Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bülent Hoca Gidiyor (mu?)
Alt 03.10.2009, 22:51   #131
duman58
Yiğido

duman58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

68 Mesajına 139 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 duman58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Bülent Hoca Gidiyor (mu?)

Bulent UYGUN bu takimin herseyidir ruhudur o ruhu SIVASSPOR'dan uzaklastirmak isteyenlerin ne amaca hizmet ettigini anlamak mumkun degil ve bence bu insanlara gore Bulent hocamizin tek ve en buyuk kusuru eskiden fenerbahceli olmasidir basarili oldugunda sesini cikaramayanlar cok ufak bir basarisizlik bile olsa hemen iclerindeki kini kusmaya basliyorlar asil dert bu; ha bu arada sanmayinki bende bir fenerli olarak hocayi savunuyorum benim tarafimdan uc buyultulmuslerin hepsinin ALLAH belasini versin.
Alt 03.10.2009, 22:53   #132
KaanK
Tecrübeli Yiğido

427 Mesajına 859 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 677 KaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISI

@KAOS (Alıntı yapıp fazla yer kaplamamak için yazdıklarına karşı görüşlerimi bu şekilde belirtmek istedim )

Şimdi aslında sondan başa cevaplasam daha mantıklı olacak heralde.Birincisi Sivasspor'un elindeki mevcut kadro yapısı, futbolcu kapasiteleri ve kariyeri belli.Burda en önemli husus bu kalite ile Sivasspor'u ligde başarıya koşturacak, şampiyonlar liginden veya şampiyonluktan söz ettirecek başka bir teknik adam varsa veya yurtdışından Sivasspor'un Jose mourinho!!,guardiola!!,capello !! vs... mucizevi teknik adamlarla çalışma olanağı da bulunmuyorsa ben en başından söylediklerini eksiksiz kabul ediyor ve geri çekiliyorum.ama o ihtimal dışındakiler söz konusuysa söyleyecek birkaç sözüm var.İhtimaller üzerinde duralım
1-Yarın maçın sonucu ne olursa olsun Bülent Uygun'un görevi sona ersin
2-Diğer gün yeni teknik adam arayışları başlasın ve ihtimalleri sayalım
a-güvenç kurtar b-giray bulak c-hikmet karaman d-erdoğan arıca e-ümit kayıhan vs...
3-hoca gelsin takım toparlanıyor iyi yoldayız vs.. desin ve tekrar takım puan kaybetmeye başlasın (UZUN VADEDE )
4-Arkası gelmeyen başarının faturası yine doğal olarak hocaya kesilsin ve yönetim yeni hoca arayışlarına girsin

Peki bu halde ilk umut edilecek olan kişi kim olacaktır ? ( futbolumuzda bu onlarca kez tekrarlandı ki büyükler bile halen devam ediyor en son örneği için bkz.daum) tabiki bülent uygun
Peki burda eğer bir de takım ligden düşerse ne farketti ?

Gelelim diğerine. Rijkaard için orda söylediklerim kendi görüşüm değil hayran hayran izleyenlere bir göndermedir.Peki sence rijkaard ın hollanda erevise in vasat takımlarından rotterdamı düşürüp istifa etme opsiyonu ve kredisi varsa, SİVASSPOR GİBİ SIRADAN BİR ANADOLU TAKIMINI SON 2 SENEDE KALBURÜSTÜ TAKIM HÜVİYETİNE GETİRMESİNDE VE SİVASSPOR TARAFTARI İÇİN YILLARCA ŞEHRE BIRAKIN YABANCI TAKIMI BÜYÜKLERDEN BİRİNİN GELMESİ HAYALKEN ADININ ŞAMPİYONLAR LİGİNDE SÖZ ETTİRMEK, YABANCI BASININ İLGİ ODAĞI OLMAK GİBİ BAŞARILAR KAZANAN VE BU GÜNLERE GELMESİNDE EMEĞİ YADSINAMAZ BİR HOCANIN KREDİSİ 8 HAFTA MIDIR ?

Peki 8 hafta diyorsanız ben ve benim gibi düşünenler sorarlar ki "b planın" ne ? Evet bizi daha yüksek basamaklara taşıyacak ve bu durumdan kurtaracak hoca kim ? Alınacak ve yollanacak futbolcular kimler ? Oluşturulması gereken acil eylem planı nedir ? Makul mantıklı çözüm önerilerin nelerden ibaret ?

