Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Cezamız belli oldu....
Alt 08.05.2011, 13:19   #111
tavatir
Usta Yiğido

tavatir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.129 Mesajına 2.550 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 894 tavatir FAZLA SÖZE GEREK YOKtavatir FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Cezamız belli oldu....

Alıntı:
inadınayeniceri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Ya kardeşim niye üstüne alınıyorsun madem bağırıyosun?
Komedi ya
tavatir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.05.2011, 13:35   #112
blacksky
Yiğido

blacksky - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

139 Mesajına 267 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 blacksky isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Geçen sene benim istiklal marşım okunurken oturan ıslıklıyan Bursa stadı kırmızı beyaz renklere bürünmüşken malum renklere bürünen orada kaç kişi varsa bende terörist diye bağırdım.Bu sebeplerden dolayı yanılmıyorsam sizde de bağırırdınız.Bunu bir geçelim..Hükmen galibiyete alışık Bursa diyorsunuz..Diyarbakır maçı mı Antep maçımı Ankara maçımı..Ankara maçını sizin takımınızda aldı diğerleride ..Diyarbakır maçında Bursanın haksız olduğunu bedavaya 3 puan aldığını savunan kişilerin bağışlayın beni ama futbol bilgisindende aklındanda şüphe ederim..İş Bursada başladı derseniz onuda kelimesi kelimesine anlatabilirim size.Antep maçında maç içerisinde atılan cisim olayı kurallar her ne kadar Bursayı haklı göstersede tartışılabilir..Sizden ricam Bursaspor ve taraftarını lütfen bu kadar basite indirgemeyiniz..En azından bu maç için...Bakınız.Teksasın sayfasına girdiğinizde bir afiş göreceksiniz Şehrine sahip çık diye..oradaki tepki 300 kişinin değil bütün bursanın tepkisidir Bizim b.jimnastikle hüsumetimiz çok büyüktür we biteceğinide sanmıyorum.Geçen ilk maçta teksas sadece maç izlemeye gittiği inönüde çarşı tarafından 3000 kişi 300 kişiyi sıkıştırarak olaylar çıkardı.yaralanmalar oldu..Ben bu tepkilerin o zamanda olmasını beklerdim.Bu olay sadece Bursa b jimnastik olayı değildir.Biz Anadolunun istanbul karşısında ezilmişliğini asla kabul etmedik etmeyeceğizde Sakın yanlış anlaşılmasın Ben Bursa taraftarının bu davranışını tasvip etmiyorum..Sadece gelişen olayların ve geçmişte yaşanmışların sonuçlarını yazıyorum..
Devletin polisine salsirildi sehrinizde.. atilan taslar ile 25 tane polis yaralandi.. cop kovalari atese verilip devletin polisinin uzerine firlatildi.. gorduk bunlari.. simdi sizin terorist dediginiz sehrin insanlarinda farkiniz nerede? tam olarak onlarla ayni yontemi izlemediniz mi? siz benim futbol bilgimden ve aklimdan suphe edeceginize super lige dondugunuzden beri neden olaysiz tek bir sezonunuz gecmiyor ve neden Turk polisiyle catismaya girmeye curet edecek kadar simardiniz ona kafa yorun.
blacksky isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.05.2011, 13:49   #113
yigidoyuzz
Yiğido

yigidoyuzz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

165 Mesajına 392 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 539 yigidoyuzz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

görelim Bursaspor ile Beşiktaşa ne Ceza verecek adil olamayan TFF
yigidoyuzz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.05.2011, 23:57   #114
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 755 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
blacksky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Devletin polisine salsirildi sehrinizde.. atilan taslar ile 25 tane polis yaralandi.. cop kovalari atese verilip devletin polisinin uzerine firlatildi.. gorduk bunlari.. simdi sizin terorist dediginiz sehrin insanlarinda farkiniz nerede? tam olarak onlarla ayni yontemi izlemediniz mi? siz benim futbol bilgimden ve aklimdan suphe edeceginize super lige dondugunuzden beri neden olaysiz tek bir sezonunuz gecmiyor ve neden Turk polisiyle catismaya girmeye curet edecek kadar simardiniz ona kafa yorun.
Olayı farklı boyutlara çekmeye çalışmayın..Israrla dilinizde bir terörist lafı dolanıyor..Bizler bir şehre terörist falan demedik demeyizde..Terörist dediğimiz kişiler terörist olabilecek kriterleri uyguluyan ve bunda sakınca görmeden tüm Türkiyeye gösteren kişilerdi.Neden hala anlamamkta ısrar ediyorsunuz..İstiklal marşı diyorum .Türk Bayrakları diyorum..Bunlar burada konuşulacak konularda değil benim konuşmak istediğim konularda değil...Bursada malum maçı izleseydiniz daha farklı düşünürdünüz olayı bilmiyorsunuz..Sizin futbol bilginizi ölçmek gibi bi gayretim yok bu banada düşmez zaten herkesin bilgisi kendine kadar yeterlidir..b.jimnastikle aramızdaki husumetin boyutunu yaşanılanları ve bunun Bursada ne kadar önemli olduğunu sanırım ne anlatabilirim nede siz anlayabilirsiniz...Ben bizimkilerin yaptıklarını tasvip etmediğimi söyledim zaten..Olan olaylar b jimnastik seyircisinin Bursaya gelmesini istemeyen Bursasporlu taraftarların bu gelişe engel olmak istemesiyle başladı.Hiç kimsenin polisle direk çatışmaya falan girdiğide yok..Polisin müdehalesi ile başlayan olaylardır...Şımarmakla ilgili bir cümleniz warki bu sizin Bursaspor seyircisini tanımadığınızı gösteriyor..Bursaspor seyircisi şımarık değil agresif sinirli ve ateşli bir taraftar gurubudurBu her daim böyleydi Fakat son iki sezondur bütün bunlardan kurtulmak için kararlar alındı.Son iki sezondur stadımızda küfüre izin verilmiyorAma sorun şuradadırki bizim İstanbul hegomanyasına karşı dik duruşumuz bazı kurumlaarı rahatsız ediyor.Sürekli Bursa seyircisiyle oyunlar oynanıyor..Amaçlarıda eski Teksası hortlatmak.Korkarım ki bunuda başarıyorlar....
Alt 09.05.2011, 03:10   #115
sivassasivas
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 sivassasivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

maçı izlemeyen maçta olmayan yorum yapmasın sahada yaşanan tüm olaylar VİP A trbünü yani bizim gözümüz önünde oldu taraftar az bile yaptı bazıları maça gidip takıma zerre destek olmazken o koltukların kırıldığı bölgedeki taraftar grubu idi takımı destekleyen bizim bulundumuz trbünde kaç kişi sahaya girmeğe çalıştı güvenlik engel oldu maçın atmosferini bilmeden yorum yapmayın olacak ki böyle 3-5 olay birileri anlayacak burda traftar war die ancak çekirdek çitlersiniz...
sivassasivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.05.2011, 03:12   #116
sivassasivas
Yeni Yiğido

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 sivassasivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
yigidoyuzz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
görelim Bursaspor ile Beşiktaşa ne Ceza verecek adil olamayan TFF
bursaya en az 3-4 maç ceza werir beşiktaşa ceza werileceğini hiç sanmıyorum çünkü bşktaş traftarı şehre dahi girmemiş
sivassasivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
belli, cezamız, oldu