Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Transfer 2012
Alt 06.08.2012, 19:33   #1031
erhan 10
Tecrübeli Yiğido

erhan 10 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

191 Mesajına 342 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 662 erhan 10 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Transfer 2012

Kulübün ne alacağı ne de vereceği olduğu için bu oyuncular sıkıntıya sokuyormuş tek sebep o değil aslında.Hedef bu sezonu bu oyuncularla iyi geçirip seneye iyi isimler almakmış.
erhan 10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.08.2012, 19:34   #1032
cagatayakcil
Yeni Yiğido

13 Mesajına 22 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 447 cagatayakcil FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Falcao veya Fernando Torres Sivassporda diye haber çıksa bir yöneticide çıkıp hayır kardeşim ilgilenmiyoruz yalan haber demiycek işte bizim yönetimin ruhsuzlğu adamı çıldırtıyor beyler valla soğudum taraftar bu kadar umursanmaz mı be
cagatayakcil isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.08.2012, 19:48   #1033
ozledımeskıyı
Usta Yiğido

ozledımeskıyı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

615 Mesajına 937 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 712 ozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Respect58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bir kaç gündür takip ediyorum.Eğer haberler doğruysa Jude Aneke'nin peşinde Roma gibi bir dev var.Böyle bir devin olduğu yerde şansızmızı çok düşük görüyorum.Birde bizim yönetimin 2 milyon dolar vereceğini sanmam.

Olurda alırsak beklediğimize değer bir transfer olur.
Roma mı hemşerim iyi misin sen ya Roma peşinde olsa 2 milyon dolarlık adam için pazarlık mı edecek.? Bunlar sırf alacağı komisyonu artırmaya çalışan menejerlerin haberlerin
Biz diyoruz ki 1.5 verelim

Menejer: Ya ne bak siz verin 2.5 alıp gidin adamı Roma var bu adamın peşinde pişman olmazsınız diyorum Roma 2 verdi vermedim ya bana gelişi 1.900
Alt 06.08.2012, 19:50   #1034
Burak Çimen
Yiğido

Burak Çimen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

77 Mesajına 147 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 492 Burak Çimen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Asıl transferler sona saklandi bence. Sonradan güme gitmeyelim diye bastan garanti transferler yapildu. Şimdi bence forvetlerin 1 i müthiş olcak. Diğeri şu anki forvetlerimizin seviyesinde...
Burak Çimen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.08.2012, 20:09   #1035
ozledımeskıyı
Usta Yiğido

ozledımeskıyı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

615 Mesajına 937 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 712 ozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblickozledımeskıyı ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
JUDE ANEKE için çok yoğun ve zorlu bir transfer mücadelesi veriliyor...Devrede birçok kulüp varmış hem Türkiyeden hem Avrupadan isteniyormuş...2 milyon dolara yakın bir para bahsi geçiyor.İnşallah bu adam alınır ki alınırsa gerçekten üst düzey ve yıldız bir oyuncu almış oluruz...
Doğu bey kardeşim ya şu siteye elinde bilgi olmasa bile daha sık uğrasan içim rahatlayacak vallaha sen geçen senelerde böyle değildin 2-3 günde bir yeni isim yeni gelişme heralde bu biraz da yönetim alakalı bir durum.

İnşaalah Aneke için kaynaklar seferber edilmiştir de alınır 2 değil sadece aneke alınsa da olur devre arasına kadar idare eder inş en kısa sürede kesin anlaşma haberiyle gelirsin
Alt 06.08.2012, 20:35   #1036
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1436 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
ozledımeskıyı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Roma mı hemşerim iyi misin sen ya Roma peşinde olsa 2 milyon dolarlık adam için pazarlık mı edecek.? Bunlar sırf alacağı komisyonu artırmaya çalışan menejerlerin haberlerin
Biz diyoruz ki 1.5 verelim

Menejer: Ya ne bak siz verin 2.5 alıp gidin adamı Roma var bu adamın peşinde pişman olmazsınız diyorum Roma 2 verdi vermedim ya bana gelişi 1.900
Valla seninle pazarcılık yapsak süper limon satarız gardaş... Ama dediklerinde doğruluk payı oldukça yüksek. Çünkü bu menajerlerin çalışma sistemi böyle.

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.08.2012, 20:51   #1037
asabibaba
Usta Yiğido

asabibaba - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

992 Mesajına 2.426 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 678 asabibaba FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Doğu bey kardeşim ya şu siteye elinde bilgi olmasa bile daha sık uğrasan içim rahatlayacak vallaha sen geçen senelerde böyle değildin 2-3 günde bir yeni isim yeni gelişme heralde bu biraz da yönetim alakalı bir durum.

İnşaalah Aneke için kaynaklar seferber edilmiştir de alınır 2 değil sadece aneke alınsa da olur devre arasına kadar idare eder inş en kısa sürede kesin anlaşma haberiyle gelirsin
Kurban bayramındaki mal pazarı gibi töbe estafurullahhhh
Alt 06.08.2012, 20:54   #1038
avare
Usta Yiğido

avare - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

195 Mesajına 296 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 813 avare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz seinavare kann auf vieles stolz sein

bence iki oyuncu alalim ama forvet olmasin bir stoper birde onlibero gol atamasakta yemiyelim
avare isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.08.2012, 21:17   #1039
münihliyigido58
Tecrübeli Yiğido

münihliyigido58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

378 Mesajına 771 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 692 münihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISImünihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISImünihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISImünihliyigido58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:

gardas, parmagini uzatan dogubey'in elini koparmiyalim... sonucta dedigin gibi yönetimin isleriyle ilgili. transferde sansiz bir sekilde gecikilince isler siki tutulmaya calisiliyor. sivasta gezinecek kimsenin zamani kalmadi yani.
benim kaynaklarim dogruysa bednar olabilirmis yeni transferimiz, bunun disinda bize en yakin isim eneramo. eneramo en mantikli transfer olur bence.
münihliyigido58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 06.08.2012, 21:30   #1040
RsT4
Yiğido

RsT4 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

98 Mesajına 187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 478 RsT4 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yazık bize bu kadar taraftara kulübümüzün açıklama yapabilecek bi basın sözcüsü bile yok aramızda kaynakları olan arkadaşlarımız olmasa yapılan transferler için ligin başlamasını bekleyeceğiz
RsT4 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
2012, alacak, atmadi, bittibitiyor, buldu, burhan, bİr, carew, Çikiyor, daha, durum, futbolcu, geliyor, golcüsünü, gözdesi, her, kafadan, ndouassel, neden, ses, transfer, transferde, transferler, yeni, yenİ, yiğidolar, yiğidonun, İmza