Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bilica Fener`de
Alt 09.06.2009, 14:32   #91
şafak58_35
Usta Yiğido

şafak58_35 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

232 Mesajına 329 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 731 şafak58_35 FAZLA SÖZE GEREK YOKşafak58_35 FAZLA SÖZE GEREK YOKşafak58_35 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Bilica Fener`de

herkes yasin+3 oyuncu demişte ben yasinden başka oyuncu duymadım hiç:S ÇOĞU ARKADAŞIMA KATILIYORUM ŞAM.LİGİNDE OYNİCAN GÜÇLÜ KADRO YAPICAM DİE UĞRAŞ GİT EN İYİ ADAMINI VER MANTIK BUNUN NERESİNDE ŞİMDİ????? YASİN KİM YA SERVET GİBİ KOŞ ET BAM GÜM VUR Bİ ÇALIM Bİ ATAK YAPACAK ADA MI KARDEŞİM YERİM 1.5 MİLYON EURONU BU DEVİRDE PARA MI BU VERSEYDİN GS YE TS YE OZMN 4-5 MİLLİYON EURO YA...TAMAMEN BAŞARISIZ BİR KARARDIR FB YE DENİLDİĞİ GİBİ KIYAK YAPILDI ACIKCASI HADİ BAKALIM HAYRLI İŞLER...
şafak58_35 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.06.2009, 14:47   #92
abdulhadi
Acemi Yiğido

23 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 579 abdulhadi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bu yönetim ve hoca .... olmazzzzzzzzzzzzzzzzz.bülent uygun u bu konusmalarından dolayı başka bir camia kesin gönderirdi. ne demek bana ekifler var uygun olursa değerlendireceğim.defol git senden nefret ediyor artık bilinçli sivasspor taraftarı.
abdulhadi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.06.2009, 15:13   #93
hakandevil
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 hakandevil FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ferhat_58_oğuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
her halinle fenerli olduğunu belli ediyosun arkadaşım bir senin üye olduğun tarihe bak birde benim gibi eleştirenlerin bir senin yaptığın yorum sayısına bak birde benim ha sen diyeceksinki illa buraya ne kadar erken üye olursan dahamı çok sivassprlu oluyosun evet bu site sivassporumuzun en büyük tarafta sitesi bu en güzel tespit olur kendini sivassporlu diye bize yutturma fener yalakası olmak sana büyük haz veriyo galiba nede olsa bilica seneye sizde hemide beleş bir paraya mehmet topuz gibi şahsiyetsiz karaktersiz adama 5 milyon avuro bilicaya gelince 1.5 milyon dolar tabi nede olsa sivasspor taraftarı koyundur dimi ben yönetimi bu konuda çok hatalı buluyorum tabikide eleştireceğim gir bak bakalım benim tüm yazılarımda mecnun başkan ve bülent uygunu ne kadar çok sevdiğimi ve başarılı bulduğumu tekrar tekrar yorumladım tamam 100 yıl geçse bir daha bu takımın başına böyle hoca böyle kaliteli yönetim gelmez ama hatalı oldukları yerdede eleştirmek en doğal hakkımız bilica 4 milyon dolar para ödense idi bak bakalım kim ne diyodu ozaman bizim stemimiz değerinin altında satılmasına sen bir taraftar olarak bu rakamı beğeniyosan olsa olsa fener taraftarı olarak beğenirsin ne kadar ucuza aldık diye senin başındaki sac kadar ben sivassporumuzun maçlarına gittim 2, lig de dahil senin gibi çok fenerli sivaslı tanıyorum sivas fener maçlarında feneri tutan zavallılar sizlere acıyorum burda hangimizin daha çok sivaslı olduğunu sorgulamaya çalışma şaba oturursun şahsiyetsiz kelimesini üzerime alınmıyorum çünkü senden ve senin gibilerden daha çok sivassporluyum bu kelimeyi şöyle çevire bilirsin sivassporlu gibi takılıp her haliyle fenerli olduğunu belli eden karakter olgusundan noksan şahsiyet sahibi olmayan kendi futbolcusunun beleş bir rakama başka bir takıma(yani başka kendi takımına) gitmesine nerdeyse zil takıp sevinen ve bunu bir transfer zaferi olarak düşünen daha takımının en az bir maçına gitmeyen (takımı derken bu takımın sivasspor olduğunuda belirtmek isterim )ve kendini sivassporlu olarak yutturmaya çalışan namertler sizler bırakın sivassporlu olmayı kalın kaldığınız yerde bize samimi taraftar lazım sizin taraftarlığınız eksik olsun

