Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Diğer Konular

Diğer Konular Diğer konular. Yukarıda bulamadığınız konular hakkında burada yazabilirsiniz.

Seçenekler Arama Stil

Alt 13.12.2005, 12:56   #101
1967_DERNEK_10UR
Usta Yiğido

1967_DERNEK_10UR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

29 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1277 1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick1967_DERNEK_10UR ist ein wunderbarer Anblick
Daumen runter

YİNE BİZİM LİGİMİZ İYİ BİR İTALYA LİGİ BİR BREZİLYA VE ARJANTİN LİGLERİ DAHA VUKUATLI...
1967_DERNEK_10UR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Amatör Tanıdıklar&Amatör Takımlar
Alt 19.12.2005, 21:30   #102
egeli
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 egeli ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart Amatör Tanıdıklar&Amatör Takımlar

Arkadaşlar bende yeni bir konu başlatayım.Benim gencliğimde yan sahada top oynarken 75-85 yıllardaki tanıdığınız gercek amatörlerden bir demet yapalım derim
Bilmiyorum bu konu hakkında neler düşünür neler yazarsınız en azından eskileri yad etmiş oluruz

Tabiki benim her zaman aklımda kalan tek bir futbolcu olarak değilde takım vardı Bezirci gençlik spor şu an var mı yok mu tam bilmiyorum ama en azındaz top oynadığım bir takım ve bende hatırası olan bir takım.Uzaklarda da olsak mazimizin her yerinde bir sivas'lılık vardır

O yan sahada çamurda yaptığımız maçları asla unutamam Birde iç sahada top oynamak herkese nasip olmayacak kadar güzel ve unutulmacak birer anıdır Tabiki bizim zamanımızda şimdi ne durumda yakından takip edemiyorum

Şimde o zamanları bilen arkadaşalr varsa kendi gönlünden gecen oyuncu veya takım olarak yazarsanız en azında hatıralarımız canlanır diye düşünüyorum
egeli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.12.2005, 14:20   #103
egeli
Yeni Yiğido

demek ki kimse kimseyi tanımıyor ve amatör takımda hiç yok
Alt 20.12.2005, 14:48   #104
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.268 Mesajına 2.761 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1239 yerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISIyerliturkuaz COK SEVILEN BIR KISI

kimsenin haberi yok galiba
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.12.2005, 19:08   #105
egeli
Yeni Yiğido

demek ki bizler yaşlandık yaw
Alt 20.12.2005, 19:31   #106
cemal58yiğido
Usta Yiğido

cemal58yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

85 Mesajına 166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 796 cemal58yiğido COK SEVILEN BIR KISIcemal58yiğido COK SEVILEN BIR KISIcemal58yiğido COK SEVILEN BIR KISI

demekki gardaş
cemal58yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.12.2005, 19:47   #107
Etem-Murat
Usta Yiğido

Etem-Murat - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

25 Mesajına 32 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 917 Etem-Murat ist ein wunderbarer AnblickEtem-Murat ist ein wunderbarer AnblickEtem-Murat ist ein wunderbarer AnblickEtem-Murat ist ein wunderbarer AnblickEtem-Murat ist ein wunderbarer AnblickEtem-Murat ist ein wunderbarer AnblickEtem-Murat ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
egeli Nickli Üyeden Alıntı
Arkadaşlar bende yeni bir konu başlatayım.Benim gencliğimde yan sahada top oynarken 75-85 yıllardaki tanıdığınız gercek amatörlerden bir demet yapalım derim
Bilmiyorum bu konu hakkında neler düşünür neler yazarsınız en azından eskileri yad etmiş oluruz

Tabiki benim her zaman aklımda kalan tek bir futbolcu olarak değilde takım vardı Bezirci gençlik spor şu an var mı yok mu tam bilmiyorum ama en azındaz top oynadığım bir takım ve bende hatırası olan bir takım.Uzaklarda da olsak mazimizin her yerinde bir sivas'lılık vardır

O yan sahada çamurda yaptığımız maçları asla unutamam Birde iç sahada top oynamak herkese nasip olmayacak kadar güzel ve unutulmacak birer anıdır Tabiki bizim zamanımızda şimdi ne durumda yakından takip edemiyorum

Şimde o zamanları bilen arkadaşalr varsa kendi gönlünden gecen oyuncu veya takım olarak yazarsanız en azında hatıralarımız canlanır diye düşünüyorum
MERHABA EGELİ ŞU ANDA KAÇ YAŞINDASIN BİLMİYORUM BENDEN 5 YAŞ BÜYÜKTE OLABİLİRSİN AYNI YAŞTA OLABİLİRİZ BENDE 76 DA VOLKAN SPORDA AMATÖR TOP OYNAMAYA BAŞLADIM 81 KADAR ORDA OYNADIKTAN SONRA YILDIZELİ ,GÜVEN SPOR , KÖYHİZMETLERİNDE TOP OYNADIM YILLARIM O SAHALARDA GECTİ İÇ SAHA DIŞ SAHA HİÇ FARKETMEZDİ BEZİRÇİYLE COK OYNADIK AKLIMDA KALAN BEZİRCİDE CİNGEN ERDAL VARDI DEFASDA ÖZCAN VARDI BUNLARIN ZAMANINDA İSE BEN ONLARLA OYNADIM
Etem-Murat isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 20.12.2005, 20:41   #108
egeli
Yeni Yiğido

aynı dönemiz demek ki gardaş
tanımazmıyı ya barbaros,metin abi bunlar bezircide hep oldu daha sonra cayspordan kasım gelmişti

mesela şimdi aklıma geldi karik vardı ama ismini şimdi hatırlıyamadım ama bizde büyükdü hafik spordamıydı tam hatırlıyamadım ismini tamsürmeli vardı yalcın sinamasında çalışıyordu

Konu egeli tarafından (20.12.2005 Saat 20:47 ) değiştirilmiştir..
Alt 20.12.2005, 20:44   #109
egeli
Yeni Yiğido

hele 80 veya 81 birde volkan sporla iç sahada bir maç yapmıştık harikaydı 4-0 yenilmiştik ama millet zevk alıyordum demek ki
ne kadar seyirci gelmişti
Alt 20.12.2005, 20:53   #110
DJMuRaT
YASAKLI ÜYE

DJMuRaT - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

7 Mesajına 8 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 DJMuRaT ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

BENDE KISA Bİ SÜRE YOLSPORDA OYNADIM....FAKAT BABAM FUTBOLA DEVAM ETMEYECEĞİMİ SÖYLEDİ..BİZDE EYWALLAH DEDİK..
DJMuRaT isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
abdülkadir, adac, ahlaklı, anorthosis, aŞik, chelseade, famagusta, gazİyİ, gezelim, görelimde, halk, israil, kahrolsun, kaybettİk, kazası7, kul, kÜrsÜ, protesto, serbest, sivas, sivasta, sporcu, sİvasli, trafik, trt1de, Ölü, Şaİrİmİz