Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Teknik Direktör

Teknik Direktör Teknik Direktör hakkindaki yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Rıza Hocayı Anlamak ve Bülent Hoca Gerçeği
Alt 01.03.2009, 10:45   #11
LosTie58
Usta Yiğido

LosTie58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

182 Mesajına 249 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 751 LosTie58 FAZLA SÖZE GEREK YOKLosTie58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: Rıza Hocayı Anlamak ve Bülent Hoca Gerçeği

Alıntı:
etzel1967 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
eleştirilerinizde haklılık payı var, kabul ediyorum bazı yönlerini...ancak 2 sene önce küme düşen takımı 2 yıl üstüste şampiyonluğa oynatan da bülent hoca değil mi?
Ne küme düşmesi ya.Sivas 4 yıldır Süper Lig'de.İlk yıl 8.,2. yıl ise 7. bitirdi ligi.Sivas Süper Lige çıktıktan sonra küme düşmemeye oynamadıki hiç.
LosTie58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.03.2009, 10:45   #12
GokhanTurna
Usta Yiğido

GokhanTurna - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.808 Mesajına 3.804 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1055 GokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer AnblickGokhanTurna ist ein wunderbarer Anblick

Bi yenilgi benim için fazla kayıp değildir. Her zaman kazancağız diye bişey yok. Tabi bu maçta Bülent hoca baya bi hatalıydı hele oyuncu değişikleri. Ama ben takımıma sonuna kadar güveniyorum buraya kadar getirmeleri benim için çok önemli bişi helal olsun hepsine.

Yönetim,Teknik Heyet,Futbolcular,Taraftarlar ele ele şampiyonluğa uyanın artık kendinize gelin yakışmıyor sivas taraftarına
GokhanTurna isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.03.2009, 10:58   #13
KIZILCAN
Usta Yiğido

KIZILCAN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

249 Mesajına 418 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 804 KIZILCAN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Yenmek de var yenilmek de...Ama bu maçlarda yenilmemeliyiz.
Gidelim Ankaraya,Antalyaya yenilelim sorun değil.Ama İstanbul takımları ligin sonunda yine ikili averajla bizi geçerlerse o zaman tepkimizi daha iyi anlarsınız.Geçen senenin acısını unutmuş değiliz.
KIZILCAN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.03.2009, 11:23   #14
badboysefaa
Yiğido

badboysefaa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

140 Mesajına 205 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 badboysefaa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

geçen senede aynı şeyleri söyleyenler vardı bir malubiyetten bişi olmaz falan diger takımları yenersek şampiyon olacağız falan filan...ne oldu gördünüz degilmi kaçıncı sırada bitirdik o önemsemediginiz 3 büyütülmüş takımın maçlarında yenilgileri nelere mal oldu....ayrıca burda tepkimiz bülent uygunun fenerbahçe maçlarının genelinde yaptıgı taraflı davranmasıdır yazık bu taraftara...ya ümitlendirme yada çık sahaya adam gibi taktigini ver eger bu ligde başka bi takıma sempatin varsa git onu çalıştır
badboysefaa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.03.2009, 11:28   #15
ygd
Yiğido

ygd - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

10 Mesajına 15 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 ygd ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Her maçta yedek kulübesi ile saha arasındaki çizginin sınırlarını zorlayan,hakemler ile bu konuda en çok kavga eden teknik direktörümüz bülent uygunun,nedense şükrü saraçoğlu stadında ki kulübeden dışarı adım atmayışını anlayamıyorum.Senin teknik patronunda o heyecan ve hırsı görmeyen topçu 3-2 den sonra tabiki maçı almak adına hiç bişi yapmaz.Bülent uygunun bugüne kadar yaptıklarına diyecek en ufak bi sözüzümüz yok ama,her yıl bu fener maçı sonrası camiyamıza yapılacak haksız eleştirilerin tek mesulüdür kendisii..İnşallah şu tepkimizi duyarda çarşambayaa kendini ve takımı toparlar..Fener tribününün tepkisinden değil,bizim tepkimizden çekinsinn artıkk...
ygd isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.03.2009, 11:32   #16
memet24
Tecrübeli Yiğido

memet24 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

205 Mesajına 309 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 697 memet24 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaşlar sivas ve sivassporu bu duruma getiren bülent uygundur ama dünkü maçta kulubeden çıkmaması benide biraz üzdü artı sezer birşeyler yapıp fener yöneticilerin gözüne girme çalıştı ama tütmadı.....
memet24 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 01.03.2009, 11:36   #17
SempaticH
Tecrübeli Yiğido

