Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Anketimiz: SİVASSPOR-Trabzonspor maçı sonucu ne olur?
SİVASSPOR'umuz kazanır 1.145 84,75%
Berabere biter 70 5,18%
Trabzonspor kazanır 136 10,07%
Katılımcı sayısı: 1351. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: TSL/Sivasspor-Trabzonspor
Alt 05.08.2009, 18:02   #131
basayev58
Yiğido

basayev58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

144 Mesajına 541 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 basayev58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: TSL/Sivasspor-Trabzonspor

Yine en sevdiğim konu başlığı altında güzel bir yorum yapmak geçti içimden.Kars'tan tüm Yiğidolara selamlar saygılar...

Maçı kendimce değerlendirdiğimde, geçen sene zor diye beklediğimiz,ancak çok kolay kazandığımız ve hatta sonlara doğru daha fazla madara olmasınlar diye atağa çıkmadığımız bir maç vardı.Zaten ligde Pontusrumspora karşı ezici üstünlüğümüz var,4 Eylülde gol dahi atamamışlar.Hal böyle iken bu maçında kolay geçeceği düşünülsede,ben zor bir maçın bizi beklediğini düşünüyorum.Zira Pontuslar geçen seneki kadrodan bişey kaybetmedi,aksine takviye yaptılar.Bizde takımı nerdeyse yeniledik.Son Anderlecht maçında iyi bir futbol oynadık ama bu futbolu bize Anderlechtin ilk maçın skoruna göre rahat olması mı oynattı onu iyi tahlil etmek lazım.Yinede Anderlecht maçı kadrosuyla çıkarsak ben lazların şanslarının olduğunu düşünmüyorum.
Bordo mavinin cezbine kapılmış kendini Barçada sanan ve 5 hafta sonra anasına ve avradına yönelecek küfürlerden bihaber olan Teknik adamları HUGO iddialı,Sadri Şener Sivasspor'u küçümser yorumlarda bulunuyor,Taraftar zaten fileye takılmış hamsinin taka gövdesinde zıplaması gibi zıpır zıpır.Kaç kez söyledik maçtan önce çok atıp tutmayın,yok dinlemezler.Tarih tekerrür eder deriz,anlamazlar.Artık sonucuna vardım,bu yolla bizi tahrik edip daha fazla haz almamızı istiyorlar.İzmir'in kızları,Pontusun takımı...
Alt 05.08.2009, 18:08   #132
kangalci
YASAKLI ÜYE

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kangalci FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ben sizi anlamıyorum...rumpontus ne demek...bir sivaslı vatanına bağlıdır..böyle ayrımlar yapmaz eğer orası rumpontus olaydı almak için canını verirdin emininm şimdide kurduğunuz cümlelere bak sporu ahlak sınırları içinde yaşamak ve dalgamızı bu doğrultuda geçmek gerektiğini düşünüyorum
kangalci isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.08.2009, 18:13   #133
basayev58
Yiğido

basayev58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

144 Mesajına 541 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 basayev58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
kangalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben sizi anlamıyorum...rumpontus ne demek...bir sivaslı vatanına bağlıdır..böyle ayrımlar yapmaz eğer orası rumpontus olaydı almak için canını verirdin emininm şimdide kurduğunuz cümlelere bak sporu ahlak sınırları içinde yaşamak ve dalgamızı bu doğrultuda geçmek gerektiğini düşünüyorum
ya saçmalama kardeşim,herşeyide ciddiye alıyorsunuz haaa...yaptığım esprili kelime için ciddi ciddi vatanseverlik savunması yapacak değilim.pontus ruma takılacağına adamakıllı yorum yapmayı dene
Alt 05.08.2009, 18:23   #134
pover58
Usta Yiğido

501 Mesajına 741 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 782 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

evet gene mühim bir o kadarda zor maç.trabzon sivasın yorgunlugundan yararlanmak istiyecek ancak onlar bilmiyorki yigido yorulmaz.bu maç 2 1 veya 3 1 olur diye düşünüyorum.bazı trabzonlu arkadaş sitemizde dostluk rüzgarı estirmeye kalkışıyor ancak kendi sitelerinde ve ulusal gazetelerdeki haberlerde sivasspora ne kadar hakarete varan yorumlarını biz görmüyormuşuz gibi davranıyorlar ama biz yemeyiz bunlar ucuz işler.gerçek anadolu kardeşligini savunan ve gerçek iyi niyetli trabzonlu kardeşlerimizin başımızın üstünde yeri var.biz onlardan daha fazla anadolu kardeşligini ve dayanışmasını istiyen bir toplum uz geçen sezon bize büyütülmüşler degil anado0lunun güzide takımları çelme taktı.onun işin bunlar ucuz işler boşverin kimseden kimseye fayda yok.biz anadolunun yeni efsanesi ve dinamosu yuz.anadolu takımlarına çok şey ögrettik ögretmeyede devam edecegiz anadoluda trabzondan başka takımlarda var bunu herkes iyice gördü.amacımız anadoludan şampiyonlar çıkarmak bunuda başaracagız.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.08.2009, 18:24   #135
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 835 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

İşimiz zor ama defans iyi olursa kazanırız 8 maçta 1 kez yendiler sivasta daha golleri yok

Bordo-mavililer, 2005-2006 sezonunda lige çıkan Sivasspor ile bugüne dek yaptığı 4 deplasman maçından da mağlubiyetle ayrılarak puan elde edemedi.

