Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Aydın kadro dışı bırakıldı
Alt 27.02.2015, 19:01   #101
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 774 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Aydın kadro dışı bırakıldı

***AYDININ ilk 11 de oynaması demek takımın atak gücü yüzde elli artmiş olur. Attığı adrese paslarla takımımız coşar derim .bu kadar inat neden ,kanat kullanmadan önümüzdeki macları cok kazanırız.mağlup olduğumuz maç sonrasında diyoruz ki ziya ve cicinho neden oyunda düştü.
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2015, 08:51   #102
aozdemir
Tecrübeli Yiğido

aozdemir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

270 Mesajına 449 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 747 aozdemir Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

eğer pişman olmamış ve özür dilememişse affedilmesin aksi takdirde takımın düzenini bozar.
Alt 28.02.2015, 15:00   #103
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 634 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

BANA göre müsait pozisyonda atıfın önüne top atmayıp ,gollük atağı heba eden batuhan ,aydından daha çok disiplinsizlik etmiştir,takımın düşme hattında ,atılacak 1 gol çok değerli ,ancak artistlik yapan batuhan aydından daha disiplinsiz ,gençler maçını herkes tekrar seyretsin ,soldan doğru dürüst 1 atak geliştiremedik,gs ve gençler aDeta maden buldular o bölgede,umarım aydın aklını başına almıştır,gençler maçında bile, bu kadar rezil kepaze top oynuyorsak ,diğer takımlarla oynıyacağımız maçlardaki halimizi düşünmek istemiyorum,sol taraf hiç işlemiyor,aydını aramıyoruz ,ihtiyacımız yok ,o oynamasında küme düşelim diyenleride kaale almıyorum,umarım yönetim+sergenhoca+aydın biraraya gelir ve aydın affedilir ,sivassporun çok acil ona İhtiyacı var
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.02.2015, 16:16   #104
etlidöktürek
Tecrübeli Yiğido

etlidöktürek - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

358 Mesajına 704 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 530 etlidöktürek FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sanki şampiyonluğa oynuyoz!!! Affedin şu aydını takıma hareket lazım..şu an burhan ve utaka benim gözümde aydindan farksiz..cunku hicbir katkisi yok bunlarin (sade gb maci icin degil sezon basindan ber)..düşelim ama karakter sizler oynamasın diyenler olabilir, ben şu pozisyonda buna katılmıyorum ligde kalalimda seneye hallederiz sezon bası..bizim futbolcu kazanmamiz lazim istesek herkesi kadro dişi birakabiliriz önemli olan affetmek
etlidöktürek isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2015, 16:35   #105
triper58
Yiğido

109 Mesajına 190 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 373 triper58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Affedilmesin mümkünse gönderilsin.İki maç kaybettik adama Messi muamelesi yapılıyor sanırsın kazandığımız maçlarda oynadı.
triper58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı triper58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.02.2015, 17:13   #106
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1072 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Aydin´in kadroya alinmasi gerekiyor artik.Bugünki Genclerbirligi maci göstermistirki Sivasspor iyiye gidecegine kötüye gidiyor.Galatasaray bize korkarak geldi ,gülerek gitti.Cünki gördüki takimin ici bos.

Sivasspor istenilenleri sahada uygulamaktan aciz,birde Sergen hocanin yanlis secimleri takimi bir puandan etti.Bugün sahada olan Sivasspor´dan kim memnun kaldi.Düsme hattindaki rakiplerden Eskisehir,Rize,Kayseri ve Karabük´e gidecegimiz düsünülürse isimizin nasil zor oldugu zaten asikar görülüyor.