Arkadaşım bi tutturmuşsun 1.5 milyon euro muhabbeti gidiyosun. Yasin çakmağı biz Rizespordan 2 milyon civarında bi rakama aldık size onu weriyoruz üstüne 1.5 milyon euro nakit sıcak para veriyoruz + 3 tane kiralık büyük ihtimalle ( Gürhan İlhan Ali yada Can ) gibi parıl parıl çocukları weriyoruz hala tutturmuşsun 1.5 milyon euro ya sattık diye burda sitem ediyosun...
hakandevil isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.06.2009, 15:19   #94
hakandevil
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 hakandevil FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaşım bi tutturmuşsun 1.5 milyon euro muhabbeti gidiyosun. Yasin çakmağı biz Rizespordan 2 milyon civarında bi rakama aldık size onu weriyoruz üstüne 1.5 milyon euro nakit sıcak para veriyoruz + 3 tane kiralık büyük ihtimalle ( Gürhan İlhan Ali yada Can ) gibi parıl parıl çocukları weriyoruz hala tutturmuşsun 1.5 milyon euro ya sattık diye burda sitem ediyosun...
Ayrıca bende Fenerbahçeli'yim ama yeri geldi ben Sivasspor'u sonuna kadar destekledim şampiyonluk yolunda Beşiktaş'a karşı.. Yine olsa yine desteklerim.Ama senin gibiler bazı şeylerin farkına varamıyor..
hakandevil isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.06.2009, 15:51   #95
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaşlar bilica süper oyuncu bizede şampiyonlar liginde çok katkısı olurdu yasinde kötü oyuncu değil kötü futbolcu olsa fenerbahçe zamanında alamazdı şunada herkes inansınki biz yasini bilica ile takasda kullanmasak bizim kulubün yasin gibi bir futbolcuyu almaya gücü yetmez
bilica yaş 32 sudan ucuz paraya almışın güzel paraya satmışın yönetimimiz güzel iş başarmıştır
birçok kulup borç batağındayken şükür bu sene bütçe fazlamız var bu taraftarımızın verdiği iş adamlarımızın verdiği destekle olmuyorr beylerr bu sade yönetimimizin başarısıylaa oluyorr
bilicaya bize yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruzz yeni yıldızımız yasine hoş geldinn diyoruzz
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.06.2009, 18:01   #96
GuVeN
Usta Yiğido

GuVeN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.350 Mesajına 5.411 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1023 GuVeN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
üçyıldız58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadaşlar bilica süper oyuncu bizede şampiyonlar liginde çok katkısı olurdu yasinde kötü oyuncu değil kötü futbolcu olsa fenerbahçe zamanında alamazdı şunada herkes inansınki biz yasini bilica ile takasda kullanmasak bizim kulubün yasin gibi bir futbolcuyu almaya gücü yetmez
bilica yaş 32 sudan ucuz paraya almışın güzel paraya satmışın yönetimimiz güzel iş başarmıştır
birçok kulup borç batağındayken şükür bu sene bütçe fazlamız var bu taraftarımızın verdiği iş adamlarımızın verdiği destekle olmuyorr beylerr bu sade yönetimimizin başarısıylaa oluyorr
bilicaya bize yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruzz yeni yıldızımız yasine hoş geldinn diyoruzz
hemserım 32 yasında dedıgın adam 30 yasında ıkı senesı daha var 32 ye.
adam 1979 dogumlu..
GuVeN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.06.2009, 18:06   #97
ferhat_58_oğuz
Yiğido

ferhat_58_oğuz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

72 Mesajına 111 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 654 ferhat_58_oğuz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
hakandevil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Ayrıca bende Fenerbahçeli'yim ama yeri geldi ben Sivasspor'u sonuna kadar destekledim şampiyonluk yolunda Beşiktaş'a karşı.. Yine olsa yine desteklerim.Ama senin gibiler bazı şeylerin farkına varamıyor..
eğer yasin 2 milyon ederse bilica 20 milyon eder yasin bilicanın dediğim gibi tek bacağınıda değil tek parmağı etmez
ferhat_58_oğuz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.06.2009, 18:29   #98
sivasli215
Usta Yiğido

sivasli215 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

299 Mesajına 427 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 777 sivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblick

büyük takım OLMAMA yolunda emin adımlarla ilerliyoruz

2-3 tane yıldız adayı futbolcu çıkarıyoruz onu da yok fiyatına 3 büyüklere! satıyoruz

bu zihniyet değişmedikçe türk futbolunda hiçbir şey değişmez,değişmiyorda senelerdir!!!
Alt 09.06.2009, 18:33   #99
abdulhadi
Acemi Yiğido

23 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 579 abdulhadi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
hakandevil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

arkadaşım yasin dediğin bilicanın yanında adam mı?
abdulhadi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.06.2009, 19:15   #100
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 705 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bilicayı satmak bu şehre ihanettir hemde 1.5 ve vasat bir futbolcu karşılıgında Mehmet Topuzu Gökhan Ünalı süper paralara satan kayseriyi örnek alın...
karamik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bilica, fener`de