Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: FTK/Sivasspor 0-0 Fenerbahçe
Alt 22.04.2009, 09:24   #101
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: FTK/Sivasspor 0-0 Fenerbahçe

fenerbahçe bizim hep yumuşak tarafımız oldu.Skoru belli gibi gelen maçlardan hiç hazetmiyorum.Dün yine savunmalardaki açıklarla yine ucuz kurtulduk.O maç farklı skorada gidebilirdi.İçimden 1-0 da olsa kazanabiliriz diye geçiyordu ama o da olmadı.

Herkese kızıyorsunuz esip gürlüyorsunuz ama insanlar içlerindeki düşünceleri beyan ediyorlar.Kimseye burda hele ki bir moderatörün "lan" gibi ifade kullanması hiç yakışık almıyor.Bence insan kendini ifade ederken arada sinirle söyleyebiliyor ama bu şekilde biz yazdığımızda bakıyoruz tık mesaj değişmiş.Sanırım bu da öyle olur.En azından olmasını temenni ediyorum.

İnsanlar haksız mı sizce.İlk maçta 3-1 yeniliyorsunuz,bizim hocamız ben bir gün bu takımı çalıştırmak istiyorum diyor.Tamam çalıştırda kardeşim bunu söylemenin zamanı ve yeri mi orası.Zaten fb de bizim hocaya kalmıştı.fb li seyirciler neden en rahat sivasa gidiyorlar.Sivas bizim kardeş takımımız deme cürretini bile buluyorlar.Şimdi kamuoyunda böyle bir intiba varken siz tutupda kimseye kızamazsınız.Ankaraspor maçında klubeyi tekmeleyen hocamız fb maçlarında kaybedilen puanlarda neden kolunu dahi kaldırmadı.90 dk yedek klubesine yaslanıp maçını izledi.Hatta o kadarki satmak için reklamı olsun diye onuru oyuna aldı.Bu ne perhiz bune lahana turşusu.

Ama kimse Sivasspor kurumundan bir yöneticiye futbolcuya teknik trektöre elinden belge beyanat olmadan şikeci diyemez.Hocamızın konyaspor maçından sonraki basın açıklamasını dinlediğinizde şikeden şikayet eden neden şike yapar sorusu aklına gelir.Ama Türkiye'de benzeri olmadı mı oldu...Denizlispor başkanı fb maçı öncesinde spor proğramlarına katılarak her şeyi açıklayacam dedi.fb yi yendi sesi soluğu kesildi ligde kaldığı için.Bu işin içinden kimse çıkamaz.Büyük oyunların döndüğünü herkes biliyor.
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 22.04.2009, 09:28   #102
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
Mecnun başkan dün geceki futboldan sonra çıkıpta bizi şampiyon yapamayacaklar, dolap var gibi laflar ederse kusura bakmasın ama taraftarıda dahil olmak üzere kimse kendisine inanmaz.
bu kadar kötü futbol oynayan bir takım nasıl şampiyon olacak. masa başında şampiyonlukmu verecekler.
Yönetim ve teknik kadro başkalarını şuçlamak yerine birazda takıma baksın gerekli önlemleri alsınlar.
mecnun başkan ne federasyonu nede başka bir yerleri suçlamak yerine takımdaki eksiklikleri gider me yoluna gitsen ne güzel olur
Alt 22.04.2009, 09:36   #103
azgeç
Acemi Yiğido

33 Mesajına 52 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 610 azgeç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

şu ağlayanlaradır lafım farklı maç mı izledim ben sivasspor turu kacırdı süper oynadı --- 300 ayaga pas sivas 220 fener --- 12 şut sivas 8 fener --- direkten dönen toplar --- olmayınca olmuyor işte --- İÇİNİZDE BAŞKA ZORLAR ACILAR VAR SİZİN FENERLE GALİBA --- Bİ LAFIM DAHA VAR ALAYINIZ TEKNİK DİREKTÖR KESİLMİŞSİNİZ MAŞALLAH BIRAKIN ONU BUNU ELEŞTİRMEYİDE TARAFTAR NASIL OLUNUR Bİ ÇARE BULUN
Alt 22.04.2009, 09:44   #104
murat0658
Yeni Yiğido

murat0658 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 murat0658 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

