Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 14.12.2009, 10:34   #91
KAOS
Yiğido

KAOS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

132 Mesajına 227 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 673 KAOS Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

Tek kelime ile şu söylenebilir ki; ilahi kuvvetler bizim galibiyetimizi istedi.

İlk yarı arkamızda olan rüzgar devre arasında yön değiştirdi ve ikinci yarı yine arkamızdaydı.
İkinci yarı hakem bize döndü,
İkinci yarı topçularımıza güç geldi,
İkinci yarı kar yağdı, Eskişehirli topçular dumur oldu.

Her zaman söylüyorum, gol yememeye değil gol atmaya oynamak zorundayız, zaten her halükarda çok kolay gol yiyebiliyoruz, ama ilk gol atan biz olursak topçumuza güç geliyor, moral geliyor, rahat oynuyoruz.

Tebrik ederim, üzerimizdeki 10 sırada olan Antalyaspor ile aramızdaki puan farkı 6.
Önümüzdeki hafta bir puan bile çok şey için yeterlidir. Hele üç puan harika olur.

Takımın en iyisi Erman, ve Murat. Hele Murat her takıma lazım yav, adam nerelerde oynamadı ki, her ihtiyaca cevap veren Murat'a "Sen çok yaşa emi?" diyorum ve şapka çıkarıyorum.

Petkoviç'e laf söyleyenleri de söylediklerinden dolayı bir kez daha düşünmeye davet ediyorum.

Cihan ve Ersen en kötüleriydi

Akılda kalan ise Kar Kar, Kar.

Not: hani saha altı ısıtmamız var dı?
Alt 14.12.2009, 11:25   #92
carizma0658
Usta Yiğido

carizma0658 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

327 Mesajına 479 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 718 carizma0658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

EYYY SİVASIM BU GÜNLER BİTECEK VE BU GÜNLER YİGİDO İÇİN BÜYÜK DERS SENEYE LİGİ SALLICAK TEK TAKIM VAR YİGİDO
carizma0658 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.12.2009, 11:48   #93
atrium58
Yiğido

atrium58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

108 Mesajına 168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 atrium58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Maçta iyi futbol yoktu ama özellikle maçın ilk 10 dakikası ve 2. yarının tamamında müthiş bir efor ve kazanma hırsı vardı. İlk yarıda rüzgarı arkamıza aldık 2. yarıdada kar bize yardım etti. Her zaman bu kadar şanslı olmayabiliriz. Takıma çok acil forvet lazım gol atamıyoruz kale önünde saçmalayıp duruyoruz. Mehmet yıldız ve balili özelliklerinde 2 forvet lazım Petkoviç yediği gol dışında çok iyiydi yan toplar ve kritik kurtarışlaryaptı. Erman, murat, agbetu, zaman zamanda musa ön plana çıkan oyunculardı.
atrium58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.12.2009, 13:40   #94
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 845 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
refikpura Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşım vefa konusunda daha önceki sayfalarda bi yorumum war onu bi okursan kimin vefa borcu oldugunu daha iyi anlayabilirsin belki..
kardeşim duygularına tamamen katılıyorum. vefaborcu olan sivaslşı değil malüm kişdir. neydi ne oldu kimin syesinde adam oldu. bunu sivaslı kardeşlerimizin bilmesi gerek. yeni bir hocamız var ve bu hocamıza karşı daha nazik ve daha sevecen olmamız gerek. sivassporu bu durumda almış ve daha iyiye gitmesi için çabalıyor. diğeri gibi sivası bitirip kaçmıyor. menejerlik yapıp kendi cebiini doldurmaya çalışmıyor. herkesin saygılı olması gerek. ahde vefa gütmeyen itten aşağıdır diye bir laf vardır. biz ahde vefa güttük ve o malum kişiyi göklere çıkardık. evladımız bildik. bizden birisi olarak bağrımıza bastık. onun yaptıkları ortada. sivasa en büyük kötülüğü yaparak kaçtı gitti. bu adam iyi tahlil edilmesi. seviyeli birisi oluşu. futbol disiplini yakından takip edilmeli. sivas için canını dişine takıp çalışması takdir edilmeli. ve elindeki bu üçüncü lig kadrosuyla neler yapabildiği neler yapmaya çalıştığı iyi takip edilmeli. bazı şeyleri konuşurken duygusal değil gerçekçi olunmalı. birisi sizle resim çektirdiği diye onu göklere çıkarmanız gerekmez. gerçekten ahde vefa aranıyorsa o malüm kişinin sivasa afde vefa borcu vardır. bunuda az bişeylerle ödemeyemez.
Alt 14.12.2009, 13:47   #95
yigido Atilla
Usta Yiğido

