Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Hocamız ve Oyuncularımızdan Açıklamalar
Alt 08.03.2012, 20:42   #11
kamışlı58
Tecrübeli Yiğido

209 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 586 kamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Hocamız ve Oyuncularımızdan Açıklamalar

eskide ne güzeldi gol atamazsak golde yemiyorduk geçmişte bir sezonda yedigimiz golü 3 maçta yer olduk sonrada saga sola çamur atıyoruz
şapkamızı önümüze alıp düşünelim 3sezondur kaleye defansa çare bulamadık
*B*O*Ş* B*O*Ş* K*O*N*U*Ş*U*Y*O*R*U*Z*
kamışlı58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda kamışlı58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.03.2012, 21:27   #12
Mustafa58Ağa
Tecrübeli Yiğido

101 Mesajına 172 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 528 Mustafa58Ağa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu takımın kaleci sorunu kökten çözülmeli bıktık rastgele adamlardan petkoviç vardı sonradan bozuldu korcan geldi şikeci damgası yedi ya ordu yada gs maçında oynamalı korcan
Mustafa58Ağa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.03.2012, 22:07   #13
58 SiVaSıM 58
YASAKLI ÜYE

58 SiVaSıM 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

484 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick

hoca bu maçta cerny mutlaka oynamalı hazırlayın onu ve maçada kıvançla başlamalıyız korcanında cezası kalkmış hazırsa oynasın güveniyoruz size
58 SiVaSıM 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.03.2012, 23:19   #14
etlidöktürek
Tecrübeli Yiğido

etlidöktürek - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

358 Mesajına 704 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 530 etlidöktürek FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

rıza hocam gsli bir oyuncu uzun süre korner kullanmadı biz yapsak sarı kart görürüz demiş,haklısın hocam ama burda bi özeleştiri yapmamız gerektiğine inanıyorum taraftar olarak.tamam koordineli bir şekilde ve stadın büyük bir kısmı ile tezehürat yapamıyoruz veya destek veremiyoruz ,biraz daha kendimizi geliştirmemiz gerekiyor ve iyi yoldayız bu konuda..çok sessiz maç izliyoruz yuhalamıyoruz,ıslık çalmıyoruz..bunlar çok önemli bence hakemi etki altına alma konusunda ve rakip oyuncuyu rahatsız etme boyutunda.rakip skor olarak önde iken aferdersiniz biryerlerini oynatarak kaleci vuruşu kullanıyo stadda tık yok,taç atıyo topu almıyo beğenmıyo al sen at dıyor bizim taraftanda(tribünlerden) ses yok hakemde bişey demiyo tabi bitsede gitsek havasında zaten..abi tepki var varda çok az, bi ıslık çalıyon önündeki dayı ağzındaki son fırtlık sigarayla dönüp öle bir bakıyorki sana sanki kötü birşey yapmış gibi hissedriyorsun kendini,bi ıslık çal bilmiyorsan bağır bağıramıyorsan gürültü yap bi yerlere vur bi şekilde tepkini hakeme ve rakibe karşı koy deplasman olduğunu anlasınlar karşındakıler..bilmiyorum haksızmıyım bu konuda izlenimlerim yanlışmı.il dışında olduğum için maçlara gelemıyorum ama hiçbir maçımızı bu sene ligtvden kacırmadan izledim ve diğer süperlig maçlarının çoğunuda kaçırmam izlerim. bi eskişehir,bursa tribünleri böle değil mesela..bana göre bizim tribünlerimizden çekinmiyorlar vaziyet bunu gösteriyor, yoksa çok iyi bir taraftarımız var centilmen saygılı ve cefakar(özellikle soğuk hava),birazda sesimiz mi diyim yada uğultumuz mu diyim çıkmalı çıkmalı..herkes marş bilmeyebilir.tezahürat bilmeyebilir ama olumsuz gördüğümz konulara küfür etmeden tepkimizi rahatça koyabiliriz..saygılarımla..
etlidöktürek isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda etlidöktürek'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 08.03.2012, 23:51   #15
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

