Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Rakip Taraftarlar (Aramıza Hoşgeldiniz)

Seçenekler Arama Stil

Cevap: TOKATSPOR VE TOKAT'LIDAN DESTEK
Alt 11.01.2009, 16:29   #91
sivaslı yıldız
Yiğido

sivaslı yıldız - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

101 Mesajına 171 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 674 sivaslı yıldız isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: TOKATSPOR VE TOKAT'LIDAN DESTEK

Alıntı:
besyo_cu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivastan gidenlere acıyorum 100 ytl verip kupa macını izlıyorlar ama sivasta 20 - 30 ytl verip burdakı Fener macını izlemezler nasıl bir zihniyet anlamış değilim...
Fanatik bir Sivasspor taraftarı olarak söylemek isterim ki Sivas'tan kalkıp Tokat'a tuttuğu takım aşkına maça giden kimsenin bence acınacak hali yok..

Ama şu var can-ı gönülden ben de isterim ki, Sivasspor aşkı da bunları yaptırabilsin.. Deplasman maçları sonrası destansı anlatımların sahibi arkadaşlara bırakıyorum ben burda sözü..
sivaslı yıldız isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.01.2009, 16:32   #92
mnt3
Tecrübeli Yiğido

mnt3 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

236 Mesajına 400 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mnt3 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

sivas genç fb adlı grupta yer alan arkadaşlara soruyorum:sivaslıyım diyorsunuz,sivasın ekmeğini yiyip suyunu içiyorsunuz,sivasspora destek vermek yerine 1000 km ötedeki fenerbahçe için maddi manevi destekte bulunuyorsunuz,şampiyonluğa giden sivasspor adestek vermek yerine fenerbahçeye destek vererek sivasın gücünü bölüyorsunuz.gidin sorun bakalım,fenerbahçelilerin yoğun olduğu bağdat caddesi,kadıköy gibi muhitlerde istanbul doğüumlu olup da sivassporu tutan var mı?yazık.trabzon şehrini bu yönden takdir ediyorum,o şehirde galatasaray-fenerbahçe-beşiktaş dernek açamıyor,bize düşen de sivaslıyım deyip başka takımı tutanları sivasspordan başka takım tutmamaları konusunda ikna etmek olmalıdır
mnt3 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.01.2009, 21:55   #93
Shan58
Tecrübeli Yiğido

173 Mesajına 276 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 Shan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaşlar niye maça giden kişileri eleştriyorsuınuzki.
O verdikleri 100 YTL FenerBahçeye değil Tokatspor'a gidiyor.
Tokatspor'un bütçesi zaten yok, ilk defa bir büyük takımla karşılaştılar.
onlar için çok önemli bi şey bu.

Oraya giden 100 YTL veren sivaslı hemşerilerimiz eminimki sivasspor'un tüm maçlarına geliyorlardır.

zaten orda en fazla bir kaç yüz sivaslı taraftar vardrıki bi kaç yüz kişiyle 16 bin kişilik 4 eylül stadı dolmaz.

Eleştri yaparken bu kadar acımasız ve hoşgörüsüz olmayın lütfen.
Sonuçta verilen paralar komşu ve kardeş Toktaspor'a gitti.
onlarında sevinmeye, bir kaç yılda bir kezde olsa bu heyecanı yaşamaya hakkı var.
Shan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.01.2009, 21:59   #94
sonperde_60
Yeni Yiğido

sonperde_60 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

11 Mesajına 97 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 sonperde_60 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

önümüzdeki bir kaç yıl sonra bu heyacanı çok yaşamaya ve türkiyeye yaşatmaya başlıycaz merak etmeyin.türküyenin bu bölgeye ihtiyacı var.alayına TOKAT , ölümüne SİVAS..
bugünki fenerbahçe maçında kardeşimiz sivassporu unutmadık ve tüm türbinler şampiyon sivasspor sesleriyle büyük başkan mecnun odyakmazın tokata gelişini kutladı..
sonperde_60 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sonperde_60'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 11.01.2009, 23:55   #95
merkez_emre
Usta Yiğido

merkez_emre - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

470 Mesajına 1.011 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 849 merkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISImerkez_emre COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
Sivastan gidenlere acıyorum 100 ytl verip kupa macını izlıyorlar ama sivasta 20 - 30 ytl verip burdakı Fener macını izlemezler nasıl bir zihniyet anlamış değilim. Tokatta cok fener taraftarı oldugunu bilıyorum nede olsa 4 senemı verdim Tokat'a kendı takımlarını böyle destekleseler Tokat coktan bank asyada olurdu...

