Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sezer Gidiyor Engin Geliyor
Alt 02.01.2010, 09:01   #121
SempaticH
Tecrübeli Yiğido

SempaticH - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

144 Mesajına 183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 756 SempaticH isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Sezer Gidiyor Engin Geliyor

hem sezer gitti ogitti üstelik engin alınacktı oda alınmadı birde bizim taraftar engini beğenmiyordu alın size transfer sezerde gitti enginde gitti sonuçta yine biz kaybettik oldumu bu şimdi beğenmiyorlardı engini alamadık elde var sıfır hadi oynayın yasinle yolunuz açık olsun
SempaticH isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.01.2010, 09:42   #122
karakocyakup58
Yiğido

karakocyakup58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

99 Mesajına 132 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 587 karakocyakup58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
SempaticH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
hem sezer gitti ogitti üstelik engin alınacktı oda alınmadı birde bizim taraftar engini beğenmiyordu alın size transfer sezerde gitti enginde gitti sonuçta yine biz kaybettik oldumu bu şimdi beğenmiyorlardı engini alamadık elde var sıfır hadi oynayın yasinle yolunuz açık olsun

arkadaşım ortada 700.000 € var bu parayla 2 kamanan alınır .... neyden bahsediyon sen
biz hazırız senden gelsin
bu sevdadan vazgeçersek
ALLAH BELAMIZI VERSİN....
karakocyakup58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.01.2010, 11:57   #123
OFLU
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 OFLU Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
karakocyakup58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
arkadaşım ortada 700.000 € var bu parayla 2 kamanan alınır .... neyden bahsediyon sen
700.000 TL ,euro degil..
350.000 euroya transfer bitti.
OFLU isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.01.2010, 14:45   #124
Aksu
Yeni Yiğido

1 Mesajına 2 kere Teşekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0 Aksu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sandal5877 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ALLAH AŞKINA YAZDIGINIZ YAZININ YAPTIGINIZ YORUMUN NE OLDUGUNU BİLİYORMUSUNUZ HERKEZ TAKMIŞ BÜLENT E OYSA ADAMIN SİVASA VERDİGİ ŞEYLERİN KİMSE FARKINDA DEYİL BİR ANADOLU TAKIMI 2. OLMUŞ SAMPİYONLUGU KIL PAYI KAÇIRMIŞ (DÖNEN DOLAPLAR OLMASA SAMPİYONDUK) BİRİNDE 3. OLMUŞUZ YİNE HAKKIMIZI YİYİP 4. YAPMIŞLAR TABİKİ BUNLAR OLURKEN BEN ŞAHSIM ADINA GURURDAN 4 KÖŞE İDİM. HER SİVASLI GİBİ BU YIL OLMADI TUTMADI AMA BÜLENT UYGUN SİVAS İÇİN VARINI YOGUNU VERDİ TAKIMA HERKEZ TUTTURMUŞ PARA DİYOR OYSA SEBEB PARA OLSAYDI İLHAN CAVCAV SİVASTAN ALDIGI PARANIN 3 KATINI VERMİŞTİ AMA ADAM GİTMEDİ. İKİNCİ KONU BU GÜN BU TAKIMDA BÜLENTİN ADAMI DEDİGİNİZ ADAM SAYISI SAYSAK EN AZ 15 TİR ŞİMDİ SİVASLI SİVASTAN MEHMET YILDIZ GİTSİN İSTERMİ MUSA AYDIN GİTSİN İSTERMİ ABDURRAHMAN DERELİ GİTSİN İSTERMİ KAMANAN GİTSİN İSTERMİ DAHA ÇOK YAZACAK İSİM VAR AMA GEREK YOK.OYSAKİ HERŞEY BAŞARISIZLIGIN İNTİKAMI.
BİR ZAMANLAR ANDERSON VARDI SERGIO VARDI YASİR VARDI BUNLAR GİTTİ AMA BAŞARI DEVAM ETTİ KİMSENİNDE SESİ ÇIKMADI NOT= BÜLENT UYGUN MAAŞLA ÇALIŞAN BİR TEKNİK ADAMDIR ONUN FUTBOLCUSU ADAMI OLAMAZ HER ŞEY SİVASINDIR....
Ben Bülentin Başarısını İnkar Etmiyorum Yanlız O başları Sadece Bülenttin Olduğunuda İnanmıyorum Bu ilerde gösterdi zaten Ama Malesef bunu bir türlü anlamadınız.Bülentin Sevmediğim taraflarına Gelince Hayatta Bazı Şeyler Vardır Ne kadar Başarılı Olursanız Olun bir hata bütün başarılarınızı Karıyerinizi Siler Bülent Uygunda İlk Seneki Başarışı Karşısında Ben değil biz derdi Ve herkez severdi Efendiliğini Genç Oluşunu Söylerdi Fakat İkinci Sene Bunun Tam Tersi Oldu Başarı Benim Her Şeyi Ben bilirim demeye başladı Bunu Bütün Yorumcular Söyledi İkinci Yarıda Yaptığı Konuşmalar,Hareketler,Yedek Kulübesinini Camını Kırması İle tüm Türkiye Sevmemeye başladı Bülent Uygunu Tüm Türkiyeye Antipatik etti takımı Sevilen Sivasspordan Nefret ettiler bu takım şampiyon olmasın dediler ve Nefret etttirdi takımı Ardından gelen başarısızlıklar Tamamen gözden düşürdü Hatta Sevindiler Sivasın bu durumuna niye Çünkü Antipatik etti Bülent efendi Çok biliyordu Takımı batırdı Hala Bülent Yalakaları çok bunu Anlamıyorum Atatürkün Dediği gibi Ben Sporcunun Zeki,Çevik Ve ahlaklı Olanını Severim sözünü hatırlıyorum O yüzden Muhsin Ertuğral Hocayı Çok Beğeniyorum Efendi,Seviyeli,ahlaklı bir insan Aynı Zmanda Geçmişi Başarılarla Dolu Ben Sivassporun İlerde Munsin Hoca İmajını Düzelteceğini Düşünüyorum Bu Efendiliği İle
Aksu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.01.2010, 16:04   #125
armn
Yiğido

