Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Transfer

Transfer Transfer Listesi / Yeni transferler / Giden futbolcular

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Transferde Adı Geçenler
Alt 30.06.2011, 20:14   #1521
yigido_ersin58
Acemi Yiğido

yigido_ersin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

37 Mesajına 51 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 yigido_ersin58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Transferde Adı Geçenler

atilla yıldırım bu hafta içi netleşecek diyo almanya 3. liğden cihan alınmıs
yigido_ersin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 30.06.2011, 20:16   #1522
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 777 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick

Cihan dedigi Cihan Kaptan olmasi gerek

http://www.transfermarkt.de/de/cihan...ler_53419.html
Alt 30.06.2011, 20:22   #1523
yigido_ersin58
Acemi Yiğido

yigido_ersin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

37 Mesajına 51 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 yigido_ersin58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bız ne yapcaz almanya 3. lig oyuncusuyla
yigido_ersin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 30.06.2011, 20:43   #1524
akifesk
Usta Yiğido

akifesk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

406 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 672 akifesk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
50sekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Atilla Yildirim yarin gelecek konusacagiz diyor.
Almanya 3. Ligden Cihan diye birisi alinmis.
-ya biz hiç mi isim yapmış bi oyuncu almıyacağız. ya 3. lig ya 2. lig yada amatör. biz süper ligdeyiz yönetim bunu unuttu sanırım.
akifesk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 30.06.2011, 20:55   #1525
akifesk
Usta Yiğido

akifesk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

406 Mesajına 700 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 672 akifesk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

----YÖNETİM 3. LİGDEN OYUNCU ALMAYA DEVAM ETSİN PARAŞÜTSÜZ DÜŞERİZ !

Mersin Delgado ile ilgileniyor!

MIY Kulübü Başkanı Ali Kahramanlı: "Matias Delgado için kulübü ve menajerleri ile görüşüyoruz. Fiyatlar uygun olursa Delgado'yu kadromuza katmak isteriz. Delgado Mersin İdman Yurdu'na sıcak bakıyor. Bir hafta içinde kulübünden cevap bekliyoruz

Cristian Riveros Kayserispor'da!

Orta saha transferinde Kayserispor bombayı patlattı. Paraguay milli takımının formasını 60 defa taşıyan ve İngiltere Premier ligi takımlarından Sunderland'de forma giyen orta saha oyuncusu Cristian Riveros Kayserispor’da.
akifesk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 30.06.2011, 21:00   #1526
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK

30 Haziran'da Ticker, süper transferleri sakin kalır. Ancak muhabir göre, süper geçmek vardı kesinlikle kaçırdı Fransız 索肖后卫法蒂 katıldı, Fransız savunma oyuncusu bu olağanüstü performans resmen (Svalbard spor üzerine toprak 1 Haziran katılmak oldu Sivasspor), iki taraf üç yıllık sözleşme imzaladı öğrendim. Sonlandırılmış, imza Luneng başarısız aday listesinin başında olması muhtemeldir eğer muhabir göre Luneng, zaman yetersizliği, daha sonra transfer etmeden önce ikinci kapalı olduğu haberleri, dış yardım öğrendim. Değil Leon Madzic görülebilir rağmen Şimdi, Renato, bir kaçınılmaz sonuç bırakın ama süper yukarı ve aşağı Honduras adını oldukça Luneng Leon sonunda dağıldı mı, böylece çekirdek takdir, artık, var değişkenler.

Bu Renato rağmen büyük olasılıkla terk söylenebilir, ama diyebilirim bazı rüyalar, sadece ilk Super arka sıralarda FM yazılım profesyonel kapsamlı bir değerlendirme, değer kadar 141 kadar Renato yeteneği, çünkü, Japonya ve Güney Kore aynı zamanda ligin geri en yüksek oran. Bu, FM oyuncular bir çok sihirli, Ferguson büyük bir seçim mareşal olduğunu belirtmekte yarar var, Mourinho FM oldukça hevesli. Ricardo ile karşılaştırıldığında, Renato yeteneği aslında bir yonga daha yüksek olması. Ne yazık ki, Luneng aldıktan sonra Madzic içinde, Renato tamamen yan çizgisi olan, adı artık süper tezgah lüks mobilyalar olmak için bir fırsattır.