[SIZE="5"]mehmet yıldızı satsınlar onun bı halt edecegı yok boyle rezıl oynanırmı [/SIZE]
murat0658 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 22.04.2009, 09:49   #105
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
azgeç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
şu ağlayanlaradır lafım farklı maç mı izledim ben sivasspor turu kacırdı süper oynadı --- 300 ayaga pas sivas 220 fener --- 12 şut sivas 8 fener --- direkten dönen toplar --- olmayınca olmuyor işte --- İÇİNİZDE BAŞKA ZORLAR ACILAR VAR SİZİN FENERLE GALİBA --- Bİ LAFIM DAHA VAR ALAYINIZ TEKNİK DİREKTÖR KESİLMİŞSİNİZ MAŞALLAH BIRAKIN ONU BUNU ELEŞTİRMEYİDE TARAFTAR NASIL OLUNUR Bİ ÇARE BULUN
kardeş söyleyim ben sana taraftar nasıl olunur.Yönetim isterse taraftar olunut başka türlü bir halt olmaz.
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 22.04.2009, 09:53   #106
hiko58
Usta Yiğido

hiko58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

425 Mesajına 728 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 835 hiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDIhiko58 TAM BIR BEYEFENDI

yıllardır sorarım kendime sivas neden gelişmiyor insanlar sivası terkediyor diye.biz başarıyı kaldıramıyoruz. yakınlarımızdan birisi başarılı olsa zengin olsa hepimiz o insana düşman oluruz kazancını haksızlıkla kazandığını söyleyerek o insanı sivasa sığdırmaz ederiz adam sivası terkeder. neden sivasa sahip çıkan bir zenginiz yok bakın kadir has kayseriyi abad etti. bizde bu çekememezlik varken daha zor durumlara düşeriz. mecnun başkan gibi birisi gelmiş sivası devralmış. sivas başarıdan başarıya koşuyor.biz başkana laf söylüyoruz. adam bıraksa küme düşeriz. bu ne nankörlüktür anlamadım gitti. kardeşim dün neydik bugün neyiz. bir bakın geçmişe.değerlendirmeleriniz objektif olsun. neyi konuşuyorsunuz sivas feneri yenemedi onu konuşuyorsunuz. sivas galatasarayı yendi onu konuşuyoruz. yahu rüyamızdamı görürdük biz bunları. rüyamızdamı görürdük beşiktaşla şampiyonluk mücadelesi vereceğimizi. rüyamızdamı görürdük beşiktaşın bir puan ilerisinde lider olacağımızı rüyamızdamı görürdük.kendinimizi bir an chelse gibi gördük barselona gibi gördük herhalde. biz kısıtlı bir bütçe ile ligin zirvesinde bulunan sivassporuz.roberto carlosun fiyatının bizim takımımızın fiyatı kadar olan sivassporuz. ve sivas halkının taraftar olamadığı elimizi cebimize atmadığımız esnafımızın bu takımın sayesinde bir sürü para kazandığı ama sahiplenmediği sivassporuz. ancak lig gelirleriyle geçinen borcu olmayan hiç bir futbolcusuna borcu olmayan sivassporuz. şimdi yargıla yargılayabiliyorsan. şimdi konuş konuşabiliyorsan. ama akıllı konuş. mantıklı konuş. eleştir ama hakaret etme.
hiko58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda hiko58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.04.2009, 10:19   #107
Abdullah DuMaN
Usta Yiğido

Abdullah DuMaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.168 Mesajına 9.556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1490 Abdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz sein

İlk maçta üç gol yemenin cezasını gördük önceden yapılan yanlışlar nelere mal oldu

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....
Abdullah DuMaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 22.04.2009, 10:21   #108
mdogan58
Acemi Yiğido

mdogan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

57 Mesajına 91 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mdogan58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Dun maci 30. dak itibaren seyrettim..ve 2 dakikada anladim ki bu mac masada bitmis bile..Ilk defa Sivas taraftari icin uzuldum..Mac sonuna kadar sesleri kisilana kadar bagirdilar..Ama hepsi bosa..Yani Sivasim dunku fb yi yenemezmiydi?? O defansa Guiza bile gol atardi be..bu kadar sacma futbol gormedim..sonrada milletin gozunu boyamak icin son 15 dakika tek kale mac yaptilar..neyse bunlar alismak lazim herhalde..Seneye kismet...
mdogan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 22.04.2009, 10:41   #109
LosTie58
Usta Yiğido

LosTie58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 743 LosTie58 FAZLA SÖZE GEREK YOKLosTie58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Özellikle ilk 20 dakika ve 2. yarının ilk 20 dakikası çok iyiydik ama ilginçtir ki bizim bu Fenere şansımız bir türlü tutmuyor niyeyse artık.....Eğer bu maçı kazansaydık bu bize ligdede olumlu etki yapacaktı çünkü Fenerbahçe Avrupa şansı için diğer maçlarına asılacak ve Beşiktaş'a İnönü'de puan kaybettirecekti.Ama şimdi n'oldu eğer Bjk kupayı 25 yıldır alamayan Fb'ye bırakıp ligdede Fb Bjk'ye yatarsa hiç şaşırmöam çünkü bunlar İstanbul takımları öyle işler çevirirler ki aklınız durur.
Alt 22.04.2009, 10:52   #110
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
azgeç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Taraftarlık nasıl olur biz bilmiyoruz anlatt da bilelim nasıl oldugunu

Etiketler
fenerbahce, ftk or sivasspor