Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Maçı Değerlendirelim
Alt 28.02.2015, 14:30   #11
maximustafa
Acemi Yiğido

41 Mesajına 54 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 357 maximustafa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Maçı Değerlendirelim

bu maçta takım motivasyon sorunu yaşadığını düşünüyorum takımda vurdum duymazlık hakim korcan fena değildi
maximustafa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2015, 14:30   #12
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 856 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

bir puana oynadık ve aldık. eldeki kadro belli. at hırsızı tipli utaka'yla her maç bir kişi eksik oynuyoruz. bu kadar etkisiz ve faydasız bir adam görmedim. neyse deplasmanda bir puan iyidir.

buna da şükür...
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2015, 14:31   #13
ahmet ali
Yiğido

172 Mesajına 266 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 ahmet ali Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Her şeyden önce 1 puan almak deplasmanda kotu sayılmaz..
Oynanan futbol ise bir felaket...
Bu kadar kötü oynayan bir Sivasspor uzun süredir seyretmemiştim...
Biraz Kadir ve Korcan...Diğerleri ise tamamen verimsiz ve başarısız...
Gelecek maçların zorluğu düşünüldüğünde takım oyununun acilen geliştirilmesi gerekiyor..
Bu görev ise Sergen Yalçın'ın...
Cicinho Carlos döneminde ki kadar etkili değil..Hucum gucumuz eksi yönde etkileniyor....Cicinho daha özgür oynatılmalı...
Utaka yerine Batuhan'a şans tanınmalı...Her ne kadar Batutan taraftar tarafından pek sevilmesede Utaka'dan daha verimli oynuyor..
ahmet ali isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2015, 14:31   #14
pover58
Usta Yiğido

501 Mesajına 741 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 774 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

atıf adem rezil utaka geziyor fatih ın çooook ekmek yemesi lazım dakosta vasat ümit dan dun kaleci normal kadir burhan maçın en iyisi takım olarak derseniz saman alevi gibi iki pas yapıp üçüncüsünü kaptırıyoruz bu oyunla degl süper ligi ptt bile bize fazla gelir sergen yanlış oynattı takımı ziya neden kesildi batuhan neden geç alındı noyuna sinan yılmazer berbat oynadı kısaca hak etmedigimiz bir puan genede iyidir hakeme gelince şerefsizler bize gelince kör oluyor rakibe gelince kılı kırk yarıyorlar kötü ve kasıtlı yönetim.
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2015, 14:37   #15
karamik
Usta Yiğido

karamik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

561 Mesajına 1.041 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 696 karamik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Maçı canlı izledim misafir tribün yerine kapalı tribünde oturdum ama bir baktım orasıda hep Sivasspor taraftarı ile dolu maça gelince sahada adete kayıptık bir puan için şükür etmek gerek yalnız bu maç birşeylerin habercisi olabilir takımda Düşüş Başlıyor bırakın İstanbul Takımları ile sidik yarıstıymayı asıl rakiplerimiz ile olan Maçları almamız gerek
Alt 28.02.2015, 14:42   #16
fark58
Yiğido

159 Mesajına 271 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 473 fark58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Çok zevksiz bir mücadele oldu, 2. yarının sonlarına doğru gençlerin kaçırdığı pozisyonlar olmasa uyuyakalacaktım. Gençler yense aramızda ki puan farkı açılacaktı. bir puanda şu durumda bizim için çok değerli.
fark58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2015, 14:45   #17
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 633 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

İyi futbol iyi oyuncuyla oynanır,eğer forvetin utaka ve batuhansa,ortasahan adem ve kadirse,solbekin fatihse,sağ açığın burhansa ,oynıyacakları futbol bukadar olur,haa bize iyi futbol değil puan yada puanlar lazım ,onun için haketmediğimiz 1 puanı aldığımız için belkide sevinmeliyiz,bu 1 puanıda,ümit,dacosta,cicinyo ve korcanın özverili oyununa borçluyuz,özellikle cicinyonun çizgiden çıkardığı inanılmaz pozisyon gol olabilirdi,maçın sivasspor için kırılma noktalarıda vardı ,çok kötü oynadığımız halde 3 puanıda alabilirdik,batuhan penaltı noktasında düzgün vuruş yapsaydı,yine rakip az adamla yakalandığında batuhan topu ayağına dolamayıp atıfın önüne doğru atabilseydi 1 gol atıp galip gelebilirdik,bana göre maça her 2 takımda 1 puana razı ,atarsakda 3 puan alırız mantığıyla çıktılar,mesut bakkal baktıki sivassporda iş yok ,sivası kötü yakaladım hiçdeğilse biraz bastırıyımda gol atarım dedi hücüma 3 oyuncu aldı ,azdaha galipte geliyorlardı,şunuda söylemek lazım, mesutbakkal gelmeseydi gençlerin bundan önceki halini rahat yenerdik,adam sivassporu çok iyi analiz etmiş ,sergen hocayı herkes çok şişirdi,tesadüfen aldığımız 2 3 maçla düzlüğe çıktıkta ,bu futbolla bjk ye ,fb ye trabzona ,bursaya rezil kepaze oluruz ,musa sinan saHada yoktu ,keşke i.akın oyunda kalsaydı ,şu birgerçek ,eneramo olmazsa bu takımın forveti yok,sol kanadımız zaten yok ,aydın cezalı ve affedilmiyor ,uzun lafın kısasıı hiçde hakettiğimizi düşünmediğim 1 puana yatıp kalkıp dua ve şükredelim ,gençler biraz şanslı olsaydı enaz 5 lik olurduk ,hakem etliye sütlüye kaRışmadı ,rakibin taktik faullerine sarı göstermeyip, da costa ve ademe haksız gösterdiği sarı kartın haricinde çok iyi maç yönetti,sivasdan,istanbuldan ve diğer yerlerden gelipte destek olan taraftarlara teşekkür ederim,maçın ilk başlarında iyi destek oldularda sonrasında sesleri çıkmadı bu kötü futbola 1 puan iyidir
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2015, 14:52   #18
DoomsDay58
Usta Yiğido

DoomsDay58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.066 Mesajına 1.913 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 793 DoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer AnblickDoomsDay58 ist ein wunderbarer Anblick

Deplasmanda 1 puan iyidir inşallah önümüzdeki hafta Beşiktaş'tan da puan ya da puanlar alarak yukarıya doğru çıkmaya devam ederiz.
DoomsDay58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2015, 15:04   #19
ZiDaNe58
Usta Yiğido

ZiDaNe58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

723 Mesajına 1.502 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 717 ZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekanntZiDaNe58 ist jedem bekannt

Kasımpaşa macında oldugu gibi gene 1 puanı Cicinho sayesnde kurtardık varol be Cici
ZiDaNe58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2015, 15:09   #20
hakangulac
Acemi Yiğido

hakangulac - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

14 Mesajına 16 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 hakangulac isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Elbette Sergen Hoca bizim 1000 katımız daha iyi bu isten anlıyor ama gecen hafta GS ye karsı 2 top yapan az mucadeleci onlibero ve de dahası onlerinde 4 tane savunması olmayana adamla pynayıp bu hafta Burhan gibi mucadeleci ve ortasahaya destek veren bir adam 11 de iken KAdir i kullanmak nasıl bir olaydır ben çözemedim.

Bana göre Burhan kadroda iken Mehdi Adem yapılabilirdi...

Onun haricinde deplasmandan 1 puan her sekil iyidir.

Etiketler
değerlendirelim, maçı