Bu söyledi olmalı, Fethi Luneng ile son derece üzücü bir şey kaçırdı. Hatta Fethi tepki gösterilen iyi zamanlarda, Fethi şeyleri Luneng hala net değildir, ama sonunda çeşitli nedenlerle iki tarafın bir araya geldiği olmasa da. Imza listesinde diğer alternatifler Luneng, etkileyici Serie A Lecce savunma oyuncusu Gustavo (her iki sözleşme 1 Temmuz'da sona erecek) oynadı. Buna ek olarak, Serie A'da Catania Luneng Trichy, Lima, Peru Kanat 里卡多索托, takım Mateus üzerinde Setubal Portekiz, üzerinde Portekiz Braga Paul başında cevapsız * Cesar, Portekiz milli takım üzerinde, Danielson, tabii ki, önceden Pavan ve Mejia orada bilgi verilmemekle aralarında da vardı. Süper içerdekilerin, dış yardım göre onlar süper erken, ama aslında süper görme cevapsız rağmen, tamamen onlardan yazmadı.

Bu veriler için bu dış yardım kayda değer, süper imajını veri yanı sıra süper kulübün yazılı değerlendirme ek olarak, daha ayrıntılı bir anlayış vardır. Yazılı değerlendirmede, sadece detaylı teknik özellikleri üyeleri, aynı zamanda konumu ile kontrast diğer üyeleri ile ve son olarak tavsiyelerde bulunmak. O zaman başında, Çin antrenörler Matthaeus seviyesi çok yüksek olduğunu kabul söz etmek gerekiyor, ama Leon ile görevinden örtüşen, süper nihayet vazgeçti. Bu kez Leon bırakıldığında, Matthaeus ile süper yeniden giriş mümkün değildir.

Ama şimdilik, süper uygun zaman bırakarak bitiyor. 2011 sezonunun hükümlerine göre Çin Futbol Federasyonu, ikinci aktarım tarihine tüm takımların oyuncuların yerine bu kez işi tamamlamak gerektiği anlamına gelir 8 Temmuz olacak. Süper Kulüp Başkan Yardımcısı Han Gongzheng Gerçeği söylemek gerekirse, "Şu anda zamanı Ramping Luneng kabul edilen, ancak işin tüm yapıldı yalnızca bilgi resmi olarak ilan edilebilir, yeni dış yardım gelmedi, biz de kullanabilirsiniz lig kampanya beş yabancı yardım mevcut ekip, biz birkaç oyuncu duygularını etkileyen istemiyorum, onların coşku karşı oyun için hazırlamak istemedim. tekme Shenzhen sonra "Luneng için imza büyük engel, yoğun bir programı olan" Biz usher olacak üç ardışık ikinci transfer kapanmadan önce uzak, 8 Temmuz'da, egzersiz süresi için herhangi bir dış yardım yok, imza, her zamankinden daha dikkatli multi-disipliner hususlar olmak çok. "Bir süper içeriden bu muhabir söyledi, dedi. (Çiçek kat gözyaşı)
+++TÜRKÇEYE ÇEVRİLİŞİ+++++
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 30.06.2011, 21:07   #1527
savaş2
Yiğido

savaş2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

489 Mesajına 709 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 783 savaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOKsavaş2 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Yeni sezon Oca Hanus ve Martin Berkovec bir çift eklemek gerekir deneyimli bir kaleci almak için önce Teknik Direktör Michal petroz hala planlıyor.

Petröz artık on sekiz Voráčka vyhlídnutého vardı. "Biz, bir çalışkan ve umut verici bir oyuncu. 'Nin Amaç olduğunu. Üçüncü ligde onu takip eden bir balon tutabilir. Bunu Slavia içinde yürürlüğe gerektiğine inanıyoruz," Bugün CTK ve petroz idnes.cz sunucu söyledi.

Voráčka Slavia Ayrıca testleri Čelákovice bir hafta sonu turnuvasında sunmuştur başka bir genç forvet Jiri Vondracek, açık. "Her iki testleri hala. Bu göstermek için bir iki hafta var. Bazı oyunları oynarken göreceğiz. Sonra seçin" petroz potansiyel iki genç saldırganların, bu nedenle sonbaharda ligde ulaşmasını hangi göre, dedi kadro.

