Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor İle Yola Devam
Alt 24.05.2011, 20:13   #91
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1050 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Sivasspor İle Yola Devam

Alıntı:
yigidoss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kendisini Sivassporun her eyi zanneden bazı Sivassporlu!!! arkadaşlara söylüyorum siz yokken de Sivassporum vardı aslanlar gib mücadelesini veriyordu bu gün de var yarın da var olacak. Trabzon ve İstanbul Yavşaklarının dedikodularına inanıp kendi takımınıza etmedik hakaret bırakmadınız. Eğer buysa taraftarlığınız yolunuz açık bahtınız uğurlu olsun

işin doğrusu süper lige çıktıktan sonra o 3.ligdeki içten, ve daha fanatik, takımına daha bağlı taraftar profilimiz malesef ortadan kayboldu..yakın zamanda kurulan yiğido gençlik ve yeniçeriler grupları tüm samimiyetleriyle ellerinden gelenin en iyisini vererek bir oluşum ortaya koydular. taraflı tarafsız bunu herkes biliyor ve verilen destek ve emeğe kimsenin birşey söyleme hakkı yoktur.

ancak sivasta şampiyonluk maçına gelen bir takımın maçına yönetimin aldığı karar (hatalı veya doğru neyse) sonucunda değil de özellikle dışarda yapılan yorumlara ve söylenenlere bağlı olarak ve biraz da kızgınlık ve kırgınlıkla alındığına inandığım tribünden çekilme kararı bana göre yanlıştır.

kaldı ki dışarda bile maçtan önce veya sonra olsun olay bu kadar konuşulmazken biz kendi kendimize kalkıp burada birbirimizi yedik. ve özellikle de şampiyonluğu 9 puan öndeyken kaybedip bunun faturasını tek maçla sivasspora ve hatta korcana kesmeye çalışan tsnin ekmeğine yağ sürdük..

eğer ki takıma gerçekten yürekten bağlıysanız-ki buna inanıyorum- bu bir anlık öfke ve kırgınlık sonucu aldığınız karardan bence vazgeçmelisiniz. ha yok kararımız kesindir diyorsanız buna da herkes saygı duyar. fakat şunu da unutmamak lazım SİVASSPOR yeniçerilerden ve yiğidogençlikten önce de vardı sonra da var olacaktır bunu unutmayın sayın arkadaşlar...Ve malesefe ben üzülürek görüyorum ki iki taraftar grubu da (yiğido gençlik ve yeniçeriler) artık Sivassporu sadece kendinden ibaret görmeye ve takımdan daha fazla ön plana çıkmaya başlamış...Ama inşallah ben yanılıyorumdur...
unutmayalım Sivassporu başka sevenler ve ona yürekten bağlı olanlar da vardır ve hep olacaktır. Sizin kadar belki daha gönülden destek veremeyenler elbette vardır ama bu kimseye kimsenin Sivassporluluğunu ölçme ve yargılama hakkını vermez...
Alt 24.05.2011, 20:27   #92
MaXiMuM
Usta Yiğido

MaXiMuM - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.190 Mesajına 2.682 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 770 MaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer AnblickMaXiMuM ist ein wunderbarer Anblick

içinizdeki fener düşmanlığı ve şampiyonluğunu hazmedemediğinizden dolayı veya bir başka takıma olan sempatinizden dolayı ne takıma ne de başkana demediğinizi bırakmadınız... karabükte 4-0 yenildi ama kimse sizin kadar yaygara koparmadı...bu takımı yıllardır onuruyla yöneten adam gibi adam MECNUN BAŞKANA bile demediğinizi brakmadınız.. geçin bu işleri ayıptır kimse aptal değil...
MaXiMuM isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı MaXiMuM'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Otyakmaz: Takımımız sahada cevabı verdi
Alt 24.05.2011, 20:35   #93
:cool:
Yiğido

:cool: - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

128 Mesajına 210 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 560 :cool: FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Otyakmaz: Takımımız sahada cevabı verdi

Çapulcu da olurum senin uğruna Sivas'ım.Attığım gole sevinirken beni yaka paça dışaır attıran başkana yani benim başkanıma laf yok.Sivasın en adi çapulcusu benim kabul ediyorum.Bundan sonra bırak kombineyi o stada girersem
Alt 24.05.2011, 21:00   #94
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 906 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
HAYALKAFE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kardeş böyle yaklaşımlarla karşı görüşteki kişileri alaya almak sadece Sivasspora zarar verir ve arada daha fazla derin uçuruma neden olur...
O tarz yaklaşımlar iyice puan kaybettiriyor onlara.
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 24.05.2011, 21:02   #95
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 884 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

SİVASSPORUMUZU BİTİRMEYE ÇALIŞANLARA İNAT HERZAMAN DESTEKÇİNİZİZ SAYIN BAŞKANIM.
eyupk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı eyupk'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.05.2011, 21:03   #96
SeBuYa
Yeni Yiğido

