Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Süperlig > Süperlig

Süperlig BURADA SÜPERLIG TAKIMLAR HAKKINDA YORUMLARINIZI YAZABILIRSINIZ

Seçenekler Arama Stil

Cevap: PFDK'dan Diyarbakırspor'a Ceza
Alt 28.08.2009, 12:29   #11
yigidocengiz
Tecrübeli Yiğido

231 Mesajına 294 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 645 yigidocengiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: PFDK'dan Diyarbakırspor'a Ceza

kardeşim oraya gelen seyircinin belkide yarısı pkk yanlısı,belkide kendilerinden başkasının girmesine bile izin verilmiyo,yani bunu kendileri yapıyordur diyorum.(diyar yönetiminden bahsetmiyorum,sözettiğim kişiler bizzat pkk ya hizmet edenler).yani bu kişilerin amaçlarını da hepimiz biliyoruz zaten.tek bir amaçları var etle tırnağı birbirinden ayırmak.ama bizde böyle''iyi oldu,beter olsunlar mukabilinden yaklaşırsak''aslında istemeye istemeye bu ********lerin oyununa gelmiş oluruz.istiklal marşını ıslıklayanlara gelince;artık istiklal marşımızı kimlerin ıslıkladığı konusunda bi fikre varmışızdır heralde.dikkat edin her büyük maçtan sonra diyarbakırda sadece bir grup polisle çatışır ama hepimiz maalesef bunu tüm diyarbakıra mal ederiz,benim söyleyeceklerim bu kadar saygılarımla...
Alt 28.08.2009, 12:41   #12
hanedan58
Acemi Yiğido

hanedan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

44 Mesajına 60 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 590 hanedan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
giants Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
DiyarbakirSpor bu ülkenin takimi.DiyarbakirSpor macinda cikan olaylari olaylari yaratanlar DiyarbakirSpor taraftarini provoke edip istediklerine ulasmislardir.amaclar Ülkemizin bütünlügü icerisinde farklilik gözetmeksizin yasamak istiyen insanlarin arasina nifak sokmaktir. Burada bu olay üzerinden genelleme yapip tüm Diyarbakir insanini bu provakatörlerle ayni kefeye koyarsak bu oyuna gelmis oluruz.Diyarbakir bizim ülkemizin bir parcasi ora insanida ülkemizin insani ise. bizimde birilerinin oyununa düsmememiz lazim zaten o olayi organize edenler.Düsmanlik daha fazla sürsün, daha fazla cahil insanin kandiriyim saltanatim sürsün diye düsünüyor...... Bu oyuna gelinmemeli.
Nedense beni kimse proveke edemiyor ben hiç bir polise güvenlik güçlerine taş atmıyorum ama ne hikmetse hep bu insanlar kandırılıyor hep bu insanlar masum cahil gibi gösteriliyor acaba diyorum bu insanlara kandırılıyor bunlar cahil diye iyi gösterenler in 1 nin başına bu kişiler tarafından bir zarar gelse ne düşünürlerdi bu sizin deyiminizle kandırılan provake edilen insanlar tarafından 30.000 civarında şehit 40.000 civarında sivil vatandaşımız can verdi hala bu insanların cahil ve kandırılmış insan olduklarını mı düşünüyorsunuz acaba ayrıca biz tüm diyarbakırlılara falanda laf atmıyoruz olayı gerçekleştrenlerden bahsediyoruz biz gercek diyarbakır halkıyla vatandaşız vatan hainleriyle degillllllllll
hanedan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı hanedan58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.08.2009, 13:57   #13
efsane5858
Yiğido

efsane5858 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

71 Mesajına 112 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 589 efsane5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

iclerinde hala kendini bilmezler var hemen gaza gelip polisi tasliyorlar o olaylarin macla alakasi yok zaten.aliskanlik haline gelmis orda polisi taslamak.bu tür olaylari insallah birdaha görmeyiz oralarda cezaya gelince yerinde bir ceza
Sende benim hasretimsin...
efsane5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.08.2009, 13:59   #14
LosTie58
Usta Yiğido

LosTie58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 743 LosTie58 FAZLA SÖZE GEREK YOKLosTie58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bu ne ya o kadar iğrenç olaya bu kadar mı ceza olur,daha fazlası olmalıydı.
Alt 28.08.2009, 14:51   #15
sevda58
Usta Yiğido

sevda58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

614 Mesajına 1.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 740 sevda58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Futbola siyaseti karistiran sahislar ne kadar'da zavalli, bence pfdk cok vicdanli davrandi, ceza daha agir olabilirdi, mac icinde yasananlar ve mac sonrasi yasananlar cok uzucu, bu tip provakator insani bizim Sivasspor-diyarbakir macina gelmesinler, yonetim bana gore bu macta buyuk bir guvenlik saglamasi lazim....ki bu olaylar bizim macta olmama umidiyle..
Alt 28.08.2009, 14:53   #16
sivassporummm58
Yiğido

sivassporummm58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

122 Mesajına 193 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 656 sivassporummm58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Bu ne ya ceza mı.Adamlara resmen ödül vermişler.Bu lig Diyarbakır'a beş gömlek fazla gelir.Bunlar bu ceza ile yine yaparlar yapacaklarını.Federasyonu tebrik ediyorum çok adaletli bir karar verdiği için!!!

