Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bülent Hoca Gidenlerin Degerini anla ?
Alt 23.08.2009, 22:58   #11
yigidocengiz
Tecrübeli Yiğido

231 Mesajına 294 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 yigidocengiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bülent Hoca Gidenlerin Degerini anla ?

ne demiş atalar boyundan büyük konuşmayacaksın.boyundan büyük konuşursan sonu bu olur bülo efendi.yıldız getirecekmiş ,sen kimsinki sana yıldız topçu gelsin.sonra bide utanmadan suçu şehrin üstüne atıyosun,yok şehri beğenmediler yok bilmem ne.bu ne terbiyesizlik kardeşim,gerçekte böyle bile olsa bunu söyleyemezsin,sen SİVASın ekmeğini yedin yıllarca ayıp be,bari böyle söyleyipte bizi küçük duruma düşürme.ne kadar boşboğaz bi adammışsın sen ya
Alt 23.08.2009, 23:02   #12
alperen2009
Yiğido

alperen2009 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

62 Mesajına 86 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 582 alperen2009 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

BULENT HOCA TAKIMA ACILEN SAVUNMAYI GUCLENDIR BU YASIN CAKMAKMIDIR NEDIR BIDE SU HAYRETTIN BUNLAR OLMUS AGLAYANI YOK
GECEN GUN GORDUK IKISINIDE VE HAZIRLIK MACLARINDA,UFLESEN DUSECEKLER HA BIDE YAW HEPMI BU SIVASA GELENLER SIVASI BEGENMIYOR
SIVAS DIYARBAKIR KAYSERI TRBZON ANTEPTEN KOTU BIR SEHIRMI
AKLIM ALMIYOR GELENLER BAKIYOR NE TAKIM VAR NEDE TAKIM OYUNU
GERI GIDIYOR YAW TRANSFER SEZONU BITTI BIZ DAHA TARANSFER YAPACAGIZ 31 AGUSTOS SON GUN TRANSFER ICIN
alperen2009 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 04.09.2009, 23:22   #13
58ÖREN58
Tecrübeli Yiğido

58ÖREN58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

100 Mesajına 139 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 629 58ÖREN58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

BULENT HOCA KESINLIKLE OYLE BIRSEY SOYLEMEMISTIR BENCE ESKI OYUNCULARI ARIYORUM DIYE
Alt 04.09.2009, 23:28   #14
karahisarli
Tecrübeli Yiğido

191 Mesajına 286 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 673 karahisarli BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

inadiniza baskan inadiniza bülent uygun inadiniza SIVASSPOR.....
karahisarli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.09.2009, 00:36   #15
tolgahan1961
Yeni Yiğido

0 Mesajına 0 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 tolgahan1961 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

[QUOTE=Ensar;552122]Son Transfer Cezayir asilli Hameur Bouazza Malesef Duyumlara Göre Kacti ? yada Karsilikli Fes edildi Belli degil ?yani bunu duymak bile takimin Moralini bozar ve ayni zamanda motive olmakta zorlanir yani bir örnek Düsününki elindeki Gecen sezon oynayan futbolcularin Degerinin bir kat artdiginin göstergesi yani Bonkerce hazir olan Takima uyum sorunu olmayan adamlari gönder ordan mazaret ara deki aldigimiz futbolculardan dolayi transferde zor durumda kaldik ? Ne derler böyle mazerete o,zaman uyum saglayan takima motive olmus hazir futbolculari neden gönderdin diye sorarlar ve de halaa aynen devam etmektesin ben seni anlamis degilim Bülent Hoca yazik konusmaya gelince ot koymuyorsun hazir cevaplar veriyorsun yani ezber bunlari birak icrata bak biz senden basari ve az konusmani bekliyoruz sen takimin basin sözcüsü degilsin Menejeride degilsin neden bu kadar konusuyorsun takimi ve kendini iyice yipratdin artik güvenirligin kalmadi bunlardan uzak dur ve Takimda revizyona giderken Hepsini harcama yazik yoksa sana takimdaki futbolcularda güvenmeyecekler cünki onlarda sira bizede gelecek diye bekliyorlardir yani Motive olamiyorlar uyum saglamakta zorlaniyorlar kafalari karisik iste senin Cezayirli Hameur Bouazza gibi 1 hafta dayanamadi kactimi gönderildimi bunu digerleri düsünüyorlardir yani kendilerini antremanlara veremiyorlar. hata yapanlar hic bir zaman yerinde olmadilar basarilarida söylenmedi cogu kez gitdiler yani kariyerini cizdirme diyorum Takimla daha fazla oynama Murat Erdogan bir örnek cok kaliteli bir orta saha oyuncusu bunu bir kez daha düsün diyorum ve bize orta sahada adama ihtiyac var böyle bir zamanda[/QUOTE

