Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı değerlendirelim...
Alt 03.10.2010, 22:40   #91
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 781 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Maçı değerlendirelim...

Alıntı:
muratto_kellechi32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Senin alt kimliğin Sivasspor.. üst kimliğin de belli olmuş zaten "Galatasaray" o kadar çok zoruna gitmiş ki lehimize verilen ve ulusal medyanın gazından nasibi alarak bir poziyonu örnek vermişsin.

1- Sivas-Bursa maçı maç 0-0 devam ediyor.. Ömer topa son anda bir müdahele yapıp topu kalecisine vemek istiyor verdiği pas kısa kalıyor, o anda zita o topa ayağını uzatıyor, Ömer topa vurduktan sonra.. Top Mehmet'in önünde kalıyor Mehmet Kalecinin yanında topu içeri bırakıyor.. Düttttt yok Cüneyt Çakır golü iptal ediyor iki pozisyon önceki duruma faul çalıyor.. Gidiyor puan yada puanların.. O gün kü oynanan oyunla puanı hakemediğimizi kim söyleyebilir ki...

2- Trabzon Sivas maçı.. İlk dakikardaki klasik Trabzon baskısın atlattıktan sonra, ortada geçen bir oyun... Mehmet topu alıyır Egemeni geçiyor Egemen son adam..Egemen mehmet'in formasını nerdeyse formasını çıkaracak hakem Bülent Yıldırım yardımcının uyarı ise bi zahmet düdük çalıyor.. Faul var sarı kart bile yok..

3- Yine aynı maç.. Ceyhun ceza sahasına topla dirpling girmek üzere arkadan Colman net bir faul yapıyor hakem oyna diyor dönen topta Sedat aynı hareketi Teofilo'ya yapıyor hakem cırt faul .. Hemde kaleyi karşıdan görüyor ve Trabzon'un ilk golü geliyor..

4- Yine Colman bir atağımızda topu bir basketbolcü gibi blok yapıyor. faul var kart yok...

5- Ceyhun yine ceza sahasına girerken arkadan Colman bir faul daha yapıyor.. Hakem yine art niyetli .. Top Giray'ın önüne düşüyor ve uzun topla yattara'yı buluşturuyorlar ve trabzonun ikinci golü... Sonrasında ortadaki tüm takdir haklarını Trabzon lehine kullanan bir hakem ve futbolcularımızı azarlayan bir hakem.. Bizim eb ufak itirazlarımızda kartını çıkaran bir hakem.. Ve sonunda takım çözülüyor fark geliyor film kopuyor ve Sedat'ın da sinirleri kopuyor.. Hırsızın hiç suçu yok değil mi güzel kardeşim hıı..

6- Bugün Halis Özkayha ortada olan tüm faulleri evsahibi biz değilde Gaziantepmiş gibi hep onların lehine kullanıyor... Ömer Erdoğan'ın antep'te antep'e attığı gole benzer ama ondan daha temiz bir pozisyonda kadir'in attığı golü iptal ediyor.. Bizde antepliler gibi sahaya girmiyoruz.. Suç bizde. Biz otutur çekirdeiğimi çıtlatır, kendi oyuncummuza küfrederiz..(Bu sözüm sana değil..bugün oyuncusuna küfür eden sözüm ona taraftarlara)

