Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Fenerbahçe maçının biletleri satışa çıkıyor
Alt 17.05.2011, 12:01   #101
oner162
Acemi Yiğido

oner162 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

35 Mesajına 55 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 573 oner162 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Fenerbahçe maçının biletleri satışa çıkıyor

rezillllllllliiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiğin daniskası. ben saat 7.30 da bilet sırasına girdim 5 saaat boyunca sıra bekledim.karaborsacılara biletleri sattılar bize sıra geldi bilet kalmadı. yönetimin taraftarı düşürdüğü hale bak. yazık yazık sivası sattınız....
oner162 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda oner162'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 17.05.2011, 12:42   #102
"_tuqRuL"
Acemi Yiğido

"_tuqRuL" - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

49 Mesajına 78 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 599 "_tuqRuL" FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bilet bulamayan arkadaşlar valiliğe gidip ismini yazdırarak bilet bulabilirler
"_tuqRuL" isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 17.05.2011, 13:24   #103
V1CT0RY
Usta Yiğido

V1CT0RY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

86 Mesajına 186 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 935 V1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOKV1CT0RY FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
yeniceri_can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
boşversinler..stadın tamamı Fenerbahçelilere ayrılmıştır.400 liradan 250 liradan maç izleyecek Sivassporlu yok
Can'a Katılmakla Beraber Bu Fiyata İzleyecek Sivasspor Taraftarı %1 lerde.Malum Herkesin Ekonomik Durumu Belli.Sivas Gibi Bir Şehrin Sosyo-ekonomik Durumu Gözönüne Alırsak Kombineliler Dışında Biraz Zor Gider Maça Sivasspor Taraftarı...
Alt 17.05.2011, 14:39   #104
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1293 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

arkadaslar son okudugum haberlere gore biletlere acayip cok yogun ilgi varmis

vallaha kasamiz dolacak

ama bir yandan iyi bir sey mi yapiyoruz bilmem gorecez
Alt 17.05.2011, 14:52   #105
58_babacan_58
Usta Yiğido

58_babacan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.073 Mesajına 2.126 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 939 58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR58_babacan_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

SİVASTA ADAM ASKARİ ÜCTETLE ÇALIŞIYO ZATEN 250 TL MAÇA NASIL VERSİN PARAYI AYIP YA,BARİ BİZİM TARAFIMIZ UCUZ OLSAYDI
Alt 17.05.2011, 18:20   #106
kangallıwert
YASAKLI ÜYE

274 Mesajına 1.130 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz sein

Burda 1 hafta oncesinden soyledim..Malesef yonetim fenerlileri iceri sokmak icin elinden geleni yapti...Madem para kazanmak istiyorduk o zaman kale arkasını 200tl yapsaydik..Simdi kale arkası 50 tl sivas tarafı 250 tl tabi herkes biliyor sivas taraftarinin 250 tl vercek gucu yok orayada fenerliler gircek...Cok yazik icerde max 1.000 sivaslı olur....
kangallıwert isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı kangallıwert'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.05.2011, 21:13   #107
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Böse Cevap: Fenerbahçe maçının biletleri satışa çıkıyor

