Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > Taraftarlar Bölümü > Taraftar

Taraftar SivasSpor Taraftarı hakkında yorumlar

Seçenekler Arama Stil

Cevap: 3.LİG RUHU!!!
Alt 18.03.2012, 13:32   #11
selimdelen
Tecrübeli Yiğido

selimdelen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

115 Mesajına 165 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 selimdelen isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.
Standart Cevap: 3.LİG RUHU!!!

1 RAKİP TAKIMLARIN KORKA KORKA GELDİĞİ MAÇLAR AKLA GELİRDİ.. TARAFTARIMIZ SAHAYA ATLAYACAK TELLERİ KIRACAK KADAR FANATİK VE SİVAS SEVDALISIYDI

1 RAKİP TAKIMLAR KORKARAK SİVASA GELMESİN TELLERİ KIRICAK SAHAYA İNECEK KADAR FANATİK OLMADANDA GAYET GUZEL FUTBOL KEYİFLİ OLABİLİR

2 BİZİM O TARAFTARLAR GİTMİŞ YERİNE KOYUN KAFALI, ÇEKİRDEK YEME HASTALIĞINA TUTULMUŞ, VURDUMDUYMAZ SEYİRCİ BOZUNTULARI GELMİŞ...

2 BEN STADDA HİÇ ÇEKİRDEK YEMEDİM DİYEN YALAN SÖYLER FANATİK OLMASADA BİLETİNİ ALMIŞ STADA GELMİŞ İNSANLARA BU SÖZLER YİGİDOYA YAKIŞIK ALMAZ
3''Sözüm ona Sivas maçını izlemeye gelen birçok vurdumduymaz ve sahne dekoru seyirci bozuntularına diyecek lafım yok

3 BİLETİNİ ALIP GELEN HER BİREYİN SİVASSPORA DESTEK OLDUGUNU UNUTMAMAK LAZIM

4 Ne gülüyorsunuz dedim dönüp tersledim tamam kardeşim sen bağırmana devam et bişey diyen yok diyor! Orda ağzıma geleni söylüyorum lafı dokundurrak konuşuyorum adamlarda çıt yok!

4 YANİ STADDA KÜFÜR OLMASIN DİYE YALANDAN UGRASILIYOR DEMEKKİ SİZİN GİBİ BİRİ AGZINA GELENİ YOKTAN YERE SÖYLÜYEBİLİYOR SANKİ BUNU YAPMAYANLARDA KOYUN KAFALI GERİ ZEKALIMIŞ GİBİ GÖSTERİYORSUNUZ

statda durdugun yerde bagırıp sag sola saldırıp heyecan arayan ona buna satasanlar FANATİK oturup sesizce izleyen koyun kafalı KUSURA KALMA KARDEŞ SENİN İSTEDİĞİN GİBİ BİR SİVASSPOR TARAFTARI OLACAKSA HİÇ OLMASIN RAKİPLER TARAFTARDAN KORKMASIN SAHA İÇİNDEKİLERDEN KORKSUN TARAFTAR GELEN RAKİPLERE KARANFİL VERSİN EN İYİ SEKİLDE AGIRLASIN BİZLERE YAKISAN BUDUR
selimdelen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda selimdelen'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 18.03.2012, 15:27   #12
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kardeş seni en iyi anlayanlardan biriyim aynı düşüncelere sahibdik taki geçen sene fenerbahçe maçına kadar.

