Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

--->: sağduyu lütfen
Alt 28.05.2008, 18:10   #11
kaya0758
Yiğido

kaya0758 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

79 Mesajına 100 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 653 kaya0758 FAZLA SÖZE GEREK YOKkaya0758 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart --->: sağduyu lütfen

bu eleman saçmalamış bu forumda bülent hocaya kimsenin kızdığını bende görmedim.birisi bana bülent hocanın internet sitesinin linkini versimn
kaya0758 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.05.2008, 18:26   #12
mehmetlafci
Acemi Yiğido

mehmetlafci - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

10 Mesajına 11 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 601 mehmetlafci FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

nasıl görmediniz.mesela bülent hoca kendini aşan konuşmalar yapıyo diyen var,2 milyon $ ı Bülent Efendi verecekse tamam diyen var.bunlar ney bülent hocaya sevgi gösterisi mi?
mehmetlafci isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.05.2008, 18:53   #13
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bence eğitimm şartt............
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.05.2008, 23:05   #14
kaya0758
Yiğido

Alıntı:
mehmetlafci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
nasıl görmediniz.mesela bülent hoca kendini aşan konuşmalar yapıyo diyen var,2 milyon $ ı Bülent Efendi verecekse tamam diyen var.bunlar ney bülent hocaya sevgi gösterisi mi?
gardaş arada olur öle kızmalar filan bende kızarım arada bülent hocaya mesela galatasaray maçında cvetkovu oyuna geç aldığı için çok kızmıştım.ama genelde severiz bülent hocayı tamam.
taraftar dediğin kızmazsa taraftarlığın ne zevki kalacak ozaman yorma sen bunlarala kafanı güzel kardeşim
Alt 28.05.2008, 23:13   #15
izmirligardaş58
Yiğido

92 Mesajına 189 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 623 izmirligardaş58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
bayram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Herkesi Sağduyuya Davet Ediyorum…….

Arkadaşlar son zamanlarda açılan konulara bakılınca sivasspor’a sivasspor taraftartarlarının bir hayli kızdığını görüyorum özelliklede teknik direktörümüz Sn.Bülent UYGUN’a;

Arkadaşlar lütfen kaynağı belli olmayan ve İstanbul’un kartel medyalarının yazdığı haberleri alarak foruma koymayalım çünkü çoğu kişi sivasspor ile ilgili bu siteden takip ediyor ve yalan haberlerde üzülüyor ve ister istemez sivasspor yönetimine kızmaya başlıyor burada herkes konu açmakta özgür ama lakin konu açayım derken kişileri yanlış yönlendirme ve bilgilendirme yapmayalım aksi halde burası bir taraftar sitesi olmaktan çıkar ve tartışma formuna döner ve kimse buradaki haberlere inanmaz kesinlik kazanan bir konu varsa açın hep beraber okuyup yorum yapalım ama kulaktan duyma gazete ve internet sitelerinin boş yerlerini doldurmak için yazdıkları haberleri lütfen sitemize eklemeyelim. Bu konuya lütfen biraz daha hassasiyetle yaklaşalım.
kardeşim çok haklısın ayrıca yiğido kardeşlerime seslenmek istiyorum takımdan gidecek topçu varsa gider yerine yenisi gelir giden topçu iyiyse gzelse yerine çirkini alınmaz hedefi olan takımlar gidenden dahada iisini almak için onu gönderir transfer haberleri doğ bile olsa teknik heyet ve başkanın sivasspor menfaatlerini bilerek hareket ederler bu giden mehmet yıldızda olabilir bi başkasıda unutmayalım yerine oynayacak çok topçu var bülent hoca bile ne demiş portföyüm çok geniş en az 100 futbolcu bulurum die geçen sene 6. olduğumuzda mehmet yıldızın çokmu katkısı olmuştu biraz irdeleyelim seneye aynı başarıyı yakalayamazssa adama tepki vermeyin zamanı gelince mehmet yıldız ısrarınızı hatırlatırım hem bizim sivasspor kulübü revizyon deil takıma destek kadrosu kurmaya çalışıo en doğrusuda bu zaten
izmirligardaş58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.05.2008, 00:12   #16
HaSiVasLıM58
YASAKLI ÜYE

