Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

-->: G.ANTEP:0 SİVASSPOR:0
Alt 11.02.2008, 07:49   #111
teknik
Tecrübeli Yiğido

103 Mesajına 198 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 teknik ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart -->: G.ANTEP:0 SİVASSPOR:0

takımımız dar kadrosunun oluşturduğu zaafiyetr içinde.zihinsel olarak yorgun oyuncularımız çok.afrika kupası bittiğinden sanırım diallo ve sılla takımda en azından dinlenme ve savunma organızasyonu sağlarlar.oyuncularımıza yüklenmeye gerek yok.klasik savunma organizasyonumuzu bulmamız ve konsantre olmamız gerekli.bülent hoca zihinsel dinlenmeyi yapacaktır sanırım.düşünün ki tek santrafor oynadığımız halde ilk yarıda 3 pozisyon verdik.bence hoca yeni isimleri kademeli olarak kazanmalı.1 puan iyidir.akın gerçekten iyi oynadı.ayrıca topu oyuna sokma noktasında kendini geliştiriyor.
BANA OYNAMADAN ANTEP TEN 1 PUAN DESELET ALIRDIM.ZORLU 5 MAÖIN SONUNCUS KALDI.HEDEF OFTAŞ....
teknik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.02.2008, 10:24   #112
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

716 Mesajına 1.358 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1043 altuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblick
Ausrufezeichen -->: G.ANTEP:0 SİVASSPOR:0

Sivassporumuzu kutlarım dün zorlu G Antepspor macından bir altın puanla dönmesi bizim acımızdan sevindirici Sivassporumuza önmüzdeki maclarda başarılar dilerim
altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.02.2008, 11:09   #113
jakobieen
Usta Yiğido

jakobieen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

327 Mesajına 1.111 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 856 jakobieen Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

canınız sağ olsun be uşaklar.. dün sivasıma hiç yakışmayacak bi top oynadınız lorantlı dönemdeki sivassporu izledim sanki sahada ama alıştığımız sivası izleyeceğimize inancım tam ileri haftalarda..
jakobieen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
--->: G.ANTEP:0 SİVASSPOR:0
Alt 11.02.2008, 11:23   #114
puar
Usta Yiğido

puar - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

357 Mesajına 678 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1200 puar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblickpuar ist ein wunderbarer Anblick
Standart --->: G.ANTEP:0 SİVASSPOR:0

Macın üstünde 24 saat gecmesine rağmen mehmete hala kızgınım top oynamak yerine sağa sola saldırmasının sebebini düşündüm aklıma sadece fbye gidememesi geliyor :(
puar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.02.2008, 12:01   #115
imeryüz58
Yeni Yiğido

imeryüz58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1 Mesajına 1 kez Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 imeryüz58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

valla kötü gidişe başladık buna bir an önce son vermemiz gerekir bülent hocam en kötü 4ç olmamız gerekir bu durumda bence biraz daha gayret edin
imeryüz58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.02.2008, 12:17   #116
özgühertaş
YASAKLI ÜYE

210 Mesajına 387 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 özgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz seinözgühertaş kann auf vieles stolz sein

NE İŞ BE YENERKEN HERKEZ TAKIMI TEBRİK EDİP HAVALARA GİRİYORDU.ŞİMDİ BİR MAĞLUBUYET BİR BERABERLİK HEMEN FUTBOLCULARA SATAŞMALAR.BU TAKIM BİZLERE BU SENE GEREGİNDEN FAZLASINI VERDİ.ONLARA HER ZAMAN DESTEK OLMALIYIZ.ANTEP KENDİ EVİNDE YENİ HOCASININ ÖNÜNDE BÖYLE OYNAMASI GAYET DOĞALDI.UNUTMAYALIM ZİRV YOLU UZUN VE TAŞLIDIR.BU YOLDA TÖKEZLEDİGİMİZ ZAMANDA OLACAK ÖNEMLİ OLAN BU ZAMANDA TAKIMA DESTEK VERİP SAHİP ÇIKMAKTIR.O YÜZDEN YİĞİDOLAR LÜTFEN TAKIMIMIZA SAHİP ÇIKALIM.ELEŞTRİLERİMİZİ MÜMKÜN OLDUGUNCA OLUMLU YAPALIM.BU TAKIM BİZLERE ONLURLU BİR DURUŞU VE MÜCADELEYİ GÖSTERDİLER.BÜLENT HOCAYA VE OYUNCULARA SAHİP ÇIKALIM.
özgühertaş isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.02.2008, 12:33   #117
Dinç
YASAKLI ÜYE

