Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > 4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler

4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler Stadyumumuz ve Sivasspor tesislerimiz hakkında...

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Stad inşaatında çalışmalar aralıksız sürüyo
Alt 29.08.2014, 11:20   #1281
anilcan213
Yiğido

anilcan213 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

181 Mesajına 406 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 644 anilcan213 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Stad inşaatında çalışmalar aralıksız sürüyo

Alıntı:
eurovision Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yol yapılsın diye yırtınıyorsunuz yol mutlaka yapılır otopark yapılacak zaten takımların otobüsleri,medya araçları,taraftarlar vs. için yol yapılır oralara avm,iş merkezi falan yapılıyor ileride halk otobüsü orayada sefer yapar
Gardaş kombineni passo ligini al, desteğini ver. Ondan sonra buradaki eleştiri ve yorumlarını okuyup değerlendireceğim. Haklı olduğun konular olabilir ama burada takımın menfaatlerine ters düşecek şekilde topluluk topluyorsun. Yapmamanı rica edeceğim.
Alt 29.08.2014, 17:58   #1282
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 850 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

Bugüne aittir resimler, inşaat devam ediyor. Diğer açılardan çekme fırsatım olmadı.
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sivasfutbol'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.08.2014, 13:53   #1283
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 729 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

Arkadaşlar bugüne ait(30 Ağustos) resimler imzamdaki sayfada mevcut. mobil olduğum için buraya yükleyemiyorum. birisi yüklerse sevinirim. Aşağıdaki sayfada bulabilirsiniz resimleri.
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.08.2014, 13:56   #1284
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1430 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
poolat58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşlar bugüne ait(30 Ağustos) resimler imzamdaki sayfada mevcut. mobil olduğum için buraya yükleyemiyorum. birisi yüklerse sevinirim. Aşağıdaki sayfada bulabilirsiniz resimleri.
Resimleri formatlar taşırım şimdi polat kardeşim...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.08.2014, 13:57   #1285
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1430 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Resimler Polat58 kardeşimizin sayfasından alınmıştır

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.08.2014, 14:10   #1286
poolat58
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 729 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Resimleri formatlar taşırım şimdi polat kardeşim...
eyvallah hocam teşekkürler.
Bu Konuda poolat58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.08.2014, 15:41   #1287
subasi29
Usta Yiğido

subasi29 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.826 Mesajına 2.777 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1088 subasi29 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Resimlere her defasında bakışım da , farklı tarihler deki yüklenmiş resimlerde dahil, etrafta stad içinde ve dışında Birtane çalışan veyaaa bir adam suleti goremiyorum. Neden acaba ?
Alt 30.08.2014, 16:40   #1288
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 850 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
subasi29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Resimlere her defasında bakışım da , farklı tarihler deki yüklenmiş resimlerde dahil, etrafta stad içinde ve dışında Birtane çalışan veyaaa bir adam suleti goremiyorum. Neden acaba ?
İnsanlar küçük olduğu için o benimde dikkatimi çekmişti gidince gördüm aslını çalışanlar var ama ilginçtir fotoğraflarda fark edilmiyor
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sivasfutbol'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.08.2014, 16:48   #1289
poolat58
Usta Yiğido

Alıntı:
sivasfutbol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
İnsanlar küçük olduğu için o benimde dikkatimi çekmişti gidince gördüm aslını çalışanlar var ama ilginçtir fotoğraflarda fark edilmiyor
Aynen öyle dikkatlice bakmazsanız görülmüyor insanlar. Karınca gibiler
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı poolat58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 30.08.2014, 16:59   #1290
alacakaranlik58
Acemi Yiğido

alacakaranlik58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

39 Mesajına 85 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 392 alacakaranlik58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Biliyorum burası hiç yeri değil ama galiba konu açma yetkim olmadığı için içimdeki yarayı burudan paylaşmak istiyorum. Belki Sivas'ta yaşayanlar benim neler hissettiğimi anlayamayabilirler yada biraz sonra yazacaklarımı saçma bulabilirler.

Ben doğma büyüme Sivas'lıyım. ancak işim gereği Sivas'tan ayrılmak zorunda kaldım. Emekli olana kadar da Sivas'a dönme ihtimalim yok, mesleğim gereği memleketimde çalışma imkanım yok. belki bazı arkadaşlar anlamıştır ama açık söyleme gerekirse burada birçoğu arkadaşın pek de sevmediği polislik mesleğini icra ediyorum.

Benim memleketimde çalışabilmemin tek şartı, Sivas'ın BÜYÜKŞEHİR olması. Ancak mevcut şartlarda Sivas' ın nüfusunun bunu karşılaması mümkün değil. Belki benim gibi düşünen çok insan vardır.icimde o kadar buyuk bir Sivas özlemi varki bunu kelimelerle anlatmak mümkün degil. Sadece Istasyon caddesinde bos bos yurumek bile cok buyuk mutluluk benim icin. butun sevdiklerim orda. bir bayram gununu gurbet ekde gecirmenin ne demek oldugunu cogumuz anlamayabiliriz. Benim tek derdim nüfusun bir an önce 750.000'i bulması. bunu başarabilmek çok mu zor, Belediye Başkanı bunun için bir kampanya başlattı fakat pek rağbet gördüğünü düşünmüyorum. Allah aşkın Sivas gönüllülerinden rica ediyorum, şu Sivas'ın nüfusunu artıralım. eğer olurda Sivasa'a gelirsem ve Stadda görevli olursam buradan söz, kimseye zorluk çıkarmıycam
alacakaranlik58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 5 Kullanıcı alacakaranlik58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
aralıksız, Çalışmalar, inşaatında, inşatında, sayısı, seyirci, sitesinde, stad, stadyumlar, stadyumları, sürüyor, tokinin, türkiyenin, yeni