Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: B.J.K dan BU GENÇLERİ İSTEDİK
Alt 25.12.2011, 19:06   #11
Besyo_cu
Usta Yiğido

Besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.819 Mesajına 8.169 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1259 Besyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende ZukunftBesyo_cu hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: B.J.K dan BU GENÇLERİ İSTEDİK

Kiralama işine çok karşıyım Sivasspor yetiştirme tesisleri mi burası... Bu isimlerden kısa sürede bize vereceği hiç birşey yok, Holosko, Edu, Alves veya Aurelio'dan ikisini takıma kazandırırsa işte o zaman çok güzel olur.
Besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.12.2011, 19:14   #12
noname87
Usta Yiğido

337 Mesajına 533 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 777 noname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISInoname87 COK SEVILEN BIR KISI

Kiralama işi bence yanlış Murat Akça Ziya gibi adamlar getirsinler işte 2.ligden 3.ligden farketmez ;bu adı geçen adamlar biraz iyi oynasa bize bırakmazlar kötü oynasa burda kalmazlar iki ucuda kötü bir durum inşallah yönetim böyle bir yanlışa düşmez
noname87 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı noname87'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.12.2011, 19:51   #13
burak58as553
Usta Yiğido

burak58as553 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

550 Mesajına 1.071 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 668 burak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekanntburak58as553 ist jedem bekannt

Bunlar gelirmi ki Sivas'a ?
burak58as553 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.12.2011, 19:53   #14
astaravisa
Usta Yiğido

astaravisa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

247 Mesajına 379 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 724 astaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOKastaravisa FAZLA SÖZE GEREK YOK

başka adammı yok yaa
beşiktaşın paf takımımıyız biz
astaravisa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.12.2011, 20:23   #15
kangallıwert
YASAKLI ÜYE

274 Mesajına 1.130 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz seinkangallıwert kann auf vieles stolz sein

Burak sag acik ve forvet arkasi oynar..Fizigi pek yoktur ama yetenegi Alex kadar var diye bilirim...Tanju sol ve sag bekte gorev alabiliyor..Rapid Wien'de gecen sezon 40 macta oynamisti ama İsmail'i ve Hilbert'i kesemedi sürekli a2 de oynuyor..Atınc stoperde oynuyor boyuna gore hızlı oyuncu ama direk ilk 11 de oynayamaz muhtemelen yedek olarak alinacaktir..

Bana kalirsa tanju ve Burak bizde is yapar..Ozellikle Burak Erman olmadiginda forvet arkasi yada Cerny'nin yoklugunda sag tarafta haydalaniriz..Tanju'da sag ve solda yedegimiz olmadigi icin bir joker gorevi görür..Atinc'a gelince bnce su anda biz oynayacak tecrübeye sahip degil...

Not:Bazı arkadaslar Tanju gelmez demisler İsmail'in yedegi diye..Ama İsmail'in yedegi Ekrem ve Ersandir(eski sol bek) o yuzden gelme sansi baya yüksek..

Dipnot:İnsAllah Fenerbahce'den Gokay kiralanır..Kiralık listesine konulmus..Ayrica kiralik oyuncuya karsı olan arkadaslar Gs'de Melo,Bjk'de Fernandes(gecen sene) kiralık oyunculardi...
kangallıwert isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı kangallıwert'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.12.2011, 20:31   #16
mishka
Tecrübeli Yiğido

321 Mesajına 602 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 611 mishka FAZLA SÖZE GEREK YOKmishka FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Besyo_cu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Kiralama işine çok karşıyım Sivasspor yetiştirme tesisleri mi burası... Bu isimlerden kısa sürede bize vereceği hiç birşey yok, Holosko, Edu, Alves veya Aurelio'dan ikisini takıma kazandırırsa işte o zaman çok güzel olur.
%99 transfer opsiyonu tanınmayacak bize, çünkü ileride faydalanmak isteyecekleri isimler bunlar. bizim takımdan ise genç oyuncuların bazılarının başka takımlara kiralık verileceği söyleniyor. Kendi oyuncularına; Muhammet Ali'ye Kağan'a Ziya'ya vs forma şansı verme ama Beşiktaş,ın oyuncularını kirala. Bunun mantığını anlamakta zorlanıyorum.Her kiralanan oyuncu bizim oyuncularımızın daha az süre alması, takıma daha az uyum sağlaması, ilk on sekize girmemesi vs sonucunu doğuracaktır. Besyo_cu'nun da belirttiği gibi kısa sürede çok faydalı olacaklarını da tahmin etmiyorum.
mishka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.12.2011, 20:55   #17
Gangstayigido
Yiğido

59 Mesajına 90 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 553 Gangstayigido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bence burak i bonservisiyle atinci 1,5 sene kiralik ve kayhanda satin alma opsiyonuyla kiralik
bu benim fikrim
Gangstayigido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Gangstayigido'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 25.12.2011, 21:30   #18
eyuphulagu
Usta Yiğido

1.466 Mesajına 3.580 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 882 eyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOKeyuphulagu FAZLA SÖZE GEREK YOK

