Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Transfer 2013
Alt 05.01.2013, 01:52   #131
onurcngr
Yiğido

onurcngr - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

110 Mesajına 183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 480 onurcngr FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Transfer 2013

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Kardeş Ziya yerine Alper'i önerse değişen ne?
Rıza hocaSen şu an Sivassporun yani şehrinin takımının başındasın ve ilk yarı itibariyle kritik bir yerde bitiridk ligi..Ve herkes de biliyor ki takımın yerinde takviyelere ve daha fazla çalışmaya ihtiyacı var..Bjk nin başında hocası varken ve senin takımın dururken sana ne bjkey sol bek önermekten? Sezon başından beri nedir bu bjk sevdası..Artık bırak bunları, sezon sonu sözleşmen bitiyor ve büyük ihtimal de seninle Sivassporun yolları ayrılır...O zaman boşa çıkınca kimi istersen öner sevgili bjkne!!!
katılıyorum sana kardeşim kim olursa olsun davranışının etik olmadığını, sanırım başka bir başlık altına yazmışım. gece gece insanın keyfini kaçırdılar transfer yapsan 10 numara futbolcu alsan neye yarar bu yaptıklarından sonra hoca!
onurcngr isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı onurcngr'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.01.2013, 02:14   #132
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Çılgın Türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

611 Mesajına 1.051 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 675 Çılgın Türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
onurcngr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Haberin asli bu degil, bu fake yani sahte.
Orijinali HABER1903 sitesinde...

http://www.haber1903.com/Besiktas-79...nu_onerdi.html
Çılgın Türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Sivasspor Onur Akbay ve Cemil Adıcan'i isti
Alt 05.01.2013, 02:38   #133
Çılgın Türk
Usta Yiğido

Çılgın Türk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

611 Mesajına 1.051 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 675 Çılgın Türk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor Onur Akbay ve Cemil Adıcan'i isti

Bursaspor Şener Özbayrak ve Onur Akbay'ı transfer etti

Transferde alt lig futbolcularını göz hapsine alan Bursaspor, Polatlı Bugsaşspor’dan renklere bağlanan Şener Özbayraklı’nın ardından ikinci bombayı da dün patlattı. Yeşil-Beyazlılar PTT 1. Lig ekiplerinden Karşıyaka’da forma giyen Onur Akbay’la anlaşma sağladı. Dün sağlık kontrolünden geçen iki oyuncu da takımla birlikte ilk idmanlarını yaptılar.
Çılgın Türk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Çılgın Türk'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: Sivasspor Onur Akbay ve Cemil Adıcan'i isti
Alt 05.01.2013, 03:12   #134
Poyrazcan
Yiğido

186 Mesajına 336 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 543 Poyrazcan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor Onur Akbay ve Cemil Adıcan'i isti

BİZİM TARAFTARLAR BEĞENMESE DE BURSASPOR ALMIŞ ADI GEÇEN OYUNCULARDAN BİRİNİ.
BURAYA YORUM YAZAN BAZI TARAFTARLARI ANLAYAMIYORUM ŞAHSEN!
BİR ATASÖZÜ HATIRLATMAK İSTERİM ONLARA;
AYAĞINI YORGANINA GÖRE UZAT.
Poyrazcan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.01.2013, 09:59   #135
OzkanBaskan
Yiğido

OzkanBaskan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

142 Mesajına 236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 OzkanBaskan ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:

Kardeş Ziya yerine Alper'i önerse değişen ne?
Rıza hocaSen şu an Sivassporun yani şehrinin takımının başındasın ve ilk yarı itibariyle kritik bir yerde bitiridk ligi..Ve herkes de biliyor ki takımın yerinde takviyelere ve daha fazla çalışmaya ihtiyacı var..Bjk nin başında hocası varken ve senin takımın dururken sana ne bjkey sol bek önermekten? Sezon başından beri nedir bu bjk sevdası..Artık bırak bunları, sezon sonu sözleşmen bitiyor ve büyük ihtimal de seninle Sivassporun yolları ayrılır...O zaman boşa çıkınca kimi istersen öner sevgili bjkne!!!
Kardeşim ben de senin kadar bu adamın yaptıklarından haz almıyorum ama burada yanlış anlayacak bir durum yok ki elindeki gençlerden birini büyük takımlardan birine satmak istiyor o kadar yani
OzkanBaskan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda OzkanBaskan'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.01.2013, 10:14   #136
izmirliyigido
Gast

