Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Bir Umut...
Alt 05.04.2013, 17:19   #11
elbeylii
Yiğido

106 Mesajına 177 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 elbeylii BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Bir Umut...

[taraftar maç boyunca destek verir. maç sonucunda istifa istiyorsa tepkisini o zaman koyar.maçı desteğiyle 3-2 ye getirmeyi başarsa bu tribün efsane olacak ve bugun başkan futbolcu ve teknik direktör işte bizim efsane bir tribünümüz var artık diyecekti.. bir taraftar takıma maç kazandırır ama bu böyle olmaz.. peki siz ne yaptınız? maç içerisinde istifa diye bağırıp yıllarını sivasa vermiş hayrettini ağlata ağlata staddan çıkarıyorsanız, rıza hoca gibi efendi bi adamı delirtmeyi başarıyosanız o yumrugu da hakedersiniz. iyi yaptı eline saglık rıza hocanın.. bugun başkan bunun adı nankörlük, taraftarımız aklını başına almalı daha sakin olmalı gibi açıklamalar yapınca mutlu mu oldunuz aferin mi aldınız?

biz destegimizi her zaman veririz ama senin gibiler belkide maça gelmez kabüllenirler ama öyle efendiliğe başlatma ve bende o adamın yaptıklarından daha fazlasını iyade ediyorum RIZA HOCA GİDENE KADAR MAÇLARINA GİTMİYORUM VE SİVASSPORUDA ÇOOOK SEVİYORUM avukatlıgı sanamı düştü la
elbeylii isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı elbeylii'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.04.2013, 17:23   #12
elbeylii
Yiğido

Alıntı:
58akif34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
yaram yokki gocunuyum
tabi maçlara gelmezsiniz ahkam kesersiniz hadi be ordan
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı elbeylii'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.04.2013, 18:25   #13
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 735 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
elbeylii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
tabi maçlara gelmezsiniz ahkam kesersiniz hadi be ordan
ben birtek eskisehir macını kacırdım onuda sağlik sebeplerinden dolayı kacırdım gecen sezon sezon istanbulda yaşıyordum oradakı macları bıle kacırmnadım + maca her gıtmemdeven az 10 kişinin de biletlerını ben aldım ayrıca kufuru ki ben küfür oldugunu bile düşünmüyorum üzerinize alıp ortaya düşen de sizsiniz acaba benim kadar sizde sivasspor maclarına gittiniz mi yada gidip ne kadar taraftarlık yaptınız ne kadar bu takıma destek oldunuz
Alt 05.04.2013, 19:15   #14
Serdar63972
Tecrübeli Yiğido

408 Mesajına 994 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 500 Serdar63972 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58akif34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
ben birtek eskisehir macını kacırdım onuda sağlik sebeplerinden dolayı kacırdım gecen sezon sezon istanbulda yaşıyordum oradakı macları bıle kacırmnadım + maca her gıtmemdeven az 10 kişinin de biletlerını ben aldım ayrıca kufuru ki ben küfür oldugunu bile düşünmüyorum üzerinize alıp ortaya düşen de sizsiniz acaba benim kadar sizde sivasspor maclarına gittiniz mi yada gidip ne kadar taraftarlık yaptınız ne kadar bu takıma destek oldunuz
Sen neymişsin be abi... Hem yeryüzündeki en iyi sivassporlusun.. Hemde bu konuda teksin... Senden baskada sivassporlu yok. Helal olsun sana. Rahatsız ediyorsak siteden falan da çıkalım
Serdar63972 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 05.04.2013, 19:37   #15
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 759 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Serdar63972 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
O sallanan kolla birlikte edilen küfürler ZORUNA GİTMİYORSA oda seninle alakalı bir durum...
Birilerine yalakalık olsun diye yorum yapmadığınız çok açık...İçinizden geleni doğru bildiğinizi yazdığınız gördüm ve teyit ettim...Hatta yorumlarınızın düşüncelerinizin şimdiye dek olan her kelimesi benimkisi ile aynıdır...Farklı konularda aynı şeyleri düşünüyoruz.Açtığınız bu konuda da sizinle aynı fikirdeyim..
Yanlız adeletli olma açısından nacizhane bir fikrimi beyanetmek isterim..Rıza Hocanın hayatı geçmişi insanlığı konusunda tanıdığım bildiğim kadarı ile her daim yanında olurum mümkün olsa dost bile olurum...Harika bir insan..Futbol anlamında bu işi bilmediğini Sivassporu geçiniz süperlig hocası bile olamayacağını her fırsatta dile getirmiş biriyim...Bunda bir çok kardeşimlede hemfikirim..Lakin her ne olursa olsun futbol anlamında tam karşısında bile olsam Rıza Hocanın gösterdiği bu tepkiye bu kadar kızmam nihayetinde etten kemikten bir insandır candır canlıdır...Bizlerin doğru bildiği insanların bile yanlışları oluyorken insan olarak sevdiğimiz Rıza Hocanın bu tasvip etmediğimiz hal ve hareketlerini sineye çekmeyelim ama çokta kızmayalım...Eğerki ciddi anlamda problem var ise profosyonelce düşünmeli ona görede devam edilmelidir...Saygıalar...
Alt 05.04.2013, 19:52   #16
Mete209
Yiğido

