Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Serbest Alan, Sivas Paylaşım, Sivas Forum, Sivaslılar > Diğer Konular

Diğer Konular Diğer konular. Yukarıda bulamadığınız konular hakkında burada yazabilirsiniz.

Seçenekler Arama Stil

Sivas'ı şok eden intihar!
Alt 20.10.2008, 15:47   #1631
spainloco
Yiğido

spainloco - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

77 Mesajına 127 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 spainloco isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Sivas'ı şok eden intihar!

Sivas'ı şok eden intihar!

Bugüne kadar Türkiye'de örneğine hiç rastlanmadı. Sivas'ta bir lise öğrencisi, sınıfın ortasında intihar etti!
Şiddet okul önlerinden sınıflara kadar indi. Sivas'ta bir lise öğrencesi girdiği bunalıma daha fazla yanamayarak intihar etti. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Hafik Lisesi 10. sınıf öğrencisi Muhammet Sefa İ. (15), öğle arasında sınıfında, yanında getirdiği tabancayla başına ateş etti. Ağır yaralanan öğrenci Muhammet Sefa İ, kaldırıldığı Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde yaşamını yitirdi. Öğrencinin cesedi otopsi yapılmak üzere hastanenin morguna kaldırıldı.

Babası Yahya ve ağabeyi Eyüp İ. ile bazı yakınları da hastane önünde gözyaşlarına boğuldu. Olayın ardından hastaneye gelen öğrencinin annesi Fadime İ'ye ise sakinleştirici iğne yapıldı.

Öğrencinin ''kız meselesi'' yüzünden intihar ettiğinin düşünüldüğünü belirten yetkililer, soruşturmanın sürdürüldüğü bildirdiler. Bu arada, olay nedeniyle lisede eğitim öğretime öğleden sonra ara verildi.
spainloco isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Sivaslı Hadisenin Eurovisionda Bizi Temsil Edecek
Alt 24.10.2008, 20:10   #1632
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1054 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick
Pfeil Sivaslı Hadisenin Eurovisionda Bizi Temsil Edecek

TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, bu yıl yarışmada Türkiye’yi Hadise’nin temsil edeceğini söyledi. TRT Genel Müdürü "Sponsorları iyi. Bu yüzden tanıtımı ucuza gelir"dedi.

Akşam’ın haberine göre, Şahin, “Düzenlediğimiz anketin sonucunu dikkate alarak bizi Hadise’nin temsil etmesine karar verdik” diye konuştu.

TRT, Mayıs 2009’da Moskova’da yapılacak yarışma için aday sayısını ikiye indirmiş, Şebnem Ferah ile Hadise finale kalmıştı.

Çok Önce Açıklandı Ama Sitede Konu Yoktu Yanılmıyorsam.. Siz Nasıl Degerlendiriyosunuz Hadisenin Katılmasını
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
--->: Sivaslı Hadisenin Eurovisionda Bizi Temsil E
Alt 24.10.2008, 20:13   #1633
titizyiğido
Usta Yiğido

titizyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

307 Mesajına 439 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 750 titizyiğido FAZLA SÖZE GEREK YOKtitizyiğido FAZLA SÖZE GEREK YOKtitizyiğido FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: Sivaslı Hadisenin Eurovisionda Bizi Temsil E

.VAAAAAAAY.BAŞARILARRR........ .........
--->: Sivaslı Hadisenin Eurovisionda Bizi Temsil E
Alt 24.10.2008, 21:26   #1634
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1054 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick
Standart --->: Sivaslı Hadisenin Eurovisionda Bizi Temsil E

İlk 3 Kesin İnşallah Kazanırız...
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
-->: Sivaslı Hadisenin Eurovisionda Bizi Temsil Ed
Alt 24.10.2008, 21:30   #1635
ofgurleyuk78
Usta Yiğido

ofgurleyuk78 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

90 Mesajına 123 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ofgurleyuk78 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standart -->: Sivaslı Hadisenin Eurovisionda Bizi Temsil Ed

Avrupada çoktanınan birisi. Başarılı olacağını sanıyorum. Başarılar Hadise.
Alt 29.10.2008, 02:38   #1636
DENİZEVİ
Yiğido

DENİZEVİ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

219 Mesajına 694 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 643 DENİZEVİ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Daumen hoch Cumhuriyet Bayramınız Kutlu Olsun !..

