Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > İzmirli Yiğidolar

İzmirli Yiğidolar İzmirli Yiğidoların Buluşma Alanı

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sivasspor Zirveye Oynamalı... Neden?
Alt 28.05.2011, 17:46   #11
gürünlüyiğido58
Yiğido

gürünlüyiğido58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

169 Mesajına 260 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 536 gürünlüyiğido58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivasspor Zirveye Oynamalı... Neden?

seneye kaliteli kadromuz ve rıza hocanın sayesinde şampiyonuz
Alt 28.05.2011, 18:47   #12
sandal5877
Yiğido

sandal5877 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

52 Mesajına 102 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 672 sandal5877 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

Alıntı:
58_SEMİH_58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Aslında böyle bir hocanın olmaması daha iyi.Şampiyonluga oynadıgımızda herkez takımımıza imrenirken B.Uygunun açıklamalarıyla nasıl bir anda ters tepkiler alındıgı unutulmamalı.
Aslında yanlışlıkla teşekür ettim..Ama oda kendi çapında dogruları yaptıgını sanarak o açıklamaları yapmıştı şuda unutulmamalıki o günleri birdaha yaşamak için bu senin begenmedigin taraftarlar nelerini vermezdi.... bu sivas taraftarının başka takım tuttugunu ida ediyosun dogrudur sence bu 15 sehir takımları istanbul takımlarını tutmuyolarmı....ama kendi şehri şampıyonluga oynarken herkez en az sizler kadar sivasspor ludur..suan 40 yaşında bir adam 10 yaşında futbola ilgi duymuşsa o zamanın iyi takımları veya baba kardeş yönlendirmesiyle birilerinin taraftarı olmuşlardır bunu her defasında gündeme getirmenize ne gerek var anlamıyorum..
ve 16 yıldır memleketime gidemiyorum ama her gün çıkacak bir sivasspor sivas haberi için bu sayfaları dolaşıp duruyorum.....biz sivaslıyız ve bu takımıda çok seviyoruz...anlayana
Alt 28.05.2011, 18:59   #13
adres58
Usta Yiğido

adres58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

4.806 Mesajına 12.565 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1429 adres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunftadres58 hat eine strahlende Zukunft

Mükemmele yakın bir yazı olmuş... Ellerine sağlık abi...

Hocamız konusunda bazı endişelerimizin ve endişenizin olması normaldir. Çünkü hocamız Antrenörlük kariyerinde çıta yükseltememiş ve zirveye gidememiştir. Bu doğru. İstatistikleri de ortadadır. Fakat ben özellikle Eskişehir de iken hocamızın baltalandığına inanıyorum. Bunuda irdelemek istemiyorum. Ayrıca vizyonunu genişletmesi takımını şaha kaldırması içinde Sivassporun tam istediği bir takım olacağına inanıyorum. En başta kendi şehrinin bir takımı bu bile madde madde saymadan söyleyeceğimiz en basit ve etkili şey... İnanıyorumki alıştığımız özlediğimiz Sivassporu göreceğiz.
Bakın adamlar ellerindeki yetiştirdikleri futbolcuları (Orhan Şam-M.Pektemek) gözlerini kırpmadan pazarlıyorlar. Bizde o kadar geniş bir katılım yok. Bunu sağlayıp kendi bünyemizi genişletmemiz lazım. Bunuda ilk geldiğinde hocamız dillendirmişti zaten. İlk işimiz iyi bir kadro ve ekip kurması ikincisi ise altyapımızı dar kalıptan çıkarıp kısır döngüyü zenginleştirmekte...

İnşallah başaracaktır...

Düşerken iki şeyi unutma!!!! Kimin seni ittiğini ve kimin seni tutmadığını... Ayağa tekrar kalkınca lazım olacak...
.
KAFKAS ATASÖZÜ
adres58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda adres58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.05.2011, 20:32   #14
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok
Böse Cevap: Sivasspor Zirveye Oynamalı... Neden?

