Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Maçlar

Maçlar Oynanan / Oynanacak / Ertelenen Maclar Hakkinda Yorumlar / Haberler .

Anketimiz: Kim Kazanır?
Anderlecht 558 39,38%
Berabere 252 17,78%
Sivasspor 607 42,84%
Katılımcı sayısı: 1417. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: ŞL/Anderlecht - Sivasspor
Alt 28.07.2009, 21:58   #151
GuVeN
Usta Yiğido

GuVeN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.350 Mesajına 5.411 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1023 GuVeN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: ŞL/Anderlecht - Sivasspor

ne yalan soyleyeyım bu yıl bendede zerre kadar ümit kalmadı..lıgdede bısey yapamayız bu takımla..
GuVeN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 28.07.2009, 22:57   #152
migo58
Acemi Yiğido

migo58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

7 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 migo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yazıklar olsun yüzlerce kez yazıklar olsun...........

erman kılıç ı acilen kadro dışı bıraksınlar , tum ve sylla ya karşılık alınacak adammıydı o yada top toplayıcılık yapsın sivasta. trabzon maçında top toplayıcı çocuk sayesinde gol atmıştık. o bile erman dan daha değerli bu adamı şişirenlerede yazıklar olsun...
kimmiş ya bu adam kaç gol atmış kaç asisti var... insnaları anlamıyorum ermanın adını ilk kez sivasa geldiğinde duydum...

yasin rezalet bu seneki 5 yeni transfer de bence paf takıma gönderilsin biz onlarsız daha iyi işler başarırırz... cihan , agbetu, mbemba , yasin , erman hiçbirini istemiyoruz...

murat sözgelmez dururken yasinin oyunda olması da ayrı bir tuhaflık...................... ....
migo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 28.07.2009, 23:02   #153
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1058 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick

Bu transferlerle bişi olmaz ligde ilk 5 hayal. Geçen seneki sivasspor bu seneki sivassspora en az 5 6 atar.

Bülent hocamız çok yanılttı bu sezon bizi. Transffer bekliyoruz en az 3 tane kaliteli oyuncu bunlardan biri defans ve biride lider özelligi taşıyan örneğin Tello,Arda vs böle klas oynuyabilecek türde oyuncu olmalı. Ve hocamız kesinlikle transfer yapcağız dediği maç sonu açıklamsında hedef uefaymış.

İnşallah takımımız düzelir kötüde oynasa ben sivassporluyum ve her zamn takımımı desteklerim ama büyük takıma yakışmayan futbol bu 2 pas yapamıyor takım.
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 28.07.2009, 23:13   #154
migo58
Acemi Yiğido

migo58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

7 Mesajına 7 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 624 migo58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
nondaaaaaaaaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
admin arkadaşlar bu yazımı okumadan beni banlamayın sivasspor iki senedir ligde üst sıralarda yarışmanın sadece avantajı stoperi bilicanın güvencesi sayesinde oldu şimdi ne olacak tabiki alt sıralar yada bankasyaya gelecekler çünkü anderlecht teki 5-0 lık skorda kimi sorumlu tutarsınız millet burda anderlect çıksın diye sevindiler ne oldu sivasspor kendi evinde en az 3 tane yer çünkü futbol denen hiç birşey kalmamış üç pas yapamadılar. adamlar 5 sefer gelip 5 tane attılar.teknik adama sesleniyom bülent uygun beyefendiye mikrofonlara televizyonlara çıkıp iddalı konuşman milleti soğutturdun kendini yada takımını büyükmü zannediyon gördük sonucunu.akıllı olacaksın çeneni kapatıp oturacaksın anderlecht yenilmemizin tek sebebi sensin sen. anladınmı
bence söylediklerinde banlanacak bişey yok. doğruları yazmışsın. ama takımdan giden yabancılarda bülent uygunun suçu old. sanmıyorum. yönetimle alakalı...

bu seneki tek kurtuluş.. aldığımız 6 futbolcununda (uğuru unutmuşum) hemen szöleşmesini fesh etmek ve eski oyuncularımızı takıma geri kazandırmak...

artık bi aile gibi olmuştuk....

işe bak yaa

Giden : Bilica Gelen Yasin
Giden : Sylla , Muhammed Gelen Mbemba
Giden Balili : Gelen Agbetu , Uğur
Giden Diallo Gelen Cihan
Giden Tum Gelen Ersen Martin....
Giden Sergio Gelen Hiç kimseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!