231 Mesajına 457 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 HaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDIHaSiVasLıM58 TAM BIR BEYEFENDI

Kızacak tabiiii elbette tepkisini gösterecek bülen hocamız veya başkanımız onlarında illa bir sabrı var bizden istedikleri maddeler var ve hepside gayet açık ve net adam diyor ben bu takımı omuzladım sizde gelin beraber gidelim bu yoldan resmen açık net bir dille birlik bütünlük dayanışma mesajları atıyor B.uygun eee adam haklıda kardeşim Sn uygun Milyonlarca Sivas'lıdan daha Sivas'lı ve hayranım ben bu adama bir çok Siva'lının yapamadığı Projelerde sayısız imzası mevcut .....Adam bizden istediği şu azda olsa karınca kararınca maddi destek ve Taraftar ve heyecan.!!Çok şeymi ya bunlar niye söyletiyorsun kardeşim bayrak asmıyorlar söyletmeyeceksin kardeşim Uygun haklı isyanında bir bayrak kaç krş ya.?Veya Diyor Atkı formalı gelin pekala onlar kaç krş dersiniz.?
Basitce hatalar yapılıyor oldukça basit insanın gülesimi ağlıyasımı gelecek inanın ben bile bilemiyorum..Daha sonra şu var eee Sivasspor bu sene iyi değil Ligde kalsaydık felan yok 14. sıradayız yok 12.deyiz kardeşim sen Sivasspor'a ne verdinki ne istiyorsun?Senin konuşmaya bile hakkın yok.!!Sen 300 mr stada yok güneş yok ayaza gitme 'Sonra Atkı yok Forma yok '1 Ytl dahi yardım etme sen birde git hesap sor Sivasspora..Susacaksın o zaman susacağız Sms 5858 ne verdi veya kaç kisi?Yani sonuç şu Biz işyerimizde onlarca insanı yönetmekte sıkıntılar yaşıyorsak ister istemez sanırım onları düşünmek lazım kaç kişinin sorumluluğu üstünde Onun için Adamlar haklı kardeşim isyanlarında yine valla sesleri solukları iyi çıkmıyor helal olsun..
HaSiVasLıM58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.05.2008, 04:35   #17
Agcalli
Tecrübeli Yiğido

Agcalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

152 Mesajına 344 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 702 Agcalli Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Yav müdür sen uzaydan mı katılıyorsun bu sayfaya Ben burda en çok sevilen kişinin Bülent Hocamız ve büyük başkanımız Mecnun Odyakmaz olduğunu düşünüyorum. Ha bir iki tane bozuk çıkacak ama oncacıkta olur dimi. Hem o eleştirenler Sivassporlu değil onların gönlünde İstanbul takımlarından biri yatıyor. Daha üç sene önce biz yükselme liginde oynuyorduk. Bu sene şampiyonluğu kaçırdık. Hem o eleştirenler Sivassporun maçına bile gitmeyen adamlardır bundan eminim.
Agcalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.05.2008, 10:54   #18
kaya0758
Yiğido

yahu gençler sizde yapmayın arada i kızmazsak taraftarlığın ne zeki kalacak.... değilse severiz bülnt hocayı
Alt 29.05.2008, 12:19   #19
ATGEÇMEZLİ
YASAKLI ÜYE

49 Mesajına 70 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ATGEÇMEZLİ FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bülent hocaya sahip çıkalım yiğidolar ona kızmayalım
ATGEÇMEZLİ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda ATGEÇMEZLİ'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 29.05.2008, 12:36   #20
bayram
Yiğido

bayram - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

130 Mesajına 237 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 743 bayram FAZLA SÖZE GEREK YOKbayram FAZLA SÖZE GEREK YOKbayram FAZLA SÖZE GEREK YOK

Arkadaşlar tamam her insan hata yapabilir fakat o insanın yaptığı hatayı sivasspor'u istemeyen kartel medyasının uydurma yazılarıyla değil sözlü olarak bizzat kendisinden böyle bir konuşma duyarsanız herkes gibi bende tavrımı gösteririm ama şu anda tavır gösterecek veya kızacak gibi bir durum yok bence
bayram isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla