Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yıldırım Transfer
Alt 18.01.2013, 04:50   #121
buraks58
Usta Yiğido

buraks58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

459 Mesajına 1.141 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 753 buraks58 FAZLA SÖZE GEREK YOKburaks58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Yıldırım Transfer

şükür sabah sabah güzel bir transfer haberi oldu. ben sercanın takımımıza katkı sağlayacağını düşünüyorum. hayırlı olsun.
Alt 18.01.2013, 07:14   #122
izmirliyigido
Gast

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Üstadım...Ben daha Sercan Bursadayken bu adamın sanıldığı kadar yetenekli olmadığını şişirildiğini ve en kısa sürede Bursaspordan gitmesinin gerektiğini belirtmiştim..Ve Bursadan sonra gideceği yerden hızla aşağıya düşeceğinide belirtmiştim..Bu yazdıklarım bu forumda var..Son 2 yıldır yok dıyorsunuz 2 yıl dan önceleride yoktu zaten..Sürati onu biraz daha ön plana çıkarıyor hepsi bu..Açın bakın Bursa şampiyon olduğunda FORVET dediğimiz bu kişi kalecimiz İvankovdan kaç tane fazla gol atmış..İvankovu geçin kaç gol atmış..Sivassporda iş yaparmı elbette olabilir...Ama bu kişi geliyor iye Enaramo gibi futbolcular kesilip bu oynatılacaksa yazık..Sanıldığı kadar iyi futbolcu değil..Aslında elindeydi de o bunu ilerletmek yerine barlarda bilmemnerelerde başka işleri ilerletmeyi tercih etti..Ve geldiği duruma bakın..Kocaman bir 0..Bence Sivasspor forvet yerine göbeğe iyi bir stoper ve tam önüne iyi bir ön libero almalı diye düşünüyorum...

Alıntı:
oNuR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Takımımıza faydalı olacağını düşünmüyorum.Umarım yanılırım
Aynılarını bende söylüyorum. Abartıldığı kadar büyük bir futbolcu değil. Tek artı tarafı sert şutlarının yanı sıra, topa nasıl vurulacağını (aşırtma, plase veya falsolu vb gibi hepsini) bilmesi. Ama onda da pozisyonu takip eksikliği var.

Bu adam Ertuğrul Sağlam gibi hedefi olan, Fatih Terim gibi iddialı ve başarılı olan hocaların elinde oynayamadıysa Rıza hoca ile nasıl oynayacak?, nasıl hedefi olacak? aklımda soru işareti bırakıyor.

İnşallah beni yanıltır. Yarım sezonda 10 gol artı 20'den fazla puan kazandırarak beni özür dilemek zorunda bırakır. Hayırlı olsun Sercan. Yolun açık, şans çok olsun. Güldür yiğidoların yüzünü. Başarılar diliyorum.

.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.01.2013, 07:15   #123
OzkanBaskan
Yiğido

OzkanBaskan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

142 Mesajına 236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 OzkanBaskan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Öncelikle eleştiri yapan arkadaşlar tamam hakkınız olabilir de bu kadar da olmaz adamı yerden yere vurmuşsunuz yönetime taş atmıştınız bu memlekete kim gelse bizim genlerimizde var beğenmeyip eleştiri yapıyoruz iyi düşünmek lazım faydalı olacağına inandığım genç hızlı golcü bir oyuncu.. Şampiyon Bursa'nın lokomotiflerinden di. Yönetim kiralama bedeli ödemeyerek ( GS ) çok iyi bir iş bitirdi tebrik ediyorum.
OzkanBaskan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda OzkanBaskan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.01.2013, 07:39   #124
aldair
Acemi Yiğido

aldair - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

36 Mesajına 54 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 687 aldair Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

arkadaşlar,olumsuz yaklaşmayalım sercan en azından kaliteli bir futbolcu,iyi diyelim iyi olsun.bankasyadan transfer yapmadığımıza sevinelim.15 tane pedriel,yaklaşık 150 tanede cihan özkara eder.
aldair isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda aldair'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.01.2013, 07:47   #125
silverli
Acemi Yiğido

silverli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

51 Mesajına 94 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 623 silverli FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

burdan anladığımız şehri beğenmiyor sözünün tamamen yalan olduğudur..
çünkü sercan gibi gece hayatına düşkün biri sivasa geldiğine göre tüm futbolcular gelebilir.
hayırlı olsun inş enaramo ile çift forvet oynarlar..
silverli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.01.2013, 07:48   #126
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1596 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Öncelikle Sercan Yıldırım Sivasspor'a hayırlı olsun.