SempaticH - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

144 Mesajına 183 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 760 SempaticH isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

yav arkadaşlar ne oluyor sizlere şu bulunduğumuz yer bile bütün türkiyeyi yerinden oynattı siz halen nerelerdesiniz tamam hatalıydı veya hakem hatalıydı veya topçular iyi oynayamadı falan ama her takımın yenilmeside normal değilmi olabilir hataysa o hatanın neresinden dönersek o kardır bırakalım bu karamsarlığı yolumuza devam edelim ha.. sanmayınki benim de bu yenilgi sonucunda rahat uyuduğumu inanın sabaha kadar gözüme uyku girmedi o bu değildirki sivasspor işi bırakacak olmaz böyle şimdi takımımızı daha iyi desteklememiz ve moral vermemiz lazım hadi artık destek zamanı yılmadan usanmadan takımınıza sahip çıkalım teşekkürler yiğidolar
SempaticH isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.03.2009, 15:28   #18
Kokomo
Usta Yiğido

Kokomo - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

943 Mesajına 1.796 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 952 Kokomo isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Böse Cevap: Rıza Hocayı Anlamak ve Bülent Hoca Gerçeği

3 gündür yazılanlara bakıyorum, utanıyorum ! Ne Bülent Uygun kaldı ne Başkan kaldı ne de takım kaldı ortada vurula vurula ! İçten gelen kurşunlar en ağır kurşunlardır !

Sizlere sesleniyorum ey gafiller ! Karşındaki takım Fenerbahçe. İstediği zaman dünya devi Chelsea'yı dağıtmış, ligdeki tüm derbileri almış, gerektiği zaman en büyük rakibine 6 tane atmış bir takım ! Bülent hoca değil Alex Ferguson olsa ne olurduki o geceki oyun karşısında ? 2 kez öne geçmemiz bile büyük başarıdır. Her otoritenin dedigi gibi, FB sezonun en iyi oyununu oynadı ! 1 haftadır herkesi uyardım ama nafile, 1 puan bile büyük başarıdır diye ! TR Lig şampiyonu olmayı sadece 4 takım başarmış bu ülkede arkadaşlar !

Her futbolcumuzun, Bülent hocanın, oraya giden taraftarların alınlarından öperim ! Hepsine helal olsun ! Bizi bu noktaya getirdikleri için ! 3.Ligde Ağrı, Fatsa, Palandöken deplasmanlarını yaşamayanlar bu günlerinde kıymetini de bilemezler ! Bu takım şampiyonda olmasa , kupayıda almasa yine de helal olsun helal olsun ...

Bu tip ilk mağlubiyette takıma, hocaya böyle saldıran densizler olduğu sürecede, bırakın Trabzon gibi 6 şampiyonluk almayı, büyük takım olmayı, 2 sene sonra 2.Lig yolunu tutar bu camia ...

Kendinize gelin arkadaşlar ve ne olursa olsun takıma destek verin ! Anadolu insanı ilk olayda hemen yanındaki dostunu , arkadaşını satmaz, bunu da kafanızın en ücra köşesine yazın !
Kokomo isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.03.2009, 15:55   #19
myyiğido58
Tecrübeli Yiğido

myyiğido58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

214 Mesajına 302 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 698 myyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblickmyyiğido58 ist ein wunderbarer Anblick

geçen eskişehir maçında rıza çalımbay adeta sivaslıları delirtmeye gelmişti ama biz onu delirterek gönderdik
myyiğido58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 02.03.2009, 21:45   #20
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.255 Mesajına 3.719 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 962 BOUN isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

Alıntı:
ertor58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Geçtiğimiz hafta eskişehirsporu sahamızda konuk etmiş tartışmalı bir şekilde kazanmıştık. ve eses in başında hemşehrimiz Rıza Çalımbay vardı , Çalımbay pozisyonlarda hop oturup hop kalkıyor takımı için nerdeyse sahaya giriyordu bizde bir sivaslı olan Rızaya bu tepkisinden dolayı kızmıştık, birde sivaslı olacak, ne bu agresiflik ne bu tavır diye serzenişte bulunmuştuk.