11 Mesajına 21 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 SeBuYa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivasdergi hep destek tam destek köstekliğin gereği yok hakiki taraftar belli oldu.. çekirdek yiyenlere kızıanlar onlar gibi olacakmış. sonuna kadar sivasspor. allahtan bank asyaya düşmedik yoksa destekleyecek fazla taraftar kalmazdı.. herkes rengini gösterdi helal olsun size.
SeBuYa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı SeBuYa'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.05.2011, 21:38   #97
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 867 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

nankörlere inat seni seviyoruz başkanım!
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı sebasteia'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.05.2011, 21:40   #98
eyupk
Usta Yiğido

eyupk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

809 Mesajına 1.915 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 884 eyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannteyupk ist jedem bekannt

başkanım bize yaşattığın başarıları asla unutamayız, bize şampiyonluk yolunda heyecan yaşattığınız için, şampiyonlar ligi, uefa heyecanı yaşattığınız için size sonsuz teşekkür ediyorum. SİVASSPORUMUZU BİTİRMEYE ÇALIŞANLARA İNAT TAM DESTEK HEP DESTEK BAŞKANIMIZA.
eyupk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı eyupk'a Teşekkür Ediyor...
Alt 24.05.2011, 21:42   #99
Kasım Öktem
Tecrübeli Yiğido

Kasım Öktem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

269 Mesajına 587 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 775 Kasım Öktem BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
sivasdergi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bazı arkadaşlarımız yapılan bazı hatalar nedeniyle Sivasspor'a , Sivas'a, Sivaslılara kızıyorlar ve küsüyorlar. Düşüncelerinde haklılık payları var. Artık takımı desteklemeyeceklerini söylüyorlar.

Ben şahsım adına kendilerine yeni hayatlarında başarılar diliyorum. Aldıkları kararlara saygım sonsuz. Bu kararı almak da önemlidir. Kararlarını onlar adına destekliyorum. Böylesi belki de daha güzel olmuştur. Yeni başlangıçlar yapabileceğimizi düşünüyorum böylelikle.

Ben Sivasspor ile yoluma devam edeceğim. Takımımı her geçen gün daha fazla destekleyeceğim. Kimseye Sivas ile ilgili malzeme vermeyeceğim. Yapılan hataları da herkese genellemeyeceğim. Kendi yaptığımız hataları da başkalarının gözüne sokmaya çalışmayacağım. Hatalarımızın üstünü örtmeye çalışacağım. Mümkünse düzeltilmesi için uğraşacağım.

Özellikle son 1 haftada yaşananlarla ilgili olarak hatalı uygulamaların yanı sıra mantıklı bulduğum bazı durumlar da vardı. Bunların da kamuoyuna açıklanması taraftarıyım. Gelecek hafta genel kurul sonrası Başkanımızın Halkla ve Taraftarlar İlişkiler konusunda profosyonel bir yönetici görevlendirmesini istiyorum.

Ayrıca çok iyi bir Tanıtım Medya Sorumlusu'na ihtiyaç var. Çünkü son hafta gördükkü yerel basın ulusala taşıdığı haberler konusunda sıkıntı oluşturuyor. Haberlerin veriliş biçimi Sivas'ı tanıtmaktan ve anlatmaktan çok sanki Sivas bütünüyle tek tip düşünürmüş gibi gösterilir şekilde.

Bundan sonra da ömrümün sonuna kadar kişilere, uygulamalara, birilerine kızarak takımımı terketmeyeceğim ve değişen şartlara ve zamana göre değil sonuna kadar Sivassporlu kalmaya devam ederek varsa hatalar "kol kırılır yen içinde kalır" anlayışıyla düzeltilmesi için elimden geleni yapacağım.
Biz mi anlatamıyoruz siz mi anlamak istemiyorsunuz?
Biz Sivasspor'u tutmayı bırakmadık.
Sadece faaliyetlerimizi durdurma kararı aldık.

Sivasspor'a sonuna kadar destek olacağım demişin. Nasıl destek olacağını az çok tahmin edebiliyorum.

Kendi adıma söyleyeyim artık ben de sizin gibi olacağım.
Çekirdeğimi elime alacağım oturup maç izleyeceğim. Biri ayağa kalkınca gardaş otur maçı seyredemiyoruh diyeceğim.
Sadece söverken ve gol olunca bağıracağım.
Gelip sitede şöyle taraftarımız olmalı, şöyle bağırılmalı, şunları yapsak iyi olur diye yazacağım.
Diğer şehirlerin taraftarları hakkında imrenerek yazı yazacağım.
Yenilirsek Rıza hocanın çıkardığı kadronun yanlış olduğunu, futbolcuları yerinde oynatmadığını yazacağım.

Biri gelip bana ne kadar Sivassporlusun dediğinde "gardaş biletimi alıyorum maçlarına gidiyorum, dışardaki maçlarını kahvede izliyorum, spor gazetelerinden takip edebildiğim kadar takip ediyorum, siteden de takip ediyorum, atkım formam da var daha niydiyim gardaş" diyeceğim.

Nasıl, iyi mi böyle?
Alt 24.05.2011, 21:44   #100
58_SEMİH_58
Usta Yiğido

58_SEMİH_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

765 Mesajına 1.895 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 770 58_SEMİH_58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
S.s.Yigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Biri gelip bana ne kadar Sivassporlusun dediğinde "gardaş biletimi alıyorum maçlarına gidiyorum, dışardaki maçlarını kahvede izliyorum, spor gazetelerinden takip edebildiğim kadar takip ediyorum, siteden de takip ediyorum, atkım formam da var daha niydiyim gardaş" diyeceğim.

Nasıl, iyi mi böyle?

Bundan iyisini daha nerden bulacaklar
58_SEMİH_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
cevabı, devam, otyakmaz, sahada, sivasspor, takımımız, verdi, İle, yola