armn - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

46 Mesajına 61 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 566 armn FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
OFLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
700.000 TL ,euro degil..
350.000 euroya transfer bitti.
haberde 700.000 euro yazıyor tl değil
armn isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.01.2010, 16:56   #126
sivasli215
Usta Yiğido

sivasli215 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

299 Mesajına 427 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 771 sivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblicksivasli215 ist ein wunderbarer Anblick

tamam sezer gitti de engin niye alınamadı?

sivasspor ligde transfer konusunda en beceriksiz takım,trnsfer komitesinin başında kim varsa bu işten anlamadığı kesin!

bize haldun üstünel gibi olmasa da tuttuğunu getiren bir adam lazım ama...
Alt 02.01.2010, 17:17   #127
luki
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 luki FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sezer Badur için Sivasspor’a 350 bin Euro bonservis ücreti verileceği belirtilirken, Murat Tosun ise sözleşmesi bittiği için bedelsiz olarak geldi. Her iki oyuncu da anlaşma sağlanmasının ardından soluğu Trabzonspor’un kamp yaptığı Antalya’da aldı.

fanatik.com.tr
luki isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 03.01.2010, 15:00   #128
ercan58.a
Usta Yiğido

ercan58.a - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

193 Mesajına 253 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 763 ercan58.a Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

sezer gitti engin gelemedi inşallah çok daha iyi adamlar alınacak güvenle bekliyoruz
ercan58.a isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.01.2010, 11:43   #129
astaravisa
Usta Yiğido

astaravisa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

247 Mesajına 379 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 724 astaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOKastaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOK

Sezer: "Oturmaya gelmedim"

Trabzonspor'un yeni yıl sürprizi iki futbolcudan Sezer Badur'dan iddialı sözler.

Sezer, Trabzonspor'a transfer olmaktan dolayı mutluluktan uçuyor. Genç futbolcu Trabzonspor'da hedefleri ile ilgili Genel koordinatör Orhan Cavuşoğlu'nun sorularını yanıtladı

İşte Sezer Badur roportajı

İnanılmaz mutluluk duyuyorum. Ailemde birlikte Trabzonspora geldiğim için büyük sevinç yaşadık.Yeni yılla birlikte Trabzonsporlu oldum.Burada büyük sevinçler yaşamak istiyorum. Trabzon'un başarısına bende elimden geldiğince katkıda bulunmak istiyorum. İnşallah bunu başarırız. Ancak Trabzonspor sizinde bildiğiniz gibi bu sezona iyi başlamadı. Ne gariptir ki benim Trabzonspor'a geldiğim eski takımımım Sivasspor'da bu sezona iyi başlayamadı. Bunu Trabzon'da telefi etmek istiyorum. İkinci yarıda daha iyi bir Trabzonspor seyrettirmek için ben elimden geleni yapacağım.

BERLİNDE DOĞDUM

Gurbetçi Futbolcu olduğunu da belirten Sezer Badur” Ben Almanya' Berlin'de doğdum.Ailem Antakya ,Hataylıdır. Berlin'de doğup büyüdüm. 5 Sezondur Türkiye'de futbol oynuyorum. Alman futbolu ile Türk futbolu arasında oyuncu kalitesi ve yetenekleri olarak çok fark yok.Ancak Almanya'da katı bir disiplin var.Oradaki sistem buradakinden daha çok farklı. Almanya'da her şey planlanmıştır bir sisteme dayalıdır.Ve asla taviz vermezler.

MALDİNİ BENİM İDÖLÜM

3 Erkek kardeş olduklarını da sözlerine ekleyen Sezer Badur” 4 yıllık evliyim1 yaşında oğlum var. Biz Arap kökenli olduğumuz için oğlumun ön adı Karim. Bu ismin Kuran'ı Kerim'den geldiğini bilirsiniz. Oğlumun ikinci adı da Maldini. Ben tatilimi hep İtalya'da geçiririm.İtalyan futbolcu Maldini benim hayranı olduğumu bir futbolcu olduğu için oğluma ikinci ad olarak da Maldini adını koydum.Yanı Oğlumun adı Karim Maldini Badur.

TARAFTARI SEVİNDİRMELİYİZ

Trabzon Avni Aker stadında 3 sezon önce oynanan olaylı maçta ben de vardım.Ama ben oynamıyor, yedekler arasında oturuyordum. Orda bizim de Trabzonlu oyuncularında suçu yoktu. Tabiki bu olaylar her yerde olaylar olabilir.Ama temennim bu olayların bir daha yaşanmaması. .İnanın o maçta sahada hepimiz çok kötü duygular yaşadık.Bu kötü duyguları bizde yaşadık Trabzonsporlu oyuncularda yaşadı.Trabzon halkı futbolu çok seviyor. Takımın kötü gidişatından da üzüntü yaşıyor.Orda ki olayları normal karşılamak lazım. İnşallah bu kötü gidişatı engeller Trabzonspor taraftarlarını ikinci yarıda sevindiririz.

ORTA SAHANIN HER YERİHNDE OYNARIM

Ben orta sahanın her yerinde oynarım.Sivassporda ön libero oynadım forvet arkası oynadım orta sahanın sağında da solunda da oynadım.Hocam orta sahada nerde görev verirsi orda oynarım. Orta sahada kendimi daha rahat hissedirim.

TRABZONA GELECEĞİM AKLIMA GELMEZDİ

Trabzonspor'da futbol oynayacağım hiç aklıma gelmezdi.Ben Trabzon'daki olaylı maçta sahada değildim.Isınmak için kalenin arkasına gitmiştim. Burada bir gün oynayacağım nerden aklıma gelsin. Gerci insan kendine bir hedef koyuyor .Bu hedefe de ulaşmak için çalışıyor.Bende büyük takımlardan birinde oynamayı hedefliyordum. Ben basamak basamak yükselmek istiyordum. Trabzon'da büyük camia. Şimdi burada şampiyonluk da yaşamak istiyorum.

SEDAT'VE A.RAHMAN'A SORDUM
Trabzonspor yönetiminin taraftarlarına yeni yıl sürprizlerinden biri olan Sezer Badur transfer teklifi geldiğinde eski taktım arkadaşları Trabzonlu futbolcular Sedat ve Abdurrahmanla konuştuğunu belirterek” Onlar bana hiç düşünme hemen teklifi kabul et Trabzon'a git dediler.Trabzon'un bir futbol şehri olduğunu anlattılar. Tarihini doğasını öve öve bitiremediler. Transfer teklifine evet dememde onlarında büyük payı var.Bana git diyince hiç düşünmedim.

FORMAYI ALACAĞIM

Genç futbolcu Trabzon'a oturmaya gelmediğini belirterek” Trabzonspor'a transfer olamam hedeflerimden sadeci biriydi.Buraya oturmaya değil oynamaya geldim. Takımda çok kaliteli futbolcular var.Formayı almak kolay değil.Ancak ben hırslı bir futbolcuyum.Bunun için çok çalışmama gerektiğini biliyorum.Şenol hoca bana güvendi ve transferime onay verdi. Onu mahcup etmeyeceğim.Taraftara yönetime layık olmaya çalışacağım.
astaravisa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.01.2010, 12:16   #130
YİGİDOKENTLİ
Tecrübeli Yiğido

193 Mesajına 247 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 623 YİGİDOKENTLİ TAM BIR BEYEFENDIYİGİDOKENTLİ TAM BIR BEYEFENDIYİGİDOKENTLİ TAM BIR BEYEFENDIYİGİDOKENTLİ TAM BIR BEYEFENDI

sezer gitti gelecekler yakinda engin takasi olmadi para karşilinda satildi hayirlisi artik sezerin yerine gelecege bakacagiz
YİGİDOKENTLİ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
engin, geliyor, gidiyor, sezer