Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Haberler > Haberler

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Nerede Benim Sivas'ım?
Alt 29.07.2009, 22:15   #11
Berkkaya5858
Yiğido

67 Mesajına 101 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 597 Berkkaya5858 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Nerede Benim Sivas'ım?

DEFANSA İYİ FUTBOLCULAR ALIRSAK ORTASAHA YA ALIRSAK O ZAMAN BÜYÜK TAKIMLARLA BAŞABAŞ MÜCADELE EDERİZ
Berkkaya5858 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.07.2009, 00:23   #12
yorumyapıyombenya
Tecrübeli Yiğido

yorumyapıyombenya - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

362 Mesajına 849 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 795 yorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDIyorumyapıyombenya TAM BIR BEYEFENDI

Güzel bir yorum olmuş Mustafa Yıldızı kutlarım. Dünden beri soruyorum nerde benim Sivasım diye :(
Alt 30.07.2009, 00:31   #13
abdullah58
Tecrübeli Yiğido

abdullah58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

144 Mesajına 227 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 738 abdullah58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

korkuyorumki ligdede havlu atacagiz böyle oynarsak
abdullah58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.07.2009, 01:13   #14
MeXeS58
Tecrübeli Yiğido

MeXeS58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

210 Mesajına 309 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 657 MeXeS58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
abdullah58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
korkuyorumki ligdede havlu atacagiz böyle oynarsak
bu takıma takvıye sart ve yapılacakta emınım kı kımsenın korkmasına gerek yok bu takım bu sene yıne sampıyonluga oynayacakk
Alt 30.07.2009, 07:21   #15
Ahwettt
Tecrübeli Yiğido

312 Mesajına 646 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 713 Ahwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOKAhwettt FAZLA SÖZE GEREK YOK

Mustafa beyin her kelemesine katılıyorum Nerde benim Sivasım diyerek . Burda da tek suçlu Bülen UYGUN şampiyonluğa oynaımış bir takıma yaptıkları bir transefere bir bakar ise iyi olur. git sen 2liğiden 26 yaşındaki futbolcuları al sonrada transfer yaptım de. 4 tane yabancımız gitti yerine kaçtane yabancı transfer yaprı hani yıl boyu araştırıyordun hani andertlet dişine göre bir takımdı büyük konuşmasa belkide biz Sivassporular bu kadar yılıkmayacaktık. Başaknın ypacğaı en büyük güzellik yasini geldği gibi postlıyacak Sivas spor faorması giymek bu kadar basit olamamalı.
Ahwettt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.07.2009, 08:47   #16
vahapkeskek
Acemi Yiğido

vahapkeskek - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

39 Mesajına 46 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 576 vahapkeskek FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
SivasSpor.Com Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

Sivassspor tarihinin en önemli gününde tarihi bir yenilgiyle Şampiyonlar Lig'ine giriş yaptı. Son iki sezondur görmeye alışık olduğumuz Sivasspor'un aksine ne oynamaya ve yapmaya çalıştığı anlaşılamayan bir Sivasspor izledik.

Yanlışlar üzerine yapılan yanlışların neden olduğu 5-0'lık hezimet, Sivaslıların yanı sıra tüm Türkiye'yi üzüntüye boğdu. Hazırlık kampında bir türlü bekleneni veremeyen ve tehlike çanlarının çaldığı Sivasspor'da gerekli önlemlerin alınmaması Sivasspor'un prestijinin ayaklar altına alınmasına neden oldu. Tarihinin en önemli maçında tarihinin en kötü futbollarından birisini sergileyen Sivasspor, Onur'un ilk yarıda cılız şutu dışında rakip kaleye tek bir şut dahi atamadı. Rakip kaleye maç boyunca gidemeyen Sivasspor, adeta hayal kırıklığı yaşattı.

Geçtiğimiz sezonun en iyi defansına sahip olan Sivasspor, Anderlecht karşısında acıkça bu sezon defansta önemli sorunlar yaşayacağını gösterdi. Daha önce oynanan hazırlık maçlarında da bu sorun ciddi bir şekilde de zaten ortaya çıkmıştı.
Yazımın başında yanlışlardan bahsettim. Evet yanlışlar!... Çünkü Sivasspor düşüncesizce elindeki en büyük kozu olan defansını Bilica'yı satarak darmadağın etti. Futbolcu satılamaz mı?.. diye aklımıza gelebilir ama değerinin çok altında ve alternatifini bulmadan satılmamalı. Ancak ne yazık ki Sivasspor bunu yaptı.
Maç öncesi ve sonrasında sürekli olarak eksiklerimiz var denildi ama bu kesinlikle mazeretten başka birşey değildi. Eksik olan futbolculara bakacak olursak Mehmet Yıldız ve Sezer. Bunlar tamamen mazeret çünkü hem Sezer hemde Mehmet defans kurgusu dışında kalan futbolcular. Sorunda ilerde değil defansta. Gerek yönetim gerekse Teknik heyetin ısrarla bunu görmemesi ise galiba Bilica'ya karşılık Yasin'e defansı teslim etmesi.