çıldırmamak elde değil
migo58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 28.07.2009, 23:35   #155
stutgart58
Yiğido

140 Mesajına 238 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 604 stutgart58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

YAZIKLAR OLSUN burda sivassporu eleştiren herkese..siz nasıl insanlarsınız ya!..sanki sivas gitmiş mahalle takımına elemiş gibi gelmişsiniz acımasızca eleştriyorsunu...anderelcht klübü bir defa sıf bütçe açısından sivasın 10 katı değerinde...her sene bu kupaya katılan tecrübeli bir takım..biz ise daha beşinci maçımızı yaptık avrupada...
Ayrıca bu takım değilmiydi mucize üstüne mucize yapan...kendisinin 10 katı bütçesinde ki takımları geride bırakıp 2 senedir zirveyi zorlayan..fortis de gs yi eleyen..trabzona sivasta köksöktüren...eeeee ozaman destekliyordunuz..sizin taraftarlığnız sadece maç kazanınca mı..her takım bazı zamanlar inişli grafik gösterebilir..yarın bu takım UEFA da gruplara kalınca ve orda bir kaç maç kazandığı zaman nasıl bakıcaksınız peki bu takımın yüzüne? o küfr ettiğiniz erman denen adam belki bir iki sene sonra çok büyük paralar kazanadırarak sivastan ayrılacak,ozaman da mı böyle düşüneceksiniz??...
Böyle sizin yaptığınız gibi taraftarlığa lanet olsun diyorummm...Bu taraftarlık biçimi 3 eziklerin taraftarlık biçimidir.Sivaslıya yakışan ise vakur bir duruş sergileyp takımını her duruma karşı korumaktır.
Şuanda sivassporlu futbolcuların ve bülent hocanın yerine koyun kendinizi..onlar sahaya çıkarken yenilmeyimi istediler sanıysunuz..şu anda siz mışıl mışıl uyurken belki yasin belki sedat bsabahlara kadar uyuyamıycak.biz bu hataları nasıl yaptık diye..ama onlar bunu isteyerek yapmadı..tecrübe denen bişiy var..soruyorum size gs avrupaya ilk katıldığında mı UEFA kupasını aldı ya da fener ilk katıldığı yılda mı .eyrek final oynadı...?? yoksa gs önce chelseaden kendi evinde 5 yiyip sonra mı başarıyı yakaladı yada fener gruplarda 0 çektiği zaman bu tecrübelerle dahasonraki yılda bşarayı yakaladı..
Sözün özü şu ki ;arkadaşlar başkaları gibi olmuyalım ve bizi taa buralara kadar getiren bülent hocamıza başkanımıza ve futbolculara herşeyerağmen DESTEĞİMİZİ sonuna kadar verelim..inanın kaybeden taraf olmayız..
Uunutmayın...YIKMAK KOLAYDIR,YAPMAK ZORDUR
Alt 29.07.2009, 00:54   #156
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 888 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Öncelikle her üyenin başkasının değil;kendi adına konuşması daha uygun olur...2. olarak ben daha önceki yorumlarımda kalbim sivastana yana ama maç çok zor olacak;Allah Bülent Hocanın yardımcısı olsun demiştim.Maç düşündüğüm gibi de geçti.Beyler hayatında bırakın şamp.ligi hiç Avrupa kupası maçı oynamamış oyuncuların olduğu bir takımdan acaba tur atlamasını mı bekliyorduzuz?Lütfen hayalci olmayalım.Başarı ancak uzun süreli bir çalışmayla ve takım savunmasını tam yapmayla olur.Bizim takım maçı 2-3 oyuncunun hatasıyla değil;takım savunmasın yapmayı beceremediği için farklı olarak kaybetti.Çünkü takım bu yıl farklı oyuncularla ve farklı bir sistemle oynuyor.Böyle takım savunmasının yapıldığı sistemle oynamanız için o sistemi uygulayacak oyuncuların da bu sistemi iyi bilmesi ve bu sisteme de uygun oyuncular olması gerekmektedir.Sivasspor bu sisteme uygun oyuncular transfer etmedikçe daha çok maç kaybeder..Unutmayalım ki takım savunması defansta değil;hücumda yapılan presle başlar;orta saha da yoğunlaşır ve rakibe boş alan bırakmaz.Sivasspor böyle oynamaya çalışıyor ama beceremiyor.Çünkü bu sistemi uygulayacak oyuncuların ya kapasiteleri yetersiz ya da bu oyuncular hünüz tecrübesi olmayan genç oyuncular.Böyle bir üst düzey maçı henüz kaldıracak kapasitede değiller.Ben hoca olsaydım maça orta saha da Daha tecrübeli bir oyuncu olan Murat Erdoğan ve defansta da Sedat -M.Sözgelmez ikilisiyle başlardım.İlk önce gol yememeyi düşünürdüm.Orta saha da sürekli press yapan oyuncuları tercih ederdim.Belki yine yenilirdim ama en azından bu kadar gol yemezdim.Olan oldu artık atı alan Üsküdar'ı geçti.Önemli olan takımımızın bundan sonra ne yapacağı..Malesef 3-4 gün daha oyuncu alamazsak sonra aldıklarımızı kupada oynatamıyoruz..Bu takıma benim gördüğüm direkt oynayacak 3-4 tane yabancı transferi gerekiyor...Bakalım kaç oyuncu alacağız;bekleyip göreceğiz...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 29.07.2009, 01:24   #157
yigido Atilla
Usta Yiğido

