Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Yiğido Gençlik

Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil

Cevap: MAÇA GİTMESEN DE FORMANI GİY KAŞKOLÜNÜ TAK.
Alt 21.05.2011, 22:09   #11
Yiğiter
Usta Yiğido

Yiğiter - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.256 Mesajına 2.834 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1155 Yiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDIYiğiter TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: MAÇA GİTMESEN DE FORMANI GİY KAŞKOLÜNÜ TAK.

Şehrimizde deplasmandayız...linize sağlık,emeği geçenler..
Alt 21.05.2011, 22:10   #12
GLoBe-Y-Gençlik
Usta Yiğido

GLoBe-Y-Gençlik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.205 Mesajına 2.535 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 937 GLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer AnblickGLoBe-Y-Gençlik ist ein wunderbarer Anblick

Sivas Bızım Sıvassporluyuz Bu Memlekette Yaşayıpta Haınlık Yapanlar Utansın Baska Bır Sey Demıyorum Ama Yıne Dıyorum Istanbulun 3 Buyuk Takımı Olmasın Dıyorum Anadoludan Cıksın Dıyorum Sıvassporum Sen Oyna Yonetım Sende Satma Macı Bakıyorum Her Yerde f3n3rıum Satısları Ayıp Nere Burası Kuyruk Hep Aynı Haydı Yıgıdolar
Alt 21.05.2011, 22:56   #13
hasanpolat44
Acemi Yiğido

hasanpolat44 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

73 Mesajına 139 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 524 hasanpolat44 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Yiğiter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Şehrimizde deplasmandayız...linize sağlık,emeği geçenler..
benim en çok üzüldüğüm noktalardan bitanesi bu gençler her türlü fedakarlıkları yapıp bir an olsun takımlarını yanlız bırakmadılar ve mücadele ettiler şimdi bilet fiyatlarından dolayı maça giremeyecek çoğunluğu yazık çok yazık...onların yüreğine paha biçemez kimse.....
hasanpolat44 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 21.05.2011, 23:17   #14
58alp58
Yiğido

58alp58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

91 Mesajına 184 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 580 58alp58 COK SEVILEN BIR KISI58alp58 COK SEVILEN BIR KISI58alp58 COK SEVILEN BIR KISI58alp58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
hasanpolat44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
benim en çok üzüldüğüm noktalardan bitanesi bu gençler her türlü fedakarlıkları yapıp bir an olsun takımlarını yanlız bırakmadılar ve mücadele ettiler şimdi bilet fiyatlarından dolayı maça giremeyecek çoğunluğu yazık çok yazık...onların yüreğine paha biçemez kimse.....
eyw abi..bunu tek cümle özetler ÖZ YURDUNDA GARİPSİN ÖZ VATANINDA PARYA..
58alp58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 21.05.2011, 23:22   #15
sebasteia
Usta Yiğido

sebasteia - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.351 Mesajına 3.187 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 866 sebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz seinsebasteia kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
YiğidoGençlik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
HAFTA SONU OYNANACAK OLAN VE ŞAMPİYONLUK DÜĞÜMÜNÜ ÇÖZECEK OLAN FENER MAÇINDA YİĞİDO GENÇLİK OLARAK HER ZAMAN Kİ GİBİ ATATÜRK HEYKELİNDE TOPLANIP STADYUMA TOPLU ŞEKİLDE GİDECEĞİZ.

BU MAÇ TA KALE ARKASI GAR TARAFININDA FENERBAHÇEYE VERİLMESİNDEN DOLAYI MARATON D BLOKTA YERİMİZİ ALACAĞIZ..

SİZDEN RİCAMIZ MAÇ GÜNÜ BEN SİVASLIYIM VE BEN SİVASSPORLUYUM DİYEN HERKES MAÇA GİTMESE BİLE O GÜN FORMASINI GİYİP KAŞKOLÜNÜ TAKIP SİVAS CADDELERİNDE GEZSİN..

KİMİN ŞAMPİYON OLDUĞU UMRUMDA DEĞİL AMA TAHAMMÜL EDEMEDİĞİM TEK ŞEY BAŞKA TAKIM TARAFTARLARININ ŞEHRİMİZİN SOKAKLARINDA İSTEDİĞİ GİBİ TEZAHURAT ETMESİ KÜFÜR ETMESİ..

CADDELERİ SOKAKLARI TAMAMEN ONLARA TESLİM ETMEYELİM..

