Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Son Dakika!!! Hayrettin kadro dışı!
Alt 19.01.2010, 10:09   #111
SEVDAMSIN58
Tecrübeli Yiğido

SEVDAMSIN58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

138 Mesajına 158 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 665 SEVDAMSIN58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Son Dakika!!! Hayrettin kadro dışı!

Alıntı:
Divriği58- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Para cezası verilsin Uyarılsın ve Kaptanlık elinden alınsın Ama göndermek çok ağır olur Hayrettin yıllardır sivassporda ve futbolu burda bırakması eski günlerine dönmesi için şans verilmeli ve biraz kafasını toparlaması sağlanmalı Yollamak çözüm değil önemli olan Oyuncuyu Kazanmak
COK SUKUR BIRIKITANE SAG DUYULU INSAN CIKTI BIRSEYI KIRMAK ATMAK ACIZ INSANLARIN ISIDIR ONARMAKSA USTALIK ISTER USTALIK DEMEKKI ACEMILER VAR ACEMILER BILMEM ANLATABILIYORMUYUM
SEVDAMSIN58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda SEVDAMSIN58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 19.01.2010, 10:43   #112
kadirakin58
Tecrübeli Yiğido

kadirakin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

328 Mesajına 596 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kadirakin58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

başarısızlık dert değil, isterse kendi kalemize 3 gol atsın aynı maçta yine de kadro dışı bırakılmazdı. Formasını yere atsa paf takım ile çalış denirdi, ağır bir ceza verilirdi. Ancak kaptanlık bandını yere atmak bu takıma yapılabilecek en büyük hakarettir. En ağır cezanın verilmesi gerekirdi, bunu da yaptı Muhsin Hoca. kesinlikle destekliyorum Muhsin Hoca'yı.
kadirakin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.01.2010, 10:44   #113
kakikli
Tecrübeli Yiğido

kakikli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

122 Mesajına 210 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 772 kakikli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
SEVDAMSIN58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
COK SUKUR BIRIKITANE SAG DUYULU INSAN CIKTI BIRSEYI KIRMAK ATMAK ACIZ INSANLARIN ISIDIR ONARMAKSA USTALIK ISTER USTALIK DEMEKKI ACEMILER VAR ACEMILER BILMEM ANLATABILIYORMUYUM
siz buna sağduyululuk mu diyorsunuz.
yaptığınız, takımına ihanet eden bi sivaslıya sahip çıkmak sağduyululukmudur!
bakın napmış maçtan sonra direk ankaraya gitmiş eminim ankaragücü veya gençlerbirliği ile anlaşacak buda savunan insanlara cevap olacak..
açın gözünüzü görün adam takımını "satmıştırrr"...
Alt 19.01.2010, 11:11   #114
Shan58
Tecrübeli Yiğido

173 Mesajına 276 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 Shan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
SEVDAMSIN58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Olayların perde arkasını bilmeden hemen duygusal tepkiler vermek doğru olmaz.
Hayrettin kaç maçtır Sivas'ı yakıyor.
Onun yüzünden giden puanların haddi hesabı yok bunda rağmen kimse bişey demedi.

Maç sonunda özür dilemeden Ankara'ya gitmesinin nedeni nedir o bile belli değil.
Hayrettin'e başka bir takımdan teklif geldi ve yönetim kabul etmemişti belki ona'da öfkeli olabilir.

Yönetim'den senin benim düşündüğümüzü elbette düşünüyordur durdukyere kimseyi hele hele bir Sivas'lıyı kolay kolay harcamaz vefasızlık yapmaz.
Önce olayın iç yüzü bi açığa çıksın ne olduğunu öğrenelim ondan sonra yöntemi sorgularız.

Bu yönetim Yasin çakmak gibi bir kazma'yı bile harcamadı tahammül ettiki
Hayrettin'in Yasin kazmasından çok daha fazla kredisi vardı.

Muhsin hoca'nın başka takımlarda kendine başarılar dileriz sözü manidar.
Acaba hayrettin başka bir takımla görüşüp anlaştımıda böyle konuşuyor
yoksa durduk yere neden böyle bir demeç veriyor hoca.
Shan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.01.2010, 11:16   #115
FurkaN
Usta Yiğido

FurkaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

525 Mesajına 1.026 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1019 FurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer AnblickFurkaN ist ein wunderbarer Anblick

Hayrettin hala Bülent Uygun'un dümeninde bunun aksini kimse iddia edemez... Görev başındaki hocayı umursamaz tavırlar içinde hep, bilmeli ki Sivas'tan başka hiçbir Süper Lig takımında oynayamaz burada da sadece ve sadece Sivaslı olduğu için oyunuyordu... Taraftarın tahammül sınırlarını çook zorladı herkes sabır gösterdi O da bunu kendinden bildi... Sivas her haliyle üzerine düşnei fazlasıyla yaptı eğer Hayrettin Sivasspor ile görüşmeden başka takımla anlaştıysa bunun adıda ihanettir...
Alt 19.01.2010, 11:27   #116
anadolu5858
Yiğido