yigido Atilla - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

179 Mesajına 343 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 859 yigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOKyigido Atilla FAZLA SÖZE GEREK YOK

BÜLENT HOCA SINIFTA KALDI KARNESINDE BÜTÜN DERSLERI SIFIR BU DURUMDU SINIFI GECMESI IMKANSIZ BÖYLE KÖTÜ KARNE GETIREN ÖGRENCIYE NASIL BIR CEZA VERILMELI ????
Alt 29.07.2009, 08:36   #158
asasasasasas
Yeni Yiğido

3 Mesajına 6 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 asasasasasas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben önceki yorumlarımdada söyledim tur şansı ilk maçdan belli olur diye.önce şunu söyleyelim sivasspor türkiye liginin son 3 yılda en az gol yiyen,en az gol pozisyonu veren,en iyi alan daraltan,en iyi kontra atağa çıkan takımıdır.görüyoruzki sivassporda çok şey değişmiş.defansda bilica varmış veya yokmuş umurumda değil.2 yıl önce bilica varmıyıdı,yoktu.buna rağmen yine en az gol yiyen takımdık.bülent hoca sistemi değiştirdik diyordu.ama en azından bu maçta eski sistemle oynasaydık.yani kapalı,geriye yaslanarak,alan daraltarak oynasaydık en azından böyle bir skor olmazdı.birde bir sorum var.yahu bizim teknik heyet şu anderletchin hiçmi maçını izlemedi.adamların birtane göze batan oyuncusu var boussafa.adam sivasın sağ kanadını yani abdurrahman derelinin görev yaptığı mevkiyi,formula 1 pisti gibi kullandı.eger boussafa yı marke eden bir oyuncu olsaydı.en azından rahatsız eden bir oyuncumuz olsaydı en azından böyle bir skor olmazdı.hayrettinin ilk defa böyle tutuk olduğunu gördüm.4 tane geri pas yolladı 4 ündede kalemiz tehlike yaşadı.petkovic sivasa geldiğinden beri en kötü maçıydı.ama herşeye rağmen sivasspora uefa avrupa liginde başarılar.
asasasasasas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
sivasspor, Şl or anderlecht