ŞAMPİYON SİVAS ULAN...
sivassporummm58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.08.2009, 15:00   #17
yener_sahin
YASAKLI ÜYE

811 Mesajına 2.057 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 yener_sahin FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

pkk ya insan hakları sivaslıya indir jopları.Yıllardan beridir bu böyle gelmiştir,görüyorumki hala da böyle gidiyor.geçen senelerde diyarbakırspor-koyaspor maçını bileniniz var mı bilmiyorm ama ben çok iyi hatırlıyorum.İçeriye 11 tane yunan futbolcusu koyun o zulumü onlara yapmazlardı.Gözlerimiz yaşlı izlemiştik olanları.

haber beni ilgilendirmiyor.. hiç birimizide ilgilendirmiyor biliyorum fakat verilen ceza bizi ilgilendiriyor biraz.. sakaryasporlu kardeşlerimiz hakkımızı savunurken polisin vurduğu jopa karşılık verdi diye en az 3 maç seyircisiz oynama cezaları aldığını biliyorum.. Adamlar şehiri ateşe verdi. Futbolu öne sürdüler resmen Pkk yandaşları ortalıkta cirit attı 1 maç seyircisiz 1 maç saha kapatma.. hani para cezası ? Teror örgütü sempatizanları propaganda yapıyor aldığı cezaya bak.. taraftar hakkını aradğında ******* ağlatıyorsunuz.. Hakkını savunanlar emniyetin yaptığı ie aylarca afişleri stadyumlarda asılıyor.Yazıkları olsun bunu veren anlayışa...
yener_sahin isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.08.2009, 15:02   #18
giants
Tecrübeli Yiğido

giants - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

259 Mesajına 483 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 giants ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Alıntı:
hanedan58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Nedense beni kimse proveke edemiyor ben hiç bir polise güvenlik güçlerine taş atmıyorum ama ne hikmetse hep bu insanlar kandırılıyor hep bu insanlar masum cahil gibi gösteriliyor acaba diyorum bu insanlara kandırılıyor bunlar cahil diye iyi gösterenler in 1 nin başına bu kişiler tarafından bir zarar gelse ne düşünürlerdi bu sizin deyiminizle kandırılan provake edilen insanlar tarafından 30.000 civarında şehit 40.000 civarında sivil vatandaşımız can verdi hala bu insanların cahil ve kandırılmış insan olduklarını mı düşünüyorsunuz acaba ayrıca biz tüm diyarbakırlılara falanda laf atmıyoruz olayı gerçekleştrenlerden bahsediyoruz biz gercek diyarbakır halkıyla vatandaşız vatan hainleriyle degillllllllll
Aslinda en nefret ettigim bir seyi yapmak zorunda kaliyorum. daha öncelerdi buranin siyasi bir form olmadigin siyasi konularda düsüncesi olanlarin siyasi formlara gitmesi gitmesi gerektigini hep düsünürüm. cünkü buradaki her yaklasim siyasi olacak bu siyasi yaklasim. kisilere göre farklilastikcada farkli bir zemine kayacak.

Bir toplumu bir arada tutan ve onun temellerini pekistiren bir takim temel uygulamalar vardir. birlikte ayni seyleri ögrenmek.birlikte ayni seylere sevinmek.birlikte ayni seylere üzülmek gibi Sportif alanda bunlardan bir tanesidir. Sportif alana genclerin ilgisini zayiflatmak isteyen bunun üzerinden siyasi emellerini uygulamak isteyen kesimler bu ülke gecligine en büyük kötülügü yapmak isteyen kesimlerdir.Kimi Alcak hain eline silah verip daga kaldirir.kimi eline silah verir tetikcilik yaptirir. Onun icin Bu ülkedeki gencligin ilgi alanlari kirlilik ahlaksizlik kendi ükesine ve insanina düsmanlik olmamali. bu ülkeyi her karis topragi ile seviyoruz. kimseninde bu ülkeyi bölmeye gücü yetmez. ama buradan cikar DiyarbakirSpor üzerinden hainlerin yapmak istedigini bizde yaparsak ozaman onlarin ekmegine yag süreriz. Cünki onlar Diyarbakirda genclerin Diyarbakir sporu desteklemesini ona ilgi duymasini istemiyorlar.. tekrar ediyorum bu tip konular üzerinden siyasi yaklasim sergilemenin yeri burasi degil. bunu bende yapmak zorunda oldugum icin özür dilerim.
giants isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda giants'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.08.2009, 15:40   #19
ilteriş58
Tecrübeli Yiğido

ilteriş58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

64 Mesajına 74 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ilteriş58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

o kadar olaya 2 maç ceza çok komik yıllardır diyarbakırspora uygulanan pozitif ayrımcılığa artık son verilmelidir
ilteriş58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.08.2009, 15:59   #20
vahapkeskek
Acemi Yiğido

vahapkeskek - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

39 Mesajına 46 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 567 vahapkeskek FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Masum değiliz hiçbirimiz.................

Etiketler
ceza, diyarbakırspora, pfdkdan