Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Cezamız belli oldu....
Alt 07.05.2011, 20:37   #91
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 856 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Cezamız belli oldu....

Alıntı:
HAYALKAFE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bugünkü bursa-bjk maçındaki olaylara nasıl bir ceza verileceğini merakla bekliyorum...zira bursa geçen yıl buna benzer 2 maçı(diyarbakır ve antep maçları) hükmen 3-0 kazanarak 6 puanı zorlanmadan almıştı...
saha içerisinde olan bir olay yok ki! taraftar şehrin caddelerinde eylem yapıyorsa kulübün bunda kabahati ne?
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.05.2011, 20:51   #92
risale69
Yiğido

126 Mesajına 247 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 687 risale69 COK SEVILEN BIR KISIrisale69 COK SEVILEN BIR KISIrisale69 COK SEVILEN BIR KISI

koltukları söküp sahaya atanlar, maç boyu hakeme ana avrat dümdüz gidenler zil takıp oynayabilirler. istedikleri buydu çünkü. sivassporun imajını zedelemek.
bir de yavuz hırsız misali kalkıp demezler mi : biz sivassporun haksızlığa uğramaması için tepki gösterdik..
komik olmayın Allah aşkına.
risale69 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda risale69'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.05.2011, 21:13   #93
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 774 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK

+++daha önce kuzu kuzu seyret tikte ne oldu 15 puanımız gitmişti
+++bence o tepkiler bir puan getirdi bize
+++diyorumki bir puan o paradan daha önemli
+++bu tepkiler 10 macta bir olmalı.. yoksa hakemler daha cok puanımızı çalarlar derimmmmmmmmmmmmmmmmm
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.05.2011, 22:15   #94
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1039 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
saha içerisinde olan bir olay yok ki! taraftar şehrin caddelerinde eylem yapıyorsa kulübün bunda kabahati ne?

diyerek kenara çekilelim vesselam öyle mi? Allah korusun devamı ya da daha büyüğü ya saha içinde olsaydı?

Gün döner hesap döner diye bir söz var.Geçen yıl Diyarbakır maçı ve Antep maçlarında kıyamet kopmuştu. Belki Diyarbakır maçını bi kenara alabiliriz.Provakasyon avrdı orda ama ya Antep maçında 1 taştan tatil edilip hükmen 3-0 verilen maça ne demeli? Bursa başkanı çıkmış maç tarafsız sahada yenden oynanmalı gibilerinden birşeyler diyor. Adama sormazlar mı ey başkan geçen yıl 1 taşla Antep maçı hükmen 3-0 olunca sesiniz soluğunuz çıkmıyordu. Sebastiea arkadaşım demiş ya saha dışında olanlardan kulube ne diye?
Antep maçında tek bir taştan hükmen 3-0 olabiliyorsa saha dışındaki bu olaylara da ağır bir ceza verilmeli o zaman. İlla saha içinde olup 4-5 kişi ölünce mi ya da sakat kalınca mı caydırıcı ceza verilecek. Kaldı ki iki takım arasındaki durum daha önce de birçok olaya neden oldu.Eskiden ts nin sahası savaş alanına dönerdi adamalr az buçuk cezalarla yırtardılar işte o zamanda tavizler ve ayrıcalıklar verile verile bugünkü durumlara gelindi malesef. Şimdi burda ağır bir ceza verilmezse hangi adaletten bahsedeceğiz?
Alt 07.05.2011, 22:21   #95
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 856 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:

diyerek kenara çekilelim vesselam öyle mi? Allah korusun devamı ya da daha büyüğü ya saha içinde olsaydı?