Sivas sporun aldigi fulbolculara bir bakin bakalim iyi olduklari icin alinmamislardir sivasspora ortada paralar dönmüstür bu futbolcularin oynamasi icin birilerinin cebine paralar giriyor bu oyuncular oynadigi zaman.Bu insanlar kendi cikarlari icin sivasporun basinida yakacaklardir bunlar iyi biliyor kendilerini en kisa sürede bir önlem alinmassa 2.ci lige düsmeside normaldir.
tolgahan1961 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.09.2009, 13:10   #16
yiğido881
Yeni Yiğido

yiğido881 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6 Mesajına 10 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 557 yiğido881 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bencede anla hocam ya bu takım buu halde bişey yapamaz.bi kere iy bir defans ve forvet ganranti alınması lazım
yiğido881 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Bülent Hoca Rüya Görüyor...
Alt 27.09.2009, 14:52   #17
oktay69
Yeni Yiğido

oktay69 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 oktay69 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bülent Hoca Rüya Görüyor...

Efendim bu konuya cevap adı altında bir spor kanalındaki şu yazımı paylaşmak istedim sizinle..

Daha sezon başlamadan bu yazımı köşemde geçmiş idim,ne yazıkki haftalar beni haklı çıkardı keşke haklı çıkmasa idim.

Sizlerle yeni bir hafta başlangıcında olmak çok güzel;

Hani 50 derece üstünde özellikle çöl ortamlarında ''serap'' denen insan beyninin insana varmış gibi görmesini saglayan bir oyun vardır ya bugünlerde sayın BÜLENT UYGUN bu rüya yani serap eşiğinde sanırım. Başarılı kadro her geçen gün bir bir dagılıyor Sivas'ta! Tabiki dağılacak çünkü başarı birilerinin dikkatini çekiyor, maddi gücünüz yoksa elde tutmanız zaten zor olur.

Hedef var! Var da bence bu hedef için yine yeni isimler ekleniyor Sivas takımına ama tecrübesiz isimler. Gidenler çok mu tecrübeli diyeceksiniz ama en azından Abdurrahman Çelebi hesabı! Bilica ve Antalya ile anlaşan Balili bunların tecrübeli olanları ve bu başarıda söz sahibi, faydalı olanlar.

Sayın uygun başarı ve mavi boncuk dağıtmaya devam ediyor, özellikle şampiyonlar ligi ön elemeleri için.

Ya be din kardeşim, benden nacizane bir tavsiye, başarıların eyvallah ama sakın elindeki imkan ve kadro ile mavi boncuk dagıtma! Sonra siyah giyip toz olursun. Haddini ve imkanların nispetinde konuş ki, mütevazi duruş sergile ki, olası kötü sonuçlarda söyleyecek sözün olsun.

Sivas ve camiası kızmasın ama, dost acı söyler! Hatta geçen sezon son zamanlarda dahi resmi Sivas sitesinde yönetim, hoca ve futbolculara konuşmaları konusunda tepki vardı.

Ben de ''serap'' görüp kendimi mısır sultanı olarak hayal edip cariyeler, saraylar ve debdebeli bir yaşam içinde görebilirim..

Aman hoca dikkat et, şampiyonlar ligi şampiyonluğu ''serabı'' içine düşme, bir uyanırsın ki aman diyeyim yataktan düşmek çok hafif kalır adamı çiğ çiğ yerler.

Büyük laf etmek gerçekten çok kötü bir alışkanlıktır, en iyisi futbolculuğun gibi ve ilk zamanlardaki BÜLENT UYGUN hoca ol.

Bizden söylemesi, bende bu kanalda ne ''serap'' lar görüyorum bir kaçı; kendimi brad pitt diğer yazar arkadaşları bana kızmasınlar holywood starları, site yöneticimizi ROBERT ZEMECKİS olarak hayal edebilirim ayıp değil ya.