DENİZEVİ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
--->: SERBEST KÜRSÜ
Alt 29.10.2008, 13:41   #1637
RECEP_YÜKSEL
Usta Yiğido

RECEP_YÜKSEL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

485 Mesajına 1.354 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 893 RECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekanntRECEP_YÜKSEL ist jedem bekannt
Daumen hoch --->: SERBEST KÜRSÜ

Geç Rambo Abi geç' demişler
29 Ekim 2008 Çarşamba 13:55

Avrasya Maratonu'nu kestirmeden koşup, birinci olan Rambo, herkesi nasıl uyuttuğunu anlattı. Bakın neler yapmış.
İNTERNETHABER

Böylesi ne görüldü ne duyuldu. Avrasya Maratonu'nu kestirmeden koştu, başta kimse uyanmadı. Finişte bir güzel yorgunluk numarası da yaptı. Birincilik kupasını ve bir madalya aldı. Sonradan uyanan yetkililer kupanın peşine düştü ama gelin görünkü Rambo kupayı denize atmıştı.

Pazar günü yapılan 30. Avrasya Maratonu "komik bir skandalla" noktalandı. 40-44 yaş kategorisinde Fenerbahçe'nin olay amigosu Rambo lakaplı Okan Güler birinci oldu.
TRAJİ KOMİK BİR ADAM

Fenerliler ona Rambo diyor... Bir çok kez "komik" olaylarla gündeme geldi. Bu sonuncusunda olduğu gibi. Ama aslında onun hayatı dram... Bir evi ve ailesi yok. Şükrü Saracoğlu stadının yanındaki köprü altı onun evi... Adres hanesine de Trabzon Kıraathanesi yazıyor. Çünkü gündüzleri sabahtan akşama o kahvede oturuyor.

YARIŞI KESTİRMEDEN BİTİRDİ

Kayıtlara böyle geçti ama işin içinde iş vardı. Müthiş bir dereceyle dünya rekoru kıran Rambo, aslında küçük bir hile yapmıştı. Yarışı 7 kilometre kısaltıp, kestirmeden koşmuştu.

MADALYA VE KUPA VERİLDİ

Başta kimse anlamadı. Takii atletlerin taktığı çipler kontrol edilene kadar. Ama o zamanda iş işten geçmişti. Çünkü Rambo çoktan kupasını ve madalyasını almış, kayıplara karışmıştı. Belediye şimdi o kupa ve madalyanın peşinde.

GEÇ RAMBO ABİ DEDİLER

Evi olmadığı için Şükrü Saracoğlu Stadı'nın yanındaki köprü altında yatıp kalkan Rambo, ATV ana haberde koşuda hile yaptığını kabul etti; "Polisler beni görünce bir şey demedi. Geç Rambo abi geç" deyip yolu açtılar" dedi.

YORGUNLUK NUMARASI YAPTIM

Finişe vardığında kimse şüphelenmesin diye yorgunluk numarası yaptığını söyleyen Rambo, "Kendimi yere attım. Kadınlar, sağlık ekipleri bana masaj yaptı. Her tarafım ağrıyor diye numara yaptım" dedi.

TENEKE GİBİ BİR ŞEYDİ

Rambo kupayı vermeye niyetli değil. Dahası vermesi de mümkün değil. Nedenini de şöyle anlatıyor; "Kupa teneke gibi bir şeydi. Hiç bir işi yaramazdı, bir şeye benzemiyordu. Dönerken kırıp denize attım. Madalyayı da Ali Abime (Ali Koç) verdim. Önce benim birinci olduğuma inanmadı ama sonra çıkarıp 1000 YTL verdi."