GROSEÇKİ GOL ATARSA koşup sevincini paylaşacağı kadar sivasspor taraftarı olacakmı ?bekleyip göreceğiz,yönetim kusura kalmasında tam fb yalakalığı yapmıştır,fb taraftarına 50 bin tlye biletmi olur? enaz 250 tl demiştim çok özürdilerim azdemişim 500tlden satılmalıydı,birmalın serbest piyasada değerini omalın arzı ve ve omala olan talep belirler,alıcıyla satıcının anlaştığı nokta malın gercek degeridir,madem bu kadar fb yalakası var o parayıda verecek yalaka vardır,allahtan kork bu fiyata biletmi olur diyenler olabilir,hiç bir önemi olmayan gs-fb maçında biletler 600tl-1000tlden karaborsadan gitti bilmem anlatabildimmi,sivasın biletleri 250tl yapmaması,enaz 2 trilyon zarara uğrattı ,50x10000=500 000 tl nerde250x10000=25000000 nerde fark açık.bakın trilyon diyorum konuşunca kolay geliyor telafuzu,zamanında sivas 3,ligdeydi sahip çıkan olmadı
osman seçilmiş sivasta destek göremedi istanbuldaki yiğidolardan yardım talep etmek için gün tertip etti,abdiipekçide 11 milyar masraf etti toplanan para 9 milyar , 2milyar zarar etti oyıl amatördeoynayan bayburt spor için bayburtlular 280 milyar topladılar ,nedemek istediğimi anlatabildimmi ?bu paranın sivasspor için nekadar büyük para olduğunu,sms kampanyasında rezil olduk 150 bin tl anca topladık .kim nedüşünürse düşünsün ben kulubümün kasasına girene bakarım kendim için bi şey istiyorsam namerdim.
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 58MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 17.05.2011, 21:24   #108
Tex
Acemi Yiğido

Tex - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

35 Mesajına 55 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 618 Tex FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaşlar, benim kombinem yok maça bilet alıp gidiyorum. Bu maça da gitmek isterdim ama bu paraya gitmem imkansızdan da öte. Ayıp olmuş diyeceğim ama bir de şöyle düşünelim. Biletleri 25-30 liraya aldık ama adam İstanbul'dan gelmiş benim biletime 250-300 lira verecek hangimiz satmayız acaba? Sanırım birçoğumuz satarız. O zaman kulüp değil biletini satanlar kazanacak. Şimdi hiç olmazsa kulübün kasasına biraz para girer.
Alt 17.05.2011, 21:39   #109
ayna26
Tecrübeli Yiğido

278 Mesajına 456 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 647 ayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISI

33 haftanın sonuna gelindi, 4 eylülde sivasın bundan önce oynadığı 16 lig maçında biletlerini alarak Sivasspora destek için 4 eylüle gelen, soğuk, yağmur,kar demeden destek olan,en kritik dönemlerde dahi desteğini hiç esirgemeyen taraftar bu bilet politikası yüzünden maça gidemiyor, ne acı değil mi?kendi evinde maça gidemiyon.4 eylülde Sivas sivas sesleri yerine rakip takımın sesleri çıkacak, çoğunluk onlarda olacak.bizim hiçbir iddiamız kalmamış olsa da gönülden bağlı olan gerçek taraftarın bu maça gitmesinin engelenmesine yönetim ileride nasıl bir telafiye gidecek, kırılan gönül birdaha düzelir mi?çok değil bundan haftalar öncesi kale arkalarını sırfı maça seyirci gelsin diye okullara ücretsiz dağıtan yönetim neden FB maçında biletleri bu kadar yüksek tuttu, kazanç elde etmek için bunun dışında başak yöntem de var, o da aslanlar gibi sahayı çıkıp rakibi yenmek ve galibiyete verilen geliri elde etmek.
Alt 17.05.2011, 21:39   #110
Kasim58
Tecrübeli Yiğido

Kasim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

256 Mesajına 455 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 714 Kasim58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Ben sivasspor yönetimi yerinde olsaydim biletleri ortalama 400 tl tutar ve bütün türübünleri misafir takima ayirip iyi para kaldirirdim lütfen yanlis anlasilmasin FB yalakasi oldugum icin degil TS uyuz oldugum icin insallah hamsiler sampiyonluk hayal olar kalir onlara.TS sampiyon oldugu yillara bir bakin ligde hangi takimlar vardi ben sayayim Samsun,Ordu,Girersun,Rize,Zong uldak ozaman para degil hatir konusuluyordu hatir oldular simdide buralara geldilerse ankaradaki dayilarinin sayesindedir.
Kasim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Kasim58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
bilet, biletleri, Çıkıyor, fenerbahce, fiyatlari, hasılat, maçı, maçının, milyon, rekor, satışa, zam