yigido Atilla - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

179 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 859 yigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOKyigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bizim icin 3 puan önemli iyi oynayana arti puan vermiyorlar.Önemli olan suan bizim icin Skor. zorlu macta sivassporu tribünlerde yalniz birakmayan taraftara Tesekkür ediyorum helal olsun hepsine...
Alt 14.12.2009, 14:08   #96
yigido Atilla
Usta Yiğido

yigido Atilla - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

179 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 859 yigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOKyigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Arkadaşım vefa konusunda daha önceki sayfalarda bi yorumum war onu bi okursan kimin vefa borcu oldugunu daha iyi anlayabilirsin belki..

kardeşim duygularına tamamen katılıyorum. vefaborcu olan sivasli
değil malüm kişdir. neydi ne oldu kimin syesinde adam oldu. bunu sivaslı kardeşlerimizin bilmesi gerek. yeni bir hocamız var ve bu hocamıza karşı daha nazik ve daha sevecen olmamız gerek. sivassporu bu durumda almış ve daha iyiye gitmesi için çabalıyor. diğeri gibi sivası bitirip kaçmıyor. menejerlik yapıp kendi cebiini doldurmaya çalışmıyor. herkesin saygılı olması gerek. ahde vefa gütmeyen itten aşağıdır diye bir laf vardır. biz ahde vefa güttük ve o malum kişiyi göklere çıkardık. evladımız bildik. bizden birisi olarak bağrımıza bastık. onun yaptıkları ortada. sivasa en büyük kötülüğü yaparak kaçtı gitti. bu adam iyi tahlil edilmesi. seviyeli birisi oluşu. futbol disiplini yakından takip edilmeli. sivas için canını dişine takıp çalışması takdir edilmeli. ve elindeki bu üçüncü lig kadrosuyla neler yapabildiği neler yapmaya çalıştığı iyi takip edilmeli. bazı şeyleri konuşurken duygusal değil gerçekçi olunmalı. birisi sizle resim çektirdiği diye onu göklere çıkarmanız gerekmez. gerçekten ahde vefa aranıyorsa o malüm kişinin sivasa afde vefa borcu vardır. bunuda az bişeylerle ödemeyemez.

Hala Bülent uyguna destek veriliyorsa pes dogrusu !!!! bu sahislar acaba fikstürüye bakmiyorlarmi gecen seneki firtina gibi takimi dagitip süperligin samar oglani yapan kim ??? baskan ne söyledi Rüstünü ispatlamis hocanin isine karismak istemedim dedi bu nedemek ?? su demektir 2 sezondur iyi giden takimin hocasinin isine karismak istemedim . Hoca ne yapti her seyi sil bastan yapip bitirdi sonunda kacti.... bu sistem kadro 2 sene icinde kurulmadiki !! Bu kadroda Emegi gecen diger hocalar neden unutuluyor da sadece bülent hoca ön plana cikariliyor. Ismail kartal,Lorant,Pecze ve bülent .Sonra ne oldu her seyi ben yaptim ben ettim her seyi sil bastan tekrar yaprim demedimi iste kendi sonunu kendi hazirliyip tercübesizliginin ve egosunun kurbani olup kacip gitti... Bülent uygunun enkazini toparlamak icin durmadan calisan Muhsin hoca insallah basarili olur, onun basarili olmasi demek sivassporun basarili olmasi demektir.. Nokta !!!!
Alt 14.12.2009, 14:16   #97
mucahitbaba58
Usta Yiğido

mucahitbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

426 Mesajına 707 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 853 mucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz seinmucahitbaba58 kann auf vieles stolz sein

ah birde su maclarin genis ozetini izleyebilecek video bolumu olsa daha iyi olacak herkes bisey soyluyor biz izleyemeyenler bu konuda cok eksik kaliyoruz her klubun sitesinde video bolumu var ama bizimkinde yok oynanan her hafta macinin
mucahitbaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 14.12.2009, 14:19   #98
bugra5858
Yiğido

bugra5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

135 Mesajına 231 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 612 bugra5858 COK SEVILEN BIR KISIbugra5858 COK SEVILEN BIR KISIbugra5858 COK SEVILEN BIR KISIbugra5858 COK SEVILEN BIR KISI