Slav antrenör Hanus ve Berkovcovi daha tecrübeli kaleci meşgul istiyor. O usta ile konuştum, ama henüz ismi ifşa etmeyeceğini söyledi. "Biz bir kaleci, ligde iki gidemem var. Vyhlédnutého Biz bir tane var, deneyimli bir kaleci. Ama öncelik nihayet eski gençlik için bir şans elde etmek olacak" dedi.

Yine bir savunma oyuncusu ve yurtdışında ilgi 21 yıl aradan sonra Avrupa Şampiyonası'nda iyi bir performans orta saha oyuncusu Andrew Čelůstky Milan Siyah, vazgeçmek olmasa da. İlk Siyah çıkış çok yakın açık olsa bile Türk Sivasspor Şampiyonası sırasında özel bir teklif sunar. "Ben yeni bir bilgi var. Ben de hala Slavia oyuncular olduğunu düşünüyorum," petroz dedi.

Onların kalkış Slavia tazminat aramaya sahip olsaydı o itiraf etti. "Her iki oyuncu da başlangıç ​​serisinde, biz bir yedek bulmak zorunda kalacak. Büyük bir sorun muhtemelen Čelůstky Ondra de olur," petroz dedi.

O Praguers zaten mümkün tazminat üzerinde çalışıyor belirtti. "Biz bir perspektif vyhlédnutého Stoper var, Pazartesi uygulamaya başlamalı" dedi.

, Çözülmüş varoluşsal sorunların baharında, ve yavaş yavaş stabilize kulüp, mali durumu göz önüne alındığında daha fazla takım petroz bekliyorlardı güçlendirilmesi.

Kaiserslautern, Almanya ilkbaharında turneye çıktı Slavia orta saha oyuncusu Adem Hlousek, dönmek mümkün olacaktır göre CTK ama imkansız değil. Önümüzdeki günlerde daha net olmalı
+++TÜRKÇESİ CENRY+++
savaş2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Cihan tamam Atilla yolda !
Alt 30.06.2011, 21:28   #1528
50sekiz
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 777 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cihan tamam Atilla yolda !

Biraz önce Riza Calimbay Lig-Radyo'ya baglandi.
Sivasspor Almanya 3. Lig'ten Cihan ile anlasmis!
Atilla Yildirim da yarin kampa katilacakmis ve kendisi ile son görüsmeler yapilacakmis.

Almanya 3. Lig'de oynayan Cihan isimli sadece bir futbolcu bulabildim.
O yüzden alinan futbolcu büyük ihtimalle Cihan Kaptan!

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/c...ler_53419.html
Cevap: Cihan tamam Atilla yolda !
Alt 30.06.2011, 21:30   #1529
anilcan213
Yiğido

anilcan213 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

181 Mesajına 406 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 652 anilcan213 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Cihan tamam Atilla yolda !

Almanya 3.lig Hollanda 2. lig bu tarz transferlerden çok verim alamadık, önyargılı yaklaşmak istemiyorum ama bu futbolcular genelde adapte olamıyor.

Konu anilcan213 tarafından (30.06.2011 Saat 21:33 ) değiştirilmiştir.. Sebep: cümle düşüklüğü
anilcan213 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı anilcan213'a Teşekkür Ediyor...
Cevap: Cihan tamam Atilla yolda !
Alt 30.06.2011, 21:34   #1530
50sekiz
Usta Yiğido

Standart Cevap: Cihan tamam Atilla yolda !

Alıntı:
anilcan213 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Almanya 3.lig Hollanda 2. lig bu tarz transferlerden çok verim alamadık, önyargılı yaklaşmak istemiyorum ama bu futbolcular genelde adapte olamıyor.
Cihan'in Bursaspor ile Türkiye deneyimi olmus daha önce.
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
adı, atilla, bekliyor, bizden, cerny, cihan, dÖrt, geçenler, geliyor, gözle, karsiyaka, kivanc, ordu, semir, serdar, sivassporda, sivasta, stilic, takimindan, tamam, taraftar, temmuzda, transferde, transferleri, yolda, önce, özkan