60 BİN DOLARIMI VERMEDİLER

Rambo, kupayı vermediği gibi "60 bin dolar olan" para ödülünü alamamış olmasına yanıyor. Hakemlerin yol boyu kendisini gördüğünü söyleyen Rambo, "Birincilik ödülü olarak sizin bana 60 bin dolar vermeniz lazım. Eğer bu ödülü verirseniz, ben de kartondan bir kupa yaptırıp size gönderirim" diyor.

30 yıllık maraton tarihinde ilk kez böyle bir olayla karşılaşan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. yetkilileri, çözümü bu kategorinin birincisi ilan edilen Kemal Üney'e yeni bir kupa yaptırmakta buldu

BU HABERE ÇOK GÜLDÜM ADAM 3 KİLOMETRE KOŞUP KUPA ALIYOR
Alt 29.10.2008, 13:48   #1638
myway
Usta Yiğido

978 Mesajına 2.692 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1057 myway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblickmyway ist ein wunderbarer Anblick
Standart -->: --->: SERBEST KÜRSÜ

Alıntı:
RECEP_YÜKSEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Geç Rambo Abi geç' demişler
29 Ekim 2008 Çarşamba 13:55

Avrasya Maratonu'nu kestirmeden koşup, birinci olan Rambo, herkesi nasıl uyuttuğunu anlattı. Bakın neler yapmış.
İNTERNETHABER

Böylesi ne görüldü ne duyuldu. Avrasya Maratonu'nu kestirmeden koştu, başta kimse uyanmadı. Finişte bir güzel yorgunluk numarası da yaptı. Birincilik kupasını ve bir madalya aldı. Sonradan uyanan yetkililer kupanın peşine düştü ama gelin görünkü Rambo kupayı denize atmıştı.

Pazar günü yapılan 30. Avrasya Maratonu "komik bir skandalla" noktalandı. 40-44 yaş kategorisinde Fenerbahçe'nin olay amigosu Rambo lakaplı Okan Güler birinci oldu.
TRAJİ KOMİK BİR ADAM

Fenerliler ona Rambo diyor... Bir çok kez "komik" olaylarla gündeme geldi. Bu sonuncusunda olduğu gibi. Ama aslında onun hayatı dram... Bir evi ve ailesi yok. Şükrü Saracoğlu stadının yanındaki köprü altı onun evi... Adres hanesine de Trabzon Kıraathanesi yazıyor. Çünkü gündüzleri sabahtan akşama o kahvede oturuyor.

YARIŞI KESTİRMEDEN BİTİRDİ

Kayıtlara böyle geçti ama işin içinde iş vardı. Müthiş bir dereceyle dünya rekoru kıran Rambo, aslında küçük bir hile yapmıştı. Yarışı 7 kilometre kısaltıp, kestirmeden koşmuştu.

MADALYA VE KUPA VERİLDİ

Başta kimse anlamadı. Takii atletlerin taktığı çipler kontrol edilene kadar. Ama o zamanda iş işten geçmişti. Çünkü Rambo çoktan kupasını ve madalyasını almış, kayıplara karışmıştı. Belediye şimdi o kupa ve madalyanın peşinde.

GEÇ RAMBO ABİ DEDİLER

Evi olmadığı için Şükrü Saracoğlu Stadı'nın yanındaki köprü altında yatıp kalkan Rambo, ATV ana haberde koşuda hile yaptığını kabul etti; "Polisler beni görünce bir şey demedi. Geç Rambo abi geç" deyip yolu açtılar" dedi.

YORGUNLUK NUMARASI YAPTIM

Finişe vardığında kimse şüphelenmesin diye yorgunluk numarası yaptığını söyleyen Rambo, "Kendimi yere attım. Kadınlar, sağlık ekipleri bana masaj yaptı. Her tarafım ağrıyor diye numara yaptım" dedi.