Ama şuna kesinlikle inanın ki Sivasspor'un şu dakikadan sonra Bülent Uygun ile yolları ayırıp muhtemel hoca adaylarından ( ki çok farklı birisi olamayacak emin olun ) biri ile yola devam etmesi ve bir şekilde lige tutunup orta sıralarda bitirmesi Sivasspor mucizesini sona erdirip her sene ligde kalmaya çalışan bir takım haline getirecektir. Ama bu işi Bülent Uygun yaparsa Sivasspor ( ki şu anki durumdan fazlasıyla dersler alındı) tekrar o ambiansı yakalayıp yine bir Anadolu mucizesi gerçekleştirebilecektir.

"Sen ve senin gibilerin bu kadar bağlığı ve ona verdiğiniz değer karşılığında Bülent bey hangi karşılığı vermiştir?
Ben tersine bir sürü olay biliyorum, ama sen gördü isen açıkla bari de içimiz rahatlasın..."

Peki sana şöyle söyleyeyim o zaman en basitinden
Bülent Uygun, bir şehri, adı anıldığı zaman "2Temmuz, yobazlar vs" tarzı söylemlerin hedefi olmaktan uzaklaştırıp, SİVASSPOR un anımsanmasını sağlamıştır.Mesela başka bir şehre gittiğinizde Sivas dendiğinde önceden 2temmuzda ne yaptınız orda denilirken, artık Sivaslılar Sivasspor şampiyon olacak mı bu sene biz de çok istiyoruz- x takımlıyım ama o olamazsa sivasspor olsun-En basitinden kendi başımdan geçen bir olay, konyaya gittiğimde bir sanayide 58 plakayı gören sanayi çalışanları etrafımı çevirdi ve bana artık sivasspor onların da gururu olduğunu, sivasa maça geldiklerini söylediler ve arabamdaki sivasspor formasını benden istediler seve seve verdim.Buna benzer konuşmaları hocanın kendisiyle de yaptım
Peki bunda Bülent Uygun'un katkısı yok mudur ? Bu tarz müspet şeyleri kendi dili ile de beyan etmemiş midir ? Sivas 'ın itibarının yükselmesinde payı yok mudur ?
Peki madem senin de ( kulaktan dolma olmamak kaydıyla ) tersine bildiğin olaylar var bizimle paylaş biz de bilelim, tekrardan söylüyorum kulaktan duyma değil gerçek kaynaklar olsun...

Teşekkürler...
KaanK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda KaanK'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.10.2009, 23:20   #133
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

716 Mesajına 1.358 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1043 altuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblickaltuntas58 ist ein wunderbarer Anblick

Alıntı:
duman58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bulent UYGUN bu takimin herseyidir ruhudur o ruhu SIVASSPOR'dan uzaklastirmak isteyenlerin ne amaca hizmet ettigini anlamak mumkun degil ve bence bu insanlara gore Bulent hocamizin tek ve en buyuk kusuru eskiden fenerbahceli olmasidir basarili oldugunda sesini cikaramayanlar cok ufak bir basarisizlik bile olsa hemen iclerindeki kini kusmaya basliyorlar asil dert bu; ha bu arada sanmayinki bende bir fenerli olarak hocayi savunuyorum benim tarafimdan uc buyultulmuslerin hepsinin ALLAH belasini versin.
Başka söz gerek yok size katılıyorum
altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda altuntas58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 03.10.2009, 23:26   #134
58ÖREN58
Tecrübeli Yiğido