Alıntı:
Öncelikle burda benden hakikaten farklı haberler ve isimler bekleyen arkadaşlarımı hayal kırıklığına uğratığım için özür dilerim..Ama burda benim yapacağım birşey yok çünkü hakikaten adı geçen isimler bunlar yani basına sızan isimlerin çoğu bunlar...Ben birinci ağızdan doğrulatmış oldum, bunların dışında bir iki isim var yeri gelince öğrenince yazacağım..Yani demek istediğim şu burada transferi ben yapmıyorum, sırf hava atmak ya da yalan da olsa farklı birşey söylemek adına 3-4 isim de uydurabilirdim..Ama amacım tabi ki de bu değil..Bu konuda ne bir çıkarım var ne de beklentim...Amacım buradaki arkadaşalr için öğrenebildiğim bilgileri paylaşabilmek...Benim de sağlam kaynaktan öğrendiklerim de bunlar..Yani ortada olan buysa benden farklı birşeyler öğrenmemi ya da yeni birşeyler ortaya atmamı bekleyen bazıları var..Artık onlara cevap bile vermiyorum, çünkü onlar hep bu dönemde ortaya çıkıp hazımsızlıklarını haykıra haykıra söyleyen tipler...O yüzden onlar şöyle böyle dedi diye yolumuzdan dönecek değiliz...Ben yine birşeyler öğrendikçe yazacağım..Zaten bu sitenin kuruluş tarihine ve bizim üyelik tarihimize paylaştıklarımıza bakarlarsa kimin ne olduğunu ve maksadının ne olduğunu görürler..

NOT: Transfer çalışmalrı sürüyor, farklı bir isimle ilgili bilgi olursa yazacağım..Fakat Rıza hocanın bugün adeta Ziyayı bjkye önererek bjknin 10 yıllık sol bek sorununu çözmeye kalkması bardağı taşırdı..Bu sözlerden sonra devre arası en kral transferi yapsan ne olacak sayın Çalımbay???
Boşver kardeşim sen yazmana devam et. Biz senin ne olduğunu biliyoruz. Kararları sen vermiyorsun sen sadece gerçeğe yakın duyumları bizimle paylaşıyorsun. Sen bu siteyi renklendiren birkaç isimden birisin, boşver sen bazı arkadaşlarımızı.

.
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.01.2013, 11:10   #137
SivassporunSesi
Yiğido

SivassporunSesi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

91 Mesajına 150 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 519 SivassporunSesi FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
•Emir KUJOVİÇ %90 Sivasspor'da...
•Ankürügücü'nden Ümit kesin olarak bitti...
•İsrail'deki golcü Toto TAMUZ'un gelme olasılığı %60, Faslı golcünün gelme ihtimali %40...
•Eğer bunlar olmazsa Sırbistan liginden ve Yunanistan'dan alternatif 2 isim var.
•Süper Lig ve Bank Asya'dan en az 2 yerli oyuncu daha alınacak...
•Bulunursa alternatif bir kaleci transferi de yapılacak...
•Sol bek için arayışlar var...(Özgür Çek de dahil...Çünkü Hayrettin'in sözleşmesi sezon sonu bitiiyor...Çünkü Ziya'ya Bjk'den ciddi anlamda ilgi var...Ts'ye gitmesi söz konusu değil...Yalnız Bjk sol bek için yabancı öncelik düşünüyor, ama Ziya ile de ciddi anlamda ilgiler var...)
•Cernat, Burhan Eşer, Mitroğlu, Kıvanç, Engin Baytar isimleriyle ilgili hiçbir görüşme ve anlaşma yok..Hatta Burhan Eşer büyük ihtimal Mersin'e kiralık gidecek...
•Resmi transfer dönemi 5 Ocakta başlıyor, ama Rıza hocanın anlaşılan oyuncuların derhal kampa katılması yönünde isteği var...
•Grosicki veya başka bir oyuncunun takımdan ayrılması söz konusu değil...
•Hiç beklemediğimiz sürpriz bir yabancı transferi de duruma göre gerçekleşebilirmiş...Şimdilik birinci ağızdan öğrendiğim bilgiler bunlar...
İlk istenilen oyuncu Abderrazak Hamdallah alternatifi Toto Tamuzmuş bizim emektardan öğrendim ama Toto Tamuz'un gelme ihtimali daha yüksekmiş ayriyetten Abderrazak Hamdallah'a Sivasspor tarihinin en yüksek rakamı teklif edilmiş.Kujovic %95 bitmiş.Kesin biten oyuncu olarak Ümit'le Hakan Aslan varmış.Bunun haricinde Özgür olmamış heralde Eskişehir işin içine girmiş.Ben bunları öğrendim son olarak umarım yardımcı olmuşumdur usta.
Bu Konuda SivassporunSesi'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.01.2013, 11:33   #138
Ahwettt
Tecrübeli Yiğido