SİVASSPOR 2 yıldır çok zor kurtarıyor paçayı,herkes gibi bende sivassporun zirveye oynamasını yürekten istiyorum,yönetim 2 yıldır iyi transfer yapmıyor yaptırmıyor,aldığımız adamlarda takımda tutmuyor,yönetimin vizyonu yok,hocanında vizyonu yok deniliyor,yönetim teknik kadronun işine karışmıyor bülen uygun takımı dağıtırken karışmalıydı,mesut bakkal takım kurarken hoca bu takım yaşlı demeliydi,rıza hocanın en kötü sezonu buyılki eskişehirspor macerası oldu,ordada takım hocayı göndermek için tabiri caizse sattı hocayı,bjkde, rizede,göztepede,denizlide hatta eskişehirde yaptıkları ortada,eğer rıza hoca olmasaydı aldığı adamlar olmasaydı ligde kalabilirmiydik,sanmıyorum,zir veye oynayabilmek için maddi güç lazım selavat bile kuvvetle demişler,zirveye oynayan takımlara şöyle bakalım neden zirvedeler,bursaspor borç batağındaydı 60 trilyon borç vardı , nerdeyse kayyuma kalacaktı,A..K..P..Lİ faruk çelik bakan oldu bursadan borçlar o landı,sonra iyi kadro kurdular,onun için şampiyon oldular ve zirvedeler,kayserispor gökhan ve mehmet topuzdan kazandığı paraları harcaya harcaya bitiremedi,ondan zirvedeler,gaziantep yıllardır bjk ye,fahiş fiyattan futbolcu satıyor,ayhan,i.toraman,ekremd ağ,tabata,ismail köybaşı,aklımda kalanlar,sadece geçen yıllarda 2 oyuncuya 15 milyon €aldılar onlada iyi oyuncu aldılar sadece vagnere 4 milyon €verdiler neden zirvede olduklarını bilmem anlatabildimmi,bizim takım daha formasına reklam alamıyor,taraftarları büyük takımlar için yalakalık yapıyor,sadece fb tırını yağmalayan sivaslılar kendi takımın ürünlerini alsalar zirveye oynamamamız için neden yok ,ben rıza hocayada yönetimede güveniyorum yeterki taraftar olarak yönetimin ve rıza hocanın arkasında duralım.
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda 58MUAMMER58'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 28.05.2011, 22:06   #15
kamışlı58
Tecrübeli Yiğido

209 Mesajına 321 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 585 kamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblickkamışlı58 ist ein wunderbarer Anblick
Reden Cevap: Sivasspor Zirveye Oynamalı... Neden?

[QUOTE=izmirliyigido;718963]Eyüp severim seni bilirsin. Ama ben güveniyorum dersem kendime yalan söylerim. Geçmişte çalıştırdığı takımlara ve bitirdiği sıralamaya bakmanı tavsiye ediyorum. Niyetim hocamızı karalamak değil, hedef koymasını sağlamak..

BÜLEN HAZRETLERİYLE BİR AKRABALIĞIN VARMI
SİVASSPORUMUZUN SON 2 SEZON ÇEKTİGİ SIKINTILARIN SORUMLUSU
BÜLENT HAZRETLRİ OLMASIN**
HA PARDON BÜLENT HAZRETLERİ DEGİL
BİZ O ŞAHSİYRTİN NAMINI DEGİŞTİRDİK
DİKİŞ TUTMAZ SABRİ DİYORUZ
GAZİ ANTEPLE ANLAŞTI TRANSFERDEN KOMİSYON ALAMAYACAGINI ANLAYINCA GARİBİM BUCAYI KEKLEDİ TAKIMI KOMPLE SATTI YENİ TAKIM KURDU CEBİNİ DOLDURDU TEKRAR SİVASA DÖNMEK İSTEDİ BAŞKAN ŞUTLADI
ESKİŞEHİRİ KEKLEDİ ŞİMDİ ORAYI TOKATLAYIP 3 MAÇ SONRA ARTIK MERSİNMİ OLUR SAMSUNMU OLUR YOSA OBİRİMİ OLUR BİLİNMEZ
SİZDE ŞEYTANIN AVUKATLIGINI YAPMAYI KARDEŞİM

ŞAMPİYONLUGA OYNAYAN BİR KADROYU DAGITIP ŞAMPİYONLAR LİGİNE GİDEN SİVASSPORUMUZA ALDIGI OYUNCULARABİR BAKIN
BİR ÖRNEK **VANSPRDAN İBRAHİM ÜRÜN** GERÇİ SİMDİ ÇELSİDE OYNUYOR
geçin bunları kardeşin şeytanın avukatı olmayalım sivaslının sivaslıdan başka
dostu olmaz ALLAH bir daha göstermesin:
kamışlı58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.05.2011, 23:37   #16
migroArmis
Usta Yiğido

migroArmis - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.045 Mesajına 2.992 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 754 migroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDImigroArmis TAM BIR BEYEFENDI

[QUOTE=izmirliyigido;718963]Eyüp severim seni bilirsin. Ama ben güveniyorum dersem kendime yalan söylerim. Geçmişte çalıştırdığı takımlara ve bitirdiği sıralamaya bakmanı tavsiye ediyorum. Niyetim hocamızı karalamak değil, hedef koymasını sağlamak..

Rıza Hoca Takımı üst sıralarda tutabilecek kalitede bir hoca değil...Kesinlikle Rıza hoca ile devam kararı yanlıştır bana göre...İnanın en büyük başarısı orta sıralar olacaktır...
Alt 28.05.2011, 23:45   #17
şarkışla 58
Usta Yiğido

şarkışla 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

731 Mesajına 1.223 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 772 şarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISIşarkışla 58 COK SEVILEN BIR KISI

Bence hedef konusunda Rıza Hoca ile Başkan arasında bir
anlaşmazlık olacağını tahmin ediyorum.Eğer Başkan Hocadan
ligde tutunacak ucuz yollu
bir takım yapmasını isterse
Hoca buna ne cevap verir bence görevi
bırakır.
Öte yandan da devre arasında alınan topçular
transfer için beni biraz rahatlatıyor.Tabi dileğimiz
SİVASSPOR un ilk 11 e en az 4 topçu alması.
şarkışla 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.05.2011, 00:02   #18
izmirliyigido
Gast

Alıntı:
kamışlı58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

BÜLEN HAZRETLERİYLE BİR AKRABALIĞIN VARMI
SİVASSPORUMUZUN SON 2 SEZON ÇEKTİGİ SIKINTILARIN SORUMLUSU
BÜLENT HAZRETLRİ OLMASIN**
HA PARDON BÜLENT HAZRETLERİ DEGİL
BİZ O ŞAHSİYRTİN NAMINI DEGİŞTİRDİK
DİKİŞ TUTMAZ SABRİ DİYORUZ
GAZİ ANTEPLE ANLAŞTI TRANSFERDEN KOMİSYON ALAMAYACAGINI ANLAYINCA GARİBİM BUCAYI KEKLEDİ TAKIMI KOMPLE SATTI YENİ TAKIM KURDU CEBİNİ DOLDURDU TEKRAR SİVASA DÖNMEK İSTEDİ BAŞKAN ŞUTLADI
ESKİŞEHİRİ KEKLEDİ ŞİMDİ ORAYI TOKATLAYIP 3 MAÇ SONRA ARTIK MERSİNMİ OLUR SAMSUNMU OLUR YOSA OBİRİMİ OLUR BİLİNMEZ
SİZDE ŞEYTANIN AVUKATLIGINI YAPMAYI KARDEŞİM

ŞAMPİYONLUGA OYNAYAN BİR KADROYU DAGITIP ŞAMPİYONLAR LİGİNE GİDEN SİVASSPORUMUZA ALDIGI OYUNCULARABİR BAKIN
BİR ÖRNEK **VANSPRDAN İBRAHİM ÜRÜN** GERÇİ SİMDİ ÇELSİDE OYNUYOR
geçin bunları kardeşin şeytanın avukatı olmayalım sivaslının sivaslıdan başka
dostu olmaz ALLAH bir daha göstermesin:
Yok, kardeşim benim Bülent Uygun'la akrabalığım yok. Sen eğer siteyi iyi takip eden bir üyemizsen ben aynı şeyleri Muhsin Ertuğral ve Mesut Bakkal içinde söylemiştim. Rıza hoca içinde dediğim de ısrarcıyım. Hedefsiz bir hoca zirve için başarılı olamaz. Seninle bu konuda sezon sonun da veya hoca değişiminde konuşacağız. Notlarıma aldım.

İnşallah yanılan ben olurumda Rıza hoca zirve hedefi koyar ve ligin sonuna kadar takımın başında kalır, "Sivasspor yine son haftalarda şampiyonluğu ya da Avrupa kupasına katılmayı kaçırdı, ligi 5. bitirdi, senden özür dilerim" derim kamışlı kardeşim.

Şeytanın avukatlığını yapmak sizlerden bize kalmaz, zira biz Sivasspor'un ve başarının savunucusuyuz başka kimsenin değil. Bizim herşeyden önemli olan Sivasspor'un başarılı olması.

AYK
Alt 29.05.2011, 00:12   #19
4eylül
Usta Yiğido

4eylül - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

452 Mesajına 776 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 649 4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI4eylül COK SEVILEN BIR KISI

iki yıllık duraklamadan sonra anadolu abisi geri gelecek büyük sivassporun büyük başkanına türkiyenin atom karıncasına güveniyor ve inanıyoruz
4eylül isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 29.05.2011, 00:20   #20
KaanK
Tecrübeli Yiğido

427 Mesajına 859 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 677 KaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISIKaanK COK SEVILEN BIR KISI

mükemmel bir yazı olmuş..uykuya dalmış gerçek sivassporluların uyanması dileğiyle.Bizim yerimiz ligin son sıraları değil ortaları da değil zirve..alışığız başarılara alışığız... yeter 2 senedir kabus bu kadarı yeter ....Uyan Sivas uyan Sivasspor uyan yönetim...
KaanK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
neden, oynamalı, sivasspor, zirveye