58ÖREN58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

100 Mesajına 139 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 617 58ÖREN58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
hiko58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
BU SÖZ BENİM ÇOK AĞIRIMA GİDİYOR"“Sivaslı’lara hayal bile edemeyecekleri başarıyı ve gururu yaşattım” " YAHU KARDEŞİM SENMİ, YAŞATTIN YOKSA FUTBOLCULARMI. HADİ BU SENE NEDEN YAPAMADIN. 8 FUTBOLCU GİTTİ. EĞER MARİFET SENDEYSE NE DURUYORSUN. ELİNDEN BİŞEYLERİ ALANMI VAR. 7 MAÇ OLMUŞ BİR BERABERLİK. NE YAPTIYSA DEMEKKİ FUTBOLCULAR YAPMIŞ. O YÜREKLİ FUTBOLCULAR YAPMIŞ. ŞİMDİ ORTADA BİR BAŞARISIZLIK VARYA. TAKIMI DÜŞÜRDÜ DİYECEKLER. O DENMEDEN ÖNCE KAÇMAK EN İYİSİ. ÇÜNKÜ YAPTIĞI TRANSFERLER KÖTÜ. GELECEK HİÇ BİR HOCA TOPARLAYAMAZ ZATEN. ELİNDE NE VARKİ TOPARLASIN. OYUNCUMU KALMIŞKİ OYNATSIN. BİLİYOR ZATEN BİR HALT OLMAYACAĞINI. HANİ KENDİSİ DAHİ YA YAPSIN BAKALIM NE YAPPACAKSA. BEN BİLİYORUMKİ SİVAS KÜME DÜŞECEK. BU KADROİLE NE YAPILABİLİRKİ. SANKİ TRANSFER İÇİN FEDERASYON ÖZEL BİR İZİNMİ VERECEK. SİVASA YAZIK OLDU. BÜLENT UYGUNU BÜLENT UYGUN YAPAN SİVASSPORDU. FUTBOLCU OLARAK GELDİĞİ TAKIMDAN TEKNİK DİREKTÖR OLARAK GİDİYOR.
aynen hepsıde dogru aynen katılıyorum kardesssss
Alt 03.10.2009, 23:32   #135
sevda58
Usta Yiğido

sevda58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

614 Mesajına 1.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 740 sevda58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Benim tek korkum bir kaos'un icine suruklenmek, bunun cezasini da taraftar ceker herzaman ki gibi, onun icin akil ve mantikla teknik heyet baskan vs vs oturup adam akilli bir cozum bulmalari lazim

Boyle haberlerin cikmasi bile hos degil. Bizde istedigimiz kadar soyle boyle diyelim, su an birseyler demek erken, yarini bekleyecegiz ve gorecegiz. Hayirlisi neyse o olsun..

ve sonuc her ne olursa olsun, elestiri olacak tabiki, ama lutfen kufur ve kirici sozler sarf etmeyelim, biz Sivaslilara bu yakismaz gideceksede bize onu adam gibi ugurlamak duser, kalacaksada desteklemek duser..
Alt 03.10.2009, 23:35   #136
58ÖREN58
Tecrübeli Yiğido

58ÖREN58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

100 Mesajına 139 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 617 58ÖREN58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

gıderse uzulmem sevınmemde gıdecegını hıc sanmıyorum baskan yol vermedıgı surece ammaaaaaaaa sozkonusu sivasspor olunca ???????? gıden gıder kalan sahalar sivassporundur tabıkı
Alt 04.10.2009, 01:19   #137
yorumyapıyombenya
Tecrübeli Yiğido

yorumyapıyombenya - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

362 Mesajına 849 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 787 yorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDI

Sivassporda bir gün gidecek rengimiz ve formamız baki kalacaktır hocanın kolay kolay gideceğini sanmıyorum
Alt 04.10.2009, 02:00   #138
cılgın_turk
Acemi Yiğido

cılgın_turk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

13 Mesajına 18 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 574 cılgın_turk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

inşallah gitmez. giderse sivas çok şeyini kaybeder hele hele böyle bir durumda giderse çok feci olurki düşeriz ellahamki...
cılgın_turk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.10.2009, 03:40   #139
oNuR
Usta Yiğido

oNuR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

848 Mesajına 2.123 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 oNuR BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Kimse vazgeçilmez değildir.Mecnun başkan dahil herkes gidebilir.Ancak suan hocanın gitmesi sorunları çözmeyecektir
oNuR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda oNuR'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 04.10.2009, 10:08   #140
oz.can
Yiğido

oz.can - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

100 Mesajına 172 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 671 oz.can Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Ben yaptım, ben ettim diye diye takımıda kendinide bitirdi Bülent Hoca. Her zaman böyle söylemedi ama böyle düşününyordu bu yüzden kaybediyor. Ayrıca benim bildiğim bülent hoca kolay kolay bir yere gitmez...

Etiketler
bülent, gidiyor, hoca