Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Sorun ne ?
Alt 27.10.2014, 23:24   #11
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sorun ne ?

SİVASSPORDAKİ bu sorunun kaynağında hem yönetimin ,hem r.carlosun,hem taraftarın,hem oyuncuların hataları vardır ,
YÖNETİM=sezon sonu avrupa gidemeyişimiz yönetimin elini rahatlattı,nasılsa gecen sezon 5.olmuş takım var 3 5 takviye yaparız yine aynı şekilde bitirriz yanlışına düşüldü,sadece aydının bile boşluğu doldurulsa yeterli olurdu,alınan oyuncular sivassporun derdine care olamadılar,herkesin beklediği kaliteli forvet yerine crintus gibi sıradan forvet ,maalesef futbolu kafasında bitirmiş batuhanalındı,ortasahaya pas servisi yapacak adam alınmadı ,
FUTBOLCULAR=geçen sezon golcümüz yoktu,kaleciler sorunluydu ,buna ragmen çok gol atıyorduk ,çokda yiyorduk,şimdi gol atamıyoruz,habire yiyoruz ,bunda geçen yıl takımı taşıyan atıfın ,burhanın utakanın,ziyanın inanılmaz düşüşü etkili olmuştur,bu 4 oyuncunun formunun düşmesinde aydının olmayışı etkili olmuştur,aydın hem oynuyordu ,hemde solda ziyayı oynatıyordu,atıfın sola mahkum olmayıp serbest oynamasını saglıyor,rakip kendi sağtarafında ziyayla atıfla aydınla uğrasırken burhan sağ kanatta rahat pozisyonlar buluyordu, futbolcular takım oyunu yerine şahsi oynuyor ,egoist oynuyorlar ,buyüzden puanları kaybediyoruz rakibin kalesine gidemesek,pozisyon bulamasak suç hocanın olurdu,
TEKNİK DİREKTÖR=Sivassporun avrupaya gidemeyişi r.carlosun moralini bozdu,geçen sezonki formundan çok uzak ,yardımcısı domingo lopez bana göre oyunu iyiokuyor,rakibi iyi analiz ediyordu o gidince bence hoca yanlız kaldı ,gekasdan korkuyoz 2 gol atıyor,muhammetten korkuyoz bize gol atıyor,dembambadan korkuyoz 2 gol atıyor,kuvekeden korkuyoz gol atıyor ,rakip analizi diye birşey yok,oyuncuyu dak 90 değişiyor 3 dakkada hangi futbolcu oyun kurtarır,70 de al kimi alıyorsan ,formsuz futbolcularda ısrar ediyor,antrenmanlarda ortada sıçan oynatacağına serbest vuruş oyunları,kaleye isabetli şut calışması yaptırsa daha iyiolur,
TARAFTAR=Bizim taraftarımız diğer takımların taraftarından farklıdır,öyle forma alıyım,yardım kampanyasına katılıyım,sms atıyım filan bilmezler ,iyikötü 7 8 bin kişiyle stadı doldururdu ,busene uygulamaya konuşan paso lig saçmalığı tüm trübünleri olduğu gibi sivas seyircişinide etkiledi,dün trabzon trübünlerinin hali içler acısıydı ,ki onlar bu ülkede en çok şehir milliyetçisi ,ençok memleketlerini takımlarını severler ,sivasspor taraftarının birçok maçı kazandırdığınıda hepimiz bliyoruz ,futbol seyir oyunudur ,futbolcular konsantre olamıyor ,rahat vurdumduymaz oynuyorlar ,hakem yazmıyorum geçmiş sezonları hatırladığımızda okadar hakkımız yendi diyemem,geçtiğimiz 3 sezon ve geçen sezon inanılmaz kötü yönetim göstermişlerdi, bu faktörler sivassporun yeteri kadar puan toplıyamamasının nedenidir
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 34MUAMMER58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.10.2014, 23:32   #12
34MUAMMER58
Usta Yiğido

34MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.451 Mesajına 3.350 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 640 34MUAMMER58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yukardaki tesbitlere eklemeyi unuttum ,busezon anadolu takımları sivasspora karşı çok kapalı oynuyor,sivasspor futbol oynıyan takımlarla daha iyi oynuyor,antep ,akhisar,konya,gençlerbirliği, rize maçlarını hatırlayın bu takımlar çanakkale geçilmez taktiğiyle oynadılar ,10 kişi defans oynıyan takımı yenmek kolay değil ,çilingir oyuncun olacak oda bizde yok
34MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 28.10.2014, 08:21   #13
Rallim58
Gast

Alıntı:
34MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
...........

