Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: sadece sivassporlular
Alt 23.05.2011, 13:57   #111
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 802 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: sadece sivassporlular

En Büyük-Tek Büyük SivasSpor
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda DoomsDay58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Maçı değerlendirelim
Alt 23.05.2011, 13:58   #112
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1080 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt
Standart Cevap: Maçı değerlendirelim

Bazen Sansal Büyükaga´ya bazen lig tv sipikerlerinin ve bazende TRT sipikerlerinin tarafli tutumlarina kizarizya aslinda kizmaya hic hakkimiz yok.Dün tüm Türkiye gördü,bir sehir nasil baska renklere bürünebiliyormus.Igneyi önce kendimize ,cuvaldizini baskasina batirmaliyiz.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.05.2011, 14:23   #113
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1295 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

vallaha bende hala soktayim boyle olmamaliydi sivassporun gururu zedelendi ve kimsenin sesi cikmiyo utaniyorum

ama alayina isyan olumune sivasspor

bu site sadece ve sedece sivassporlularin 3 buyuk hayranlar

antu webaslan sitelerine gidin orda uye olun cok seviyorsaniz
Alt 23.05.2011, 14:41   #114
muhendis58
Acemi Yiğido

muhendis58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

34 Mesajına 73 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 muhendis58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
pover58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
mühendis 58 kardeş ben polemige girmiyecem görüşünede saygı duymak isterdim ama sivas bişey kaybetmedi yazımın son paragrafını anlıyarak oku.herşey orda gizli.kaç tane fb li ekranlardan sivasın misafirperverliginden bahsetti ben kulagımla duydum.yorumcularda sivası ve başkanı takdir ettiler.bizim hem maddi hem manevi kayıbımız yok .sonuna kadar sivassporluyum ama fb mi ts mu şampiyon olsun derlerse fb yi seçerim.bundan fb li oldugumu filan düşünme ben eskiden gs idim sivas çıkınca onuda tamamen bıraktım.gene diyorum burda sivas kazandı .
siz ne kazanıp ne kazanmadığımızı gelecek sezon oynayacağımız ilk fener maçından görebilirsiniz. benim kızgınlığım şampiyonluğa oynadığımız sezonda bile sivaslı dediğimiz insanların tribünde sivasspor için bu kadar destek vermemesi...
muhendis58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.05.2011, 14:49   #115
samsa58
Yiğido

samsa58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

55 Mesajına 69 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 samsa58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

kardeş çok güzel bir konu açmışsın az önce facebookta sivasspor sayfasında paylaşılan bir resim üzerine tam ben bu konuya değinecektim ki sen erken davranmışsın adamlar pankart açmış fenerbahçeli yiğidolar diye bu ne kardeşim ya sivassporlu ol yada o içindeki istanbul yalakalığını dışarı çıkart sivassporluyum kelimesini kullanarak sivassporumuzun adını lekeleme sizin gibi kanı bozuklar yüzünden son maç öncesi sivasspor bu kadar baskı gördü maçı sattı, fb ye yatacak yorumlarıyla futbolcular ve teknik ekip yıpratıldı buna hakkınız yok. not: sadece fb için değil diğer tüm takımlar için geçerlidir bu. bizim tek takımımız tek sevdamız var oda SİVASSPOR...
Alt 23.05.2011, 14:55   #116
eroltas58
Yiğido

eroltas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

109 Mesajına 182 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 608 eroltas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

INSALLAH BURAYA O YALAKA ISTANBUL TARAFTARLARI YAZI YAZMAZLAR,BENIM GONLUMDE TEK BIR TAKIM VAR HIC BIRSEYE SIVASSPORU DEYI$MEM.
eroltas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.05.2011, 15:14   #117
Sivas_SporLu58
Acemi Yiğido

Sivas_SporLu58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

39 Mesajına 52 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Sivas_SporLu58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

o stada bi daha girersem benden büyük ******** yok
Sivas_SporLu58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.05.2011, 15:26   #118
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

iş yerim kırmızı beyaz hanımım iki kızım bir oğlumun sayısız sivasspor formaları vardır benim hakeza mağazadaki çalışanlarla her dönem can ciğer olduk alışveriş yapa yapa
bir deplasmana giderim en az 50 kaşkol alırım gelen sivassporlu taraftarlarının çocuklarına dağıtmak için
geçen sene bir maçda mecnun odyakmaz artık başkanım demiyorum oğluma sordu hangi takımı tutuyon sivasspor dedi kaptanımız kim dedi mehmet yıldızdedi oğlum ilk okul beşe gidiyor
benim hayalimdi oğlumun sivasspor sevgisiyle büyümesi siz hayellerimi bile çaldınız
hiçbir zaman istanbul takımlarını tutmadım istanbul yalakalığı yapmadım hep sivaslının yanında oldum sivassporlunun yanında oldum
AMA ARTIK BENİM İÇİN SİVAS VEDE SİVASSPOR DAVASI BİTMİŞTİR
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı üçyıldız58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 23.05.2011, 15:39   #119
Sivas_SporLu58
Acemi Yiğido