2005-2006 sezonunda rakibinin cezası nedeniyle İstanbul'da oynanan maçtan 2-1'lik mağlubiyetle ayrılan Karadeniz ekibi, 2006-2007 sezonunda 1-0, 2007-2008 sezonunda 2-0, 2008-2009 sezonunda ise 3-0'lık yenilgiler aldı.

Karadeniz ekibi, hafta sonundaki maçta gol atması halinde ise Sivasta'ki ilk golünü kaydetmiş olacak.

Trabzonspor'un, Sivasspor karşısında toplam 8 maçta sadece 1 galibiyeti bulunuyor.
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.08.2009, 18:33   #136
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 835 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bilet fiyatları ne kadar bileniniz varmı?
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 05.08.2009, 18:47   #137
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1264 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Ankete tek başına durmadan oy veren sivri zekalı ts li vatandaş çok güldürüyorsun beni Durmadan oy verip artıracagını düşünüyor olabilirsin ama aynı ip den sadece 1 kere oy verebiliyorsun istediğin kadar ts kazanır diye tıkla dur daha sonra kendiliğinden verdiğin oylar düşüyor...

Nelerle uğraşıyorlar hey Alllahım ya...
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Besyo_cu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.08.2009, 19:24   #138
tekniker58
Yiğido

tekniker58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

59 Mesajına 83 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 681 tekniker58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
CoRTeZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
_

Tarih: 8 Ağustos 2009 Cumartesi
Saat: 21.00
Hakem: Halis Özkahya
Stat: Sivas 4 Eylül Stadyumu
Yayın: Lig Tv

Ve hasret kaldığımız Süper Lig başlıyor. İlk maçımızı Trabzonspor ile oynuyoruz. Sivassporumuz yeni bi kadro kurdu ve kurmayada devam ediyor. Trabzonspor ise Sivasspor hezimeti sonunda sözleşmesine son verdikleri Ersun Yanal'ın yerine Belçikalı Hugo Broos ile yeni sezona merhaba diyecek. Orta sahayı Tijikuzu ve Zafer Yelen gibi kaliteli isimlerle güçlendirdiler.

Sakat ve Cezalılar:
Sivasspor: Mehmet Yıldız ve Sezer Badur (Sakat)
Trabzonspor: Yattara ve Sylva (Sakat)

İki takım arasında bügüne kadar oynanan 8 lig maçında Sivassporumuzun 5 galibiyeti, 2 beraberliği ve 1 mağlubiyeti bulunuyor. Kendi sahamızda oynadığımız maçlarda tek bir puan dahi vermedik inşallah böle devam edecek.

2005/2006 TSL 16.09.2005 Sivasspor 2 - 1 Trabzonspor
2005/2006 TSL 26.02.2006 Trabzonspor 0 - 0 Sivasspor
2006/2007 TSL 19.11.2006 Sivasspor 1 - 0 Trabzonspor
2006/2007 TSL 04.05.2007 Trabzonspor 2 - 0 Sivasspor
2007/2008 TSL 12.08.2007 Trabzonspor 0 - 3 Sivasspor
2007/2008 TSL 13.01.2008 Sivasspor 2 - 0 Trabzonspor
2008/2009 TSL 23.11.2008 Trabzonspor 0 - 0 Sivasspor
2008/2009 TSL 25.04.2009 Sivasspor 3 - 0 Trabzonspor

Not: En son maçın özet görüntülerini izlemek için tıklayınız.
biletlerle ilgili bir bilgin var mı? kardeş
Alt 05.08.2009, 19:27   #139
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 770 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
basayev58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bordo mavinin cezbine kapılmış kendini Barçada sanan ve 5 hafta sonra anasına ve avradına yönelecek küfürlerden bihaber olan Teknik adamları HUGO iddialı,Sadri Şener Sivasspor'u küçümser yorumlarda bulunuyor,Taraftar zaten fileye takılmış hamsinin taka gövdesinde zıplaması gibi zıpır zıpır.Kaç kez söyledik maçtan önce çok atıp tutmayın,yok dinlemezler.Tarih tekerrür eder deriz,anlamazlar.Artık sonucuna vardım,bu yolla bizi tahrik edip daha fazla haz almamızı istiyorlar.İzmir'in kızları,Pontusun takımı...

Bu nasıl bir yorumdur yahu.Ağzına sağlık.
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Metal Gear'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.08.2009, 19:29   #140
Metal Gear
Usta Yiğido

Metal Gear - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

727 Mesajına 1.433 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 770 Metal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISIMetal Gear COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
besyo_cu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Ankete tek başına durmadan oy veren sivri zekalı ts li vatandaş çok güldürüyorsun beni Durmadan oy verip artıracagını düşünüyor olabilirsin ama aynı ip den sadece 1 kere oy verebiliyorsun istediğin kadar ts kazanır diye tıkla dur daha sonra kendiliğinden verdiğin oylar düşüyor...

Nelerle uğraşıyorlar hey Alllahım ya...
Balıkların hafızası 10saniye civarı deniyor.oyu veriyor,10 saniye sonra oy verdiğini unutup tekrar oy veriyor..
Metal Gear isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Bu Konuda Metal Gear'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
ateşli, maçında, sivasspor, taraftar, trabzonspor, yiğido gençlik, İstiyoruz