Maçın en kötüsü kimdi : Ersen Martin
Her Zamanki Gibi Saç Baş Yoldurttu
Maçın Yıldızı Kimdi: Sedat Bayrak
Bir Gol Birde Asist Yaptı Yüreğiyle Oynuyor Helal Olsun
Maçta göze çarpanlar: Gollerin 2 Stoper Oyuncusundan Gelmesi
Maç hakkında ki genel görüşleriniz neler: Hakkettiğimiz Bir Galibiyet Aldık Ancak Hala Şu Kolay Gol Yemeden Kurtulamadık İnşAllah Bir An Önce Bu Alışkanlıktanda Kurtuluruz
Taraftar nasıldı : O Soğukta Oraya Giden Yiğidolarımıza Helal Olsun
Alt 14.12.2009, 14:20   #99
hiko58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 845 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Nankörlük diye birsey yok arkadaşım yalaka kelimesini bende dogru bulmuyorum. Ancak Bülent uygun sivasta para karşıgında çalışmış hizmet etmiş bir personeldir. Bülent uygun sivasa bi deger kazandırmıstır dogru.. ancak geçmiste gol krallıgı yaşamış bi futbolcunun adını türkiyede cogu kisi unutmus yeni nesil hiç duymamısken Sivasspor ona cok sey kattı. Yani ortada birinin nankörlük etmemesi gerekiyorsa o da bülent uygundur. Sanki adam bedava çalıştı Sivassporda geçmis emeklerini göz göre göre yok etti. Veilk galbiyetimiz olan antalya maçından sonra gemiyi ilk o terketmiştir (ki bence o maçta bir hoca olmasa bile başımızda o maçı kazanırdık.). güzel bir showdu yarıda bırakmamıs oldu kötü günde takımı bırakmamıs oldu.. Kendiden miras olarak da erseni bıraktı.. Sahada erseni izledikce o zatı anmadan yapamıyorum kimse kusura bakmasın...
sözlerine ekleyecek bişey bulamıyorum kardeşim. bu bülent uygun sevdalıları fazla ileriye değil 5-6 sene öncesine bülent uygunun bize futbolcu olarak geldiği zamana ve nasıl kadro dışı kaldığına. ve mecnun başkanın onu ortada bırakmamak için görev verdiğine ki o zamanlar bülent uygun depremzede idi ihtiyacı vardı. mecnun başkan ona elini uzatmıştır. görev vermiştir. hocanın ilişiği kesildikten sonra teknik direktör bile olmadan takım ona emanet edilmiştir kendisini ispatlasın diye. ve yaşananlar malum gerisini anlatmaya gerek yok. bülent uygun bütün sivaslıyı sırtında taşısa acaba hakkını ödeyebilirmi. bu yaptıklarından aç gözlülüğünden acaba birazcık utanırmı onu allaha havale ediyorum. menejerliğini yapamadı diye oliviera paşeko sergio gibi bir oyuncunun hayatını kararttğı için acaba vicdanen rahat bir uyku uyuyabilirmi acaba. ve baliliye yaptıklarından dolayı.
Bu Konuda hiko58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 14.12.2009, 14:25   #100
hiko58
Usta Yiğido

ve çok önemlisi sivassporun yiğido taraftarına da söyleyecek bir sözüm var. bu karda kışta takımını desteklediğin için sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. siz yiğidin harman olduğu yerden delikenlı insanlarsınız. sizleri tarih hep yazacak. bu üstün meziyetinize söylenecek bir sözümüz yok. saygıyla eğiliyorum. ahh birde taraftar olmayı öğrensek varya dünya karşımızda duramaz. destanlar yazarız. herkese hepinize saygılar teşekkürler.
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
değerlendirelim, maçı