Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Lanetliyoruz !
Alt 13.03.2012, 12:53   #111
hasanim58
Tecrübeli Yiğido

295 Mesajına 575 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 610 hasanim58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Lanetliyoruz !

Adamlarin yuzleri eşşek derisine donmus alismislar artik heeseyi kabul ediyolar kestirip dolansalar hic degilse bi ise yararlar serefsizler
hasanim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda hasanim58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.03.2012, 12:55   #112
yorumyapıyombenya
Tecrübeli Yiğido

yorumyapıyombenya - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

362 Mesajına 849 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 792 yorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDI

Sivasın ekmeğini yiyip susanları haksızlığa göz yumanları Allah'a havale ediyorum. Bu site haricinde bu konuya bu kadar eğlen taraftarı organize etmeye çalışan 2. bir yer yok hocamız bile maçtan sonra hakem hakkında rezil kararları hakkında konuşmadı
Alt 13.03.2012, 13:18   #113
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 860 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

hürdoğan haricinde sivas basını nerede? yerel medya benim gözümde koskoca bir hiçtir, hiç!!!!!!!

alçak bir hakem tarafından sivasspor'un geleceği ile oynanıyor, bir gazete çıkıp şöyle okkalı bir haber yapamıyor. ihale ilanı yayınlamak ve şehir dedikodusu yapmaktan vakit bulamıyorlar anlaşılan.

bu vesile ile bir kez daha lanet olsun sana ve seni yönetenlere kuddusi denen .............................. .
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.03.2012, 13:58   #114
caggry
Yeni Yiğido

3 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 caggry FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

o kadar sinirliyim ki anlatamam.bu adam cezasını çekmeli arkadaşlar.kulüp itiraz etmeli bu maça.yeter artık şikeci dediler ses çıkarmadık,aldığımız maçı elimizden aldılar ses çıkarmadık ama bi yere kadar.ne kadar şikayet edebileceğimiz merci varsa hepsine başvuralım arkadaşlar.biz koyun değiliz sivassporluyuz ve bundan sonra her haksızlığa eyvallah demek yok!

Merkez Hakem Kurulu

Telefon Santral : 0-212 362 24 80
Faks : 0-212-323 49 40
Bu numaralara telefon ve fax yağdırıyoruz !
Kuddusi görevini yaptı biz de görevimizi yapıp ona düdüğünü astıralım !
caggry isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.03.2012, 14:32   #115
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 860 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
caggry Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
o kadar sinirliyim ki anlatamam.bu adam cezasını çekmeli arkadaşlar.kulüp itiraz etmeli bu maça.yeter artık şikeci dediler ses çıkarmadık,aldığımız maçı elimizden aldılar ses çıkarmadık ama bi yere kadar.ne kadar şikayet edebileceğimiz merci varsa hepsine başvuralım arkadaşlar.biz koyun değiliz sivassporluyuz ve bundan sonra her haksızlığa eyvallah demek yok!

Merkez Hakem Kurulu

Telefon Santral : 0-212 362 24 80
Faks : 0-212-323 49 40
Bu numaralara telefon ve fax yağdırıyoruz !
Kuddusi görevini yaptı biz de görevimizi yapıp ona düdüğünü astıralım !
kardeş verdiğin numarayı aradım. ama karşıma ciddi muhatap olabilecek kimse çıkmadı. dahili numarayı bilmek lazım bu işle ilgilenen kişilere ulaşabilmek için. veya en azından

iletisim@tff.org

adresine mail yağdıralım.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.03.2012, 15:02   #116
Rallim58
Gast

Kuddusi Müftüoğluna tepkiler sürerken, STK'ların da açıklama yaparak Kuddusi denen zerzavatı gündemden düşürülmemesi gerekir.

Yönetim Kurulu acilen toplanarak açıklamaları ile gündem oluşturmalıdır.

Taraftarlar, MHK'ye ait telefonlarına olsun sesli-sözlü not bırakarak tepkilerini dile getirmelidir. Fax ile de tepkiler teyid edilmelidir. Aynı ve benzeri tepkilerin TFF santraline de yapılarak "Sivassporun taraftar gücü" gösterilmelidir.

Bunları yapamıyorsak, yapmıyorsak, yapmayacaksak, burada bir çok söylemlerde olduğu gibi "sen söyle sen işit" konumundan bir adım öte gitmez.
Bu Konuda 'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 13.03.2012, 15:08   #117
sivaslı savaş
Yeni Yiğido

sivaslı savaş - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

16 Mesajına 28 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 645 sivaslı savaş COK SEVILEN BIR KISIsivaslı savaş COK SEVILEN BIR KISIsivaslı savaş COK SEVILEN BIR KISI

Arkadaşlar kig tv ye attığım şikatyet mesajlarından biri lütfen hepimiz en az bir tane mesaj atsın. Sayın lig tv yöneticileri ben bir Sivassporlu olarak sizin yaptığınız herşeyi lanetliyorum.Para sizin herşeyiniz olmuş dünkü trabzon-Sivas maçında maç esnasında trabzonun ilk gölündeki alanzinyonun ofsaytta olmasını göstermeyip üstü üstüne lig tv com daki özetlerde de volkan ın kaan a atmış olduğu tekmeyi göstermeyen anlayışınızı sadece edepli bir dille lanetliyorum. Ahlak kuralları başka olsa daha başka şeyler demek istiyorum ama neyse... Ayrıca dünkü maçtaki spikerlerinizinde göööözlerinden öpüyorum artık anlayana.Sizler gibi Türk futboluna(paraya) ve dört takımın emellerine kendini adamış bir kuruluşun olduğu içinde tüm lig tv ye müdüründen çalışanına kadar hakkımı haram ediyorum.En büyük temennim inşallah tez zamanda batarsınız...
sivaslı savaş isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.03.2012, 15:12   #118
favori58
Usta Yiğido

586 Mesajına 1.166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 630 favori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblickfavori58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
sebasteia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hürdoğan haricinde sivas basını nerede? yerel medya benim gözümde koskoca bir hiçtir, hiç!!!!!!!

alçak bir hakem tarafından sivasspor'un geleceği ile oynanıyor, bir gazete çıkıp şöyle okkalı bir haber yapamıyor. ihale ilanı yayınlamak ve şehir dedikodusu yapmaktan vakit bulamıyorlar anlaşılan.

bu vesile ile bir kez daha lanet olsun sana ve seni yönetenlere kuddusi denen .............................. .

Bizim dedoiğimiz sivas basını bu işin üzerine gitmiyorki elin şerefsiz kuddusisi ne kimsenin hakkı yok! Balık baştan kokmuş yazıklar olsun böyle basına. Aslında bizdenden bir cacık olmas Eğer biuz işi ciddiye alsak bu Sivas basınını adam ederiz ama bizdede fazla tepki gösteren yok
favori58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.03.2012, 15:32   #119
kaplanlı
Tecrübeli Yiğido

102 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 600 kaplanlı BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

maçı kaybetmenin bahanesi hakem olmamalı.futbolun doğal akışı içerisinde her hakem hata yapabilir.fakat hakemin gözü önünde kasti olarak tekme atan oyuncuya kırmızı kart göstermiyorsan hakem gibi adalet dağıtan bir mesleği yapmayacaksın.ne iş yapacağınıda sen iyi bilirsin.kanı bozuk yalakalar.aynı hareketi sivas lı yapsaydı anında atardınız.aynı şeyler lig tv ve yalaka basın içinde geçerli.takımına göre yorum yapmak paraya tapmaktan başka birşey değildir.para için bütün değerlerini hiçe sayanlardan hakem,yorumcu,spor yazarı değil eşşek çobanı bile olmaz.akşamı zehir edenleri allah a havale ediyorum.
kaplanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13.03.2012, 15:38   #120
kaplanlı
Tecrübeli Yiğido

102 Mesajına 157 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 600 kaplanlı BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

bizim yönetimin bu maçla ilgili mutlaka açıklama yapması lazım.yeter artık ağır başlıyız ama koyun değiliz.kuddusi denen adam bir daha sivas maçı yönetemez.
kaplanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
artık, bıktık, lanetliyoruz