Şimdi bana skora göre yorum yapıyor diye eleştiriler yapanlar olabilir. Ancak durum böyle değil. Ben her koşulda Sivassporluyum ve bunu hiç kimse tartışamaz. Benim tek düşüncem ve temennim hatalardan çok geç olmadan dönülmesi ve önlemlerin alınması. Yasin'e gereğinden fazla güvenen Teknik heyet, adeta Sivasspor'un el bombasının pimini çekerken, bunun bedelini ise Sivasspor'un prestijini zedeleyerek Sivasspor camiasına ödetti.

Maçtan sonra Teknik Direktör Bülent Uygun suçun kendisinde olduğunu söyledi. Evet suç tamamen sende Bülent hoca. Kuralar çekildiğinde istediğim ve dişime göre bir takımla eşleştik yorumları yapan Bülent Uygun, maçtan sonra ise Anderlecht'in Avrupa'nın tanınmış takımlarından olduğunu Sivasspor için tecrübe olduğunu söyledi. Maçtan önce ve sonraki açıklamaların çelişkili olması da beni ayrıca üzen bir konu oldu.

Teknik Direktör Bülent Uygun, hatalarını kabul etti ancak bu erdem Sivasspor'un geleceği için yeterli değil. Biran önce Bülent Uygun'un alıştığımız Sivasspor'u oluşturması gerekli. Bunun içinde bir saniye bile kaybetmeden gerekli transferleri yaparak hatalarını telafi etmelidir. Sistemi değiştirerek daha ileriye dönük bir futbol sergiletmeyi amaçlayan Bülent Uygun'un Anderlecht maçında rakip kaleye dahi gidilememesi gibi ciddi bir konuyu da dikkate alması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü atak bir futbol sergileyeceği söylenen bir takımın orta sahayı dahi geçemeyip kendi defansına gömülmesi bence son derece garip bir durum. Artık olan oldu!... Şampiyonlar Ligi guruplarına katılma umutları suya düştü. Bundan sonra Süper Lig'de eski Sivasspor'u görmek umudumuz kaldı.
Mustafa YILDIZ
Senin sivasın dünde kaldı.....
Alt 30.07.2009, 11:35   #17
elleshar
Acemi Yiğido

9 Mesajına 11 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 590 elleshar FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Öncelikle Bülent Uygun'un Mourinho ve fatih Terim karması triplerinden çıkması lazım reina laila la ilahe illallah diyerek sağa sola saçma sapan konuşmak yerine takımına konsantre olması lazım.
Ek olarak Mexes58 arkadaşım imzanı şaka olarak yazdığını düşünüyorum o takımların hiç biri havalarda uçmuyordu bülent uygun gibi “Evet biz 5 yeriz, 7 yeriz ama 6 yemeyiz. Belki 7 yeriz, 9 yeriz ama 8 yemeyiz” demiyordu bu ezikliktir yenilmek değil.
elleshar isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.07.2009, 11:57   #18
emre41
Tecrübeli Yiğido

271 Mesajına 608 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 emre41 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Yenilmedik ezildik. Rumları ezmak için 8 ağustosu bekliyoruz. Sonuna ve sonsuza dek sivassporluyuz.
Bülent hoca şu Yasin'i, Onur'u gönder allah aşkına. Yabancı oyuncu almak için kontejan açmak için elimizdeki yabancıları gönderdik, yerine kimse gelmedi.
Hadi diallo, balili ve paşeko gitti hocam da, yerine adam almayacaktık Tum ile sylla neden gitti?
Hayırlısı bakalım. Ah şu 8 ağustos bi gelse ah şu 8 ağustos ah
emre41 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 30.07.2009, 12:03   #19
emre41
Tecrübeli Yiğido

271 Mesajına 608 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 658 emre41 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
elleshar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Öncelikle Bülent Uygun'un Mourinho ve fatih Terim karması triplerinden çıkması lazım reina laila la ilahe illallah diyerek sağa sola saçma sapan konuşmak yerine takımına konsantre olması lazım.
Ek olarak Mexes58 arkadaşım imzanı şaka olarak yazdığını düşünüyorum o takımların hiç biri havalarda uçmuyordu bülent uygun gibi “Evet biz 5 yeriz, 7 yeriz ama 6 yemeyiz. Belki 7 yeriz, 9 yeriz ama 8 yemeyiz” demiyordu bu ezikliktir yenilmek değil.
Bülen Uygu senin dedğin cümleyi bi panelde, sorulan soruya karşılık söylemiştir. Sorulan soru budur.: 'sivas avrupaya giderse fark yer, rezil olur diye söylentiler var; bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?'
O da cevaben senin yazdığın cümleyi söylemiş ve fark yesek yine de bizi desteklemez misiniz diye sormuştur.
Demek istedikleri; herkes fark yiyor, biz de bi eksik ya da bi fazla yeriz noolacaktır.
He burada neden febeye laf çakmadı onu sor; ama o söze bu kadar da yüklenmeyin.
Bülent Uygun Fatih Terim pozları da verse, neticede o da bi insan, hatalardan teşekkül bi kul; bu kadar yüklenmeyelim.
Gereken dersi çıkarmıştır bence.
emre41 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda emre41'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 30.07.2009, 12:11   #20
mustiiic
Acemi Yiğido

mustiiic - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

18 Mesajına 40 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 mustiiic isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

İnsanlar egolarını bir köşeye bırakmalı ve kendisi olup yapması gerekeni yapmalı eksiklik burada bencee

Etiketler
benim, nerede, sivasım