Al sana kardeşim hakem hatalar raporu.. İstersen Lig Tv'de tekrar tekrar izlersin.. Eyvallah takımızın şu an çok iyi durumda değil.. Elbettede eksikleri var.. Elbetteki G.saray maçından bu yana sakat ve cezalardan dolayı ayno kadroyla çıkamıyoruz.. Elbette kadro derinliğimizde mevcut değil... Elbette sezon başı kadro yapılanmasında eksiklerimizde var.. Ama tüm bunlar takımızı eleştirmek olsunda ne olursa olsun şeklinde olmamalı.. Aklı selim ve yapıcı olmalı.. Herşey Mesut gitsin Rıza gelsin.. yarın rıza'da gidecek başkasının gelmeyeceğini garnti verebilirmisin.. Şu an mevcut ile yapılacaklar bunlardır.. Kapasite budur.. Ama bunları yreklendirecek seyirci, takımı ateşleyici taraftar topluluğu nerde.. Önce biz kendimiz bakalım.. Sonra o iki yıl başarıya koşan takımda hep vasat oyuncular vardı.. bu iş gönül işi.. yeterki biz elimizdeki kadroya sonuna kadar güvanelim.. Yapılması gereken de bu değilmidir..
Tamda benim düşündüğüm gibi sen ve senin gibiler.1-Aleyhte yazan biri varsa karşınızdakini tanımadan etmeden yafta yapıştırmak sen benim gs li olduğumu nerden çıkarıyorsun oturduğun yerden ahkam kesme.2-Hatalar aleyhimize olunca eyvah lehine olunca eyvallah nerede kaldı dürüstlük yok öyle yağma.3-Yukarıda eksikleri zaten yazmışsın bende farklı birşey söylemiyorum zaten.
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.10.2010, 22:54   #92
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Murad_Kelleci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

937 Mesajına 2.402 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Murad_Kelleci58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
şarkışla 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Tamda benim düşündüğüm gibi sen ve senin gibiler.1-Aleyhte yazan biri varsa karşınızdakini tanımadan etmeden yafta yapıştırmak sen benim gs li olduğumu nerden çıkarıyorsun oturduğun yerden ahkam kesme.2-Hatalar aleyhimize olunca eyvah lehine olunca eyvallah nerede kaldı dürüstlük yok öyle yağma.3-Yukarıda eksikleri zaten yazmışsın bende farklı birşey söylemiyorum zaten.
*Sen de yafta yapıştırdığını görmüyorsun 1,
*Sende oturdupun yerden ahkam kesiyorsun2,
*Hataların kantarı hep bizim aleyhimizde oldupunu görmemek ise büyük bi körlüktür3,
*Sen sorduğun sorunun cevabını aldığın halde hala bana sorular sorup kendince ukalalık yaptığınıda unutma..4,
*Ben o kadar seviyeli konuşurken sende ki seviyesizliğin de senin karakterinin yansımasıdır 5,
*İşin gücün rast gelsin buda 6,
Alt 03.10.2010, 22:59   #93
SempaticH
Tecrübeli Yiğido

SempaticH - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

144 Mesajına 183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 762 SempaticH isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