sonra bir baktım kendimize boşyere zarar veriyoruz bıraktım bence sende biletini al bir poşette çekirdek çekirdeğini çitlet maçını izle evin yolunu tut

zira sana birşey oldunmu senin arkanda duracak ne bir taraftarın nede bir yönetimin var dün maça gidenler gördü stadyumun etrafındaki kar yığınını ayağım kaydı düştüm bileğimi incittim kızgınlıkla sivas burokrasisi bakanın peşinde koşacağına işlerini yapsınlar dedim

vatandaşın biri gardaş buraya siyaset sokma dedi bir kaç kişi daha girdi olaya konu chp milletvekilimizin trabzon maçıyla ilgili verdiği önergeye geldi biri diğer vekillerimizde altına imza ataydı neden sahip çıkmıyorlar dedi baktım konu büyüdü artık sivasın vede sivassporun menfaatleri değil iş kişisel kavgalara dönüştü konuyu kapattım

sonra içeri girdik ya polis elimizdeki gazeteyi alıyor ne kadar komik bir durum anlamıyorum bize bu neden reva görülüyor

sonra içerde iki polis devamlı fotoğraf çekiyor sanki orda vatanı bölmek için toplandık
dün neticede vatandaşın birinin fotoğrafı çekildi adam çıldırdı zor sakinleştirdim

bence herşeyi zamana bırakmak lazım bu insanların bazı şeyleri anlaması için;

bu takımın 2. lige düşmesi lazım
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.03.2012, 16:51   #13
58 SiVaSıM 58
YASAKLI ÜYE

58 SiVaSıM 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

484 Mesajına 780 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick58 SiVaSıM 58 ist ein wunderbarer Anblick

SİVASDA yeni yeni futbol kültürü oluşuyor 7 senedir süper ligdeyiz zaten taraftar gruplarının kendinden haberi yok
58 SiVaSıM 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.03.2012, 16:53   #14
DOGU_BEY
Usta Yiğido

DOGU_BEY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2.159 Mesajına 8.138 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1038 DOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz seinDOGU_BEY kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
selimdelen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
1 RAKİP TAKIMLARIN KORKA KORKA GELDİĞİ MAÇLAR AKLA GELİRDİ.. TARAFTARIMIZ SAHAYA ATLAYACAK TELLERİ KIRACAK KADAR FANATİK VE SİVAS SEVDALISIYDI

1 RAKİP TAKIMLAR KORKARAK SİVASA GELMESİN TELLERİ KIRICAK SAHAYA İNECEK KADAR FANATİK OLMADANDA GAYET GUZEL FUTBOL KEYİFLİ OLABİLİR

2 BİZİM O TARAFTARLAR GİTMİŞ YERİNE KOYUN KAFALI, ÇEKİRDEK YEME HASTALIĞINA TUTULMUŞ, VURDUMDUYMAZ SEYİRCİ BOZUNTULARI GELMİŞ...

2 BEN STADDA HİÇ ÇEKİRDEK YEMEDİM DİYEN YALAN SÖYLER FANATİK OLMASADA BİLETİNİ ALMIŞ STADA GELMİŞ İNSANLARA BU SÖZLER YİGİDOYA YAKIŞIK ALMAZ
3''Sözüm ona Sivas maçını izlemeye gelen birçok vurdumduymaz ve sahne dekoru seyirci bozuntularına diyecek lafım yok

3 BİLETİNİ ALIP GELEN HER BİREYİN SİVASSPORA DESTEK OLDUGUNU UNUTMAMAK LAZIM

4 Ne gülüyorsunuz dedim dönüp tersledim tamam kardeşim sen bağırmana devam et bişey diyen yok diyor! Orda ağzıma geleni söylüyorum lafı dokundurrak konuşuyorum adamlarda çıt yok!

4 YANİ STADDA KÜFÜR OLMASIN DİYE YALANDAN UGRASILIYOR DEMEKKİ SİZİN GİBİ BİRİ AGZINA GELENİ YOKTAN YERE SÖYLÜYEBİLİYOR SANKİ BUNU YAPMAYANLARDA KOYUN KAFALI GERİ ZEKALIMIŞ GİBİ GÖSTERİYORSUNUZ