Mete209 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

184 Mesajına 384 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 488 Mete209 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Rıza Hoca, (tıpkı kendisine küfreden -küfredildiği de muamma- seyirciler gibi )kendine yakışanı yaptı beyler. Bu kadar uzatmaya gerek yok! Ayrıca yönetimin Rıza Hoca'nın ipini ne kadar gevşettiği de ortaya çıktı. "Sen istediğin gibi takıl, seyirciye el kol hareketi yap hatta küfür et! Biz senin arkandayız." mesajı.

Ben Rıza Çalımbay'ın içinde Sivasspor sevgisi olduğundan son derece kuşkuluyum. Yönetimin de Rıza ısrarını anlamış değilim. Birlikte gitmek istiyorlarsa güle güle deriz. Sivasspor sahipsiz değildir elbet, lakin Rıza hocayla bu iş yürümeyecek. Kendi hareketlerinden de bu belli. Zira geldiği günden beri ağlıyor. Ben artık dua ediyorum sezon sonu Beşiktaş'ın teknik direktörü gitse de Rıza Hoca çok sevdiği "sevgilisine" kavuşsa!
Mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı Mete209'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.04.2013, 20:14   #17
ROMANTİK KATİL
Usta Yiğido

ROMANTİK KATİL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

774 Mesajına 1.527 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 546 ROMANTİK KATİL FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Egerki kendini ruhunu mantıgını sadece SİVASSPORA vermiş biri olabilseydi Rıza Calımbay, Hemserimiz dedigimiz arkasında durmak için can attıgımız her macta sevgi gösterisinde bulundugumuz bir teknik drektör olarak küme düsmeyi bile seref sayardık. Lakin Rıza hocanın taraftarla futbolcularla olan problemleri, kafasının baska takımlarda olması, bu büyük camiayı söz gelimi dingonun ahırına cevirmesi, acayip sekilde anormal hareketler yapıp asırı derecede antipatik olması, bizleri Rıza hocadan yeteri kadar sogutmustur. Ve şu saatten sonrada ondan bişeyler beklemek cok zor. Sezon bitene kadar sabredip yeni teknik heyetimize kavusuna kadar takımımıza destek olmalıyız.

Memleketsiz Köpekler İstanbulu Destekler Tek Gercek SİVASSPOR
ROMANTİK KATİL isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı ROMANTİK KATİL'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.04.2013, 20:26   #18
kaptann58
Tecrübeli Yiğido

kaptann58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

248 Mesajına 423 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 644 kaptann58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

taraftar herzamn haklıdır tepkisindede haklıdır bu tepki bir maçlık bir tepki değil bırakalım bu memlekt ayaklarını kimse babasının hayrına oynamıyor bu takımda ne rıza ne hayrettin baaşrısızlık olur fakat ben bilirim ben istediğmimi yaaprım tarfatar umrumda değil dersen tarfatarında gördüğü yanlış durumları hiçe sayarsan işte ozamn ne hemşeri kalır nede başka bişey sivasspor kimsenin babsının çiftliği değildir herkes parasını pulunu son kuruşuna kadar alıyor takım başarısız oldu ben paramın bir kısmını almıyım klübe kalsın diyen hiç bir futbolcu teknik adam varmı soruyorum sizlere hayrettin memlekt çocuğu emeği var rıza hemşerimiz ya biz biz neyiz bu memlektte her yıl kombinemi alıyorum çocuğumun rızkını kesip sizlere soruyorum asıl emeği olan kimler biz taraftarlarmı milyon dolar kazanan paraya para demeyen futbolcularmı tabiki bu futbol oyununda dünyada aynı tepkiler vardır uzağa gitmeyelim bursa trabzon fener cimbom beşiktaş eskişehir bizim tarfatrımız bu tarfatrlardan dahamı sabırsız 5.ci 8 ci haftada istifa diye bağıran klüpler bunlar sivas tarfatarının tepkisi 1 maçlık bir tepki değildir sezon boyunca rıza hocanın gerek taktiksel gerekse oyuncu seçimnde yaptığı yanlışlıkların sonucunun bir eseridir kimse sivas insanına densiz ve vefasız diyemez bizler bu takım 4 yediği zamn bile oldu yine alkışladık grosicki iki kere penaltı atışından topu dışarı attı yine alkışladık destek verdik özür dilemei gereken hiç bir durum yoktur ortada herkes parasını pulunu alıyorsa mücalede etmek zoruındadır terinin son damlasına kadar
kaptann58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı kaptann58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.04.2013, 20:29   #19
elbeylii
Yiğido