YAV BİZ DE TAKIMIMIZIN İYİ OLMASINI HERKES GİBİ İSTERİZ DEĞİLMİ AMA İYİ DEĞİL NEDEN ACABA BİZMİ SUÇLUYUZ ? YOOO KİM PEKİ BUI TANSFERİ YAPANLAR VE YAPTIRANLAR VEDE BU TRANSFER BANA YETER DİYENLER Mİ?PEKİ ŞİMDİ BU TAKIMA YETER DİYİPTE 15 MAÇTA 1 GALİBİYET ALDIRAN HOCA MI SUÇLU KİM SUÇLU ? TABİİKİ TAKIM YETER BU TAKIMLA NERDEYSE ŞAMPİYON OLUNUR DİYEN HOCAMIZ AMA HOCAMIZIN YETER DEDİĞİ KADRONUN YEDEKTEN TAKIMI ATEŞLEYECEK ADAMI YOKSA KİM SUÇLU OLUR TABİİİ HOCA ŞİMDİ BU HOCA KAÇ HAFTA OLMUŞ HALEN SABIR DİLENİYOR SİZ DE ÇIKMIŞINIZ SİNİRDEN BİRBİRİNİZE ATIP TUTUYORSUNUZ YAPMAYIN ARKADAŞLAR LÜTFEN TEK SUÇLU BU TAKIMI YETER DİYİP BU HALE GETİREN HOCADIR ONUN İÇİN KİMSE KİMSEYE BİRŞEY DEMESİN DİYECEKSE SUÇLU ORDA ONA DİYİN VE ODA İSTİFASINI VERİR GİDER BU TAKIM DA BUNDAN KÖTÜ OLMAZ
SempaticH isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SempaticH'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.10.2010, 23:02   #94
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Alıntı:
SempaticH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
YAV BİZ DE TAKIMIMIZIN İYİ OLMASINI HERKES GİBİ İSTERİZ DEĞİLMİ AMA İYİ DEĞİL NEDEN ACABA BİZMİ SUÇLUYUZ ? YOOO KİM PEKİ BUI TANSFERİ YAPANLAR VE YAPTIRANLAR VEDE BU TRANSFER BANA YETER DİYENLER Mİ?PEKİ ŞİMDİ BU TAKIMA YETER DİYİPTE 15 MAÇTA 1 GALİBİYET ALDIRAN HOCA MI SUÇLU KİM SUÇLU ? TABİİKİ TAKIM YETER BU TAKIMLA NERDEYSE ŞAMPİYON OLUNUR DİYEN HOCAMIZ AMA HOCAMIZIN YETER DEDİĞİ KADRONUN YEDEKTEN TAKIMI ATEŞLEYECEK ADAMI YOKSA KİM SUÇLU OLUR TABİİİ HOCA ŞİMDİ BU HOCA KAÇ HAFTA OLMUŞ HALEN SABIR DİLENİYOR SİZ DE ÇIKMIŞINIZ SİNİRDEN BİRBİRİNİZE ATIP TUTUYORSUNUZ YAPMAYIN ARKADAŞLAR LÜTFEN TEK SUÇLU BU TAKIMI YETER DİYİP BU HALE GETİREN HOCADIR ONUN İÇİN KİMSE KİMSEYE BİRŞEY DEMESİN DİYECEKSE SUÇLU ORDA ONA DİYİN VE ODA İSTİFASINI VERİR GİDER BU TAKIM DA BUNDAN KÖTÜ OLMAZ
Zaten kardeşim ki kayseri ve Buca maçları son iki şansı.. Zaten istene sonuçlar çıkmazsa ister istemez ayrılacaktır Mesut Hoca.. Bu takıma hiç birşey veremeyen Muhsn Ertuğral'a sabır ediyorsak, Mesut'unda kredisi az çok olmalı..
Ha ben mesut'un adamıyım öyle yazıyorumm ...!!!!!!!!!
Alt 03.10.2010, 23:03   #95
SempaticH
Tecrübeli Yiğido

SempaticH - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

144 Mesajına 183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 762 SempaticH isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

MESUT HOCA İSTİFAAAAAAAAA
SempaticH isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SempaticH'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.10.2010, 23:03   #96
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 781 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Hangi lafım seviyesizliğimin göstergesi anlayamadım.Ayrıca benim yazılarımdan bir tane kötü laf bul ben burada özür dileyim.
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.10.2010, 23:07   #97
Divriği58
Tecrübeli Yiğido

Divriği58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

271 Mesajına 444 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 675 Divriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOKDivriği58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Arkadaşlar.... FİKRET ÜNSAL çıkıcak kalplerımıze su serpicek bir açıklama yapacaktır..CUK..die oturduk yerlerimize fikret unsalın açıklama yapmasını bekliyoruzz bakalıma rtık ne bahene bulacak
Divriği58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.10.2010, 23:11   #98
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 776 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

ben bir köy görüyorum hemde ayagimizin dibinde, görmeyenler göz doktoruna gitsin
50sekiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 50sekiz'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.10.2010, 23:15   #99
57 Mehmet
Tecrübeli Yiğido

57 Mehmet - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

169 Mesajına 255 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 627 57 Mehmet BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

sayin bakkal hocam,ortasaha oyuncularimiz defansimizi cok yalniz birakiyor buda defans oyuncularimizi basit hatalara zorluyor sonra ise bütün fatura defansa kesiliyor,INSALLAH lige verilen arayi cok iyi degerlendirirsiniz yoksa bu böyle devam edemez,iyiki bir galatasarayi yenmisiz zaten bu gidisle o galatasarayi yenmeyen takimda ligde kalmayacak gibi
57 Mehmet isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.10.2010, 23:19   #100
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Alıntı:
şarkışla 58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hangi lafım seviyesizliğimin göstergesi anlayamadım.Ayrıca benim yazılarımdan bir tane kötü laf bul ben burada özür dileyim.
Kardeş.. İşin gücün rast gelsin.. Allah'a emanet ol...

Etiketler
antep, değerlendirelim, maçı, yiğido