statda durdugun yerde bagırıp sag sola saldırıp heyecan arayan ona buna satasanlar FANATİK oturup sesizce izleyen koyun kafalı KUSURA KALMA KARDEŞ SENİN İSTEDİĞİN GİBİ BİR SİVASSPOR TARAFTARI OLACAKSA HİÇ OLMASIN RAKİPLER TARAFTARDAN KORKMASIN SAHA İÇİNDEKİLERDEN KORKSUN TARAFTAR GELEN RAKİPLERE KARANFİL VERSİN EN İYİ SEKİLDE AGIRLASIN BİZLERE YAKISAN BUDUR
burda kimsenin taraftarlığını ölçmüyoruz acı gerçekleri söylüyoruz yarası olan gocunur ve üstüne alınır...sen karanfil çiçek miçek vermeye devam et, hakkın yenilince susmaya devam et...ve sadece şu sorumu cevapla kaç torba çekirdek yedin maçta ve kaç kere haksızlık karşısında sesini çıkardın da tepki koydun? lig tv dışarı diye bağırmak küfürse evet ben en kralını ettim var mı bi karın ağrın?????
Alt 18.03.2012, 18:12   #15
34orhan58
Yiğido

93 Mesajına 140 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 517 34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt34orhan58 ist jedem bekannt

bazı değerler kaybedince anlaşılırmış
34orhan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.03.2012, 18:53   #16
infial§
Usta Yiğido

infial§ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.015 Mesajına 1.893 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 755 infial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunftinfial§ hat eine strahlende Zukunft

guvenlıkçiler işini cok abartıyor, sankı mılletın elindekı bayrak,pankart vs yasadışi,provakatif malzemeler sankı,sıze yemın ederım bu sene yanılmıyorsam gayserı maçıydı davullarımızı emnıyet icerı almadı,maç başladı bıraz bağırdık çağırdık gerı verdıler,ts maçında maraton trıbun onunde cevık jopla daldı karsılık versen macta trıbune gıremeyecen bır moka yaramayacak,sorun çok fislenme çok bu sene sırf ts macından 10 arkadas trıbune gırmeme ve 300 tl para cezası aldılar,
infial§ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.03.2012, 19:41   #17
benozgurr
Tecrübeli Yiğido

benozgurr - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

213 Mesajına 488 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 596 benozgurr BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
DOGU_BEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster

burda kimsenin taraftarlığını ölçmüyoruz acı gerçekleri söylüyoruz yarası olan gocunur ve üstüne alınır...sen karanfil çiçek miçek vermeye devam et, hakkın yenilince susmaya devam et...ve sadece şu sorumu cevapla kaç torba çekirdek yedin maçta ve kaç kere haksızlık karşısında sesini çıkardın da tepki koydun? lig tv dışarı diye bağırmak küfürse evet ben en kralını ettim var mı bi karın ağrın?????
değerli bi kardeşimiz olduğunu düşünüyorum zira senin sayende takımımızla ilgili bi çok haberi erkenden öğrendik ve bu siteye takip edenler bilirler ki iyi bi sivassporlusun fakat bazen düşüncelerini anlatırken üslubunun çok doğru olmadığını düşünüyorum oysa anlattıklarında haklı olduğun konulardan bahsederken haksız gibi görünüyorsun ağır ithamlarda bulunuyorsun bu hoş değil sana yakışmıyor. Belki insanlar maçta bağırmıyordur ama bi sürü sivasspor ürünü alıyodur belki farklı bi şekilde sivasspor menfaatine bir şey yapıyordur ancak sen o adama maçta bağıırmıyor diye ağır sözler ediyorsun, düşüncelerime katılmaya bilirsin ama bence bi düşün.

Eğer ki geçmişte dolu tribünler vardıysa ve bugün tribünler boş ise mutlaka herkes bi yerde yanlıiş yapıyordur bunda yöneticilerin suçu var yeteri kadar ilgilenmedkleri için taraftar gruplarının suçu var gençleri tribünleri dolduramadıkları veya en azından yeteri kadar çoğunluğu sağlayamadıkları için, taraftarların suçu var sevdalarından kolayca vazgeçtikleri ya da en azından uzaklaştıkları için ayrıca hepsinin genel suçu var koordineli bir bütün olamadıkları ve tam anlamı ile sivasspor paydasında toplanamadıkları için (hatırlanırsa mecnun başkanın en çok istediği konulardan birisi taraftar gruplarının birleşmesiydi peki olmayışının nedeni sivassporun menaatinden daha mı büyüktü). En kötüsü ise herkes sorunu buluyor buralarda sorun var diye biliyor ancak kimse çözüm için harekete geçmiyor ne yönetimden ne taraftar gruplarından ne de taraftarlardan. Dolayısıyla biz ancak taraftar kısmından baka bliriz ve ne zaman gerçek lider vasıflı, doğru, karakteri düzgün ve herkes tarafından bu özellikleri kabul edilir güven kazanmış, küçüklerine örnek olabilen, doğruyu duyunca doğru diyen hatayı görünce ise karşısındakini kucaklayarak hata yaptığını anlatan sivassporlu değil sivassporlular bulduğumuz zaman yani haydi mahalle maça deyince herkesi maça götürecek insanları bulduğumuz zaman sorun çözülmüş olur diye düşünüyorum. Sadece bi düşünce.
benozgurr isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.03.2012, 19:45   #18
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

öncelikle ben farklı pencerelerden değerlendireceğim ben 5 yaşından beri sivassporu takip eder severim 2.ligden beri elimden geldiği kadar istanbuldaki 3 5 maç hariç tüm maçlarına ankaradaki 8maçına gittim sivassporun 2.ligde diyarbakırla berabere kalıp 3. ligdeki kabus yıllarına düştüğünü gol duasına çıkıldığı zamanları bilirim 9 binkişilik stada 15000 kişi geldiği zamanıda bu ruh işi değildir sosyal ekonomik durumlarda önemlidir olimpiyata 35 bin kişiyle ibb maçında inönüde 30 bin kişiyle alisamiyende 25 bin kişiyle destek olduumuz zamanlarda oldu trübünlere baktıımızda seyirci profili genellikle 30-60 yaş arası olduu açık şekilde görülmektedir yeni nesil gençlik sivası bilmiyor sevmiyor sivasla kendini bağlı görmüyor ağırlıklı olarak 3 büyütülmüş takımları tutuyor malum sivas nüfusu tek ırktan tek etnik kökenden oluşmuyor sevenimiz var sevmeyenimiz var son zamanlardaki seyirci azlığının nedeni stadlardaki olumsuz şartlar öyle ağırki 2 3 noktada arama yapılıyor bayraklardaki borular alınıyor siğara içmek yasak küfretmek yasak sahaya sinirlenip yabancı cisim atmak yasak tesbihle tarakla çakmakla girmek yasak bk yoluna para cezasına carptılabilirsiniz bilinçli taraftar için bu bahanelerin hiçbiri geçerli değil sivasta eskiden iyi günde kötü günde yağmur kar fırtınada kemikleşmiş 7 8 bin taraftar vardı şimdi 2 bine düşmüş iyi kötü kale arkalarında destek veren taraftar grupları vardı onlarda azalmış bana göre bunun nedenide geçen yıl son fb maçındaki yaşananlar ve haksız şekilde şikeyle adımızın anılması büyük etken olmuştur
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.03.2012, 20:01   #19
mishka
Tecrübeli Yiğido

321 Mesajına 602 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 608 mishka FAZLA SÖZE GEREK YOKmishka FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
58MUAMMER58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
öncelikle ben farklı pencerelerden değerlendireceğim ben 5 yaşından beri sivassporu takip eder severim 2.ligden beri elimden geldiği kadar istanbuldaki 3 5 maç hariç tüm maçlarına ankaradaki 8maçına gittim sivassporun 2.ligde diyarbakırla berabere kalıp 3. ligdeki kabus yıllarına düştüğünü gol duasına çıkıldığı zamanları bilirim 9 binkişilik stada 15000 kişi geldiği zamanıda bu ruh işi değildir sosyal ekonomik durumlarda önemlidir olimpiyata 35 bin kişiyle ibb maçında inönüde 30 bin kişiyle alisamiyende 25 bin kişiyle destek olduumuz zamanlarda oldu trübünlere baktıımızda seyirci profili genellikle 30-60 yaş arası olduu açık şekilde görülmektedir yeni nesil gençlik sivası bilmiyor sevmiyor sivasla kendini bağlı görmüyor ağırlıklı olarak 3 büyütülmüş takımları tutuyor malum sivas nüfusu tek ırktan tek etnik kökenden oluşmuyor sevenimiz var sevmeyenimiz var son zamanlardaki seyirci azlığının nedeni stadlardaki olumsuz şartlar öyle ağırki 2 3 noktada arama yapılıyor bayraklardaki borular alınıyor siğara içmek yasak küfretmek yasak sahaya sinirlenip yabancı cisim atmak yasak tesbihle tarakla çakmakla girmek yasak bk yoluna para cezasına carptılabilirsiniz bilinçli taraftar için bu bahanelerin hiçbiri geçerli değil sivasta eskiden iyi günde kötü günde yağmur kar fırtınada kemikleşmiş 7 8 bin taraftar vardı şimdi 2 bine düşmüş iyi kötü kale arkalarında destek veren taraftar grupları vardı onlarda azalmış bana göre bunun nedenide geçen yıl son fb maçındaki yaşananlar ve haksız şekilde şikeyle adımızın anılması büyük etken olmuştur
Forumda sevdiğim takip ettiğim arkadaşlardan birisiniz.Ama kendi siyasi görüşünüzün penceresinden yanlış değerlendirmeler yapıyorsunuz. Ne demek tek ırk tek etnik köken. Eğer sizin beklentinizi karşılayanlardan bahsedersek birçoğunun GS ve Fb'yi tuttuğunu gördüm.Lütfen Sivasspor sayfasına siyaseti sokmayalım Sivasspor bütün Sivaslıların ortak değeridir. Bunun göstergesi Sivas'ın zor zamanında yanında olan Rıza Hoca Malik Ecder Özdemir vebunlar gibi birçok insandır.
mishka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 18.03.2012, 20:34   #20
58MUAMMER58
YASAKLI ÜYE

58MUAMMER58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.294 Mesajına 2.666 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok58MUAMMER58 Fazla söze gerek yok

Alıntı:
mishka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Forumda sevdiğim takip ettiğim arkadaşlardan birisiniz.Ama kendi siyasi görüşünüzün penceresinden yanlış değerlendirmeler yapıyorsunuz. Ne demek tek ırk tek etnik köken. Eğer sizin beklentinizi karşılayanlardan bahsedersek birçoğunun GS ve Fb'yi tuttuğunu gördüm.Lütfen Sivasspor sayfasına siyaseti sokmayalım Sivasspor bütün Sivaslıların ortak değeridir. Bunun göstergesi Sivas'ın zor zamanında yanında olan Rıza Hoca Malik Ecder Özdemir vebunlar gibi birçok insandır.
HİÇBİRZAMAN KENDİ GÖRÜŞÜMÜ KİMSEYE DAYATMAM AYRICA SİYASİ BİR YAZI YAZDIIĞIMIDA SANMIYORUM SİVASIN GERÇEKLERİNİ YAZIYORUM KİMSENİN BENİM BEKLENTİMİ KARŞILAYIP KARŞILAMAMASI HANGİ TAKIMI TUTTUĞU İLGİLENDİRMEZ KİMSEYEDE HAKARET ETTİĞİMİDE SANMIYORUM BENİM İÇİN KİM OLURSA OLSUN SİVASIN İYİLİĞİNE ÇALIŞAN DÜŞÜNEN HERKES 1.SINIF SİVASLIDIR IRKÇILIKLA ÖMRÜM BOYU İŞİM OLMADI OLMAZDA GERÇEKLER HERZAMAN ACIDIR
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
3lİg, ruhu