TENEKE GİBİ BİR ŞEYDİ

Rambo kupayı vermeye niyetli değil. Dahası vermesi de mümkün değil. Nedenini de şöyle anlatıyor; "Kupa teneke gibi bir şeydi. Hiç bir işi yaramazdı, bir şeye benzemiyordu. Dönerken kırıp denize attım. Madalyayı da Ali Abime (Ali Koç) verdim. Önce benim birinci olduğuma inanmadı ama sonra çıkarıp 1000 YTL verdi."

60 BİN DOLARIMI VERMEDİLER

Rambo, kupayı vermediği gibi "60 bin dolar olan" para ödülünü alamamış olmasına yanıyor. Hakemlerin yol boyu kendisini gördüğünü söyleyen Rambo, "Birincilik ödülü olarak sizin bana 60 bin dolar vermeniz lazım. Eğer bu ödülü verirseniz, ben de kartondan bir kupa yaptırıp size gönderirim" diyor.

30 yıllık maraton tarihinde ilk kez böyle bir olayla karşılaşan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. yetkilileri, çözümü bu kategorinin birincisi ilan edilen Kemal Üney'e yeni bir kupa yaptırmakta buldu

BU HABERE ÇOK GÜLDÜM ADAM 3 KİLOMETRE KOŞUP KUPA ALIYOR
abi 2 gundur rambonun haberlerini okuyorum gulmekten geberiyorum
myway isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Dostluk maçına büyük ilgi
Alt 07.11.2008, 13:17   #1639
XXCakir58
Usta Yiğido

XXCakir58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

574 Mesajına 790 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 926 XXCakir58 FAZLA SÖZE GEREK YOKXXCakir58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Dostluk maçına büyük ilgi

Türkiye (A) Milli Futbol Takımı'nın 19 Kasım'da Avusturya ile Viyana'da oynayacağı dostluk maçı için şimdiden 10 bin biletin satıldığı açıklandı.
Avusturya Futbol Federasyonu'ndan (ÖFB) yapılan açıklamada, Avusturya-Türkiye milli maçı için bilet fiyatlarının değişik kategorilerde 5 ila 40 Avro olarak belirlendiği ve çeşitli satış noktalarında bugüne kadar 10 bin biletin satıldığı bildirildi. Viyana'da, 50 bin seyirci kapasiteli Erst-Happel Stadı'nda oynanacak karşılaşmanın biletlerinin 22 Ekim'den itibaren satışa sunulduğunu belirten ÖFB yetkilileri, stadın (F) tribününün tümüyle ülkede yaşayan Türk seyircilere ayrıldığını belirttiler.

Bu arada 19 Kasım günü TSİ 21:30'da yapılacak karşılaşmayı Almanya Futbol Federasyonu'ndan Manuel Grafe ile yardımcıları Detlef Scheppe ve Kai Voss'tan oluşan hakem üçlüsünün yöneteceği, dördüncü hakem olarak da Avusturyalı Thomas Steiner'in görevlendirildiği açıklandı.
--->: Dostluk maçına büyük ilgi
Alt 07.11.2008, 13:52   #1640
EyüphanAydın
Usta Yiğido

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.269 Mesajına 946 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1271 EyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yok
Standart --->: Dostluk maçına büyük ilgi

Milli takımımıza hazırlık karşılaşmasında başarılar dileriz.
Ümitlerin bittiği yerde
Abdest al ve sabahı bekle...
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda EyüphanAydın'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
abdülkadir, adac, ahlaklı, anorthosis, aŞik, chelseade, famagusta, gazİyİ, gezelim, görelimde, halk, israil, kahrolsun, kaybettİk, kazası7, kul, kÜrsÜ, protesto, serbest, sivas, sivasta, sporcu, sİvasli, trafik, trt1de, Ölü, Şaİrİmİz