Gün döner hesap döner diye bir söz var.Geçen yıl Diyarbakır maçı ve Antep maçlarında kıyamet kopmuştu. Belki Diyarbakır maçını bi kenara alabiliriz.Provakasyon avrdı orda ama ya Antep maçında 1 taştan tatil edilip hükmen 3-0 verilen maça ne demeli? Bursa başkanı çıkmış maç tarafsız sahada yenden oynanmalı gibilerinden birşeyler diyor. Adama sormazlar mı ey başkan geçen yıl 1 taşla Antep maçı hükmen 3-0 olunca sesiniz soluğunuz çıkmıyordu. Sebastiea arkadaşım demiş ya saha dışında olanlardan kulube ne diye?
Antep maçında tek bir taştan hükmen 3-0 olabiliyorsa saha dışındaki bu olaylara da ağır bir ceza verilmeli o zaman. İlla saha içinde olup 4-5 kişi ölünce mi ya da sakat kalınca mı caydırıcı ceza verilecek. Kaldı ki iki takım arasındaki durum daha önce de birçok olaya neden oldu.Eskiden ts nin sahası savaş alanına dönerdi adamalr az buçuk cezalarla yırtardılar işte o zamanda tavizler ve ayrıcalıklar verile verile bugünkü durumlara gelindi malesef. Şimdi burda ağır bir ceza verilmezse hangi adaletten bahsedeceğiz?
valla hayalkafe, bugünki olaylardan dolayı bursaspor kulübüne ceza verilirse kulüp belini doğrultamaz bea bu sebepten ben polisle çatışan kişilerle devletin hesap görmesi gerektiğini düşünüyorum.

ha geçen yıl ki olaylar konusunda dediklerin tabii ki tartışmaya açık ama orada bursa'ya karşı saha içerisindeki olaylar bahane gösterildi. şimdi böyle bir durum yok ortada diyorum.

her neyse de bu maç bir milat olabilir türk futbolunda. yeni futbolda şiddet yasası yürürlüğe girdi diye biliyorum. bursaspor'un olmasa bile bursaspor taraftarının canı fena halde yanacak!
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.05.2011, 22:23   #96
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1039 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
valla hayalkafe, bugünki olaylardan dolayı bursaspor kulübüne ceza verilirse kulüp belini doğrultamaz bea bu sebepten ben polisle çatışan kişilerle devletin hesap görmesi gerektiğini düşünüyorum.

ha geçen yıl ki olaylar konusunda dediklerin tabii ki tartışmaya açık ama orada bursa'ya karşı saha içerisindeki olaylar bahane gösterildi. şimdi böyle bir durum yok ortada diyorum.

her neyse de bu maç bir milat olabilir türk futbolunda. yeni futbolda şiddet yasası yürürlüğe girdi diye biliyorum. bursaspor'un olmasa bile bursaspor taraftarının canı fena halde yanacak!
aynen öyle hocam benim bursaya kastım yok ama hep birilerine başka birilerine başka ceza verilirse bu işin önü alınmaz zamanında ts nin sahasında öyle şeyler oluyordu ki adamlar 1 maçla falan yırtıyordu mesele de işte burda adalet herkese eşit olmalı ve verilecek caydırıcı cezalar milat olmalı futbolumuzda...
Alt 07.05.2011, 22:23   #97
sivasdergi
Yiğido

107 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 651 sivasdergi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ya işte görüyorsunuz bazı kendini bilmezler koskoca Bursa şehrini ve Bursaspor'u ne duruma soktu bir anda. Belki Avrupa treni de kaçacak bu yüzden. O nedenle artık herkes aklını başına almalı. Cezalar tüm camilara değil sadece suçlu olanlara verilmeli. Ordaki 300-500 kişi yüzünden bütün camianın cezalandırılması hiç iyi olmayacak.
sivasdergi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.05.2011, 22:48   #98
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1430 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
sivasdergi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ya işte görüyorsunuz bazı kendini bilmezler koskoca Bursa şehrini ve Bursaspor'u ne duruma soktu bir anda. Belki Avrupa treni de kaçacak bu yüzden. O nedenle artık herkes aklını başına almalı. Cezalar tüm camilara değil sadece suçlu olanlara verilmeli. Ordaki 300-500 kişi yüzünden bütün camianın cezalandırılması hiç iyi olmayacak.
İşte anlatmak istediğimiz meselelerin kısa özetide buydu arkadaşım... Şimdi oturup düşünmeli. Acaba ben ne yaptım.. artı eksi muhasebesine girip acaba bana yaptığım işler ne olarak döndü dediğin zaman eksi çokta ise bu sanada zarar verir kulübünede muhtemel alacağın primlerede vs. vs. herşeye etki eder. Birinci etapta eğer biz topluca küfürü edip infial yaratacak şeyleri yapmasaydık bizlere her yönden artı olarak dönecekti.. Diyeceksinizki burası ile tribün farklı oluyor. Bir nebze haklı olabilirsiniz. Ama bu işi tekil olarak yapıp çoğunluğa yayarsak işte o zaman kötü... Gördünüz Bursa olayını... 300-500 kişiden bahsediliyor ama ben ona inanmıyorum. Dahada fazla. Belki toplasanız ateşi fitilleyenler 15-20 kişilik bir gurup ama büyüdükçe büyüdü olaylar, toplumsal isyana şiddete kadar dönüştü. İşte biz kendimize empati yaparsak bizde de bu boyutlara ulaşabilmesinden korktuğumuz için bazı söylemlerde bulunduk bulunuyoruz sitemiz aracılığı ile... Şahsi isyanlar ayrı toplu çıkışlar ayrı. Bir yerde kendini bir yere kadar kontrol edersen iş orada biter ama toplu bir şekle dönüşürse alın size bugünkü olay çık çıkabilirsen işin içinen. Yinede bizde bu şekilde olaylar olmaz ve olmayacak inşallah... Bizim taraftarımız sayı olarak belki çok büyük olmasada yinede diğerlerine nazaran daha bilinçliyiz evelallah. Onlara tekrar teşekkür etmekde fayda var... Ama biraz daha dikkat edelimde sağ salim şu 3 maçımızı bitirelim cezasız.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.05.2011, 22:50   #99
yigido_sampiyon
Usta Yiğido

