Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > 4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler

4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler Stadyumumuz ve Sivasspor tesislerimiz hakkında...

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Stad inşaatında çalışmalar aralıksız sürüyo
Alt 08.05.2015, 10:26   #1691
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1070 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt
Standart Cevap: Stad inşaatında çalışmalar aralıksız sürüyo

Resimlerde gördügüm kadariyla ,üstden asagiya dogru dis kaplamanin monte edilecegi sistem kuruluyor.Bunlari gördükten sonra bu stadyum Eylül´de hayatda bitmez.
Ayrica kuzu filan yok ortalikta ben göremedim,orda calisanlar aksam kuzu cevirmesi yapmis olmasinlar.
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.05.2015, 10:39   #1692
aozdemir
Tecrübeli Yiğido

aozdemir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

270 Mesajına 449 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 746 aozdemir Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Resimlerde gördügüm kadariyla ,üstden asagiya dogru dis kaplamanin monte edilecegi sistem kuruluyor.Bunlari gördükten sonra bu stadyum Eylül´de hayatda bitmez.
Ayrica kuzu filan yok ortalikta ben göremedim,orda calisanlar aksam kuzu cevirmesi yapmis olmasinlar.
buna çok güldüm. çünkü kuzuyu bende göremedim
Yeni Stadyumlar
Alt 08.05.2015, 13:53   #1693
SAKARYA750
Yiğido

SAKARYA750 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

68 Mesajına 93 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 651 SAKARYA750 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart Yeni Stadyumlar

http://spor.haber7.com/foto-galeri/3...ni-stadyumlari
Bizim stadyum 44-45-46-47 ve 48. sayfada verilmiş. Diğer stadyumlarla karşılaştırıp yorum yaparsak stadımızın nasıl olduğunu az çok anlayabiliriz. Benim fikrim diğerine göre biraz küçük gibi yada bana öyle geliyor ama gerçekten etkileyici
SAKARYA750 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.05.2015, 14:18   #1694
aozdemir
Tecrübeli Yiğido

aozdemir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

270 Mesajına 449 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 746 aozdemir Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

sakarya stadıyla aynı gibi sanki. koltuk ve çim yapılınca çok daha görkemli duracaktır.
Alt 08.05.2015, 14:20   #1695
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 848 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

Stadımızın diğer statlara oranla estetik açıdan zayıf olduğu konusunda bir algı var evet bu çok doğru bir algı bende öyle düşünüyorum. Yeni bir laf dolaşıyor milletin ağzında ve popüler oldu.. Şemsiye açılmaz Bu konuda daha fazla konuşmak sadece bizi yeni statyumdan soğutur şahsen ben şu an ki stadın yıkılacak olmasına üzülüyorum. Şimdi diyorlar ya yeni stadyumda stadın dışı ile içerisi arasında kış aylarında 19 dereceye varacak kadar sıcaklık farkı olacakmış, ben şahsen Sivasspor için titreyerek maç izlediğimiz günleri unutamıyorum unutmayacağımda. Artık konforlu stadyumlarda maç izleyeceğiz her türlü imkanı olan, temiz ve güvenilir stadyumlarda, bırakalım tartışmaları ve KEYFİMİZE BAKALIM. Ben kapasiteyi değil o stadı dolduracak taraftarını yapacağı şovları düşünüyorum eğer biz o stadı dolduramayacaksak, biz o stadyumda Sivasspor'a o stadyumdayken evinde olduğunu taraftarının Sivasspor'un arkasında olduğunu hissettiremeyeceksek BIRAKIN TARTIŞMAYALIM!!

Gelin biz bu stadı bu estetik çirkinlikten nasıl kurtarırız onu tartışalım. Ben diyorum ki stadyum Sivassporumuza devredildikten sonra, çatının alt kısmına yani çatının tribünlere bakan kısımları mevcut stadyumumuzda ki VIP tribünde olduğu gibi kaplama yapılsın yani Atatürk Olimpiyat stadına da bakarsınız görürsünüz, çatı altlı üstlü kaplanmış olur ve bence mantıklı bir yol estetik çirkinliğin bir nebze azalması için. Şu an şu durumda stada yapılabilecek ikinci bir etkili çözümse üstte kalan boşluğa bir kaç sıra daha koltuk koyulması ki ben buna karşıyım hiç hoş bir görüntü olmayacaktır çünkü yapılan bazı stadyumlarda uygulandı hiç hoş durmuyor. Başka fikirleri olan var mı takip ediyorum.
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sivasfutbol'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.05.2015, 15:18   #1696
NöOReaK
Yiğido

96 Mesajına 185 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 354 NöOReaK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

gözümüze estetik görünmesi için kale arkası tirübünü bütün olsa locaları en üste kosalar olmazmıydı hemde mütiş olurdu.. bide loca sayısı 55 olacağına 58 olsa daha estetik dururdu...
NöOReaK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda NöOReaK'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.05.2015, 15:32   #1697
B.DUMANLI
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1070 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
NöOReaK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
gözümüze estetik görünmesi için kale arkası tirübünü bütün olsa locaları en üste kosalar olmazmıydı hemde mütiş olurdu.. bide loca sayısı 55 olacağına 58 olsa daha estetik dururdu...
Kale arkalarinda loca yokki zaten,bu hususda yanilgi icerisindesin.Birde loca sayisi 55 yerine ,58 olsaydi dahada estetik dururdu demissin,iyi hasda 55 ile 58 arasindaki estetikligi anlayamadim.