Saygılar dostlar

Oktay Tunçbilek
oktay69 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Cevap: Sivas İyi Yolda Değil...
Alt 27.09.2009, 14:59   #18
oktay69
Yeni Yiğido

oktay69 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4 Mesajına 4 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 oktay69 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivas İyi Yolda Değil...

Yine turkeyspor'da okurlarımla paylaştığım bir yazım daha vardı tenmuz aylarında bazı tehlikeleri görerek yazmıştım.

20 tenmuz tarihli köşe yazım.

Sivas İyi Yolda Değil...

Tüm dostlara merhaba;
Bu hafta yazımda ''Sivasspor'' gerçeğini mercek altına alacağım. Ne alıp veremediğin var bu Sivas'la diyenler olabilir. Sanırsam iki hafta evvel bir yazımda Sivas ve Bülent Hoca hakkında eleştiriler yapmıştım, yorum yapıldı ve hatta sivasspor resmi sitesinden okuyan bir iki dost beni bayagı telefonda üzdü.

Herkese saygı bizim genel ilkemiz ve bu ilkeden şaşmak yok! O yazımda takımın süratle dagıldığını, iyi oyuncuların verildiğini zaten sınırlı olan kapasite ile hedef tayin edilemiyecegini yazmıştım. Bugün zaman beni yanıltmadı ve hazırlık maçlarında dökülen Sivasspor karşımıza çıktı.

Takımın her yönü ile dibe vurduğu açık ve ortada ama sayın uyur gezer Bülent Hoca tedbir önlem alacagına hala hakem ve bir kısım kişi'ler ile uğraşmaktan geri kalmıyor. Tanıdığımız BÜLENT UYGUN beyefendiliği ne yazık ki geçen yıldan beri aranır oldu. İcraatlerin yerini bol laf salataları alır oldu hoca'nın agzından.resmi sitelerinde dahi,kınıyanların sayısı çok fazla bülent hoca'yı!..

Hedef avrupa ama Sivasspor bırakın Avrupa'yı böyle giderse ilk 6'ya dahi giremez gelecek yıl buna emin olun. Bir işe söz karışmışsa laflar havada uçusuyorsa vay haline o takımın.

Verilen isimler yükü çeken isimlerdi geçen yıl ve bu sene daha başarılı olmak adına kadro tutulmalı hatta bir iki ufak eklenti ile daha güçlenmeli idi.herkes bu yıl iddialı geliyor bunlar arasın'da sivasspor ne yapar bu meçhul ama yine aynı şeyi tekrarlıyorum geçen yıl tarihi fırsat kaçmıştır ve bundan sonrası'da zordur.

Uyan Sayın Bülent Hoca, takım iyi yolda değil ve her hattı ile dökülüyor, sezon başı muhabbetine gerek yok, balık baştan kokar bu böyle bilinsin.

Laf degil icraattir kişinin aynası derler ama o ayna iki sezondur Bülent Hoca'yı pek yansıtmıyor ne yazıkki.

Dilerim her alanı ile eksikler giderilir ve Sivasspor renk katmaya devam eder, ani açıp solan bir çiçek olmaz.

Ön eleme ANDERLECHT zor rakip, hatta çok güç ama inşalalh zor başarılır diliyelim!
Oktay Tunçbilek

Zaman ne yazık'ki beni haklı çıkardı.
oktay69 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.09.2009, 15:01   #19
oNuR
Usta Yiğido

oNuR - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

848 Mesajına 2.123 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 785 oNuR BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Ahh Bülent hoca..Başarılı bir takımı bozdun..Bütün başarıyı kendine mal etmeye çalıstın..Madem başarılı adamları gönderiyorsun aldığın adamlarda onların yerini dolduracak seviyede olmalı..Ama sen gittin ordan burdan saçma sapan adamlar getridin..Hatalısın Bülent hoca hatalısın...
oNuR isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.09.2009, 15:10   #20
ready
Usta Yiğido

ready - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

735 Mesajına 1.153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ready ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

gelen gideni aratır demişler sezon başında takımı revizyona gidicem diye oturmuş kadroyu darma duman ettin eger revizyon dedikleri buysa kalsın

Etiketler
anla, bülent, degerini, gidenlerin, hoca