Dünkü Fenerbahçe-Sivas maçını izledikten sonra ve Bülent Uygunun maçtaki tepkisizliğini , fener trübünlerinden tepki çekmemek için kulubesinden dahi çıkmamasını gördükçe Rıza hocaya hak verdim onu anladım o ekmek yediği yer için mücadele ediyordu hayallerindeki takım için yada memleketinin takımı için değil, ekmeğini kazandığı yer için, onurluca, delikanlıca mücadele ediyordu.

Biz de aynılarını dünkü maçta ve daha önceki Fener maçlarında Bülent hocamızdan beklerdik ama olmadı yine olmadı bu hayallerle yaşarsa yine olmayacak, yine bülent hoca kazandığımız anadolu maçlarından sonra çıkacak futbolun güzellikleri sahaya yansıtmak falan filan hep aynı laflar aynı sözler, taraftar bu takımdan şampiyonluk bekliyor artık , senin geçmişinde hangi takım olursa olsun bırak artık unut artık o takımı onun hayali ile yaşama onlardan tepki alırım diye takımın adına tepkisiz kalma azcık olsun rıza hoca gibi davran. ekmek yediğin yer için klubendende çık bağırda çağırda tepkilerden korkma senin arkanda 7 milyon sivaslı var.

Bizleri şampiyonluğa inandırıp sonra bizi yarı yolda koyma, bak şimdi bütün gazeteler fener sivası dağıttı , havasını indirdi, Bülent hoca ezber bozdu takımı açık oynattı oyuncu değişiklikleri ile takımın direncini kırdı fenerin galibiyetine zemin hazırladı gibi yorumlar yazıyor yüreğimiz sızlıyor içimiz acıyor.

Bu şekilde davranma hocam ne olduda ligin en az gol yiyen takımı 4 gol birden yedi 1 maçta bunu kabullenemiyorum gözüme uyku girmiyor dün geceden beri. 3-2 yenilmeyi bile anlarım çünkü 2 li averajda 3-2 deplasman mağlubiyeti bile bize yarıyor ama 4-2 yi ne anlarım nede kabul ederim.

Senin hayallerinde başka takım oldugu müddetçe bizimde hayallerimizde Sivasspor için başka hocalar olacak ismi Abdullah Avcı olur Rıza Çalımbay olur ama takımına sahip çıkacak bir hoca olur, öyle bir hocaki sivası şampiyon yapacak kapasiteye sahip, onurlu karakterli bir hoca, hayalleri ile değil gerçeklerle yaşayan bir hoca....

Bülent hocam ya bizi şampiyon yapacaksın yada yapacaksın başka yolun yok. Sıkıldım artık fener maçlarından sonra yaşanan spekülasyonlardan , şampiyonluk yolunda alınan ağır yaralardan bu maçlardan önce kazanan tarafın önceden kuvvetle tahmin edilmesinden bu maçlardan sonra rakipler tarafından alay konusu olmaktan, bırak artık hocam şu başka takım sevdasını yoksa balık baştan kokar sen böyle yaparsan taraftarda başka takımları tutar takımından soğur, yeter artık hocam yeter titre ve kendine gel Rıza hocayı anla, onu örnek al Sivas'ın neferi Sivas'ın asker Bülenti ol artık....

Alper ERTÖR

Buradan çok defalar, Sivasspor'a karşı oynanan maçlarda Sivaslı futbolcuları (İbrahim Toraman, Ümit Özat vs.) ve son Eskişehir maçında Rıza hocamızı, Sivasspor'a karşı hırs gösterdiği için eleştirenlerin mantıklarının yanlış olduğunu söylemiştik. Ne yani adamlar Sivaslı diye ekmek yedikleri tekneye ihanet mi edeceklerdi? Tabii ki çıkıp aslanlar gibi oynayacak ve Sivas başarılı olduğunda en az bizim kadar sevineceklerdi, ki yine öyledir, Sivasımızın başarısı rakip renkler için ter döken hemşerilerimizi gururlandırmaya devam edecektir.

Bülent Hoca'nın da kendisini Bülent Hoca yapan Sivassporumuz için, ekmek teknesi için, herhangi bir içten pazarlığa girmeden vargücüyle mücadele edeceğini düşünüyorum. Ve eminim ki en az Aragones'in Cumartesi günki maçta sahip olduğu heyecan ve enerjiye Bülent Hocamız da Çarşamba günki maçta aynı enerjik hareketlerle karşılık verecektir.

Kalksam ve Dirilsem...
BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda BOUN'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...

Etiketler
anlamak, bülent, gerçeği, hoca, hocayı, rıza