Devre arasında transfer yapmak gerçekten zor, ortada birkaç isim dolaşır bunlara birçok kulüp talip olur...Yapılan ve yapılacak olan transferler'de olumsuz düşünen birçok yiğidoya ara transfer döneminde transfer yapmanın nekadar zor olduğunu lütfen birileri anlatsın.
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.01.2013, 07:48   #127
Abdullah DuMaN
Usta Yiğido

Abdullah DuMaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.168 Mesajına 9.556 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1501 Abdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz seinAbdullah DuMaN kann auf vieles stolz sein

Sercan bir zamanların SERVET'i gibi olacaktır kendini burada bulur eminim

Yorumlarınızı ilgi ile okuyup beğeniyoruz.
Ancak; yorumlarınızı mümkünse küçük harflerle yazınız lütfen....

Bizi Twitter'den takip etmek için tıklayınız....
Abdullah DuMaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Abdullah DuMaN'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.01.2013, 07:50   #128
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 775 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
izmirliyigido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Aynılarını bende söylüyorum. Abartıldığı kadar büyük bir futbolcu değil. Tek artı tarafı sert şutlarının yanı sıra, topa nasıl vurulacağını (aşırtma, plase veya falsolu vb gibi hepsini) bilmesi. Ama onda da pozisyonu takip eksikliği var.

Bu adam Ertuğrul Sağlam gibi hedefi olan, Fatih Terim gibi iddialı ve başarılı olan hocaların elinde oynayamadıysa Rıza hoca ile nasıl oynayacak?, nasıl hedefi olacak? aklımda soru işareti bırakıyor.

İnşallah beni yanıltır. Yarım sezonda 10 gol artı 20'den fazla puan kazandırarak beni özür dilemek zorunda bırakır. Hayırlı olsun Sercan. Yolun açık, şans çok olsun. Güldür yiğidoların yüzünü. Başarılar diliyorum.

.
Sprinterliğini unutmamak lazım,süper bir sprinter.GS'da başarılı olamaması için birçok sebep vardır,bizde inşallah eski günlerine döner.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 18.01.2013, 07:52   #129
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

408 Mesajına 994 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 506 Serdar63972 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yapılan bu transferle yönetim bize şunu söylemek istiyor: ''Bizim hedefimiz her sene ligi ortalarda bitirmek. Hiçbir zaman uzun vadeli hedefler koymayacağız. Günü kurtarmak en önemli gayemiz.''

Bende diyorum ki bu bakış açısı kısır bir bakış açısıdır. Korkak bir bakış açısıdır.
eğer transfer ettiğiniz adamı gerçekten inanarak güvenerek alıyorsanız Satın alma opsiyonuyla kiralarsın. Sercan bu sene Sivasda 40 tane gol atsa ne olur ki? Bu sene ilk 5'e gireriz belki seneye de yeni KİRALIK forvet arayışına gireriz. Sercan - Ahmet - Mehmet kim olursa olsun transfer edilirken sadece günü değil geleceğide düşünerek hareket edilmeli...

Adamın doğru adam olduğu konusunda yorum yapamıyorum. Rıza Hoca oynatırım falan yaparım filan yaparım diyebilir.

AMA TRANSFER ŞEKLİ YANLIŞ...
Serdar63972 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.01.2013, 07:52   #130
bahbaba58
Tecrübeli Yiğido

bahbaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

368 Mesajına 821 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 509 bahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekanntbahbaba58 ist jedem bekannt

Arkadaşlar geceden beri araştırma yaptım eğer SİVASA 11'de havaalanına bir yıldız futbolcu gelecekse BÜYÜK İHTİMAL 3 büyütülmüş takımların isteyipte alamadığı isim KEVİN KURANYİ OLABİLİR GÖZLEMİM BU YÖNDE
EĞER O DEĞİLSE BÜYÜK İHTİMAL JOHN CAREW'DİR...
UMARIM YANILMIYORUMDUR....
bahbaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda bahbaba58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
atmak, bedeli, geldim, gol, goller, icin, kendimi, sercanın, toparlayabilmek, transfer, İstiyorum, yıldırım, İşte