Ana Sayfa  |  Site Haritası  |  Forum  |  Chat
‹ Anasayfaya geri dön  |  Sivaslilar.net  |  Sivastuning.com
Sivasspor

Hoşgeldiniz
Zurück   SivasSpor.com - Yiğidoların Özgür Sesi > SivasSpor > SivasSpor

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Seçenekler Arama Stil

Cevap: Yönetim Yalanladı...
Alt 22.05.2012, 09:53   #11
the reaver
Acemi Yiğido

18 Mesajına 25 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 500 the reaver FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Yönetim Yalanladı...

gekas gelsiin süper olur leblebi gibi gol atar.
the reaver isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Bu Konuda the reaver'a Teşekkür Eden Üyelerimiz...
Alt 22.05.2012, 10:07   #12
58hayati
Tecrübeli Yiğido

58hayati - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

107 Mesajına 166 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 58hayati isimli Üye Tecrübe Puanınızını Kapatmıştır.

bence transfer e erken gs dan 9 kişi ayrılıyor.fb çok ayrılan .bjk da var.bence türkiyedeki topculardan alınmalı dışardan getiriyoruz alışıyım diyene kadar lig bitiyor. verim alamıyorsun..
58hayati isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Sivasspor sıradan futbolcu almayacak
Alt 22.05.2012, 12:35   #13
Morten58
Usta Yiğido

Morten58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.176 Mesajına 2.680 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 740 Morten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz seinMorten58 kann auf vieles stolz sein
Standart Sivasspor sıradan futbolcu almayacak

Son günlerde ulusal ve yerel basında çıkan transfer haberleriyle ilgili,Sivasspor yönetimi kesin ve net konuştu. Basında adı geçen yabancı futbolcuların kesinlikle Sivasspor’a alınmadığını belirten yöneticiler “ Bazı isimler üzerinde durduk,ama teknik heyetimiz bu isimleri beğenmeyince o defteri kapattık. Sivasspor sıradan bir takım değil,onun içinde sıradan futbolcular alınmayacak. Bizim amacımız gelecek sezon Sivasspor’u ilk 3’ e oynatacak kadro kurmak” dedi.
Özellikle son birkaç gündür ulusal gazete ve spor sitelerinde,Sivasspor’un Dimamo Bükreş takımında forma giyen 31 yaşındaki Marius Niculae ile her konuda anlaşıldığı belirtilmişti.

Sivasspor’un şu ana kadar Doğa Kaya,Erhan Güven ve Abdulkadir Özgen’le her konuda anlaşıldığı hatırlatıldı.

Kaynak: Sivas Hürdogan
Morten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.05.2012, 12:45   #14
vatansivas
Acemi Yiğido

vatansivas - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

17 Mesajına 24 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 vatansivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kaynak:http://www.ajansspor.com/futbol/supe...por#yorumlarok Çalımbay'dan transfer açıklaması!
Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, ihtiyaç duydukları mevkilere nokta transferler yapmaları gerektiğini söyledi.Çalımbay, yaptığı açıklamada, transfer çalışmalarının devam ettiğini belirtti. Kamuoyunda bazı futbolcuların adının Sivasspor ile anıldığını hatırlatan Çalımbay, yazılanların yalan olduğunu, sadece Erhan Güven, Doğa Kaya ve Abdulkadir Özgen ile anlaşma sağladıklarını bildirdiYurt içi ve yurt dışında oyuncu arayışlarının sürdüğünü aktaran Çalımbay, hafta sonu Yunanistan'da Panathinaikos-AEK maçını izlediğini belirtti. Ligi başarıyla bitirerek Süper Final Avrupa Ligi Grubu'nda oynadıklarını anımsatan Çalımbay, yeni sezonda daha da başarılı olmaları gerektiğini vurgulayarak, ''Fakat önemli olan transfer. Transfer yapamazsak işimiz zor. Eneramo gidiyor, onun yerini dolduracak oyuncuları kadromuza katamazsak, yine aynı sıkıntıları yaşarız ama transfer yaparsak bir sorun olmaz'' dedi. Geçen sezon kalede sıkıntılar yaşadıklarını, bu sorunu aşmak için çaba gösterdiklerini belirten Çalımbay, aralarında forvet ve kaleci olmak üzere, 8 oyuncu transfer etmeyi planladıklarını söyledi. Çalımbay, ''Bizim çok iyi, nokta transferler yapmamız lazım. Eğer nokta transferleri yapamazsak, takımımızı takviye edemezsek sıkıntılar yaşarız. Fakat takımımızı takviye edebilirsek, kritik mevkilere iyi oyuncular alabilirsek sıkıntı yaşamayız'' ifadelerini kullandı. Sivassporlu oyuncular Michael Eneramo, Erman Kılıç ve Kamil Grosicki'nin bazı kulüplere transfer olacağı yönündeki haberlere ilişkin soru üzerine Çalımbay, bu haberlerin gerçek olmadığını söyledi.Nijeryalı golcü Eneramo'nun sözleşmesi bittiği için serbest kaldığını, istediği yere gidebileceğini belirten Çalımbay, Eneramo'nun Sivasspor ile bir sıkıntısının olmadığını, ancak sosyal yaşantısından dolayı gitmek istediğini ifade etti.
vatansivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.05.2012, 12:55   #15
vatansivas
Acemi Yiğido

vatansivas - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

17 Mesajına 24 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 0 vatansivas FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