Alıntı:
ROMANTİK KATİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Egerki kendini ruhunu mantıgını sadece SİVASSPORA vermiş biri olabilseydi Rıza Calımbay, Hemserimiz dedigimiz arkasında durmak için can attıgımız her macta sevgi gösterisinde bulundugumuz bir teknik drektör olarak küme düsmeyi bile seref sayardık. Lakin Rıza hocanın taraftarla futbolcularla olan problemleri, kafasının baska takımlarda olması, bu büyük camiayı söz gelimi dingonun ahırına cevirmesi, acayip sekilde anormal hareketler yapıp asırı derecede antipatik olması, bizleri Rıza hocadan yeteri kadar sogutmustur. Ve şu saatten sonrada ondan bişeyler beklemek cok zor. Sezon bitene kadar sabredip yeni teknik heyetimize kavusuna kadar takımımıza destek olmalıyız.
evet tam ortasından yazmışsın gardas ben rıza hocaya hiç birşey demedim demiyom demicegidim! ama bardagı taşırdı navratil dururken hayrettini oynatınca ona kızdık ama herkez eleştirmeyecekmi küfürmü el kol hareketimi yapmalı? gitmiyorum daha maçına
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı elbeylii'a Teşekkür Ediyor...
Alt 05.04.2013, 20:41   #20
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 770 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
myway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
bu zihniyetle maçın döndüğünü düşünüyosanız demekki sivas tribününde taraftarlık bilincinin oluşması için daha epey epey vakit var...

taraftar maç boyunca destek verir. maç sonucunda istifa istiyorsa tepkisini o zaman koyar.maçı desteğiyle 3-2 ye getirmeyi başarsa bu tribün efsane olacak ve bugun başkan futbolcu ve teknik direktör işte bizim efsane bir tribünümüz var artık diyecekti.. bir taraftar takıma maç kazandırır ama bu böyle olmaz.. peki siz ne yaptınız? maç içerisinde istifa diye bağırıp yıllarını sivasa vermiş hayrettini ağlata ağlata staddan çıkarıyorsanız, rıza hoca gibi efendi bi adamı delirtmeyi başarıyosanız o yumrugu da hakedersiniz. iyi yaptı eline saglık rıza hocanın.. bugun başkan bunun adı nankörlük, taraftarımız aklını başına almalı daha sakin olmalı gibi açıklamalar yapınca mutlu mu oldunuz aferin mi aldınız?

bizim sahip oldugumuz değerleri kaybettikten sonra anlama gibi bi huyumuz var. yine öyle olacak çok üzülüyorum.. oyuncular takım arkadaşına edilen küfürler ve hocasına yapılan saygısızlık için, bu maçta gururları ve kendı onurları için maçı çevirdiler. ve stadı terkedip gidenleri de görünce öyle mutlu oldum ki..saha içindeki oyuncunun yerine bir koyun bakalım kendinizi o durumda hocanızı ve arkadaşınızı düşünüp mü oynarsınız yoksa size küfürler yağdıran taraftarı mı?

herkes kendi işini yapacak. taraftar 90 dakika destek verecek. taraftarın istifayı ıstemesı de en büyük haktır ama bunu maç bitiminden sonra yapar. maça böyle müdahale ederse bunun adı densizliktir.. oyuncular arkadaşlarının onurunu ve hocaya yapılan saygısızlıgın cevabını vermek yerine maça küsseler bugun düşme potasında ve teknik direktörsüz ve başkansız kalabilirdik.. alt ligde de sahipsiz sivasspor bu altın değerindeki ligi bir daha ne zaman yükselirdi kim bilir. belki bi 30 sene daha ugrasırdık dayılarımız amcalarımızın anlattıgı hikayeleri bizzat yaşardık..

her şeyden kendinize pay çıkarma huyunuzdan ve bu egonuzdan bi kurtulun önce..

başkan hoca ve futbolcular taraftarın bu hareketini unutarak sağduyuyla yaklaştılar da bu olay neyse ki kapandı gibi görünüyor.. 1995 yılından beri bu takımı takip ediyorum ve son olaydaki kadar utandıgımı hiç hatırlamıyorum.

güzel günler görüp şampiyonluk kovalayacaksak eğer yeniden , önce bu kafalardan kurtulmamız gerek.
Kardeşim sen nerelerdeydin,aklınla ve aydınlık şuurunla bin yaşa.Ağlayarak sahayı terkeden Hayrettin bendim;olmadık tarizlere muhatap olan Rıza Çalımbay sendin,bizdik kısaca.
Maçı çevirmişler küfrederek,peh peh.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 4 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...

Etiketler
umut