103 Mesajına 197 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 574 anadolu5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kimse kusura bakmasın böyle yürekle böbrekle vicdanla futbol oynanmaz ben size seyircilerin içinden binlerce cengaver,hırçın,hırslı insan göstereyim onlar oynasın nasıl?daha fazla istekli olmazlarsa ben özür dilerim.. gerçekçi olmak lazım kimse babasının hayrına da sivassporda top oynamıyor hayretttin sanki bedava oynuyordu çabalayabilir ama yetenek diye birşey yok yıllardır söylüyorum yine söylüyorum adamda yetenek yok..sivaslı diye oynamak zorundamı..emeklerinden dolayı teşekkür ederiz hayatında başarılar dileriz...
anadolu5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.01.2010, 11:33   #117
Elbeyliliyiz
Tecrübeli Yiğido

189 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Elbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer Anblick

Böyle olmamaliydi Hayrettine önce onun alternatifini oynat yerlestir ondan sonra kendine takim bul de... Onunda sivasspora verdikleri vardi simdiye kadar canla (bu sezon haric) mücadele etti yazik....
Elbeyliliyiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Cevap: Hayrettin Kadro Dışı!!!
Alt 19.01.2010, 11:45   #118
ayna26
Tecrübeli Yiğido

278 Mesajına 456 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 651 ayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISIayna26 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Hayrettin Kadro Dışı!!!

Alıntı:
58MySouL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
çok geç kalınmıs karar bence.en dogrusunu yapti muhsin hoca.allah hocadan razı olsun.takıma verdıgı zarar yeter artık.futboluda zarar verıcıydı hayatıda.birgün buyuk otelin onunden gecerken otelin onunde oturuyordu masada.vallahide ben utandim oturus seklinden.insanliktan cikmis vazıyette oturuyordu.önünden gecen ınsanların hepsı ayıplıyordu ben şahitim buna.insan ne oldum demeyecek ne olucam dıyecek.sivas daha iyi olur hayrettinsiz.patlamaya hazır bombaydı zaten.artist takım bulsun kendine simdi.

Az önceki mesajda alıntı yanlış eklenmiş kusura bakmayın, mesajın düz hali aşağıdadır:

yav cello enişte sen ne anlan futbol yorumundan yav

şaka bir yana aynen katılıyorum.Bir futbolcu bir şehirle özdeşleşmiş ise o futbolcu her yönden gerek sahada gerek antremanda ve gerekse sokakta herşeyi ile parmakla gösterilebilecek davranışlar göstermeli diye düşünüyorum.Hayrettini sivas sporda oynadığı yaklaşık 11 yıllık süreçte mütemadiyen takip ettim, sivaslı olmasından ve mücadeleci olmasından dolayı gururlandık.ama bunlar yetmedi, istikrar olmalıydı.o da onda yoktu.giresun maçı öncesinde de sanırım bazı gelişmeler oldu ki bu futbolcu devre arasında soyunma odasına giderken bir takımın kaptan olduğunun ve takımın manevi değerinin simgesi olan pazubantı Teknik heyete fırlatıyor ve arkasında bıraktıklarının farkına dahi varamıyor bence bu amatör ruh hali hayrettinin sonunu getirdi.bundan sonraki futbol yaşantısı sanırım Sivasın altında ikinci kalitede olan takımlarda devam edecek ya da boş boş gezecek.kimbilir belkide gelip yönetim ve teknik heyetten özür dileyecek. bence özrü kabul edilmemeli.gidene güle güle denmeli, gidene bir daha hoş geldin denilirse bu taviz olur.herkese örnek bir hareket" kadro dışı" bırakma.herkes haddini bilsin, takımın üstünde bir oyuncu olamaz.bundan sonra takımın kaptanlığına sedat ya da murat getirilmeli.
Alt 19.01.2010, 12:11   #119
AYDIN1985
Usta Yiğido

AYDIN1985 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

158 Mesajına 252 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 804 AYDIN1985 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

keske bunlar olmasaydi, en azindan bu yüzden olmamamliydi. bunu yapan siradan bir oyuncu da degil, Takimimizin 58 Numarasi ve sivasli takim kaptanimiz böyle ayrilmamaliydi. cok üzücü bir durum. Hayrettine basarilar dilerim yaptiklari icin tesekkürler.
AYDIN1985 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 19.01.2010, 12:13   #120
yorgun(58)
Yiğido

yorgun(58) - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

55 Mesajına 69 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 585 yorgun(58) FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kişilere hakettiginden fazla deger vefazla tahammul edersen böle olur herkese hakettigi degeri vermek lazım gülegüle hayrettin
yorgun(58) isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
dakika, dışı, hayrettin, kadro