abi demek gıtsem bana da acıyacakdın sahsen ben hayatta vermem 100 mılyonu
he dusuk mıktar olur alırdım...Tokatlılar saolsun derbi agırlıklı maclara gelıyor sehırde harcama yapıyor...biz gıdınce onlara destek olunca mı olmuyor
Alt 12.01.2009, 00:30   #96
omercoskun
Usta Yiğido

omercoskun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

335 Mesajına 622 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 876 omercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblickomercoskun ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Sivastan gidenlere acıyorum 100 ytl verip kupa macını izlıyorlar ama sivasta 20 - 30 ytl verip burdakı Fener macını izlemezler nasıl bir zihniyet anlamış değilim. Tokatta cok fener taraftarı oldugunu bilıyorum nede olsa 4 senemı verdim Tokat'a kendı takımlarını böyle destekleseler Tokat coktan bank asyada olurdu...
bir türlü müsait olupta gidemedim ama hayatta kaçırdığım en önemli maçlardan biri olduğu onu düşünüyorum.
omercoskun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.01.2009, 02:31   #97
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1265 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
merkez_emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
abi demek gıtsem bana da acıyacakdın sahsen ben hayatta vermem 100 mılyonu
he dusuk mıktar olur alırdım...Tokatlılar saolsun derbi agırlıklı maclara gelıyor sehırde harcama yapıyor...biz gıdınce onlara destek olunca mı olmuyor
Emre sen ve senın gibilere sözum yok gidip Tokat'ı destekleyenlere değil benım lafım sivastan gidip FB yi destekleyenlere...
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.01.2009, 04:27   #98
Shan58
Tecrübeli Yiğido

173 Mesajına 276 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 Shan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Emre sen ve senın gibilere sözum yok gidip Tokat'ı destekleyenlere değil benım lafım sivastan gidip FB yi destekleyenlere...
Gardaş bazı şeyleri niye biz çok zor anlıyoruzki.
Sivas'ta yaşayan herkes sivaslı değil, tabi sivassporluda değil.
Sivas öğrenci kenti, büyük takımlarının üniv öğrencileri arasında ciddi taraftarları var.

Gidip FB'yi destekleyenler büyük ihtimal üniv öğrencileri.
Hem Tokat'ı gezmişler hemde FB'yi görmeye gitmişler.
Sonuçta paralar Totat'a ve Tokatspor'a gitmiş
niye bu kadar eleştiriyorsunuz ben anlayamıyorum.

O tokata giden arkadaşlar emin olun sivas'ın tüm maçlarına geliyordur vede emin olun Sivas-FB maçında 4 Eylül'dedirler.

Sivas'ta yaşayan herkes Sivas'lı olacak yada Sivasspor'u destekleyecek diye bi kaide yokki.
Shan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 12.01.2009, 17:16   #99
yeniceri_can
Usta Yiğido

yeniceri_can - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

265 Mesajına 556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 743 yeniceri_can FAZLA SÖZE GEREK YOKyeniceri_can FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
sonperde_60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
önümüzdeki bir kaç yıl sonra bu heyacanı çok yaşamaya ve türkiyeye yaşatmaya başlıycaz merak etmeyin.türküyenin bu bölgeye ihtiyacı var.alayına TOKAT , ölümüne SİVAS..
bugünki fenerbahçe maçında kardeşimiz sivassporu unutmadık ve tüm türbinler şampiyon sivasspor sesleriyle büyük başkan mecnun odyakmazın tokata gelişini kutladı..
inşallah bir kaç seneye kalmaz omuz omuza aynı tribünde aynı lig maçında bağıracağız.
Alt 12.01.2009, 20:35   #100
fenerlisivas
YASAKLI ÜYE

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 fenerlisivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bana trabzonlmusun diye osran arkadaşa el cevap hayır dostum konyaılyım ve 5 yıl sivasta üniverite okudum gecen yıl mezun oldum ben sivasa geldiğimde sivas 2. ligden süper liğe yeni çıkmıştı o zmnalar şimdiki olduğu yine tarfatırı yoktu merkezde ki herles bırak sivaın maçını stadın önünden biile geçmiyolardı ben o cüder siva spora üyeydşim sivassporun maçları beleşti sadece büyük takımlar gelince dolardı o stad anadolu takımı gelince kimse gitmexzdi zaten gidenlerede hep üniverstiyldi büyük tkaımlar gelinec gidenler de üniveristeyli sivası izlemeye değil kendi takımnı izlemey giderdi garipler gecen sene sivasın çıkışından sonr merkezde herkes biranda sivalsı ve sivassporlu oluverdi şidmi soruyorum bu taraftrsız takmaın tarftarlırı bu takım düşü yaşadığında yine herşey eskisi gibi ıolacak daha öncedne nerdeydiniz siz sivas ytokmuyudu daha önceden konyada nalçaçcı gençlik bursada texsas ankarda leoparlr varken siz genç 58 diye kendini adlarnıan gurp nerdeydiniz ve hala yoksunuz bakıyorum maçlarda 1 avuç çocuk sivas diye bağıryor yazık çok yazık bu takım a bu taraftar yakışmıyor
fenerlisivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
destek, tokatlidan, tokatspor