Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Toraman Sivas'ta
Alt 06.08.2014, 21:25   #121
alboran
Yiğido

alboran - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

128 Mesajına 282 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 449 alboran FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Toraman Sivas'ta

gardaş bu adama da laf edenlere soruyorum bu takıma stoper olarak kim gelsin ? bugün milli takımın stoperleri olan semih kaya veya egemen bu adamdan iyi stoperler mi ? ligin en iyi 5 yerli stoperinden biridir toraman bu çok net.bir de zamanında 58 numaralı formayı giymemiş olmasına ben de çok kızdım ama bizim taraftarın bu konuda üste çıkacak bir tarafı yok bu konuda.zira sen adama stadda ana avrat söversen bütün stad sonra da niye 58 giymiyorsun diye soramazsın.bırakın bu işleri bu ligin en iyi stoperlerinden birini hem de şu anda kendini tekrar kanıtlamak zorunda olduğu bir zamanda aldık.hem yerli hem kaliteli bir stoper harika oldu.bu adamı beğenmeyenlere soruyorum neredeyse her hava topunda devrilen sadece yarım bile sayılmayan sol ayağını 'kullanabilen' ümit kurt daha mı kaliteli ? sivassporumuza hayırlı olsun.
alboran isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı alboran'a Teşekkür Ediyor...
Alt 06.08.2014, 21:31   #122
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1078 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
ihtiyar yiğido Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sayın Dumanlı Kardeşim, evvela cevabını geciktirdiğimden ötürü çok özür dilerim ancak fırsat bulup bilgisayarın başına geçebildim.

''Su ana kadar gerek I. Toraman gerekse Batuhan hakkinda nedense tarafinizdan bir olumsuz bakış açısı mevcut'' demişşin, her ikisine karşıda olumsuz bir bakışım yok, sadece geçmişde yaptıkları olumsuz hareketlerden dolayı biraz temkinli yaklaşıyorum, atalarımız ''can çıkmadan huy çıkmaz'' demiş, sizde biliyorsunuz ki bu ata sözleri çok tecrübe edilerek söylenmiş sözler.

Benim endişem, bu iki futbolcunun kulüplerindeki disiplinsiz hareketlerini Sivasspor'da da devam ettirerek, Sivasspor daki kardeşlik ortamına zarar verme endişesi, seninde evvelki yorumları bahsettiğin gibi Batuhan evlendi sorululuğu arttı İNŞALLAH Sivasspor daki şansını iyi kullanır, çünkü futbol kalitesi yüksek bir futbolcu, Sivasspor'a çok faydası olacağına eminim.

İbrahim Toramana gelince, kendimizden biri olduğu için, bizim futbolculara karşı ağrasif tutumu taraftarlarımıza karşı hareketleri,biraz ağırıma gitti, yoksa sahsi bir kızgınlığım yok, yinede İbrahim toramanın kiralık değilde bonservisi ile alınmasını ve futbolu kendi şehrinin takımında bırakmasını isterdim.
Durum bundan ibaret saygılar sunuyorum.
Her ikisinede güveniyorum forma sansi bulduklarinda cikip oynayip görevlerini yerine getireceklerdir.Gecmisteki olaylari unutup,gelecege bakmanin bizler acisinda daha yararli olacagi düsüncesindeyim.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 06.08.2014, 23:46   #123
sıvaslıgenç
Tecrübeli Yiğido

sıvaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

239 Mesajına 404 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 665 sıvaslıgenç FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Tamam bizim Sivasin klasik huyuna yani eleştirme huyuna hoşgeldiniz , adamı kaçırana kadar elestiririz boş boş ama hiçbir şey üretmeyiz.
sıvaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sıvaslıgenç'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.08.2014, 05:09   #124
AYIBOAN
Acemi Yiğido

AYIBOAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

60 Mesajına 90 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 548 AYIBOAN FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Takimimizda 3 tane evvelden BJK formasi giymis oyuncu mevcut su an itibariyle.Aslinda BJK´dan Sivasspor tarihinde ben hic bir oyuncu tanimiyorumki Sivasspor´da oynamis olsun.Bu bir ilk galiba.Hemde ücü bir yerde Ibrahim,Batuhan ve Serdar.Gercekten ilginc.
korcan kim ki zaten?
Alt 07.08.2014, 13:53   #125
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

1 Yıllığına bedelsiz kiralanmış ama maaşı,maç başı ve primi Sivasspor ödeyecekmiş.Yerinde olsam daha dönmem Sivassporda jübile yaparım.Bir Sivaslı için en büyük forma Sivasspor formasıdır.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ferhat06'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 07.08.2014, 16:18   #126
ihtiyar yiğido
Usta Yiğido

ihtiyar yiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.233 Mesajına 3.125 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 805 ihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblickihtiyar yiğido ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
Ferhat06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
1 Yıllığına bedelsiz kiralanmış ama maaşı,maç başı ve primi Sivasspor ödeyecekmiş.Yerinde olsam daha dönmem Sivassporda jübile yaparım.Bir Sivaslı için en büyük forma Sivasspor formasıdır.
Ağzına sağlık güzel kardeşim
ihtiyar yiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ihtiyar yiğido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 09.08.2014, 17:23   #127
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1293 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

hayirli ugurlu olsun.
ya bu siteyi ne ozlemisim ya uzun zamandir giremedim bir girdim baktim kimleri almisiz
Alt 09.08.2014, 20:19   #128
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1078 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
HALIL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hayirli ugurlu olsun.
ya bu siteyi ne ozlemisim ya uzun zamandir giremedim bir girdim baktim kimleri almisiz
Olmadigin süre zarfinda kayda deger önemli hic birsey yok.O bakimdan müsterih olabilirsin.Tek gercek varsa oda yapilan transferlerin Sivasspor´u nereye tasiyacagi hususudur.

Bunun cevabini sezonun ilk macinda G.Antep maci ile alacagiz.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.08.2014, 12:28   #129
ŞERİATCİ 58
YASAKLI ÜYE

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ŞERİATCİ 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

TORAMAN bizim öz evladımızdır çocuğumuzdur SİVASLIDIR ve kadrodaki herkesten cok daha SİVASSPORLUDUR ve eminim ki çok başarılı olacaktır sonunda yuvasına döndü bu sene flaş oyuncusu olacak ibrahim toraman parmak ısırtacak herkes
ŞERİATCİ 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 10.08.2014, 12:32   #130
cemahmety
Usta Yiğido

444 Mesajına 750 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 591 cemahmety FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Toraman çok uzun zamandır oynamıyor bence sezonun 1.haftasına kadar anca anca kendini hazırlar. 6-7.haftada anca tam performansla oynayabilir
cemahmety isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
sivasta, toraman