yigido_sampiyon - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

419 Mesajına 645 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido_sampiyon isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

İş yasada değil insandan geçiyor...istediğin yasayı çıkar, olay çıkaranı idam et kafi gelmez...stadlarda dedem yaşındaki adamlar dümdüz küfür ediyor utanmadan...hayatımda ilk kez bir kız arkadaşımla 4 eylül stadında maç seyretmiştim geçen yıllarda ve yemin ettim bir daha asla!!!

en son kasımpaşa maçını izlemeye gittim 4 eylül stadına tek başıma...yanımdaki "amca" demiyorum şahsiyetsiz insan, 90 dakika yan hakemin annesine küfür etti...uyarıda bulunduğumda, 4 kişilik maganda grubu beni döveceklerdi nerdeyse!!!ve adam küfür ederken yanındaki belki 50 kişi gevrek gevrek gülüyor!!!kendi annesine milyonda birini söylesen ne olur bilinmez!!!bir baktım kale arkasından koltuklar atılıyor ve sonra maçtan çıktım...

ne zaman izleyeceğiz bir maçı; spor için zevk almak için, güzel zaman geçirmek için???? Hiçbir zaman!!!!!!!!!!!!!!!!

Bu arada TÜM ANNELERİN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN
yigido_sampiyon isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı yigido_sampiyon'a Teşekkür Ediyor...
Alt 07.05.2011, 23:48   #100
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 755 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:

Söylediklerinize katılmamak mümkün değil..Yanlız antep maçında diye başladığınız 3 tane cümle warki bunu Bursaspor maçıyla kıyaslıyorsunuz.Bu olaydan sonra Bursaspor kulubüne veya taraftarına en ağır cezayımı werecekler ..Türk futbolu temizlenecekse versinler..Antep maçında diyarbakır maçında maç içerisinde atılan taşla müsabaka başlamadan gelişen Bursadaki olaylar aynı statüde değerlendirilemez..Taraftarlar ın stada giriş çıkışından il emniyeti sorumludur bu yüzden Bursaspor kulübüne ceza werilemez..Taraftara verilecekse bir tek kelimem bile yok sesim çıkmaz saygı duyarım..Ama bu yüzden Bursaspor taraftarına ceza werirlerse b.jimnastik stadında bıçaklanarak öldürülen insanlar vardı..istanbulda bıçaklanan insanlar vardı..Adama sormazlarmı sen bu cezaları daha önce neden vermedin diye..Kıyaslama kriterleriniz birbirine denk olaylar değil..Ama şunu ısrarla belirtiyorum bu işler böyle tek tek cezalarla değil adam gibi kanun tasarılarıyla olur...İşte o zaman şeriatın kestiği parmak acımaz....

Etiketler
belli, cezamız, oldu