Sayet Sivas´in pilaka numarasini kasdederek yazdiysan o vakit bu konunun estetik olmakla hic bir alakasi yok.
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 08.05.2015, 15:59   #1698
sivasfutbol
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 848 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

Lütfen artık birbirimizi ezici yorumlar yapmayalım ve stadımızın daha estetik bir hale gelmesi için ortak kararlar alıp bu konuda kamuoyu oluşturulması gerekiyor aynı koltuk rengi konusunda olduğu gibi defalarca bu konu üzerine yorumlar atıldı fotoğraflar paylaşıldı ve yönetim ve medya bu konuda taraftarın çoğunluğunun istekli olduğunu gördü ve gündeme taşıdı. Şimdi benim bir önceki mesajımda da belirttiğim gibi çatının altına da kaplama yapılmalı mı yapılmamalı mı? Bu kaplama yapılırsa çatının estetiğini nasıl etkiler bu konuda tartışalım ve örnekler sunalım. Bu çatı şu haliyle kalırsa gerçekten çok itici bir görünümü olacak metal yığını gibi kalmasındansa kaplama yapılsın hatta maraton üzerinde ya da VIP tarafında aynı Beşiktaş İnönü stadında maraton çatısının altındaki gibi reklam alınır ya da reklam veren olmazsa Sivasspor yazılır çok hoş durur. Bu benim şahsi fikrim ve eğer dediğim gibi o çatı kaplanırsa çok daha hoş bir görüntü oluşabilir stadın iç kısmında?
Bu Konuda sivasfutbol'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.05.2015, 16:01   #1699
sivasfutbol
Usta Yiğido

Alıntı:
NöOReaK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kale arkasındaki iki kat arasında ki koridorlar için artık çok geç keşke bütün halinde yapılsaydı ama olmadı bu saatten sonra da onun için yapılabilecek pek bir şey yok.. 58 loca olabilirdi belki plaka için ama o da çok önemsenmeyen bir konu.
Alt 08.05.2015, 16:18   #1700
B.DUMANLI
Usta Yiğido

Alıntı:
sivasfutbol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Lütfen artık birbirimizi ezici yorumlar yapmayalım ve stadımızın daha estetik bir hale gelmesi için ortak kararlar alıp bu konuda kamuoyu oluşturulması gerekiyor aynı koltuk rengi konusunda olduğu gibi defalarca bu konu üzerine yorumlar atıldı fotoğraflar paylaşıldı ve yönetim ve medya bu konuda taraftarın çoğunluğunun istekli olduğunu gördü ve gündeme taşıdı. Şimdi benim bir önceki mesajımda da belirttiğim gibi çatının altına da kaplama yapılmalı mı yapılmamalı mı? Bu kaplama yapılırsa çatının estetiğini nasıl etkiler bu konuda tartışalım ve örnekler sunalım. Bu çatı şu haliyle kalırsa gerçekten çok itici bir görünümü olacak metal yığını gibi kalmasındansa kaplama yapılsın hatta maraton üzerinde ya da VIP tarafında aynı Beşiktaş İnönü stadında maraton çatısının altındaki gibi reklam alınır ya da reklam veren olmazsa Sivasspor yazılır çok hoş durur. Bu benim şahsi fikrim ve eğer dediğim gibi o çatı kaplanırsa çok daha hoş bir görüntü oluşabilir stadın iç kısmında?
Bu konu stadyum insaati ile ilgili konu,estetik ile ilgili baska bir konu acilmasi gerekmiyormu bu bir,ikincisi ise diger yazinda stadyumun Sivasspor´a ait oldugunu yazmissin.Stadyum Spor Il Müdürlügü´ne ait.Sivasspor maclarini orada oynayacak sadece.Sivasspor´un mali degil stadyum.

Estetik bir görünüm olabilmesi icin stadyum sayisinda degisiklik oldumuki bu dedigin seylerde olsun.En büyük göz estetigi iki türbün arasindaki uyumsuzluk degilmi zaten.Sonra kaldiki Mecnun baskan bile yeri geliyor TOKI´ye söz geciremiyor.

Estetik degisiklik ve bu konuda yorum yapilmasini istiyorsan yeni konu ac derim.Bu konuda yorum yapacaklarda olursa sayet görüslerini bildirirler ne dersin?.Sivasfutbol,hem ayrica bu insaat konusunu poolat58 nikli arkadas acmisti,acilan bir konu üzerinden ,ikinci bir konu acmak ne kadar etnik olur?.
Bu Konuda B.DUMANLI'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
aralıksız, Çalışmalar, inşaatında, inşatında, sayısı, seyirci, sitesinde, stad, stadyumlar, stadyumları, sürüyor, tokinin, türkiyenin, yeni