Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı değerlendirelim
Alt 26.09.2011, 18:42   #161
Cley
Usta Yiğido

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.297 Mesajına 3.046 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 925 Cley BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Maçı değerlendirelim

Hakem iyi olunca kazandık gibi bir yorum okudum diğer sayfaların birinde. Cüneyt Çakır mı iyi hakem. Cüneyt ****** lerin en önde gideni. Cüneyt Çakır'a rağmen kazandıysak çok iyi oynamışız demektir.
Alt 26.09.2011, 18:44   #162
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 731 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Metal Gear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Alaka?.............
Alaka şu taraftar zaten maçı kafalarında bitirmişler ve değil bu maç komple sezonu yenik sayıyorlar bizim bu ligde yenebileceğimiz takım yok diyorlar gibi bir yorum okudum es es taraftar sitesinde dedim takip ediyorsun sende okumuşsundur belki
Alt 26.09.2011, 18:47   #163
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 731 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

ayrıca dün bursaspor taraftar sitesine girdim onlarında bizden farkı yok onlardanda bazıları ertuğrulu istifaya çağırıyor bazıları onlara karşı çıkıyor yani türkiye de taraftar hep şeyi biliyor başka kimse birşeyden anlamıyor
Alt 26.09.2011, 19:10   #164
mishka
Tecrübeli Yiğido

321 Mesajına 602 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 607 mishka FAZLA SÖZE GEREK YOKmishka FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
58akif34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Amaç birdaha bu tarz yazıların yazılmamasi bir yorumu yazmadan önce bir daha düşünmekten geçiyor belki bu yazılardan bir ders alır yazmadan önce düşünürler bu laflar nereye gidiyor takımımıza ne kadar zarar veriyor onu düşünürler ve yazmazlar
Nasıl engelleyeceksiniz, yaptırım gücünüz ne,insanlar burada hakaret etmeden görüşlerini yazıyor, iyi veya kötü beğenmesen de hemen hemen bütün arkadaşlarımızı takımın iyiliği için yazıyor. oyun şablonuna, seçilen oyunculara, hocanın maç içindeki tavırlarına baktığımız zaman hemen birebir bu forumda olması gerektiği ifade edilenler sahaya yansıdı. forum kültüründen anlamıyorsanız sadece beğendiğin görüşleri ifade edeceksek msnde ekleyin birbirinizi aykırı fikir olmadan sohbet edin. ya da forum yönetimi de kulübümüzün ali menfaatlerine zarar veriyorsunuz diyorsa engellersiniz olur biter.
mishka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.09.2011, 19:12   #165
mishka
Tecrübeli Yiğido

321 Mesajına 602 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 607 mishka FAZLA SÖZE GEREK YOKmishka FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Cley Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Hakem iyi olunca kazandık gibi bir yorum okudum diğer sayfaların birinde. Cüneyt Çakır mı iyi hakem. Cüneyt ****** lerin en önde gideni. Cüneyt Çakır'a rağmen kazandıysak çok iyi oynamışız demektir.
Cüneyt Çakır'a Sivasspor fırsat vermedi.Yoksa takdir haklarını özellikle ilk yarı Bursa'dan yana kullandı. Benim güvenmediğim hakemlerin başında Barış Şimşek'ten sonra ikinci.
mishka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.09.2011, 19:59   #166
SeBuYa
Yeni Yiğido

11 Mesajına 21 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 SeBuYa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ŞİMDİ BURDAN BİRŞEY DEMEK İSTİYORUM DAHA BİR KAÇ HAFTA ÖNCE BANK ASYA LAFI EDENLER BAKIYORUM HERKESTEN ÖNCE TAKIM SÜPER DEMEYE BAŞLAMIŞLAR. SİZLERE SADECE GÜLÜYORUM. ŞİMDİ OTURUN DÜŞÜNÜN BAKALIM SAYIN ARKADAŞLAR TARAFTARLIK DESTEK BU DEĞİL DÜŞECEK BİLE OLSAK SON MAÇA SON DAKİKAYA KADAR DESTEKLEMEKTİR. SİVASSPORLU VE SİVASLI OLMAK SÖZLEYECEĞİM BU..
SeBuYa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 26.09.2011, 21:01   #167
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 754 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Arkadaşlar bu günkü Bursa nın yerel gazetesi olan Olay gazetesinin konuk yorumcusu Sayın Abdullah YİĞİT ti...Güzel bir yorum yapmış...
Alt 26.09.2011, 21:08   #168
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 696 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sivasspor muhteşem bir skor aldı bu sene ligten biz düşmeyeceğiz düşene eyvallah şimdiden
Alt 26.09.2011, 22:07   #169
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 754 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Cley Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bu maçla ilgili ilk yaptığım yorum Sivassporun haklı ve harika galibiyetini tebrikti..Az sonra belirteceğim husus kesinlikle Sivassporun almış olduğu NET galibiyetine gölge düşürmek değildir..Yanlız oynanan bu müsabakada Bursaspor son ikibuçuk yılın en kötü futbolunu oynamıştır..Sivassporun galibiyetinde bununda faktörü vardır..Ama belirtmek istediğim asıl husus buda değil..Hakem hataları her maç oluyor..Olacaktırda...Ama Sivassporun her karşılaşmasından sonra sonuç her ne olursa olsun sonucu hakemlere bağlamak yanlış bence...Elbette hakemlerinde bu maçların birkaçında etkisi varmıdır elbette vardır...Ama bir galibiyet veya mağlubiyetin birincil faktörü Sivassporun oynadığı futbolla alakalı olmalıdır Dün Sivasspor eze eze yenmiştir..İster Bursa kötü oynasın ister hakem sonuca etki etmiş olsun veya olmasın .Ben Sivassporun oynadığı ve almış olduğu galibiyete bakarım...Bursa aklını başına alaydı iyi futbol oynasaydı..Bunun bahanesi olamaz...Demek istediğim daha doğrusu gözlemlediğim bir olaydır bu özellikle hemen hemen her mağlubiyetten sonra hakemlere stem ediliyor forumda..Katıldıklarımda olmuştur katılmadıklarım daha fazladır..Bunu dile getirmeyi bile gerek duymamışımdır..Forumda bazı arkadaşların hakemlerin ve federasyonun sanki Sivasspora bir antipatisi var özellikle düşürmek istiyorlar gibi bir düşüncelerinin olduğunu gözlemledim..Ben böyle bir şeyin olduğuna açıkçası inanmıyorum..Bir çok müsabakada bir çok takımın hakları hakemler tarafından gaspediliyor..Uzun lafın kısası Sivasspor öyle bir zamanda öyle bir güzell galibiyet aldıki inanın Bursasporumun mağlup olduğuna üzülmedim bile..Zaten öncedende belirtmiştim kim galip gelirse gelsin üzülmeyeceğim tek maç budur diye.....
Alt 26.09.2011, 22:12   #170
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 855 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşlar bu günkü Bursa nın yerel gazetesi olan Olay gazetesinin konuk yorumcusu Sayın Abdullah YİĞİT ti...Güzel bir yorum yapmış...
üstad yazıyı merak ettim. link verebilirsen okumak isterim. teşekkürler.
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda sebasteia'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
değerlendirelim, maçı