Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > Futbolcular

Futbolcular Futbolcularin Performanslari Ve Diger Mevzulari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: DOĞA KAYA NASIL OYNAR!!!!
Alt 27.08.2012, 12:16   #11
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 766 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: DOĞA KAYA NASIL OYNAR!!!!

Alıntı:
Abdullah DuMaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Erhan yine savunmada çok yönlü oynuyo stoper sağ bek ve libero gibi ama doğanın bir varlık gösterdiğini görmedim bi oraya bi buraya koştu sadece belki henüz uyum sağlayamamış olabilir inşallah kısa sürede kendini toplar
belki topsuz oynuyodur böyle bir kavram da var.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.08.2012, 12:18   #12
poolat58
Usta Yiğido

poolat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

952 Mesajına 2.168 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 728 poolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yokpoolat58 Fazla söze gerek yok

Alıntı:
babapiton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
valla bana göre herkes şartlanmış Doğa ile Erhan kötü oynuyacak diye iyi oynasadalarda kötü oynuyolar görüyosunuz bence ikiside kötü oynamıyor doğa 2 maçta toplam 10 top çalmıştır işide bu zaten kadirin ilk zamanlarındaki gibi koşmak top çalmak ve başarıyla yapıyor.Erhan stoperde oynayıp oynayabileceği en iyi futbol bu zaten adama göre beklenti içinde olmak gerekli.
erhanı nerden kattınız şimdi erhana laf söyleyen oldumu. asıl sen şartlanmışsın böyle şeylere. erhan bence de çok güzel oynadı. en azından elinden geleni yaptı. peki doğa? yorulmayım diye koşmuyordu adam dikkat etmemişiniz. bi dahaki maçta bi dikkatlice izleyin beni anlayacaksınız. (umarım bi daha oynatmaz rıza hoca da). kim oynayacak diyen arkadaşlar bu takımda doğandan çok daha iyi futbolcular var. mehmet nas, cerny hatta bölgesi olmamasına rağmen rajnoch bile ondan daha iyi oynar.
poolat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı poolat58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.08.2012, 12:19   #13
FORZA 58 SİVAS
Acemi Yiğido

FORZA 58 SİVAS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

57 Mesajına 85 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 541 FORZA 58 SİVAS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

aynen katılıyorum adamın adını duymadk resmen senin ayağın hiçmi top görmedi zaten alınmasına çok şaşırmıştım kadir ondan daha berbat oynadı orta sahamz yokkk buna bi çözüm bulmalısın hoca faty-mehmet nas var onlarıda kullan ve şu korcan belasından bizi kurtarr
FORZA 58 SİVAS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı FORZA 58 SİVAS'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.08.2012, 12:21   #14
Ferhat06
Usta Yiğido

1.607 Mesajına 3.813 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 766 Ferhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende ZukunftFerhat06 hat eine strahlende Zukunft

Arkadaşlae,kimse bindiği dalı kesmek istemez.Rajnoch belki formsuzdur,belki bir takım futbol içi veya dışı sorunları vardır bunları en iyi hoca bilir.Erhan da joker gibi maşallah.
Ferhat06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda Ferhat06'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 27.08.2012, 12:38   #15
58akif34
Usta Yiğido

58akif34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

791 Mesajına 2.261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 732 58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein58akif34 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
Ferhat06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Arkadaşlae,kimse bindiği dalı kesmek istemez.Rajnoch belki formsuzdur,belki bir takım futbol içi veya dışı sorunları vardır bunları en iyi hoca bilir.Erhan da joker gibi maşallah.
rajnock a bakınca doga sahanın yıldızı bile olabilir di aca herkes sivas macını izledi de benmi başka mac izledim ben stattan cıktım bır grup taraftar petriel bu takımda nasıl oynar diyor du biraz ilerledim petriel bu takımın bel kemiği diyen bir taraftar grubuna denk geldim yani rıza hoca kime göre takım kursun 1. grubun söylediğine göre mi ikinci grubun söylediğine göre mi yoksa antreman da cok calışıp formayı hakedene göre mi herkes kendi işini yapsın ben stattta takıma destek veren toplasan 100 kişi gördüm insanları eleştirmeden önce aynaya bakın
Alt 27.08.2012, 12:47   #16
EneS ElmaS
Tecrübeli Yiğido

EneS ElmaS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

335 Mesajına 839 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 10 EneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOREneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOREneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOREneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOREneS ElmaS SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
infial§ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
Doga zaten rıza hocanın torpili ile oynuyor transfer döneminde alınacak en son futbolcuydu gitti aldılar ha birde erhan var rıza hocayı tebrik ediyorum kendi gibi kapasitesiz adamları takıma topladı oyunda düzgün müdahalede bulunmadı kenardan izlemekle yetindi

KENDI gibi kapasitesiz? Burada tek kapasitesiz birsey varsa oda senin yorumundur.
EneS ElmaS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.08.2012, 12:55   #17
üçyıldız58
Usta Yiğido

562 Mesajına 1.236 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 üçyıldız58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sitemizde dünya çapında hocalar varken çoğu külüp neden hoca sarunu çeker anlamış değilim
üçyıldız58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için 2 Kullanıcı üçyıldız58'a Teşekkür Ediyor...
Alt 27.08.2012, 12:56   #18
babapiton
Usta Yiğido

babapiton - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.318 Mesajına 3.345 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 828 babapiton FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
poolat58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı Göster
erhanı nerden kattınız şimdi erhana laf söyleyen oldumu. asıl sen şartlanmışsın böyle şeylere. erhan bence de çok güzel oynadı. en azından elinden geleni yaptı. peki doğa? yorulmayım diye koşmuyordu adam dikkat etmemişiniz. bi dahaki maçta bi dikkatlice izleyin beni anlayacaksınız. (umarım bi daha oynatmaz rıza hoca da). kim oynayacak diyen arkadaşlar bu takımda doğandan çok daha iyi futbolcular var. mehmet nas, cerny hatta bölgesi olmamasına rağmen rajnoch bile ondan daha iyi oynar.
Ben genel bir yorumda bulundum Erhanı o nedenle kattım.Sen Doğanın iyi oynamadığını düşünüyosun bende iyi oynamasada en azından kötü oynamadığını düşünüyorum ama sorarım sana Doğanın oynadığı futbolu Alican Karadağ oynasa acaba kim kötü oynadı derdi ?
babapiton isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.08.2012, 14:07   #19
PoTt!
Yiğido

PoTt! - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

91 Mesajına 153 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 655 PoTt! Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

hala doğayı savunan insanlar var burda doğa gibi bir sürü genç futbolcu var onları oynatsın daha iyi hiç bir katkısı olmadı mersin maçında
Alt 27.08.2012, 14:11   #20
kontente58
Yeni Yiğido

6 Mesajına 11 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 kontente58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

gerçekten doğa çok agresif geçen maçta her an on kişi bırakabilirdi takımı bencede mehmet nas oynamalı
kontente58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Etiketler
doğa, kaya, nasil, oynar