Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Transferde son nokta
Alt 04.08.2012, 01:31   #121
kangalli58yasin
Tecrübeli Yiğido

kangalli58yasin - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

75 Mesajına 106 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 778 kangalli58yasin FAZLA SÖZE GEREK YOKkangalli58yasin FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Transferde son nokta

Sadece Kayseriyi degil nerdeyse her takimi kiskaniyoruz hemde her yönden cünkü en zayif en cürük en icraatsiz yönetim bu ligde bizde var. Ya allah bilir Akhisar gencliksporun yönetimi bile bizimkinden daha dinamik.... cok üzülüyorum ya cok o kadar umut bagladilar NDouassel filan ile ama simdi gel görki adamlar bizi ellerinin tersiyle redetmis.
Alt 04.08.2012, 03:07   #122
kumyurtlu58
Yeni Yiğido

4 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kumyurtlu58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

lütfen su sayfaya yeni ve dogru haberleri ekleyin ,günde bir kac defa bakiyorum yeni bir sey varmi diye,transfer falan yok yav bu ne bicim sey
kumyurtlu58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.08.2012, 00:24   #123
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Çılgın Türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

611 Mesajına 1.051 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 663 Çılgın Türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
asabibaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ZAMALEK VS. AL AHLY 0 - 1

LigCAF Şampiyonlar Ligi Tarih: 22 Temmuz 2012
Başlama Vuruşu 23:00
İlk devre0 - 0Maç Sonu 0 - 1
StadyumCairo Military Academy Stadium (al-Qāhirah (Cairo))

İLK ONBIR
16 Abdel Wahed El Sayed
20 Mahmoud Fathalla
3 A. Mendomo
13 Mohamed Abdul Shafy
17 Ahmed Hassan
4 Ahmed Samir
5 Ibrahim Salah
30 Nour Al Sayed 40'
21 Mohamed Ibrahim
26 Hamada Tolba 84'
18 A. Cissé
Koç: Hassan Shehata
1 Sherif Ekrami
24 Ahmed Fathy 8'
17 Sayed Moawad
4 Sherif Abdul Fadil
23 Mohamed Naguib
14 Hossam Ghaly
25 Hossam Ashour 31'
8 Mohamed Barakat
11 Waleed Soliman
22 Mohamed Abo Trika 79'
9 Emad Moteab
Koç: Hossam El Badry
YEDEKLER
11 Ahmed Gaafar
for Ahmed Hassan 63'
27 Islam Awad
for A. Cissé 71'
7 Hazem Emam
for Mohamed Ibrahim 76'
6 Sabri Rahil
19 Ahmed Tawfik
24 Said Kotta
1 Mahmoud Abdul Rahim
19 Abdalla El Said
for Hossam Ghaly 61'
15 Gedo
for Mohamed Barakat 67'
27 Mahmoud Hassan
for Mohamed Abo Trika 89
6 Wael Gomaa
16 Mahmoud El Saoud
28 A. Oussou Konan
12 Ahmed Shedid

BU KONGO DA OYNANAN MAÇIN SONUÇ TABLOSU
KAYNAK:http://www.soccerwaytr.com/matches/2...-ahly/1284920/
BU DA KAYNAK ŞİMDİ BANA BİR KİŞİ OTOMOYOSSİYİ BULABİLRİMİ RESİMDE BULAN ARKADAŞLAR BU DEMEKDİR Kİİİİİİİ BU YAZININ MİLLETİ AYAĞA KALDIRMANIN ALEMİ YOKKKKKKK.....
Bak bakalim Omotoyossi oynamis mi oynamamis mi !!!
http://www.soccerwaytr.com/matches/2...malek/1284922/
Çılgın Türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.08.2012, 00:30   #124
oguzhan_1616
Usta Yiğido

