Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Farklı Galibiyet Taraftarı Umutlandırdı
Alt 22.11.2010, 21:23   #11
karyola
Tecrübeli Yiğido

206 Mesajına 277 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 718 karyola FAZLA SÖZE GEREK YOKkaryola FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Farklı Galibiyet Taraftarı Umutlandırdı

ilk yarı bıtene kadar allahınızı severseniz adam olun puanlari toplayın.38 yıl super lıgi bekledı bu şehır .
karyola isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.11.2010, 21:43   #12
dedebali58
Yiğido

dedebali58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

129 Mesajına 203 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 dedebali58 isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

4 maçta 9-10 puan çıkarabilirsek 2.yarı daha rahat oynarız,inşallah şansda bizden yana olur...
dedebali58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.11.2010, 00:27   #13
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 764 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

ben isin hep kötü yanından bakarım...yorumlarımıda buna göre yaparım öyle düsünürüm..sivassporun geleceği adına inanın en çok endise duyanların içindeyim..ama ne yalan söyleyeyim karamsar düsüncelerim dewam etse bile bu sonuç hangi insanı umutlandırmazki..doya doya yasamalı siwas halkı bu sonucu ..uzun süredir bunu bekliyordu herkes..hiç kimse bahsetmedi ama .bence bu sonucun en iyi tarafı sivassporlu futbolcuların üzerindeki baskının en azından yarısının bitmis olmasıdır ki bu önündeki maçlara çıkma oynama ve kazanma adına pozitif bir gelismedir..zor bir deplasman olsada ben sivassporda radikal değisimlerin basladığına inanan bir insan olduğum için çokta fazla kaygılanmıyorum .......
Alt 23.11.2010, 07:29   #14
Salim58
Usta Yiğido

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

6.501 Mesajına 17.014 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1595 Salim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz seinSalim58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
migroArmis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben isin hep kötü yanından bakarım...yorumlarımıda buna göre yaparım öyle düsünürüm..sivassporun geleceği adına inanın en çok endise duyanların içindeyim..ama ne yalan söyleyeyim karamsar düsüncelerim dewam etse bile bu sonuç hangi insanı umutlandırmazki..doya doya yasamalı siwas halkı bu sonucu ..uzun süredir bunu bekliyordu herkes..hiç kimse bahsetmedi ama .bence bu sonucun en iyi tarafı sivassporlu futbolcuların üzerindeki baskının en azından yarısının bitmis olmasıdır ki bu önündeki maçlara çıkma oynama ve kazanma adına pozitif bir gelismedir..zor bir deplasman olsada ben sivassporda radikal değisimlerin basladığına inanan bir insan olduğum için çokta fazla kaygılanmıyorum .......
Bir Bursaspor taraftarının bu şekildeki düşünceleri bizleri mutlu ediyor.

Yorumlarınızı genelde takip ediyorum bizlerle üzülüyor bizlerle seviniyorsun.

Size ve sizin gibi düşünenlere selam olsun....
Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Salim58'a Teşekkür Ediyor...
Sen böyle güzelsin…
Alt 23.11.2010, 13:27   #15
58^SiVaS^58
Tecrübeli Yiğido

58^SiVaS^58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

262 Mesajına 410 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 622 58^SiVaS^58 COK SEVILEN BIR KISI58^SiVaS^58 COK SEVILEN BIR KISI58^SiVaS^58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Sen böyle güzelsin…

Ligin ilk haftasında Galatasaray'ı 2-1 yendikten sonra tam 11 hafta 3 puanı bir arada göremeyen Sivasspor'un Kardemir Karabükspor'u 5-1 gibi farklı bir skorla yenmesi geçte olsa Yiğidoların yüzünü güldürdü.
Ligin 13. haftasında ikinci galibiyetini farklı skorla alan Sivasspor,bayramda taraftarına adeta ikinci bayramı yaşattı.
Puanını 10 yaparak üzerindeki takımlarla puan farkını kapatan Kırmızı-Beyazlı takımda moraller oldukça iyi.
Teknik Direktör Rıza Çalımbay,5-1'lik skorla sadece 3 puan kazanmadıklarının altını çizerek “ Sivasspor'un böyle bir galibiyete ihtiyacı vardı.. Bunun farklı skorla gelmesi ayrıca moral oldu. Her zaman Sivasspor'un iyi futbolculardan kurulu olduğunu söylüyordum ve buna inanıyordum. Şimdi bunu herkes görmüş oldu. Ayrıca bu üç puan futbolcularımın özgüvenlerini kazanmasınıda sağladı.”dedi.Çalımbay ayrıca,Sivasspor'un son oynadığı 4 maçın 3'ünde rakibine oranla daha iyi futbol sergilediğini,ancak basit hata ve şanssızlıklar sonucu galip gelemediklerinide sözlerine ekledi.
Öte yandan Sivasspor,cumartesi günü Ankara deplasmanında oynayacağı Gençlerbirliği maçının hazırlıklarına başladı.

Sen böyle güzelsin yigidom!!
58^SiVaS^58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.11.2010, 16:08   #16
ccey
Yiğido

137 Mesajına 204 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 580 ccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISIccey COK SEVILEN BIR KISI

kazanamasak bile ankaradan beraberlik almamız gerek, ancak konyayı mutlaka yenmemiz gerek
ccey isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 23.11.2010, 20:24   #17
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 764 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Salim58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Bir Bursaspor taraftarının bu şekildeki düşünceleri bizleri mutlu ediyor.

Yorumlarınızı genelde takip ediyorum bizlerle üzülüyor bizlerle seviniyorsun.

Size ve sizin gibi düşünenlere selam olsun....
biz bursasporluların övünerek söylüyorum ki bursaspor milliyetçilikleri vardır..bunu buradaki arkadaslardanda bilen mutlaka vardır..bizde hangi takımı tutuyorsun diye sorulduğunda(çok büyük bir kısmı için geçerlidir)adamın suratına sen ne demek istiyorsun gibi bakarlar elbette bursasporluyuz gibi...nası söylesem sehrine sahip çıkmak..isin özeti..siz sivas halkınında anladığım kadarıyla belli bir bölümü bunun mücadelesini weriyor...bir taraftan takımına sahip çıkıp bir taraftanda sehrine sahip çıkmanın savasını weriyor sanırım..bizim asıl sewgimizde buradan kaynaklanıyor galiba..wermis olduğunuz mücadele..bizi ilgilendiren tarafı..içinde ıstanbul olmayan her olusuma imza atıyoruz..ama benim kisisel olarak sivasa bakısım ve sewgim hiç bir bağlantım olmasada daha farklı ve daha ileri sewiyede...bunun nedenini bende bilmiyorum ama sewiyoruz iste..bu yuzdendirki bir mağlubiyetinde bizde burada üzülüyoruz..bir seyler yapabilme adına elimizden dilimizden gelenleri söylüyoruz...bizler yıllar sonra ilk defa anadoluda sampiyon olduk ..anlatılamayacak bir duygu bu..simdiki isteğim elbette bursasporun yenıden sampıyon olması ama inan kardesim bursanın sampıyonluğuyla aynı orantıda sivasıda istiyorum..bence mesaleyi yakan taraf bu mutluluğu tatmalı..hep belirttim yinede belirteceğim ki bütün bursa her daim yanınızda sizlerle birliktedir..ben sadece bursasporluların burada ufak bir aynasıyım.....

Etiketler
farklı, galibiyet, taraftarı, umutlandırdı