Alıntı:
ankastre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ne hikmetse ayda yılda bir siteye uğrayanlar bazı zamanlarda, aynı anda saldırı var hüzum der gibi mantar gibi bitiyorlar
kardeşim bunlar felaket tellalı. takım yenilsinde siteye girip çok akıllıca yorumlar yapalım diye pusudalar yav Allah aşkına ligin başında herkezin bu takım küme düşer dediği takımı rıza hoca play off a oynatıyor siz daha ne diyorsunuz el insaf ya yapmayın
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı poolat58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 09.03.2012, 09:55   #16
Elbeyliliyiz
Tecrübeli Yiğido

189 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 Elbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer AnblickElbeyliliyiz ist ein wunderbarer Anblick

Gercekten yürekten katiliyorum riza Hoca hakli büyük Takimlara Toleransli davraniyorlar yazik cok yazik, bir kisiye Zeginligine hürmet ederse vay onun Bu haline maalesef dinimizi iyi anlayabilsek hicbir mali olmayani da sevecegiz ve hürmet edecegiz. Acaba benim hakemlik kariyerime birsey olmasin diye düsünen Hakemler kendi yürüyüs alanina Tas koydugunun farkinda bile degil. Hakem adil ol ve kendinden iyi seyler söylet kararli ol ve elinden geleni yap dahasina da karisma. Sari kart verirkene sakin icinde süphe olmadan kartini cikart. Cüneyt cakir gibi kartci olma
Elbeyliliyiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.03.2012, 10:23   #17
MMK
Yiğido

106 Mesajına 179 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 676 MMK Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Mağlubiyetin 1-0'ı da aynı 6-0'ı da fazla kafaya takmayın,takımımız da iyi,Rıza Hoca da. olayı fazla abartmanın anlamı yok.
MMK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.03.2012, 10:27   #18
Rallim58
Gast

Pazartesi akşamı alınacak puan ya da puanlar, bir çok düşüncelerin değişimine sebep olacaktır.

Trabzon karşısında Sivassporumuza başarılar diliyorum...
Alt 09.03.2012, 10:41   #19
ünisivas
Yiğido

186 Mesajına 384 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 515 ünisivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ledig Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Uğur Kavuk özür diliyor, Rıza Çalımbay yine bütün suçu hakemlere yüklemiş. Ama olan bize Sivas'a, Sivaslılara oluyor. Kayseri'ye 6-2, Trabzon'a 6-1, Eskişehir'e 4-0, Fenerbahçe'ye 4-2 şimdi de Galatasaray'a 4-0 yenildik. Utanç verici sonuçlar bunlar ve ben gerçekten utanıyorum. Sorumlu olarak da öncelikle Rıza Çalımbay'ı görüyorum.
bunlar futbolda olan şeyler 5 atarsın 1 yersin hiç atamassın 4 yersin. peki o zaman SİVASSPOR un şuan ki yerini futbolunu görüyorsun bunun da seni grurlandırması gerek diye düşünüyorum. öyle 4 yedi 5 yedi utanıyorum yanlış şeyler bunlar , SONRADAN OLMA DEĞİL ANADAN DOĞMA SİVASLIYIZ. teşekkür ederim...
ünisivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 09.03.2012, 19:10   #20
ledig
Acemi Yiğido

40 Mesajına 75 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 555 ledig FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Haketmediğimiz halde bu sonuçları aldığımız için, defans hep aynı hataları yaptığı için, kaleciler bu kadar kolay gol yediği için üzülüyorum. Sivasspor'u sevdiğim ve desteklediğim için üzülüyorum ve doğrusu bu sonuçları kabullenemiyorum. Yazılanlardan gördüğüm kadarıyla mesajım farklı yorumlanmış. Bence hepimiz aynı taraftayız, hepimiz Sivasspor taraftarıyız.
ledig isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
açıklamalar, hocamız, oyuncularımızdan