BİZ SİVASSPORLUYUZ...!
kardeşim 10 numara bir öneride bulunmuşsun.

sivas'ta sivasspor'un gurbet yaşamasına izin vermeyin lütfen!!!!

kırmızı beyazı onurla, gururla taşıyın!
sebasteia isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 21.05.2011, 23:22   #16
YgFaruk
Yeni Yiğido

YgFaruk - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

23 Mesajına 47 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 500 YgFaruk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kardeşim benim gerçekten o kadar güzel özetki..ÖZ YURDUNDA GARİPSİN ÖZ VATANINDA PARYA.......
YgFaruk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 21.05.2011, 23:30   #17
hakan5837
YASAKLI ÜYE

9 Mesajına 31 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 hakan5837 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

BEN BUGÜN SİVAS SOKAKLARINDA KENDİMİ GARİP SAHİPSİZ HOR GÖRÜLMÜŞ HİSETTİM VAYBE BİZ TAM İSTANBUL YALAKASI OLMUŞUZ ÇOK YAZIK......
hakan5837 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 22.05.2011, 00:05   #18
58ToPraK58
Yiğido

111 Mesajına 216 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58ToPraK58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivaslı olup da o 3 büyütülmüş takımın formasını giyenler çok olursa biz daha çok memleketimizde yabancı durumuna düşeriz. Sivasspor'u her maçta yağmur çamur demeden destekleyen taraftar gruplarının maddiyat yüzünden maça girememsi üzücü gerçekten. Sivasspor her şekilde yenilecek diyorlar bu nasıl bir mantık anlamadım gitti inşallah yarın çıkar alırız şu maçı bu saatten sonra kim şampiyon olrsa olsun bizi ilgilendirmez. Bizim tek sevdamız var o da her zaman her yerde Sivasspor'dur...
58ToPraK58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 22.05.2011, 00:27   #19
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1048 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
hakan5837 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
BEN BUGÜN SİVAS SOKAKLARINDA KENDİMİ GARİP SAHİPSİZ HOR GÖRÜLMÜŞ HİSETTİM VAYBE BİZ TAM İSTANBUL YALAKASI OLMUŞUZ ÇOK YAZIK......

Alıntı:
58ToPraK58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Sivaslı olup da o 3 büyütülmüş takımın formasını giyenler çok olursa biz daha çok memleketimizde yabancı durumuna düşeriz. Sivasspor'u her maçta yağmur çamur demeden destekleyen taraftar gruplarının maddiyat yüzünden maça girememsi üzücü gerçekten. Sivasspor her şekilde yenilecek diyorlar bu nasıl bir mantık anlamadım gitti inşallah yarın çıkar alırız şu maçı bu saatten sonra kim şampiyon olrsa olsun bizi ilgilendirmez. Bizim tek sevdamız var o da her zaman her yerde Sivasspor'dur...

sayın arkadaşlar elbette ortada şöyle bir gerçek var bunu kabul edelim, bu sadece sivasta değil türkiyenin birçok yerinde böyle..nedir bu gerçek? şehrin takımı dışında fb, bjk veya gsnin tutulması.. bunu kabul etmemiz lazım. bunun bir anda değişmesi de öyle kolay değil ama imkansız da değil..bu durum kabul etmeliyiz biraz da başarıyla doğru orantılı. samimi olarak soruyorum size sivas süper lige çıkıp vitrinde boy göstermeye başlayana kadar bu kadar çok konuşulan ve sempati duyulan bir takım mıydı? 2. ve 3.liglerde iken daha sonra süper lige çıktıktan sonra da diğer takımlar tutulmuyor muydu?
tutuluyordu bu bir gerçek ama bunun hemen kısa süre içinde değişmesi zor..ben burda daha iyi niyetli ve samimi yaklaşımlarla bunu değiştirebileceğimize inanıyorum ama yok bunlar şunun yalakası yok istanbul dalkavukları gibisinden cephe aldıracak sert tepkilerle iyice anti-pantik oluruz. bülent uygunun şampiyonluğa oynadığımız senelerdeki çıkışlarıyla bunların hiç farkı kalmaz... o yüzden biraz daha sağduyulu ve sakin yaklaşalım bu olaya göreceksiniz zamanla sivassporun da bir çekirdek taraftarı ve profili oluşacaktır...
Alt 22.05.2011, 01:04   #20
sefilix
Tecrübeli Yiğido

232 Mesajına 447 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 629 sefilix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
ygdgnçlk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
kimse ne Sivasspor'u nede Taraftarını küçük göremez girinde bi dostluk mesajları attığınız eziklerin forumlarında neler yazıyorlar..
kardeş onları okuyan kim. şehirde sivasspor formalı adam bulmak çok zor. olanlarda montlarını kapatmış geziyor.
sefilix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Konu Kapatılmıştır

Etiketler
formani, gİtmesen, gİy, kaŞkolÜnÜ, maça, tak