2 Mesajına 2 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Dinç Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

bence sivasspor fark yemekten kurtuldu..bu kötü futbol ile bu maçtan alınan bir puan bence çok iyi..
Dinç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.02.2008, 12:38   #118
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1033 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
özgühertaş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
NE İŞ BE YENERKEN HERKEZ TAKIMI TEBRİK EDİP HAVALARA GİRİYORDU.ŞİMDİ BİR MAĞLUBUYET BİR BERABERLİK HEMEN FUTBOLCULARA SATAŞMALAR.BU TAKIM BİZLERE BU SENE GEREGİNDEN FAZLASINI VERDİ.ONLARA HER ZAMAN DESTEK OLMALIYIZ.ANTEP KENDİ EVİNDE YENİ HOCASININ ÖNÜNDE BÖYLE OYNAMASI GAYET DOĞALDI.UNUTMAYALIM ZİRV YOLU UZUN VE TAŞLIDIR.BU YOLDA TÖKEZLEDİGİMİZ ZAMANDA OLACAK ÖNEMLİ OLAN BU ZAMANDA TAKIMA DESTEK VERİP SAHİP ÇIKMAKTIR.O YÜZDEN YİĞİDOLAR LÜTFEN TAKIMIMIZA SAHİP ÇIKALIM.ELEŞTRİLERİMİZİ MÜMKÜN OLDUGUNCA OLUMLU YAPALIM.BU TAKIM BİZLERE ONLURLU BİR DURUŞU VE MÜCADELEYİ GÖSTERDİLER.BÜLENT HOCAYA VE OYUNCULARA SAHİP ÇIKALIM.
her takım düşüş yaşar ama futbolcu ne oldum delisi olursa bu düşüş devam eder........bazı oyuncuların titreyip kendine dönmesi lazım....o kadar laftan sonra ligi 5. 6. bitirirsen sana bütün Türkiye bitarafıyla güler sonra...maç kaybedebilirsin...fark ta yiyebilirsin... ama mücadele ederek...

mesela çoğu kişi devrana kızsada ben kızmıyorum..çünkü 37 yaşına gelmiş ve kuvvetini son zerresine kadar sahaya veriyor...ama bakıyorum ondan daha genç olan, daha kuvvetli olması gereken oyuncular yürüyor sahada...

Siz şimdi İlhan Ummak'a kızabilirmisiniz..adam çıkıyor sahaya koşuyor, vuruyor bişewyler yapmaya çalışıyor...ama kapasitesi nereye kadar yeterse...sonra öbür tarafta yapabileceği şeyleri bildiğiniz futbolcular saha içinde arkadaşına el kol sallıyor, bi tanesi takımı babasının zannedip her topu ben kullanıyım, kırk metreden frikikten gol atıp kahraman olayım, arkadaşlarımı yırtsınlar bi tarafını ama ben kendim fantazi şutlar atayım derse, ozaman kimse kusura bakmasın ben eleştiri yaparım...

şunu da herkes bilsinki biz öyle sonradan Sivassporluluk taslayanlardan değiliz efendi...bu takım 3. ligede düşse Sivassporluyuz Allahın izniyle...Biz bazı şeylerin düzelmesini istiyoruz sadece.............
anlayanlara................
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11.02.2008, 12:41   #119
Del Piero
Usta Yiğido

Del Piero - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

545 Mesajına 955 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 947 Del Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz seinDel Piero kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
sensetik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
...

şunu da herkes bilsinki biz öyle sonradan Sivassporluluk taslayanlardan değiliz efendi...bu takım 3. ligede düşse Sivassporluyuz Allahın izniyle...Biz bazı şeylerin düzelmesini istiyoruz sadece.............
anlayanlara................
Evet tarafar dediğin böyle olmalı...

Tebrik ederim abi.
Alt 11.02.2008, 13:51   #120
koz58
Acemi Yiğido

koz58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

30 Mesajına 44 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 koz58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Daha güzel bir futbol beklerdim,maalesef yetersiz kaldık Antep karşısında.
koz58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla