Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > 4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler

4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler Stadyumumuz ve Sivasspor tesislerimiz hakkında...

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Stad inşaatında çalışmalar aralıksız sürüyo
Alt 08.08.2014, 16:07   #1231
eurovision
Tecrübeli Yiğido

eurovision - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

130 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 450 eurovision FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Stad inşaatında çalışmalar aralıksız sürüyo

Alıntı:
CanKaragoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
16 bini doldurduk 30 bin kaldı zaten
sen, dogan5880 ve sizin gibi dar görüşlü yobaz zihniyetler sayesinde 25 bin kişilik yapılıyor
eurovision isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı eurovision'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.08.2014, 22:17   #1232
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 878 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

sivassporfacebook inşaat başladığından beri sürekli olarak izin alıp içerden resimler çekip bizlerle paylaşmıştı...Benim çektiğim resimler ise inşaat dışından ve inşaat bu kadar yükselmeden çekilmiş resimlerdi...Bir aksilik olmazsa sivassporfacebooktan yakında yeni resimleri görürüz..Ya da sivasspor kulübü bir ara yaptığı gibi yeni resimler çekip resmi siteye yüklerse yeni resimleri göreceğiz...Yüklenici firma maalesef kendi sitesine az resim yüklüyor..Aslında taraftar olarak bu konuda daha duyarlı olup yüklenici firmalar Can ve Kahraman İnşaatı mail yağmuruna tutabilseydik onlar da belki sitelerine sürekli yeni resimler koyabilirlerdi...Bizler hazırlı bir taraftar olduğumuz için maalesef bu konuda fazla girişimde de bulunmadık..İnşşat başladığından beri Ben,facebook sivasspor,,rst4 ve bir kaç kişinin dışında resim çekip yükleyen de olmadı...Aslında sivasspor kulübüne de bu konuda çok iş düşüyor...Kulüp isterse her hafta inşaat alanına bir kişiyi gönderip sürekli resim de çekebilir;bu konuda sivasspor.com un başkanla temasa geçip bu konuyu kendisine iletmesi gerekiyor...Şu anda askerye tarafındaki VİP VE BASIN TRİBÜNÜ hariç kaba inşaat hemen hemen bitmiş durumda...Çatı makasları Maraton ve kale arkasının 1 tanesine monte edilmiş durumda..Diğer kale arkasında çatı montajı sürüyor...İnşaatı süren VİP VE BASIN TRİBÜNÜ inşaatında da 3. kata yani locaların olduğu yere kadar inşaat bitmiş durumda ..Sadece 4-5. katlar ve Naklen yayınların yapılacağı 6. kat kalmış durumda..Açıkcası birileri içerden izin alıp resim çekmezse ancak inşaat bittiğinde son durumunu görebileceğiz...Size bugün Tribün Dergi ye bir Yiğidonun gönderdiği 2 resmi yüklüyorum;resmi Wow Turkey e yükleyen Yiğidoya da teşekkür ediyorum:
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda eyuphulagu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.08.2014, 07:24   #1233
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1070 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

EYUPHULAGU´ya istinaden;

Bir insan bir isi yaparken isimler ve kim olduklari fazla ön plana cikmamali bence.Sivasspor.com´a koyulan bir resim varsa buna herkes bakar.Yoksa bu isi bugüne kadar ben yaptim,x kisi yapti ve bir kac kisi daha yapti demek biraz uygun düsmemis arkadasim.

Ortada yapilan bir is varsa bunu hatirlatmak yapilmis ise gölge düsürür.Bu gercegi göz ardi etmemeni tavsiye ediyorum EYUPHULAGU arkadasim....

Diger bir husus ise KANUNEN fotograf cekerken insaat alanina KASK olmadan girilmesi ve hatta stadyum önünde dahi bir televizyon kurulusunun sunucusunun, KASK´i takmadan görüntü almasi kanunen yasaktir.

Stadyum icinden ve disindan (insaat alani kapsaminda), Vizyon58´den Nail bey ve TV58´den Mustafa Ates yaptiklari cekimler sirasinda bu yasaga resmen uymayarak cirkin bir görüntü sergilemislerdir.Yaptiklari kanunen yasaktir.

Bu yüzden stadyum icerisinden yapilacak her türlü cekimlerde kanunen KASK zorunlulugu vardir.Insaat alanina müsadesiz ve KASK olmadan giren kisi kendisini kanunlar önünde suclu duruma düsürür.

Hic birsey göründügü kadar basit degil EYUPHULAGU kardesim.Kanunlar insanlarin buna uymasi icin yapilir,uymayanda sonuclarina katlanir.

Kamerasini her eline alan insaat alanina müsadesiz ve KASK olmadan giremez.Kacak cekilen her resim müsade alinmadan yapildigi icin,insaat firmasi resmi ceken kisi hakkinda suc duyurusunda bulunursa ne olacak?.

Bu isler göründügü gibi basit isler degil.Insaat alaninda fotograf makinasi ile cekim yaparken bir kaza olsa onun faturasini kim ödiyecek...Insaat firmasimi?.Böyle bir kaza aninda insaat firmasi resmi ceken kisi hakkinda suc duyurusunda bulunur.Müsade almadan yapilan her cekim kanunlara aykiridir ve resim ceken kisi hakkinda suc duyurusunda bulunulur.

Iyi günler...

Konu B.DUMANLI tarafından (09.08.2014 Saat 07:44 ) değiştirilmiştir..
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.08.2014, 08:02   #1234
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 633 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

belediyenin elinde küçük kamera ve fotoğraf bulunan uçak var,istese haftada 1 biraz resim çekip yayınlıyabilir,kaska maska da gerekde yok,elalem naklen yayınını yapıyor stad inşaatının ,
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.08.2014, 08:16   #1235
B.DUMANLI
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1070 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
belediyenin elinde küçük kamera ve fotoğraf bulunan uçak var,istese haftada 1 biraz resim çekip yayınlıyabilir,kaska maska da gerekde yok,elalem naklen yayınını yapıyor stad inşaatının ,
Benim isledigim konu stadyum insaati icerisinden veya insaat alani dahilinde olup disaridan cekilecek fotograflari kastadiyor.
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.08.2014, 11:38   #1236
delibas58
Yeni Yiğido

16 Mesajına 36 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 479 delibas58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Brezilya Castelão Fortaleza stadı bizim stada çok benziyor bence
Alt 09.08.2014, 21:12   #1237
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 878 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
EYUPHULAGU´ya istinaden;

Bir insan bir isi yaparken isimler ve kim olduklari fazla ön plana cikmamali bence.Sivasspor.com´a koyulan bir resim varsa buna herkes bakar.Yoksa bu isi bugüne kadar ben yaptim,x kisi yapti ve bir kac kisi daha yapti demek biraz uygun düsmemis arkadasim.

Ortada yapilan bir is varsa bunu hatirlatmak yapilmis ise gölge düsürür.Bu gercegi göz ardi etmemeni tavsiye ediyorum EYUPHULAGU arkadasim....

Diger bir husus ise KANUNEN fotograf cekerken insaat alanina KASK olmadan girilmesi ve hatta stadyum önünde dahi bir televizyon kurulusunun sunucusunun, KASK´i takmadan görüntü almasi kanunen yasaktir.

Stadyum icinden ve disindan (insaat alani kapsaminda), Vizyon58´den Nail bey ve TV58´den Mustafa Ates yaptiklari cekimler sirasinda bu yasaga resmen uymayarak cirkin bir görüntü sergilemislerdir.Yaptiklari kanunen yasaktir.

Bu yüzden stadyum icerisinden yapilacak her türlü cekimlerde kanunen KASK zorunlulugu vardir.Insaat alanina müsadesiz ve KASK olmadan giren kisi kendisini kanunlar önünde suclu duruma düsürür.

Hic birsey göründügü kadar basit degil EYUPHULAGU kardesim.Kanunlar insanlarin buna uymasi icin yapilir,uymayanda sonuclarina katlanir.

Kamerasini her eline alan insaat alanina müsadesiz ve KASK olmadan giremez.Kacak cekilen her resim müsade alinmadan yapildigi icin,insaat firmasi resmi ceken kisi hakkinda suc duyurusunda bulunursa ne olacak?.

Bu isler göründügü gibi basit isler degil.Insaat alaninda fotograf makinasi ile cekim yaparken bir kaza olsa onun faturasini kim ödiyecek...Insaat firmasimi?.Böyle bir kaza aninda insaat firmasi resmi ceken kisi hakkinda suc duyurusunda bulunur.Müsade almadan yapilan her cekim kanunlara aykiridir ve resim ceken kisi hakkinda suc duyurusunda bulunulur.

Iyi günler...
........................Bu yazıyı yazıyı yazan kişiye hiç yakıştıramadım...Çünkü ne oldu da bir kaç yıldır övgüler yazıp ,mehtiyeler dizdiğin kişiye bu tür bir yazı yazma gereğini duydunuz....Bu zamana kadar sizinle hiç bir sorunum olmadı ama bu yazdığınız yazıyı okuyunca çok şaşırdığımı söyleyebilirim..Ben o sözleri sizin için kullanmadım bunu çok iyi bilmenize rağmen ,bu kadar alınacağınızı hiç tahmin etmemiştim...Ben yazdıklarımın sonuna kadar arkasındayım...Çünkü benim bu sitede neler yazdığı kaç 100 tane resim yüklediğimi birileri bilmese de site yöneticileri ve Allah çok iyi biliyor....Benim ne demek istediğimi bence hiç iyi analiz edememişsiniz..Benim söylemek istediğim şey şu:Koskoca Sivas'ta binlerce genç,tecrübeli insan olmasına rağmen inşaat başladı başlayalı benimle birlikte en fazla 5-6 kişi dışında bu kadar duyarlı kişi olmadı...Ben bu lafı kendimi ön plana çıkarmak için söylemdim;çünkü sadece buraya değil internette statyumla,sporla ilgili yerlere bu resimleri Sivas'ın,Sivassporun reklamını yapmak için gönderdim..Bir kısmını ben çektim,bilhassa 2014 de ise daha çok başka arkadaşların;sivassporfacebook ,Facebook Yeni Sivas 4 Eylül Stadı,Doğukan Yiğidoğan,RST 4,ve bedel58 gibi duyarlı bir kaç arkadaşın resimlerini yükledim...Amacım bu başlığı sürekli canlı tutup sitedeki ve dünyanın bir çok yerindeki sivaslılıların bu olaya sahip çıkmasını sağlamasıydı...Yukarda Allah var başka hiç bir düşünce içinde olmadım...Başka birinin değil de sizin beni kendimi ön plana çıkarmakla itham etmesi bence hiç doğru bir davranıl olmadı..Umarım beni bir daha bu tür şeylerle suçlamazsınız...Size bu lafları açıkçası hiç yakıştıramadım...Herhalde fazla resim yüklemem birilerinin gözüne battı herhalde...Bir daha da resim falan yüklemeyeceğim bundan emin olabilirsiniz...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.08.2014, 21:31   #1238
B.DUMANLI
Usta Yiğido

EYUPHULAGUYA istinaden;

Birsey yapiliyorsa kisileri öne cikartmadan ve isimlerini zikretmeden yapmak önemlidir.Su anda hala ben yaptim bundan sonra yapmiyacagim diyorsunuz.Ben kelimesi kisileri ön plana cikarmis olmuyormu sizce.

Bir insan devamli ben dememeli bence .Siz resimleri Sivasspor.com´a koymiyacaksaniz,sizin bileceginiz bir durum.

Sivasspor sevgisi olan SIRF bunu YIGIDOLAR icin yapacak gönüllüler her zaman icin vardir.Yeterki her yaptigi isten kendine pay cikartmasin.Önemli olanda budur.Yapilan birseyi devamli hatirlatmak gerekmez.Kisilerin adini zikretmek zaten en büyük yanlis.Biz burada bir aileysek ,sizde bu ailenin bir ferdisiniz.

Yazdiginiz yaziyi tekrar okuyun sonra bana sitem edin.
Alt 09.08.2014, 23:59   #1239
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 727 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

B. Dumanlı abi, Eyüp hocamın bu konuda ne kadar emek verdiğini ve yaptığı çalışmalarını bildiğim için kendisine gereksiz yere yüklendiğiniz kanısındayım. Sonuçta emeğe saygı denen birşey var. İmzamdaki sayfada yayınladığım birçok resmi ben Eyüp hocama borçluyum. Bir tek o değil kimden resim aldıysam kaynağını kesinlikle belirtirim. Çünkü ortada bir emek var ve buna saygı duymamak olmaz. Bence gereksiz bir tartışma saygılar...
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda poolat58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 10.08.2014, 00:28   #1240
B.DUMANLI
Usta Yiğido

Alıntı:
poolat58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
B. Dumanlı abi, Eyüp hocamın bu konuda ne kadar emek verdiğini ve yaptığı çalışmalarını bildiğim için kendisine gereksiz yere yüklendiğiniz kanısındayım. Sonuçta emeğe saygı denen birşey var. İmzamdaki sayfada yayınladığım birçok resmi ben Eyüp hocama borçluyum. Bir tek o değil kimden resim aldıysam kaynağını kesinlikle belirtirim. Çünkü ortada bir emek var ve buna saygı duymamak olmaz. Bence gereksiz bir tartışma saygılar...
Sende kas yapayim derken göz cikarmissin galiba genc.Onun emegine benim dedigim birsey yokki.Sonra ortada bir tartisma yokki,bu tür konusmalar gayet normal.

Bazi seylerin hatirlatilmasi gerekliydi bende onu yaptim.Vicdanen rahatim,senin hocanda ayni hisleri duyuyorsa bir sorun yok.

Etiketler
aralıksız, Çalışmalar, inşaatında, inşatında, sayısı, seyirci, sitesinde, stad, stadyumlar, stadyumları, sürüyor, tokinin, türkiyenin, yeni