Sergen hoca bu takima biraz HIRS kazandirirsa seyredenlerde futboldan zevk alacak gibime geliyor.Forvet hattimiz isler acisi Aydin´i alin yoksa bu takim her zaman Genclerbirligi ile oynamiyacak
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 01.03.2015, 11:01   #107
MOS-BY-58
Tecrübeli Yiğido

MOS-BY-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

91 Mesajına 163 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 750 MOS-BY-58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Arkadas bu bazilarinin Aydin israri nedir anlamak mümkün degil. Adam antrenman yapmiyor diye kadro disi kaliyor, hala affedilsin deniyor. Antrenman yapmayan adamin bize ne faydasi olsun?!? Yoksa hoca geri zekali mi ki kendisine faydasi olacak adami kadro disi biraksin!?! Böyleleri ancak diger oyunculari da bozup huzursuzluk sebebi olur. Ayrica iyi oyuncu olabilir ama kaprisleri cekilecek kadar da degil!!!
MOS-BY-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.03.2015, 23:11   #108
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 879 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Aydın Karabulut kadroya alınmasına alındı da bana sanki Sergen Hoca yönetimin isteğiyle Aydın'ı affedip kadroya aldı hissi edindim...Sergen Hoca Aydın kadrodayken takımın da Aydın a ihtiyacı varken ;3. oyuncu değişikliğini kullanmayıp Aydın'ı düşünmüyorsa ben hocanın Aydın'ı tamamen affetmediğini düşünüyorum..Hocaya maç sonu Aydın'ın durumunu sormuşlar;Sergen Hoca :Aydın Kadroya aldık almasına da Aydın ciddi bir sakatlık geçirdi;ben Aydın'ı hazır görmüyorum,onu Türk futboluna kazandırmak istiyorum;ayrıca Aydın'ın mevkisinde şu anda ondan iyi oynayan oyuncular da var demiş...Öküz altında buzağı aramak istemiyorum ama bu konuşmlara bence Nasrettin Hoca'nın İpe Un Sermek fıkrasını hatırlattı..Sergen Hoca a ben senden çok bu takımda İ.Akın ı oynatıp Türk Futboluna kazandırmak istiyorum demek istiyor ama tepki geleceği için bunu söylemek zorunda kalıyor...Bence Sergen Hoca Aydın'ı Türk futbolundan ziyade şu anda ona ihtiyacı olan Sivasspora kazandırmalı...Beni şu anada Türk Futbolundan çok Sivassporun ligdeki durumu ilgilendiriyor...Bir oyuncuyu 18 kişilik kadroya almışsan oynatacaksın arkadaş;eğer bu oyuncu geçen yıl sivasspora goller kazandırıp asistler yapıp maçlar kazandırmışssa her türlü kırgınlık bir kenara bırakılıp sivassporun menfaatleri düşünülmeli diyorum...Kemal Çağlayan Aydın'ın Cuma günü evlendiğine dair Sivas Memleket gazetesinde bir haber yapmış ama nedendir bilinmez kulübün resmi sitesinde ve ulusal basında bu konuda haber çıkmadı...Son Söz:Sivassporun bence İ. Akın dan daha fazla takımı tanıyan Aydın'a ihtiyacı var;İ. Akın maalesef forvette Utaka ile hiç anlaşamıyor;Aydın'ın ise Atıf ve Utaka ile nasıl anlaştığını geçen seneden hepimiz çok iyi biliyoruz...Sergen kardeşimiz her şeyi bir yana bırakıp Aydın'ı Türk Futboluna Değil;Sivasspora Kazandırmalı....
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 10.03.2015, 18:07   #109
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

ulan arkadaş adam sanki başımıza messi oldu gönderilmesi hataydı takıma tekrar transfer edilmesi daha büyük bir hataydı.. ne varki bu yanlışları yönetim kurulu ve saz ekibi göremedi görsede görmezden geldi
Alt 10.03.2015, 20:12   #110
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 774 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK

***sergen hoca bjk yara almasın diye,ama bu haftaki Rize maçında aydının sahada olması hem takıma moral vede 3 puan getirir derim.
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
aydın, bırakıldı, dışı, kadro