Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > 4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler

4 Eylül Stadyumu / Sivasspor Tesisler Stadyumumuz ve Sivasspor tesislerimiz hakkında...

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Stad inşaatında çalışmalar aralıksız sürüyo
Alt 04.06.2015, 14:48   #1771
50sekiz
Usta Yiğido

50sekiz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.435 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 767 50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick50sekiz ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Stad inşaatında çalışmalar aralıksız sürüyo

Alıntı:
yigido94 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Dış kaplama ile ilgili dikkatimi çeken bi olay var. Kaplama yapılırken aralarda boşluk koyuyorlar. Bunun sebebi nedir ?
Muhtemelen dis kaplamalar ya metal iceriyordur ya da metaldandir.
Metal sicak ve sogut havada esner. Iste o bosluklar esneme payi düsünelerek birakiliyordur..
Köprü yapimlarinda da bu esneme payi konulur..

Not: Ister Ak ister Kara ister Ela partiye oy verin ama bunu burada yazmayiniz cünkü gereksiz tartismaya neden olacaktir..
Alt 04.06.2015, 16:22   #1772
PETKOVİC
Usta Yiğido

734 Mesajına 1.477 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 710 PETKOVİC FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

şimdilik spartacüsteki dövüş arenası gibi duruyor ama bitince muazzam olacak
Alt 04.06.2015, 18:25   #1773
sivasfutbol
Usta Yiğido

sivasfutbol - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

556 Mesajına 1.045 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 849 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
beko35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Vicdanını eline koy gardasım bir daha düşün oyun ak partiyse bir şey demiyorum ama bir kez daha düşün vicdanını eline koy bugune kadar ne gördün sivasa yaptıklarından(stad hariç) Adamların hataları 1 değil 2 değil. oy vermeden önce bir kez daha düşün
Şu seçimlerde Sivas'ın menfaatlerinden ziyade ülke menfaatlerini düşünmek gerekiyor. Tamam Sivas için tepki koyacaksak yerel seçimlerde koyalım, ben o seçimlerde oy kullanamadım ama eğer kullanabilseydim genel seçimlerde ve cumhurbaşkanlığında AKP'yi desteklememe rağmen, BBP'ye verecektim. Her şeyden evvel unutmayalım daha düne kadar stadyum yoktu bu ülkede ne çabuk unutuyoruz Sivasspor süper lige çıkana dek nasıl bir stadyumda maç yapıyordu siz biliyorsunuz ama o dönemde dahi Avrupada modern stadyumlar vardı. Tamam vergiler biraz ağır geliyor bize ama ben Gürcistan'da eğitim görüyorum şu an burada vergiler çok düşük ve buna paralel ülke imkanları çok yetersiz. Türkiyemiz hepimizin ülkemizin menfaatlerini önümüze alalım gelecek adına düşünelim, vergi devletin temelini oluşturuyor. Verdiğimiz vergiler tutarınca hizmet görüyoruz. İnşallah bu büyük havalimanı, kanal İstanbul gibi projeler ile yerli uçak, otomobil, yerli askeri araçlar ve silahlar üretildikçe ülkemizin ekonomik durumu iyileştikçe elbette Türkiyemiz ile Sivasımızda atılım yaşayacak. Siyaset konuşmama taraftarıydım ama artık gerçekten kritik bir seçim olacağına inandığım için bunlardan bahsetmem gerektiği hissini duydum. Hepimizin derdi davası Türkiye, buna hepimiz inanıyoruz bu yüzden vatanımız için en doğru olanı yapalım..
sivasfutbol isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı sivasfutbol'a Teşekkür Ediyor...
Alt 04.06.2015, 22:35   #1774
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1429 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Yönetici notu : Konu siyasete döndüğü takdirde tamamen kapatılacaktır.....

Lütfen siyaset yapmayınız

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 6 Kullanıcı adres58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.06.2015, 03:51   #1775
sivasfutbol
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 849 sivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz seinsivasfutbol kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
adres58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Yönetici notu : Konu siyasete döndüğü takdirde tamamen kapatılacaktır.....

Lütfen siyaset yapmayınız
Dilerseniz yorumumu silebilirsiniz. Arkadaşların emekleri zayi olsun istemiyorum.
Alt 05.06.2015, 11:03   #1776
B.DUMANLI
Usta Yiğido

2.031 Mesajına 3.824 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1071 B.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekanntB.DUMANLI ist jedem bekannt

Alıntı:
sivasfutbol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben Gürcistan'da eğitim görüyorum
Herseyden önce Gürcistan gibi bir ülkede egitim yaptigin icin seni tebrik etmek istiyorum.

Herkes Avrupa´ya kosarken, olanaklarin dahada KISITLI oldugu bir ülkede egitim yapma basarisi göstermen bir Sivasli olarak beni son derece memnun etmistir.