Sivasspor böyle giderse 4 büyüklerin arka bahçesi,oyuncu yetiştirme fabrikasına dönecek...Ben olsam 2. 3. ligden tanınmamış başarıya aç,90 dak. koşan,mücadele eden oyuncular alırım...Kiralık oyuncu alınırsa bence 3 yıllık kiralık alacaksın..Vermezlerse hiç almayacaksın..Şimdi soruyorum Rıza Hoca'ya..Hani sen diyordun ki ben Eskişehirde,Göztepe de ,Denizli de,Rize de gep genç oyuncuları oynattım,Türk Futboluna kazandırdım diyordun..Hocam o günden bu yana ne değişti de artık hazır oyunculara yönelmeye başladın..B. Kaplan sezon başında sivassporun gündemindeydi;sivasspor bu oyuncunun kulübüyle de görüşmüş ama o oynamayacağını,bile bile bile bjk yı tercih etti..Şimdi baktı ki kadroya giremiyor ver elini sivasspor..Sivasspor Burak veya Atınç ı alacak aynı Korcan gibi 1 yıl ilk 11 de oynatacak;besleyip büyütecek ya sonrası...Bu oyuncular bjk ya gidecekler ya da başka takımlar fazla para verip bu oyuncuları alacak..Ne güzel değil mi...Ben olsam bonservisi elimde olam oyuncuya yatırım yaparım..Almanay da,Hollanada da gurbetçi oyuncu kıtlığı mı var ki ertesi yıl gideceğini bile bile biz hala bu tür oyunculara yöneliyoruz..Burak gelince belki de Kıvanç veya başak bir oyuncumuz oynamayacak ..Büyük ihtimal eğer alınırsa bu oyuncu kiralık alınacak ve oyuncu da ilk 11 garantisi bile isteyebilir..Benden söylemesi..2.olarak Burat B.leverkusen den geçen yıl 2. ligde bir Alman takımına kiralanmış..İlk maçlarda oynatılmış..Sorun yok..Sonraki maçlarda takımdan kesilince sorun çıkarmış bunun sonucunda da kadaro dışı bırakılıp Leverkusen e geri gönderilmiş..İnanmayan Almanaya da yaşayan arkadaşlara sorsunlar,internette de araştırabilirler...Rıza hoca Sivas paf takımını 4 Eylül Belediyeyi devamlı izledi ,bu takımın içinden geleceğe dönük hiç mi oyuncu yok ki BJK dan kiralık oyuncu alıyor..Sivasspor yurtdışından ,gurbetçi oyuncuları araştırıp bonservisiyle takıma katsa daha iyi olmaz mı;sivassporun geleceği kurtulmaz mı...Burak gerçekten benim çok beğendiğim bir oyuncu;ümit milli takımda en az 5-6 tane maçını izledim...Bu oyuncu opsiyon hakkı sivassporda olacaksa alınsın olamyacaksa kesinlikle alınmasın..Ya da 3 yıl kiaralık verilirse alınsın diyorum..Atınç neden alınıyor onu da anlayamadım;18 yaşında sadece A-2 takımında oynayan bir oyuncu ancak sivassporun A-2 takımında oynayabilir bu şartlarda..Rıca hocadan Alper Potuk,Servet,Fahri,Burak örneğinde olduğu gibi bize bonrservisi Sivassporda olan,gelecekte satıp para kazanacağımız oyuncular kazandırsın..Rıza hoca Atınç ,Burak ı kiralık lacağına M. Ali Atamı Kaan ı ,A-2 takımından başka bir geni kazandıraraka geleceğimizi kurtarsın..Seneye takımına dönecek olan bir oyuncudan sivasspor ne kazanabilir ki..Bu oyuncu ligin en iyi futbolcusu da seçilse seneye BJK için,Fener için,G.S için oynayacaksa sivasspora yazık olmaz mı?Sivasspor kiralık da olsa alacağı oyuncuları mutlaka opsiyon hakkı sivassporda olacaksa almalı ..Ya da bonservisiyle almalı..Sivasspor hiçbir takımın arka bahçesi değildir...
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı eyuphulagu'a Teşekkür Ediyor...
Alt 25.12.2011, 21:38   #19
egeli58
Yeni Yiğido

egeli58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

11 Mesajına 15 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 507 egeli58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bi sey dikkatimi cekti besiktastan gelebilecegini düşündüğümüz oyuncularının hepsinin menejeri aynı..yani ahmet bulut...hayıtlısı..hiç birisi sivasspora oynayamaz bunların..yine bi tezgahın içine düşücez galiba..
egeli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25.12.2011, 21:53   #20
kamışlı58
Tecrübeli Yiğido

209 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 589 kamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblick

istanbul dallamalarından uzak duramıyoruz galiba türkiyede genç topçumu yok
niçin o dallamalara taşaronluk yapıyoruz
sivasın gençlerini toplasın bin kere daha başarılı olacaktır
kamışlı58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
bjk, dan, genÇlerİ, İstedİk