oguzhan_1616 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

254 Mesajına 428 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 734 oguzhan_1616 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Roman Bednar vasatın altında bir oyuncu olarak aklıma kalmıştı yoksa bu Ankaragücü'nde ki Bednar mı dedim ve baktım cidden oymuş.
Bugüne kadar ki istatistikleri falan pek iç açıcı olduğu söylenemez ama Çek Cumhuriyeti Milli Takımı forması da giyiyor,çokta takip ettiğim bildiğim bir oyuncu değildi.Cerny ve Rajnoch'tan dolayı takıma yabancılık çekmez ve kısa sürede takıma alışır diyorum... Zaten ligimizde de kısa bir tecrübesi olmuştu yaklaşık 2-3 sene önce bu sefer eğer takıma uyum sağlarsa iyi olabileceğini düşünüyorum... Hayırlı olsun takımımıza pek inanasım gelmiyor haberlere ama Kürşat kardeşimiz sağolsun haberlere inandığımdan değil ona inandığımdan hayırlı olsun diyorum. Roman Bednar ile uyum sağlayabilecek bir forvet oyuncusu da alınırsa o zaman iyi olur. Umarım Jude Aneke'de alınır. Ancak ben yine de Kadir'in yanına Türk ve sağlam bir oyuncu alınması gerektiği görüşündeyim savunmaya da kaliteli bir stoper alınmalı. Kaleci konusunda sıkıntı çekeceğimizi düşünmüyorum çünkü Borjan ve Korcan kötü kaleciler değiller savunma kötü olunca kalecinin yapabileceği pek bir şey kalmıyor sağlam vuruşlara ama tabi ki hataları da oldu olmadı değil. Ben savunma probleminin de çözülmesini isterim yoksa bu sene geçen seneki gibi yediğimizden fazla atabileceğimizin garantisi yok... Yine çok gol yiyen bir takım görüntüsündeyiz umarım ligde bu görüntüyü sürdürmeyiz.
Alt 07.08.2012, 00:34   #125
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Alıntı:
oguzhan_1616 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Roman Bednar vasatın altında bir oyuncu olarak aklıma kalmıştı yoksa bu Ankaragücü'nde ki Bednar mı dedim ve baktım cidden oymuş.
Bugüne kadar ki istatistikleri falan pek iç açıcı olduğu söylenemez ama Çek Cumhuriyeti Milli Takımı forması da giyiyor,çokta takip ettiğim bildiğim bir oyuncu değildi.Cerny ve Rajnoch'tan dolayı takıma yabancılık çekmez ve kısa sürede takıma alışır diyorum... Zaten ligimizde de kısa bir tecrübesi olmuştu yaklaşık 2-3 sene önce bu sefer eğer takıma uyum sağlarsa iyi olabileceğini düşünüyorum... Hayırlı olsun takımımıza pek inanasım gelmiyor haberlere ama Kürşat kardeşimiz sağolsun haberlere inandığımdan değil ona inandığımdan hayırlı olsun diyorum. Roman Bednar ile uyum sağlayabilecek bir forvet oyuncusu da alınırsa o zaman iyi olur. Umarım Jude Aneke'de alınır. Ancak ben yine de Kadir'in yanına Türk ve sağlam bir oyuncu alınması gerektiği görüşündeyim savunmaya da kaliteli bir stoper alınmalı. Kaleci konusunda sıkıntı çekeceğimizi düşünmüyorum çünkü Borjan ve Korcan kötü kaleciler değiller savunma kötü olunca kalecinin yapabileceği pek bir şey kalmıyor sağlam vuruşlara ama tabi ki hataları da oldu olmadı değil. Ben savunma probleminin de çözülmesini isterim yoksa bu sene geçen seneki gibi yediğimizden fazla atabileceğimizin garantisi yok... Yine çok gol yiyen bir takım görüntüsündeyiz umarım ligde bu görüntüyü sürdürmeyiz.

Ankaragücü deyince simdi bende de jeton düstü. Bu adam kokain aldigi yüzünden kulübü tarafindan kadro disi birakilmis ve federasyondan 3 ay futboldan men cezasi almisti 2010 senesinde.
Bana sorarsaniz sakincali transfer.. mecburiyetten yapilmis transfer gibi görünüyor. Denize düsen yilana sarilir misali...
Bu Konuda Çılgın Türk'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.08.2012, 00:36   #126
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1286 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

roman bednar nereden çikti simdi ! transfermarkt transferi o inanmayin
Alt 07.08.2012, 00:37   #127
oguzhan_1616
Usta Yiğido

Alıntı:
Çılgın Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ankaragücü deyince simdi bende de jeton düstü. Bu adam kokain aldigi yüzünden kulübü tarafindan kadro disi birakilmis ve federasyondan 3 ay futboldan men cezasi almisti 2010 senesinde.
Bana sorarsaniz sakincali transfer.. mecburiyetten yapilmis transfer gibi görünüyor. Denize düsen yilana sarilir misali...
aynen evet hatta Trabzonspor'da ilgileniyordu ancak kokain engeli çıkmıştı iyi hatırlattın dostum
Alt 07.08.2012, 00:39   #128
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Alıntı:
Çılgın Türk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yanlis hatirlamisim 2010 degil 2009 senesinde imis

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/12270769.asp
Alt 07.08.2012, 00:43   #129
oguzhan_1616
Usta Yiğido

ben başarılı olabileceğini düşünüyorum yine de
Alt 07.08.2012, 00:56   #130
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 878 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Roman Bednar son 3 yılı bilhassa Kokain dolayısıyla ceza almasından dolayı hiç de parlak geçmemiş;adam adeta çökmüş...kaç maç oynadığı Trasfer mark da yazıyor;biri yüklesin biz de görelim..En iyi zamanı bundan 4 sene önceki zamanı...Bu adamdan bize bence fayda gelmez...Rıza Hoca aslında bu tür oyuncuları sevmez ama bizim yönetim bonservisi elinde olan bu tür oyunculara adeta bayılır...Bednar 29 yaşından sonra ne kadar faydalı olur bilemiyorum..Ayrıca takımla da fazla idmana çıkmadı;ne kadar hazır onu da bilmiyoruz..Ama benim bildiğim Ankaragücü ile 8 maça çıkıp sadece 1 tane gol attığı..Transfermark da bu bilgi var..Uzun boylu Rıza Hoca nın istediği tipte bir santrfor ama takımla hazırlık kampı geçirmediği için takımda ne zaman ilk 11 oynar onu da bilmiyoruz..Ben olsam bu oyuncuyu alacağıma sorunsuz Marcin Robak ı alırım..Hiç değilse bizim ligi daha iyi tanıyan bir oyuncu;bence Bednar dan daha fazla bize faydalı olur...Kimse kusura bakmasın sivasspor kulübü bu yıl trnsfer olayında sınıfta kaldı ve geç de kaldı..Bu saatten sonra parayı bastırmazsan kimse sana hazır ,ilk 11 de oynayacak iyi bir golcü vermez..Eğer verirlerse mutlaka ya kulübüyle sorunları olan ya vasat bir oyuncu ya da disiplin sorunu olan veya sakatlık sorunu olan oyuncuları alırsın..Sivasspor ne yapıp etmeli ilk 11 de oynatacağı iyi bir golcü almalı..Alamazsa lig başlayınca bu takımın ne kadar gol atacağını hep beraber göreceğiz....
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
nokta, transferde