Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Sivasımızın Amator Klupleri > Sivas Divriğispor

Sivas Divriğispor Sivas Divriğispor

Seçenekler Arama Stil

--->: Eski Başk.mız Halit Yazıcı Kulübümüzü İcraya
Alt 28.11.2008, 11:24   #11
Divriği58-
Usta Yiğido

Divriği58- - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

256 Mesajına 464 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 780 Divriği58- ist jedem bekanntDivriği58- ist jedem bekanntDivriği58- ist jedem bekanntDivriği58- ist jedem bekanntDivriği58- ist jedem bekanntDivriği58- ist jedem bekannt
Standart --->: Eski Başk.mız Halit Yazıcı Kulübümüzü İcraya

Alıntı:
crburak58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
sivas lı deildir kesin ama sivaslı olup olmamasıda önemli değil bu kadar haysiyetsızlık olmaz illa düzgun gıden bazı işleri birileri çıkıp bozmak zorundalar mı moralım bozuldu akşam akşam...
bir kere kendisi Divriğilidir Bu takımı Amatör kümeden alıp yıllarda 3.lig de tutan insandır artık yoruldu ve Divriğispor yüzünden çok büyük gelir kaybetti kendisi eczacıdır ayrıca çok büyük zararlar ettıgı ıcın ve gereklı destegı bulamadıgı ıcın bu yıl gorevı levent ballanlıya teslım ettı ve muhtemelen 2 hafta sonra takımın kume dusmesı garantılenecek SENIN ANLAYACAGIN DUZGUN GIDEN IS FALAN YOK ORTADA TAKIM KUME DUSUYO BEN OLSAM BENDE AYNISINI YAPARDIM YILLARCA CALIS DIDIN HALK BILE GEREKLI DESTEGI VERMESIN YILLAR KENDI CEBINDEN TAKIMI AYAKDA TUT NEREYE KADAR BEN KESINLIKLE BASKANA HAK VERIYORUM DIVRIGI HALKI DIVRIGILI IS ADAMLARI SIVASSPOR KIMSE BU TAKIMA SAHIP CIKMAMISTIR VE TAKIMIMIZ SUAN 3.LIGE DUSUYO BOYLELIKLE SIVASIN PROFOSYENEL LIGLERDEKI TAKIM SAYIYIS 1 E DUSECEK
Divriği58- isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Eski Başk.mız Halit Yazıcı Kulübümüzü İcray
Alt 28.11.2008, 12:00   #12
kakikli
Tecrübeli Yiğido

kakikli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

122 Mesajına 210 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 766 kakikli isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Eski Başk.mız Halit Yazıcı Kulübümüzü İcray

güzel kardeşim siz divriğililer takımınıza sahip çıkmıyorsunuz, sivas halkı ve sivasspor size kucak açıyor ama sizden olumlu yaklaşım yok..ondan sonrada sivasspor'u suçluyorsunuz...
ayrıca divriğispor hangi ilin takımı dio insanlar en azından ismin başında sivas ismi geçmeli...
Alt 28.11.2008, 12:48   #13
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1038 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick

keşke imkan olsaydı da paftaki futbolcularımızdan bu takıma takviyeler yapılabilseydi....

belki o zaman daha az para harcanarak takım Divriği'ye renk katmaya devam edersi...
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SenSetik'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.11.2008, 12:56   #14
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1261 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft

Eski Başkan Haklı olarak verdiklerini geri istemektedir ama bunun ne yeri ne de zamanı zaten takım düştü düşecek desteğin, birlik ve beraberliğe daha cok ihtiyacımız olan bu günlerde eski başkanın bu zmanda böyle birşey yapması inanılıcak gibi değil...
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Besyo_cu'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
--->: Cevap: Eski Başk.mız Halit Yazıcı Kulübümüzü
Alt 28.11.2008, 13:32   #15
Divriği58-
Usta Yiğido

Divriği58- - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

256 Mesajına 464 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 780 Divriği58- ist jedem bekanntDivriği58- ist jedem bekanntDivriği58- ist jedem bekanntDivriği58- ist jedem bekanntDivriği58- ist jedem bekanntDivriği58- ist jedem bekannt
Standart --->: Cevap: Eski Başk.mız Halit Yazıcı Kulübümüzü

Alıntı:
kakikli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
güzel kardeşim siz divriğililer takımınıza sahip çıkmıyorsunuz, sivas halkı ve sivasspor size kucak açıyor ama sizden olumlu yaklaşım yok..ondan sonrada sivasspor'u suçluyorsunuz...
ayrıca divriğispor hangi ilin takımı dio insanlar en azından ismin başında sivas ismi geçmeli...
1-Sivas halkı ve Sivasspor bize kucak açmıyor takımın adı sivassporB olucak maçlarda Sivas merkezde oynanacak diyor böyle bir şeyi kabul etmemiz mimkin değil ........