312 Mesajına 646 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 716 Ahwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
onurcngr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
katılıyorum sana kardeşim kim olursa olsun davranışının etik olmadığını, sanırım başka bir başlık altına yazmışım. gece gece insanın keyfini kaçırdılar transfer yapsan 10 numara futbolcu alsan neye yarar bu yaptıklarından sonra hoca!
Ne yani Hocaya soru sorarlarsa yok cevaplammmı diyecekti? Böyle saçmalık olurmu hiç hemşerimm Atıyroum Sivasspora 5 milyon teklif etseler Sivasspor yönetimi vermeyecekmi? Paraımız yok diye ağlayanda senin yönetimin değilmi?
Ahwettt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.01.2013, 11:36   #139
onurcngr
Yiğido

Alıntı:
SivassporunSesi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
İlk istenilen oyuncu Abderrazak Hamdallah alternatifi Toto Tamuzmuş bizim emektardan öğrendim ama Toto Tamuz'un gelme ihtimali daha yüksekmiş ayriyetten Abderrazak Hamdallah'a Sivasspor tarihinin en yüksek rakamı teklif edilmiş.Kujovic %95 bitmiş.Kesin biten oyuncu olarak Ümit'le Hakan Aslan varmış.Bunun haricinde Özgür olmamış heralde Eskişehir işin içine girmiş.Ben bunları öğrendim son olarak umarım yardımcı olmuşumdur usta.
sivasspor tarihinin en pahalı oyuncusu Lucien Aubey 1.500.000euro ile oda hayal kırıklığı ile gitti umarım sonu onun gibi olmaz. neye kime hangi özelliklerine göre bu fiyatı veriyorlar farkındalardır inşallah
Alt 05.01.2013, 11:41   #140
onurcngr
Yiğido

Alıntı:
Ahwettt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ne yani Hocaya soru sorarlarsa yok cevaplammmı diyecekti? Böyle saçmalık olurmu hiç hemşerimm Atıyroum Sivasspora 5 milyon teklif etseler Sivasspor yönetimi vermeyecekmi? Paraımız yok diye ağlayanda senin yönetimin değilmi?
insan gibi adabıyla teklif yapılır kulüpler anlaşır futbolcu ikna edilir transfer gerçekleşir 1milyona da gider 5milyona da. fakat rıza hoca gibi gel şu adamımı al senin sol bek sorunun bitsin sizde rahat edin denmez bizim açıkları kimle kapatacak peki? daha sorun olan mevkilere adam alamamışken alternatifi olmayan ziya'yı satışa çıkarmak da nedir? seviyorsan sev beşiktaşı ama çalıştığın kulubün üstünde de tutma artık
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı onurcngr'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
2013, adıcani, akbay, bienvenu, cemil, daha, dakika, isim, istiyor, kampta, onur, sivasspor, sivassporda, transfer, yeni