KAYNAK : http://www.sabah.com.tr/SabahSpor/Fu...cu-ile-anlasti Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, transferde anlaşma sağladıkları futbolcuları açıkladı. Çalımbay, AA muhabirine yaptığı açıklamada, transfer çalışmalarının devam ettiğini belirtti. Kamuoyunda bazı futbolcuların adının Sivasspor ile anıldığını hatırlatan Çalımbay, yazılanların yalan olduğunu, sadece Erhan Güven, Doğa Kaya ve Abdulkadir Özgen ile anlaşma sağladıklarını bildirdi.Yurt içi ve yurt dışında oyuncu arayışlarının sürdüğünü aktaran Çalımbay, hafta sonu Yunanistan'da Panathinaikos-AEK maçını izlediğini belirtti.
Ligi başarıyla bitirerek Süper Final Avrupa Ligi Grubu'nda oynadıklarını anımsatan Çalımbay, yeni sezonda daha da başarılı olmaları gerektiğini vurgulayarak, ''Fakat önemli olan transfer. Transfer yapamazsak işimiz zor. Eneramo gidiyor, onun yerini dolduracak oyuncuları kadromuza katamazsak, yine aynı sıkıntıları yaşarız ama transfer yaparsak bir sorun olmaz'' dedi.Geçen sezon kalede sıkıntılar yaşadıklarını, bu sorunu aşmak için çaba gösterdiklerini belirten Çalımbay, aralarında forvet ve kaleci olmak üzere, 8 oyuncu transfer etmeyi planladıklarını söyledi.Çalımbay, ''Bizim çok iyi, nokta transferler yapmamız lazım. Eğer nokta transferleri yapamazsak, takımımızı takviye edemezsek sıkıntılar yaşarız. Fakat takımımızı takviye edebilirsek, kritik mevkilere iyi oyuncular alabilirsek sıkıntı yaşamayız'' ifadelerini kullandı.Sivassporlu oyuncular Michael Eneramo, Erman Kılıç ve Kamil Grosicki'nin bazı kulüplere transfer olacağı yönündeki haberlere ilişkin soru üzerine Çalımbay, bu haberlerin gerçek olmadığını söyledi.Nijeryalı golcü Eneramo'nun sözleşmesi bittiği için serbest kaldığını, istediği yere gidebileceğini belirten Çalımbay, Eneramo'nun Sivasspor ile bir sıkıntısının olmadığını, ancak sosyal yaşantısından dolayı gitmek istediğini ifade etti.
vatansivas isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.05.2012, 15:20   #16
YİĞİDO EMİR 58
Yiğido

YİĞİDO EMİR 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

74 Mesajına 108 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 492 YİĞİDO EMİR 58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

rıza hoca yine bombaları patlatır
YİĞİDO EMİR 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.05.2012, 15:44   #17
HALIL
Usta Yiğido

HALIL - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1.249 Mesajına 1.911 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 1293 HALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende ZukunftHALIL hat eine strahlende Zukunft

durun bir saniye simdi bizim yonetim ilk 3 için kadro kurmak istiyor oyleyse çok para harcamaliyiz oyle erhan guven saban ozel ile olacak isler degil bu ne yaman çeliski boyle !
Alt 22.05.2012, 16:06   #18
35kağan58
Tecrübeli Yiğido

35kağan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

153 Mesajına 261 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 515 35kağan58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Rıza Hoca yaptığı açıklamada nokta transfer yapmak zorunda olduğumuzdan bahsetmiş. Yönetim ve Rıza Hoca gerekeni yapacaktır.
35kağan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.05.2012, 16:25   #19
mishka
Tecrübeli Yiğido

321 Mesajına 602 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 614 mishka FAZLA SÖZE GEREK YOKmishka FAZLA SÖZE GEREK YOK

Ama aynı zamanda Erhan Doğa ve Abdülkadir ile anlaşıldığını söylemiş ama üçü de nokta transfer değil.
mishka isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 22.05.2012, 22:16   #20
yigidocengiz
Tecrübeli Yiğido

231 Mesajına 294 Kez Teşekkür Edildi.
Tecrübe Puanı: 653 yigidocengiz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ulan ben bunların söylediği hiçbişeye inanamıyorum ya.ne varsa Rıza hocada var

Etiketler
almayacak, futbolcu, sivasspor, sıradan, yalanladı, yönetim