Sivas_SporLu58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

39 Mesajına 52 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Sivas_SporLu58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
üçyıldız58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
iş yerim kırmızı beyaz hanımım iki kızım bir oğlumun sayısız sivasspor formaları vardır benim hakeza mağazadaki çalışanlarla her dönem can ciğer olduk alışveriş yapa yapa
bir deplasmana giderim en az 50 kaşkol alırım gelen sivassporlu taraftarlarının çocuklarına dağıtmak için
geçen sene bir maçda mecnun odyakmaz artık başkanım demiyorum oğluma sordu hangi takımı tutuyon sivasspor dedi kaptanımız kim dedi mehmet yıldızdedi oğlum ilk okul beşe gidiyor
benim hayalimdi oğlumun sivasspor sevgisiyle büyümesi siz hayellerimi bile çaldınız
hiçbir zaman istanbul takımlarını tutmadım istanbul yalakalığı yapmadım hep sivaslının yanında oldum sivassporlunun yanında oldum
AMA ARTIK BENİM İÇİN SİVAS VEDE SİVASSPOR DAVASI BİTMİŞTİR

ağzına sağlık usta
Sivas_SporLu58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
ŞİMDİ BİRLİK OLMA ZAMANIDIR!
Alt 23.05.2011, 15:42   #120
A.Turan Korkmaz
Usta Yiğido

A.Turan Korkmaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

777 Mesajına 1.838 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 681 A.Turan Korkmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart ŞİMDİ BİRLİK OLMA ZAMANIDIR!

Son Fenerbahçe maçı biz Yiğidolar için sezonun ve içinde bulunduğumuz durumun genel bir tespiti oldu , adeta rontgenini çekti. Bundan güzel dersler çıkarmalı ama birlik beraberliğimizi de korumalıyız.

Öncelikle taraftarlar olarak maça girememenin faturasını yönetime çıkarmakta ne kadar haklıyız? Ben de ilk başta yönetimin kale arkası tribünlerden birini de Sivasspor taraftarına ayırması , olmadı o zaman kale arkalarını fenerlilere 100,150 lira yapması gerektiğini düşünmüştüm. Ama kendimizi Mecnun başkan'ın yerine koyup bir kez daha düşününce devre arası yapılan transferlerle mali yönden riske ve borca giren yönetime hak veriyorum.

Taraftarlar olarak kulüp yönetimine her şartta maça gelme ve takımı destekleme konusunda güvence veremedik. Sezon başında yeterince kombine almadık, evvelki sezonlarda hatta bu sezon zaman zaman tribünleri boş bıraktık,yönetimin kafasında soru işaretleri oluşturduk. Ayrıca şehir esnafından da yönetime ricada bulunulmuş olması da muhtemel değil mi?

Kimi arkadaşlarımız tek tek futbolculara kızıyorlar. Kapasiteleri sınırlı ya da istediğiniz düzeyde olmayabilir ama şu an kulüpteki hangi futbolcumuzun samimiyetinden ve dürüstlüğünden şüphe edebilirsiniz?

Bazılarımız forumdaki diğer yorumculara sitem ediyorlar. Ortadaki resmin herkes bir köşesini görüyor , ondan sözediyor. Çoğu zaman aslında her iki tarafın da haklı olduğu tartışmalar oluyor. Birbirimizi kırıcı yorumlara son versek Sivasspora hizmet etmiş olmaz mıyız?

Sivaslı olup da başka takımlara gönül verenler ile hem Sivassporu hem de büyütülmüş takımlardan birini tuttuğunu söyleyen insanlarımıza kızıyoruz. Maçlara gelerek, kulüp lisanslı ürünlerini alıp giyerek , her yerde kulüp amblem ve bayraklarını kullanarak ne kadar örnek olabildik? Ayrıca insanları zorla bir düşünceye bir takıma inandıramayız ki, içinden gelmeli, gönüllü olmalı değil mi?

Bazı arkadaşlarımız da bir daha maçlara gelmeyeceğini yazıyor. Oysa bizim
Sivasspora verdiklerimizi veya vereceklerimizi düşünmek yerine Sivassporun bize kattıklarını, iyi günde kötü günde birlik beraberlik içinde geçmiş anlarımızı hatırlasak ve yeni bir sayfa açsak?

Sivassporumuzun asıl şimdi birliğe ihtiyacı var. Yönetimiyle taraftarıyla futbolcu ve teknik kadrosuyla geçmişle yaşamayı bırakalım. Yüzümüzü geleceğe dönelim. Yapacak çok işimiz , kazanılacak başarılarımız var. Hep birlikte. Herkese selam ve sevgi ile!
A.Turan Korkmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı A.Turan Korkmaz'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
bİrlİk, Çeken, değerlendirelim, dikkat, golculer, maçı, olma, sadece, sivassporlular, zamanidir, Şİmdİ