2-Hangi ilin takımı diyenler Sivasın ilçelerini bilmiyorsa ben sivaslıyım demesin Ben istanbulda doğdum büyüdüm Sivas a da gittim onun dışında bir çok yerden ilçeleri ve özelliklerini okudum ... Bu insanın içinde olucak adam Sivaslıyım diyo ilçesini bilmiyorsa o onun ayıbı
Divriği58- isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: --->: Cevap: Eski Başk.mız Halit Yazıcı Kul
Alt 28.11.2008, 14:13   #16
SenSetik
Usta Yiğido

SenSetik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.636 Mesajına 3.657 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1038 SenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer AnblickSenSetik ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: --->: Cevap: Eski Başk.mız Halit Yazıcı Kul

Alıntı:
Divriği58- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
1-Sivas halkı ve Sivasspor bize kucak açmıyor takımın adı sivassporB olucak maçlarda Sivas merkezde oynanacak diyor böyle bir şeyi kabul etmemiz mimkin değil ........

2-Hangi ilin takımı diyenler Sivasın ilçelerini bilmiyorsa ben sivaslıyım demesin Ben istanbulda doğdum büyüdüm Sivas a da gittim onun dışında bir çok yerden ilçeleri ve özelliklerini okudum ... Bu insanın içinde olucak adam Sivaslıyım diyo ilçesini bilmiyorsa o onun ayıbı

ben Divriğine hiç gitmedim nasıl bir yerdir bilmiyorum ama takımın Divriğide kalması konusunda sana katılıyorum...

Divriğispor oradaki insanların hayatına renk katan bir değerdir..

2 haftada bir de olsa insanlara alternatif bir eğlencedir...

inşallah toparlanıp, Sivassporumuzun da yardımlarıyla kümede kalır...tabi önüne taş koyanlar olmazsa...
SenSetik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda SenSetik'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Cevap: --->: Cevap: Eski Başk.mız Halit Yazıcı Kul
Alt 28.11.2008, 15:24   #17
yigido_sampiyon
Usta Yiğido

yigido_sampiyon - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

419 Mesajına 645 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yigido_sampiyon isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: --->: Cevap: Eski Başk.mız Halit Yazıcı Kul

Alıntı:
sensetik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben Divriğine hiç gitmedim nasıl bir yerdir bilmiyorum ama takımın Divriğide kalması konusunda sana katılıyorum...

Divriğispor oradaki insanların hayatına renk katan bir değerdir..

2 haftada bir de olsa insanlara alternatif bir eğlencedir...

inşallah toparlanıp, Sivassporumuzun da yardımlarıyla kümede kalır...tabi önüne taş koyanlar olmazsa...
divriği sivasın en güzel ilçelerinde biridir...insanları temiz ve kültürlü, ilçede sevimli ve yaşanılası bir yerdir...

ama divriği sivas yolu baya bi kötüdür...
yigido_sampiyon isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
--->: Eski Başk.mız Halit Yazıcı Kulübümüzü İcraya
Alt 28.11.2008, 15:53   #18
G Ü N E R
Yiğido

G Ü N E R - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

108 Mesajına 396 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 679 G Ü N E R Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: Eski Başk.mız Halit Yazıcı Kulübümüzü İcraya

başkan sonuna kadar haklı...cebinden harcamış şimdide geri istiyor...fakat zamanlaması tartışılır...
başkan haksız diyenler cebinden sadece 100 ytl para verip takımdan bişey talep etmesinler...
Alt 28.11.2008, 17:24   #19
EyüphanAydın
Usta Yiğido

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.269 Mesajına 946 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1270 EyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yokEyüphanAydın Fazla söze gerek yok

Güvendik isimler bunu yaparsa artık Vay Divriğispor'un haline....
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07.12.2008, 09:02   #20
divrikli*58
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 divrikli*58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaslar size arkadas bile diyemiyorum o adam ın kulüpten alacağı 3 trilyon parayı siz babanızın cebinden cıkarıp verecekseniz hemen simdi arayıp diyecem kaldırsın icrayı diye.sen babanın evinde sıcak aksam gecirirken o adam düsünüodu napsak da yükseltsek su takımı diye. 8 yldır kulübe tek lira harcatmamıs bi adamın arkasından bu denli konusmanız ne derece doğru bir sivaslı olmanın gereklerini yapın! haddinizi asmayın arastırmadan geliştirmeden yorumlar yapmayın lütfen!!!!!!!
divrikli*58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
baŞkan, başkmız, eski, halit, kulübümüzü, terbiyesizlik, verdi, yazıcı, İcraya