YÖNETİM=...............3-5 takviye yaparız yine aynı şekilde bitiririz yanlışına düşüldü,...............

FUTBOLCULAR=........... atıfın, burhanın, utakanın, ziyanın inanılmaz düşüşü etkili olmuştur,

TEKNİK DİREKTÖR=...............yardım cısı domingo lopez bana göre oyunu iyi okuyor, rakibi iyi analiz ediyordu o gidince bence hoca yanlız kaldı ..................

TARAFTAR=.................
Yorumlarınız ne kadar uzunda olsa hemen hepsini takip ediyorum. Ellerinize sağlık...

Yukarıdaki yorumlarınızdan altı çizilecekleri alıntı yaptım. Çok yerinde ve doğru tespit.

Ancak Taraftar kısmına gelince; orada dur diyesim geldi.

Taraftar aynı değişen şey, yapılan ugulamaların rahatsızlık vermesinden dolayı küstürme olayı olduğunu düşünüyorum. Stadyumun dış kapısından alana girişte bir kontrol, turnikede bir kontrol, içeride bir kontrol adeta terörist avına çıkılmış gibi (Biraz fazla abartılan kontrol olduğunu düşünüyorum). İçeri su-çay almak yasak, alınmayan suyun aynısını içeride kazık fiyata satışı serbest.

Store başlı başına olay: Ürünleri kontrol edip bakın, inceleyin.. Orjinal ve patentli ürün olup olmadığına siz karar verin.

Hülasa; 3. ligden bugüne birçok deplasmanlarda bulundum. 4 Eylül stadyumu evimiz oldu, tel örgüler önünde yere oturup kafaların arasından gözlerimizle top takibi yaparak maçlar izledik, o ruhu, o heyecanı öldürdüler. Girişi bir dert, çıkışı bir dert, içeride kazık atılan büfe satışları, sabunu olmayan, suyu akmayan lavaboları... Bu uygulamalar karşısında, hangi yiğido ben memnunum diyebilir. Senin benim gibi "ne olursa olsun Sivasspor için işkence de olsa giderim" diyen işte bu kadar kişi kaldı...
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı 'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.10.2014, 08:38   #14
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 773 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

İğneye kendine çuvaldızı başkasına batır;taraftar olarak üzerimize düşeni yaptık mı?Tribünleri doldur bağır futbolcuya 'OYNA OYNASANA' de, ondan sonra oynamıyor diye derdini yan.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı Ferhat06'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.10.2014, 09:03   #15
shang
Usta Yiğido

shang - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

534 Mesajına 894 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 767 shang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISIshang COK SEVILEN BIR KISI

Biz bu takımı bulancak of deplasmanlarına kadar gidip betonda maç izleyerek destekliyorduk ki şimdi neden desteklemeyelim.2000 li yılların başında deselerdi ki bu takım süper lige çıkacak hatta şampiyonlukların eşiğinden dönecek şampiyonlar ligi görecek herkese rüya gibi gelirdi.Bakıyorum insanlar 15 liralık paso ligi bahane ediyor maça gelmiyor.Futbolu seviyorum diyen insanlar galibiyet yada mağlubiyet önemli değil 15 lira için neleri kaçırıyor hiç düşünmüyor.
Onun dışında sorunlar zaten aşağı yukarı herkesin tahmin ettiği bildiği gibi formsuzluklar transfer eksiği vs vs. takımın oynadığı futbola bakılırsa o kadar formsuz futbolcuya rağmen bjk maçı hariç her maçta üstündük ihtiyacımız olan şey sadece peşpeşe 2 galibiyet sezon sonuna kadar futbolcularda formsuz devam edecek değiller elbette kötü tabloya rağmen umudumuzu yitirmemeliyiz buralardan yukarılara doğru tırmanabileceğimizi düşünüyorum belki ilk 3 ilk 5 zor gibi görünüyor ama yinede yukarılarda bitirebilecek kapasitemizin olduğunu düşünüyorum....
shang isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 3 Kullanıcı shang'a Teşekkür Ediyor...
Alt 28.10.2014, 12:21   #16
TS58
Usta Yiğido

TS58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

213 Mesajına 329 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 TS58 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt

Sivasspor hep yalnız oynadı, taraftar olmadı. Olsun bundan sonra, oluruz bizde hep yanında

Etiketler
sorun