bursaya , Karşıyakaya yap ama yapamaz gelir bize yapar neden ? Pısırıklığımızdan acizliğimizden biliyor kimse konuşamayacak kimse o taraftarın arkasında olmayacak , ama Allah rızası için artık şu stad dolsun dolarken aynı anda heyecanda olsun ruhta olsun birlik beraberlikte olsun.
sıvaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.01.2014, 16:57   #23
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 800 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
ramazan5842 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Taşı sopayı bilmem ama Bursa da taraftar sahayı inletince, göztepe yi bilmem kaçıncı ligde sahasını dolu dolu görünce,Adana demirsporluları kanının son damlalarına kadar destekleyince,eskişehirde çalan bandoloru duyunca, ah be Sivasım senin bunlardan neyin eksik diyorum ve üzülüyorum.
Bu söylediklerini ben de canı gönülden isterim benim söylemek istedigim bu değilki
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ihtiyar yiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.01.2014, 18:25   #24
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Her şey bir kenarı bırakılmalı ...olumsuz yorumlarda öyle...Sivassporumuzun tribün noktasında nerede olduğunuda biliyoruz..Anlatmak istediğimiz bununla ilgili sadece ufak bir noktadır...Büyük olan kısım ise Sivasta yaşayıp ist takımlarına gönül verenlerle ilgili gelin bu yıl bir kenarı bırakın Sivassporumuza sarılın diyorum ....Şampiyonluk yaşansın yemin ediyorum bir daha böyle bir isteğim olmayacak ...Söz..
Alt 22.01.2014, 21:05   #25
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Bugun kahroldum,sivassporun maçını statta izleyip eve geldim bursa-eskişehir maçındaki ambiyansı görünce valla utandım.böyle duyarsız bir halk olmaz yav. biyet 2 lira maça gelmiyorlar.sivasspor için ölen bitenlerin çoğu yalan söylüyor yalannnnnnnnn
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.01.2014, 21:07   #26
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
favori58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bugun kahroldum,sivassporun maçını statta izleyip eve geldim bursa-eskişehir maçındaki ambiyansı görünce valla utandım.böyle duyarsız bir halk olmaz yav. biyet 2 lira maça gelmiyorlar.sivasspor için ölen bitenlerin çoğu yalan söylüyor yalannnnnnnnn
Kaldıki Bursadaki bilet fiyatları çok çok daha fazla ...

Etiketler
anadolu, ateşini, nerede, sivasspor, yakan