Basarilarinin devamini dilerken mezun oldugun bölümde ileride Türkiye´nin basarisi icin mücadele vermen dileklerimle...

Bol sanslar...
B.DUMANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı B.DUMANLI'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.06.2015, 12:54   #1777
sivasfutbol
Usta Yiğido

Alıntı:
B.DUMANLI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Herseyden önce Gürcistan gibi bir ülkede egitim yaptigin icin seni tebrik etmek istiyorum.

Herkes Avrupa´ya kosarken, olanaklarin dahada KISITLI oldugu bir ülkede egitim yapma basarisi göstermen bir Sivasli olarak beni son derece memnun etmistir.

Basarilarinin devamini dilerken mezun oldugun bölümde ileride Türkiye´nin basarisi icin mücadele vermen dileklerimle...

Bol sanslar...
Çok teşekkür ederim. İnşallah mezun olduktan sonra Sivas'a yerleşip; Sivassporumuzun maçlarını, 30 bin üzeri kapasiteli olmasını umduğun ancak 27 kapatesiteli yeni stadyumumuzda zevkle takip edeceğim..
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı sivasfutbol'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.06.2015, 15:49   #1778
Burak Çimen
Yiğido

Burak Çimen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

77 Mesajına 147 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 485 Burak Çimen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Dışı Türkiye' nin en güzeli, içi en kötüsü. Sivaslıyım ve Sivassporluyum diyenler nasıl kabullenebiliyor anlamıyorum. İçi 33.000 lik yapılsa dışıyla uyumlu olacak, içi de dışı gibi harika olacak! Ama vizyonsuzlar , istemezükçüler bunu anlamaz, anlayamaz. Ben içini şu şekliyle kabullenemiyorum, kabullenene diyecek laf bulamıyorum. Uyudun Sivaslı, geçmiş olsun.
Burak Çimen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Burak Çimen'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 05.06.2015, 18:45   #1779
anilcan213
Yiğido

anilcan213 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

181 Mesajına 406 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 643 anilcan213 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
sivasfutbol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Şu seçimlerde Sivas'ın menfaatlerinden ziyade ülke menfaatlerini düşünmek gerekiyor. Tamam Sivas için tepki koyacaksak yerel seçimlerde koyalım, ben o seçimlerde oy kullanamadım ama eğer kullanabilseydim genel seçimlerde ve cumhurbaşkanlığında AKP'yi desteklememe rağmen, BBP'ye verecektim. Her şeyden evvel unutmayalım daha düne kadar stadyum yoktu bu ülkede ne çabuk unutuyoruz Sivasspor süper lige çıkana dek nasıl bir stadyumda maç yapıyordu siz biliyorsunuz ama o dönemde dahi Avrupada modern stadyumlar vardı. Tamam vergiler biraz ağır geliyor bize ama ben Gürcistan'da eğitim görüyorum şu an burada vergiler çok düşük ve buna paralel ülke imkanları çok yetersiz. Türkiyemiz hepimizin ülkemizin menfaatlerini önümüze alalım gelecek adına düşünelim, vergi devletin temelini oluşturuyor. Verdiğimiz vergiler tutarınca hizmet görüyoruz. İnşallah bu büyük havalimanı, kanal İstanbul gibi projeler ile yerli uçak, otomobil, yerli askeri araçlar ve silahlar üretildikçe ülkemizin ekonomik durumu iyileştikçe elbette Türkiyemiz ile Sivasımızda atılım yaşayacak. Siyaset konuşmama taraftarıydım ama artık gerçekten kritik bir seçim olacağına inandığım için bunlardan bahsetmem gerektiği hissini duydum. Hepimizin derdi davası Türkiye, buna hepimiz inanıyoruz bu yüzden vatanımız için en doğru olanı yapalım..
Sen ne diyorsun yani "vatanımız için en doğru olanı yapalım derken kime ne akılı veriyorsun?"? Silin yöneticiler şu propagandacı yorumu.
Alt 05.06.2015, 19:48   #1780
Murad_Kelleci58
Usta Yiğido

Murad_Kelleci58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

937 Mesajına 2.402 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Murad_Kelleci58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
anilcan213 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sen ne diyorsun yani "vatanımız için en doğru olanı yapalım derken kime ne akılı veriyorsun?"? Silin yöneticiler şu propagandacı yorumu.
Yasakcı zihniyet..! Herkes şiddete başvurmadığı sürece fikrinî özgürce istediğî şekilde ifade etmeli..

Atilla abi affına sığınarak diyorum, evet bu platform siyaset platformu değil.. Bunu tartışmak daha doğru olur diyorum ben..

Kimse kimseyi düşüncelerinden ötürü sorgulayamaz..
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Murad_Kelleci58'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
aralıksız, Çalışmalar, inşaatında, inşatında, sayısı, seyirci, sitesinde, stad, stadyumlar, stadyumları, sürüyor, tokinin, türkiyenin, yeni